کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-06 ساعت 10:05)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 09:59)mfaghihnia نوشته:  سلام ببخشید من issued شدم اما نمیدوندم پست رو از کجا پیگیری کنم که ایا به پست رسیده یا نه؟
اگر ایشود شدین یعنی الان باید ویزاتون تو مرکز پستی که ثبت نام کردین باشه.
در ضمن ممنون میشم شرایط کیستون رو هم وارد کنین

دوست عزیز ایشود شدن به معنای اینکه ویزاتون توی مرکز پستی میباشد نیست. باید فردای روز ایشود شدن منتظر ایمیل از پست باشید و یا خودتان USVISA را چک بفرمائید، هرموقع کد رهگیری برای شما آمد ببینید که ویزاتون کجاست که معلومه حوالی ظهر در دفتر پستی میباشد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2015-05-06 ساعت 08:52)behzadsh نوشته:  دوستان لطف میکنین بگین جواب AP رو از کدوم سایت باید چک کرد؟ (سفارت ابوظبی )

ولي فكر كنم اول تو سايت CEAC جوابش با آپديت ها ميادSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: مير منصور
(2015-05-06 ساعت 09:46)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:49)behzadsh نوشته:  دوستان لطف میکنین بگین جواب کلرینس از کدوم سایت باید چک کرد؟ (سفارت ابوظبی )
دوست عزیز یک راه بسیار متداولش از روی ایمیلی هستش که سفارت براتون میفرسته، راه دوم از طریق سایت سیس و نهایتا و کمتر معمولش از روی ساایت سفارت هستش با وارد کردن کیس نامبرتون میتونین متوجه شین که کلیر شدیدن.

ممنون از راهنماییتون ، افیسر بهم گفت از یک ماه دیگه برو چک کن ، من سربازی ارتش بودم و لیسانس مهندسی دارم و کار دولتی ندارم ، به نظرتون چقدر ممکنه طول بکشه حدودا؟ تو سایت سیس بعد از کلیر شدن چی مینویسه؟ الان نوشته تو مرحله پروسس
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-06 ساعت 11:19)behzadsh نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 08:49)behzadsh نوشته:  دوستان لطف میکنین بگین جواب کلرینس از کدوم سایت باید چک کرد؟ (سفارت ابوظبی )
دوست عزیز یک راه بسیار متداولش از روی ایمیلی هستش که سفارت براتون میفرسته، راه دوم از طریق سایت سیس و نهایتا و کمتر معمولش از روی ساایت سفارت هستش با وارد کردن کیس نامبرتون میتونین متوجه شین که کلیر شدیدن.

ممنون از راهنماییتون ، افیسر بهم گفت از یک ماه دیگه برو چک کن ، من سربازی ارتش بودم و لیسانس مهندسی دارم و کار دولتی ندارم ، به نظرتون چقدر ممکنه طول بکشه حدودا؟ تو سایت سیس بعد از کلیر شدن چی مینویسه؟ الان نوشته تو مرحله پروسس

الآن فقط و فقط به زبان فكر كن
فروم اولين سفر به امريكا رو مطالعه كن
فروم هاي مربوط به زندگي در امريكا و گاهي وقتا يه سري با فروم كليرنس بزن
خواستي ميتوني هفته اي دوبار آخر شبها سايت CEAC رو چك كني
و منتظر باشي و اميدوار
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان:
سلام دوستان من کیس شوهرم تو سایت ایروان ایشود شد فکر میکنید روال اداریش طول میکشه تا زنگ بزنن یا نه آمادست برم بگیرم؟
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، hilda60
(2015-05-06 ساعت 11:24)behjat نوشته:  سلام دوستان من کیس شوهرم تو سایت ایروان ایشود شد فکر میکنید روال اداریش طول میکشه تا زنگ بزنن یا نه آمادست برم بگیرم؟

يه پرينت از سايت بگيرين و اگه ايميل اومده ازش پرينت بگيرين و تا دير نشده برين ويزاشو بگيرين ممكنه سهميه ماه تموم بشه
در كار خير فرصت استخاره نيستBig Grin
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست

تشکر کنندگان: laleht ، hilda60
(2015-05-06 ساعت 11:24)behjat نوشته:  سلام دوستان من کیس شوهرم تو سایت ایروان ایشود شد فکر میکنید روال اداریش طول میکشه تا زنگ بزنن یا نه آمادست برم بگیرم؟

تجربه نشون داده در همچین مواردی باید سریعآ برید و پاس رو تحویل بگیرید و منتظر تماس سفارت نشینید. ممکنه فعلا تماس نگیرن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: laleht ، behjat ، hilda60 ، SAAM_60 ، samane1363
خبر جالب از بریت سیمون در مورد نتایج 2016 ها.
ایشون گفتن این احتمال هست که بازم در 2016 مشکلات پیش بینی نشده فنی مثل سال 2012 پیش اومده باشه! و گفته دوستانی که با این عبارت رو به رو شدن session timedout و یا با تاخیر پیام عدم قبولی شون رو دیدن شاید قبول شده باشن.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-05-06 ساعت 11:22)p00ya2001 نوشته:  

و منتظر باشي و اميدوار
بله همینایی که گفتین رو دارم انجام میدم ..... ☺
این جریان مدیکال دوباره و مرکز پستی چیه؟؟ افیسر گفت کسی دیگه هم میتونه بیاد ویزاتو بگیره از همینجا (سفارت ابوظبی ) اگه اینطور باشه دیگه مدیکال مجدد نمیخواد که ... مرکز پستی داستانش چیه؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 12:02)behzadsh نوشته:  

و منتظر باشي و اميدوار
این جریان مدیکال دوباره و مرکز پستی چیه؟؟ افیسر گفت کسی دیگه هم میتونه بیاد ویزاتو بگیره از همینجا (سفارت ابوظبی ) اگه اینطور باشه دیگه مدیکال مجدد نمیخواد که ... مرکز پستی داستانش چیه؟؟
امیدوارم که شمام اینجا کنگر نخورین لنگر بندازین و زود تشریف ببرین صفحه دیگه که اولین مسافرت به یو اس هستش.
برام خیلی جالبه که آفیسر به شما گفته تا یک ماه دیگه سایت رو چک کنین که خود این حرف ( اگر واقعا دلخوش کنک نباشه) نشان دهنده سرعت زیادی هستش که روند کلیرنس به خودش گرفته پس نگران نباشین.
در مورد قضیه پست هم بگم خدمتتون که اون مربوط به دوستان مون هستش که آنکارا مصاحبه داشتن و نه ماها که تو ابوظبی مصاحبه داشتیم + دوستان ایروانی مون
در مورد مدیکال دوم هم برای دوستانی هستش که ا ژانویه و دسامبر اینا موندن و دیر کلیر شدن به خاطر اینکه فرصت داشته باشن خودشون رو جمع و جور کنن. جهت اطلاع تون اعتبار ویزاتون وابسته به مدت اعتبار باقی مونده از مدیکال تون هستش
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان:
سلام دوستان ایمیل انکارا برای پیگیری کیس کدومه میشه یکی زحمتشو بکشه بگه ممنون
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 12:13)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 09:46)mfte.teacher نوشته:  دوست عزیز یک راه بسیار متداولش از روی ایمیلی هستش که سفارت براتون میفرسته، راه دوم از طریق سایت سیس و نهایتا و کمتر معمولش از روی ساایت سفارت هستش با وارد کردن کیس نامبرتون میتونین متوجه شین که کلیر شدیدن.

و منتظر باشي و اميدوار
امیدوارم که شمام اینجا کنگر نخورین لنگر بندازین و زود تشریف ببرین صفحه دیگه که اولین مسافرت به یو اس هستش.
برام خیلی جالبه که آفیسر به شما گفته تا یک ماه دیگه سایت رو چک کنین که خود این حرف ( اگر واقعا دلخوش کنک نباشه) نشان دهنده سرعت زیادی هستش که روند کلیرنس به خودش گرفته پس نگران نباشین.
در مورد قضیه پست هم بگم خدمتتون که اون مربوط به دوستان مون هستش که آنکارا مصاحبه داشتن و نه ماها که تو ابوظبی مصاحبه داشتیم + دوستان ایروانی مون
در مورد مدیکال دوم هم برای دوستانی هستش که ا ژانویه و دسامبر اینا موندن و دیر کلیر شدن به خاطر اینکه فرصت داشته باشن خودشون رو جمع و جور کنن. جهت اطلاع تون اعتبار ویزاتون وابسته به مدت اعتبار باقی مونده از مدیکال تون هستش
خیلی خیلی ممنون ، در مورد 1 ماه دیگه که افیسر گفته باید بگم اول بهم گفت 2 تا 4 ماه دیگه چک کن سایت سفارتو بعد من پرسیدم ماکزیمم 4 ماه طول میکشه؟ گفت نمیدونم بعدش گفت تو از یک ماه دیگه چک کن سایتو ، جالبه به یه خام و اقای سن بالا که هر دو AP خورده بودن گفته بود که از دو هفته دیگه چک کنن ...!!!!

(2015-05-06 ساعت 12:13)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 09:46)mfte.teacher نوشته:  دوست عزیز یک راه بسیار متداولش از روی ایمیلی هستش که سفارت براتون میفرسته، راه دوم از طریق سایت سیس و نهایتا و کمتر معمولش از روی ساایت سفارت هستش با وارد کردن کیس نامبرتون میتونین متوجه شین که کلیر شدیدن.

و منتظر باشي و اميدوار
خیلی خیلی ممنون ، در مورد 1 ماه دیگه که افیسر گفته باید بگم اول بهم گفت 2 تا 4 ماه دیگه چک کن سایت سفارتو بعد من پرسیدم ماکزیمم 4 ماه طول میکشه؟ گفت نمیدونم بعدش گفت تو از یک ماه دیگه چک کن سایتو ، جالبه به یه خام و اقای سن بالا که هر دو AP خورده بودن گفته بود که از دو هفته دیگه چک کنن ...!!!!
تشکر کنندگان: mfte.teacher
(2015-05-03 ساعت 18:27)visa2015 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 00:59)َalikh نوشته:  خبر خوب اينكه سيمون گفته امسال تا حالا روند كلير شدن ايرانيها خوب بوده
منم دوست داشتم به نوبه خودم اين خبر خوب رو به منتظراي كلير بدم
پس اصلا نگران نباشيد ايشالا زود ويزا رو ميگيرين

http://britsimonsays.com/ceac-data-extract-may-1

ولی چرا واسه ما اتفاق نمی افته؟؟؟
همه ژانویه ای ها کلیر شدن انگار به جز من SadSad
ما از دسامبر مونديم حتي ابديت هم نميشيم.

(2015-05-03 ساعت 18:27)visa2015 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 00:59)َalikh نوشته:  خبر خوب اينكه سيمون گفته امسال تا حالا روند كلير شدن ايرانيها خوب بوده
منم دوست داشتم به نوبه خودم اين خبر خوب رو به منتظراي كلير بدم
پس اصلا نگران نباشيد ايشالا زود ويزا رو ميگيرين

http://britsimonsays.com/ceac-data-extract-may-1

رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان:
...
[/quote]
[/quote]
من هم ار فوریه موندم و فقط بعد از نامه پیگیری یک آپدیت داشتم و دیگر هیچ!
کیس نامبر: 2015AS1XXX | سفارت: آنکارا تغییر به ابوظبی| تعداد اعضای کیس: 3 نفر | مصاحبه: نیمه اول فوریه | AP: یک نفر | آپدیت ها: در سایت ابوظبی یک مورد در روز مصاحبه - در ceac یک مورد 12 روز بعد از مصاحبه , با نامه پیگیری22 Apr و 11 May - کلیر 12 May
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Nima4185
رضا جان شرایطط چی بود؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان