کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-04-21 ساعت 20:19)کیانوش2 نوشته:  سلام بر حاجی واشینگتن، سلام بر شهریارم، سلام به ناظم و سلام به همه منتظرانBig Grin

سلام کیانوش عزیز، خوبی دادا... کم پیدایی؟؟؟!!!! با اومدنت نوستالژیک کردی تاپیک رو!!!!
لاتاری 2016 رو عشق است!!! Big Grin

تشکر کنندگان: khalilkhah ، soruosh ، m.ghoreishi ، samane1363
با توجه به آپدیت های دوستان ژانویه، استنباط من (که البته برگرفته از پیشگویی دوستانه Big Grin ) اینه که جواب ژانویه ای ها از اون طرف اومده. اما شاید با توجه به خیل کلیرهای اخیر، تصمیم دارن کمی دیرتر اعلام کنن، حتی شاید ماه آینده. خدا کنه همینطور باشه! Rolleyes
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Reza-2015
بچه ها لطفا جواب من رو بدهيد در سايت سفارت ايروان جاي هست كه كيس نامبر رو وارد كنيد و كيس رو بشناسد يا فقط خودشان كيسها رو اعلام مي كنند

كسي بوده بيشتر از سه ماه كلير شدنش طول بكشه؟
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: hilda60
(2015-04-22 ساعت 07:18)atefeh60 نوشته:  
(2015-04-21 ساعت 23:50)Reza-2015 نوشته:  سلام دوستان
از مصاحبه شدگان آنكارا در ماه ژانويه كسي امروز آپديت داشته؟

سلام من 13. 14 و 17 اپدیت داشتم اما دیگه نداشتم دوستم که با من مصاحبش بود قبلیا رو نداشت اما 21 اپدیت شد.

دوستتون چندم ژانويه مصاحبه شدند؟
كيسشون چند نفره است؟
ما كه هم با شما و هم با دوستتون آپديت شديم. اميدوارم بزودي خبرهاي خوب بياد Rolleyes
بدجوري منتظر هوووورررراااا كشيدنيم Wink
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: negar6043 ، HERMES7
(2015-04-16 ساعت 13:07)negar6043 نوشته:  مرسى اميدوارم Smile

(2015-04-21 ساعت 17:32)khalilkhah نوشته:  دوستان کلیرنس آنکارا برای چهار ماهه اول نسبت به ابوظبی واقعی افتضاح است:

[عکس: frmUC.jpg]

در اینجا ستون های عمومی ماه های سال است و اعداد درون ستون ها تعداد کیس ها است که شامل آنهایی است که هنوز در مرحله AP هستند و یا کسانی که تاکنون قبول شده (یکضرب یا بعد از کلیرینس) یا مردود شده اند به تفکیک ماه,
همانطور که مشاهده می شود ابوظبی در چهار ماه اولیه بسیار خوب کلیر کرده ولی آنکارا هنوز خیلی عقب است, ارمنستان در حالت بینابین است, ولی در ماه های اخیر هر سه سفارت عملکرد یکسانی دارند
اقا اين امارو از كجا در اوردي شما؟!
طبق اخرين فايل سيمون
٩٩٤ كيس با جمعا ١٩٨٥ نفر كه تقريبا همان ٢ نفر در هر كيس هست
٧٨٢ نفر ويزا گرفتند
٢٣ نفر رد شدند
٧٢٨ نفر در مرحله ap هستن
١ نفر ترانزيت
اينو بچه ها خودمون زحمت كشيدن استخراج كردن
كيس نامبر**٣٣
تاريخ ارسال فرم :٩ اگوست
تاريخ كارنت شدن:٩دسامبر
تاريخ مصاحبه:٩ مارچ
شرايط : سربازي معاف،شاغل دولتي،فوق ليسانس
اپديتها: ٩ ١٠ ١١ ١٢ ٢٠ مارچ ٢٤ جون شبانه ٢٥ جون در پاسخ ايميل يا بازم اپديت!!! ٢٧ جون
ايميل سفارت!درج كيس نامبر در سايت!

[/php]
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 09:56)Kia robani نوشته:  بچه ها لطفا جواب من رو بدهيد در سايت سفارت ايروان جاي هست كه كيس نامبر رو وارد كنيد و كيس رو بشناسد يا فقط خودشان كيسها رو اعلام مي كنند

كسي بوده بيشتر از سه ماه كلير شدنش طول بكشه؟

با سلام
جواب سئوال اولتون خیر هست تو همون سایتی که بهتون دادن هز سه شنبه و چهارشنبه چک کنین و اگه کلن آپدیتی نداشتین تو اون هفته بزارید هفته بعد چک کنبن به طور کل اگه آپدیت نداشتین به خودتون استرس وارد نکنین و راحت زندگی کنین .
جواب سئوال دومتون بله من 4 ماهه کلیر شدم .
با تشکز
بااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااای
شماره کیس:2015ASxxx
دریافت کلیر بعد از 120 روز از ایروان
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، hilda60
دوستان سوالی داشتم.......به نظر شما از ایرانی هایی که در لاتاری برنده شدن آیا هفتاد درصد این افراد موفق به دریافت ویزا میشن یا بیشتر(البته منظورم افرادیست که به مصاحبه دعوت میشن)
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان:
دوستانی که هفته اول مارچ ایروان مصاحبه داشتند کسی بعد از ۲۰ مارچ آپدیت شده؟
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان:
چرا این انتظار تموم نمیشه پس...... هیچ تکونی نمیخوره این کیس من خیلی حس بدیه...................
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: satan ، rbrb-2015 ، Reza-2015 ، amindv15
(2015-04-22 ساعت 12:17)mordad نوشته:  چرا این انتظار تموم نمیشه پس...... هیچ تکونی نمیخوره این کیس من خیلی حس بدیه...................

تکون میخوره یه جور، تکون نمیخوره یه جور دیگه! خدایا خودت همه ما رو "خوشحال" کن Rolleyes
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: Mahboy ، rbrb-2015 ، Reza-2015 ، amindv15 ، samane1363
جناب Mahboy راجع به وكالت نامه پرسيدين؟؟

تشکر کنندگان: Mahboy
(2015-04-22 ساعت 12:42)behnazrh نوشته:  جناب Mahboy راجع به وكالت نامه پرسيدين؟؟

همین الان پاسپورتم رسیده پست دارم میرم تا 2-3 ساعت دیگه نتیجه رو همینجا مینویسم Wink
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، jupiterx ، Reza-2015 ، khalilkhah
تشکر کنندگان:
(2015-04-22 ساعت 12:29)negar6043 نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 12:17)mordad نوشته:  چرا این انتظار تموم نمیشه پس...... هیچ تکونی نمیخوره این کیس من خیلی حس بدیه...................

تکون میخوره یه جور، تکون نمیخوره یه جور دیگه! خدایا خودت همه ما رو "خوشحال" کن Rolleyes

شما ای-میل برای پیگیری نزدید؟! منطقا شما باید الان کلیر شده باشید. Sad
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: negar6043 ، Reza-2015
دوستان ببخشيد مكان ptt رو مي ش عوض كرد؟؟ ما ulus زده بوديم خوب؟؟

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان