کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-04 ساعت 15:16)smhh7441 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 15:00)رضا2015 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 14:44)laleht نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 12:28)رضا2015 نوشته:  دوستان چه کسانی از تاریخ 1 اپریل تا 10 اپریل مصاحبه داشتن و ap خوردن لطفا به من پیغام بدن
متشکرم

شما که شماره کیس ما رو استادی Wink شوهر ما رو هم در لیستتون بگنجانید لطفا Big Grin Wink
قبلا هم بهت گفته بودم حالا 31 مارچ با 1 آپریل چه فرقی داره مثلا ؟؟ Big Grin Big Grin Big Grin Wink Wink
امار شما رو که داشتیم! Tongue
نه منظورم دقیقا تو این بازه زمانیه!
همسر شما هم همون زمان 2 تا 3 ماه رو خواهد برد! اگه ویزاهای GB رو کلا خرج نمیکردین الان 1.5 بهتون رنج میدادم! Wink

آقا رضا مدیر عزیز
اگر بدرتون میخورم ما هم 20 اپریل مصاحبه داشتیم و کلیرنس خوردیم.
البته ما یه خانواده 4 نفری هستیم و من و همسرم هر دو شغل خصوصی داریم و من معاف هم بودم. فکر میکنم چون به طور همزمان در دانشگاه آزاد هم تدریس میکنم AP خوردیم.
اول اگه میشه نظرتون رو در این مورد بفرمایید و دوم بنظرتون حدودا کی ما کلییر میشیم؟
مدرک کارشناسی ارشدم دارم

سلام
مصاحبه ما 7 آپریل در ایروان برنده خانمم هستن وضعیت AP آپدیت ها 7،8،14،15 آپریل
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: HERMES7
آقارضاى 2015 مديرعزيز ، آقا Radwin محترم و ديگرعزيزان مطلع :
ماهم ازكيسهايى هستيم كه ١١ فوريه مصاحبه داشتيم و ap شديم
واز روز مصاحبه تا ٢٠ مارس ٨ دفعه آپديت شديم و ٢٠ مارس اخرينش
بود و متوقف شد . حالا خواهش ميكنم يه تحليلى هم در مورد كيس ما و
فوريه اى هايى كه حدوداً ١٠ كيس هستند كه آخرين آپديتشون ٢٠ مارس
هستش واز اون ببعد مثل ما آپديتى نداشتن بفرماييد كه تا چه زمانى احتمال
كلير شدنمون هست ، ضمناً آفيسر مدت كليرنس ما رو بين ٢ تا ٣ ماه گفته بود .
باتشكرفراوان و آرزوى كليرشدن هرچه زودتربچه هاى مهاجرسرا .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، arezoue
امیر جان شرایط کیس رو بگین
سربازی ؟ کار دولتی ؟ همسر هم همین طور هستن کار دولتی دارن؟
تشکر کنندگان: Amir shayan
(2015-05-04 ساعت 15:33)laleht نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 15:10)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. كسي مي تونه بهم بگه تو سايت ابوظبي چي جوري مي شه وضعيت رو چك كرد. سايتش رو دارم. فقط قدم به قدم بگيد كدوم قسمت برم. ممنون
كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤

سایت ابوظبی که فقط یکبار کیس رو میشناسه یکبار هم کلیرنس رو اعلام میکنه و آپدیت نشون نمیده
شما باید یکبار صبح یکبار شب ceac رو چک کنین
که با توجه با اختلاف ساعت منوجه میشین الان این آپدیتی که تو سایت میبینین سفارت رفته سراغ پروندتون یا از اداره مهاجرت آمریکا
در ضمن ابوظبی بابت کلیرنس معمولا ایمیل نمیزنه و بهتره بجز روزای تعطیل جمعه و شنبه هر روز یکبار سایت سفارت رو چک کنین البته بشرطی که در ceac آپدیتهایی مشاهده کرده باشین

لاله جان ممنون. مي شه خواهش كنم مسير سايت سفارت رو بهم بگي

(2015-05-04 ساعت 15:10)1362amin1362 نوشته:  سلام دوستان. كسي مي تونه بهم بگه تو سايت ابوظبي چي جوري مي شه وضعيت رو چك كرد. سايتش رو دارم. فقط قدم به قدم بگيد كدوم قسمت برم. ممنون

سایت ابوظبی که فقط یکبار کیس رو میشناسه یکبار هم کلیرنس رو اعلام میکنه و آپدیت نشون نمیده
که با توجه با اختلاف ساعت منوجه میشین الان این آپدیتی که تو سایت میبینین سفارت رفته سراغ پروندتون یا از اداره مهاجرت آمریکا
در ضمن ابوظبی بابت کلیرنس معمولا ایمیل نمیزنه و بهتره بجز روزای تعطیل جمعه و شنبه هر روز یکبار سایت سفارت رو چک کنین البته بشرطی که در ceac آپدیتهایی مشاهده کرده باشین

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-04 ساعت 17:43)1362amin1362 نوشته:  

abudhabi.usembassy.gov
بعدش وارد قسمت immigrant visas بشين و شماره كيس رو وارد كنين
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
دوستان شواهد نشون میده امروزم از انکارا خبری نیست.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
امین ۱۳۶۲ عزیز، پویا جوابتو داد ولی ادرس سر راسش اینه :
Abudhabiivo.net
2015AS0000
4 تا صفرم شماره کیسته
گودلاک
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: laleht
(2015-04-20 ساعت 11:55)negar6043 نوشته:  من كسى رو ميشناسم كه ٣٠ سپتامبر ويزا گرفتن! ايشون از خوش شانس ترين افرادى هستن كه ديدم. سال گذشته خانواده برنده شدن و امسال دختر بالاى ٢١ سال.

(2015-04-22 ساعت 14:31)SAMBAR نوشته:  Smile
(2015-04-22 ساعت 13:28)mordad نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 13:01)mordad نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 12:49)Mahboy نوشته:  
(2015-04-22 ساعت 12:29)negar6043 نوشته:  تکون میخوره یه جور، تکون نمیخوره یه جور دیگه! خدایا خودت همه ما رو "خوشحال" کن Rolleyes

شما ای-میل برای پیگیری نزدید؟! منطقا شما باید الان کلیر شده باشید. Sad

اره فرستادم به تاریخ 13 اپریل آپ شدیم بعد دوباره 17 آپریل نفر دوم آپ شد اما بعدش دوباره هیچی نشد
تنها چیزی که فکرمو در گیر کرده این سربازیه نکبتیه که تو سپاه بودم
مرداد عزيز واقعا ميفهممت ما هم دقيقا شرايط شما رو داريم نامه زديم يه ابديت شديم بعد ... انتظار خبري نيست به ما ايميل دادن در حال بررسي هست.

(2015-05-04 ساعت 17:40)رضا2015 نوشته:  امیر جان شرایط کیس رو بگین
سربازی ؟ کار دولتی ؟ همسر هم همین طور هستن کار دولتی دارن؟

آقارضا مشخصات كيس ما بترتيب ذيل هستش :
فردبرنده همسرم ، كار هردومون توى شركت دولتى ولى كارمند شركت خصوصى بصورت پيمانكار ، سربازى بنده هم ارتش بوده و براى چندسالى هم كه خارج از كشور بودم گواهى پليس سرتيفيكيت روزمصاحبه ارايه كردم .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
(2015-05-04 ساعت 18:29)Iaccept نوشته:  امین ۱۳۶۲ عزیز، پویا جوابتو داد ولی ادرس سر راسش اینه :
Abudhabiivo.net
2015AS0000
4 تا صفرم شماره کیسته
گودلاک

ممنون[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]

❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود

تشکر کنندگان:
]

[/quote]

http://www.abudhabiivo.net
اين همونى هست كه آفيسر روى برگه آبى هايلايت ميكنه ميده دستتون
صفحه كه باز كنين كافيه كيس نامبر رو بدون صفرهاى قبل از شمارتون رو بزنين
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363
(2015-05-04 ساعت 18:29)Iaccept نوشته:  امین ۱۳۶۲ عزیز، پویا جوابتو داد ولی ادرس سر راسش اینه :
Abudhabiivo.net
2015AS0000
4 تا صفرم شماره کیسته
گودلاک

تشکر کنندگان:
Abudhabiivo.net
2015AS0000
4 تا صفرم شماره کیسته
گودلاک

تشکر کنندگان: p00ya2001
امیر جان اگر شما انکارا بودین حدود 40 کیس تو 20 مارچ اپ گروهی خوردن!
از اونجایی که الان بازه کلیر انکارا 4 ماه هست حدودا بنظر من شما باید منتظر یه اپ دیت شبانه از اواخر می باشی.
بنظرم با این شرایطتون اگر ابوظبی بودین الان کلیر شده بودین
تشکر کنندگان:
(2015-05-04 ساعت 18:53)رضا2015 نوشته:  امیر جان اگر شما انکارا بودین حدود 40 کیس تو 20 مارچ اپ گروهی خوردن!
از اونجایی که الان بازه کلیر انکارا 4 ماه هست حدودا بنظر من شما باید منتظر یه اپ دیت شبانه از اواخر می باشی.

بله آقارضامصاحبه ما آنكارابوده .
ازاينكه وقت گذاشتى و جوابمو دادى خيلى خيلى ممنونم و اميدوارم هميشه شاد و سلامت باشى .
(2015-05-04 ساعت 18:58)رضا2015 نوشته:  امیر جان اگر شما انکارا بودین حدود 40 کیس تو 20 مارچ اپ گروهی خوردن!
رضا خان کیس های فوریه ابوطبی تا چه تاریخی کلیر شدن یا آپدیت های طلایی رو خوردن؟
در مورد من که 15 مارچ هستم فک می کنین کی آپدیت های طلایی شروع بشه و یا کلیر بشم؟ به نظر تون تو این سری از کلیرهای گروهی هستم یا نه؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان