کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
Man ham az Oct hastam
Tanha nistin Wink

تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 18:38)kamranzareipour نوشته:  Man ham az Oct hastam
Tanha nistin Wink

دوست خوبم لطفا فارسی تایپ کنین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: fariborzzzzzz80
چشم

تشکر کنندگان: fariborzzzzzz80
Nima4185 فردا شام دعوتيم بعد كليري
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Nima4185 ، samane1363
دوستان عزیز مدیران گرامی کسی نیست در مورد شرایط بنده نظری بده این سربازی تو س پ ا ه و دا ن ش گ اه ام ا م ح س ی ن منو خیلی نگران کرده به نظرتون ممکن ریجکت بشم؟ به نظرتون چرا اپدیت هم نمیشم یعنی روی پرونده کاری انجام نمیشه؟
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان:
سلام خدمت دوستان گرامی من ویزای شوهرم را که امروز ایشود شده بود رفتم گرفتم بعد از ۸۰روز کلیر شد سه روز هم طول کشید تا آماده بشه شوهر من معاف زمان شاه بود و کار دولتی هم نداشت فقط یک تغییر تو نام فامیلش داشت که شاید برای اون کلیرینس خورد تو دو ماه و نیم فقط یک آپدیت همان اول داشت تا دوتا پشت سرهم ۲۷و۲۸آپریل که فرداش کلیر شد حالا ما هم آماده میشیم برای رفتن به کشوری که در آن تو هر سنی میتونی دوباره از نو شروع کنی نه مثل اینجا که از ۵۰ که رد شدی تحصیلکرده هامون هم فکر میکنند دیگه کاری ازمون برنمیاد وباید دیگه به فکر اون دنیا باشیم و نباید جای جوونا رو بگیریم، لاتاری فقط یک شانسه نه حق شخص دیگری را زایل کردن برای همه آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر-دوهزاروششصدو...تعداد نفرات 2نفر-تاریخ رویت قبولی 1 می-فرستادن فرمها 22 جولای تاریخ کارنت سپتامبر-نامه دوم ۱۲ دسامبر محل مصاحبه ایروان-تاریخ مصاحبه هفته دوم فوریه خودم یکضرب همسرم ap و بالاخره شوهرم بعد از ۸۰ روز کلیر شد.مقصد لس آنجلس،من از چیزی نمیترسم برای هر تغییری آماده ام
(2015-05-06 ساعت 18:49)behjat نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامی من ویزای شوهرم را که امروز ایشود شده بود رفتم گرفتم بعد از ۸۰روز کلیر شد سه روز هم طول کشید تا آماده بشه شوهر من معاف زمان شاه بود و کار دولتی هم نداشت فقط یک تغییر تو نام فامیلش داشت که شاید برای اون کلیرینس خورد تو دو ماه و نیم فقط یک آپدیت همان اول داشت تا دوتا پشت سرهم ۲۷و۲۸آپریل که فرداش کلیر شد حالا ما هم آماده میشیم برای رفتن به کشوری که در آن تو هر سنی میتونی دوباره از نو شروع کنی نه مثل اینجا که از ۵۰ که رد شدی تحصیلکرده هامون هم فکر میکنند دیگه کاری ازمون برنمیاد وباید دیگه به فکر اون دنیا باشیم و نباید جای جوونا رو بگیریم، لاتاری فقط یک شانسه نه حق شخص دیگری را زایل کردن برای همه آرزوی موفقیت میکنم
درود وبه اميد خدا كامروا باشيد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: behjat ، Nima4185 ، SAAM_60
سلام

طبق آمار سیمون برای سفارت ابوظبی 30 پرونده هست که ویزا گرفتن ولی هنوز اعضایی از اون پرونده در وضعیت AP دارن (31 نفر در این وضعیت هستند از جمله خود من)
101 پرونده هم هست که همگی اعضا در وضعیت AP هستند (214 نفر در این وضعیت هستند).

با توجه به اینکه لود کاری سفارت ابوظبی بالاتر هم خواهد رفت خدا به همگی صبر جمیل بده با این اوضاع احوال.
از اول می به این طرف که اتفاق خاصی جز یکی دو کلیر موردی نیفتاده. امیدوارم از اواسط می کلیرها شروع بشه.
بازمانده از لاتاری 2015
شماره کیس: 3052 - سفارت: آنکارا خودم تغییر دادم به ابوظبی - تعداد افراد کیس: 4 - تاریخ نامه دوم: 23 اکتبر - مصاحبه: 2014/12/14 - کلیر خانم و بچه ها: 2015/3/30 - کلیر خودم: بعد از 290 روز نتونستن تشخیص بدن که من بی خطرم یا با خطر
رشته حساس - فوق لیسانس - سربازی س پ
تشکر کنندگان: SAAM_60
(2015-05-06 ساعت 18:48)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مدیران گرامی کسی نیست در مورد شرایط بنده نظری بده این سربازی تو س پ ا ه و دا ن ش گ اه ام ا م ح س ی ن منو خیلی نگران کرده به نظرتون ممکن ریجکت بشم؟ به نظرتون چرا اپدیت هم نمیشم یعنی روی پرونده کاری انجام نمیشه؟
دوست من اگه قرار بود ریجکتت کن همونجا ریجکت میشدی. با کسی هم تعارف ندارن. اما کلیرنس تون طول خواهد کشید. ببخشید که اینقد رک گقتم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، Nima4185 ، lotttery2015 ، SAAM_60 ، samane1363
(2015-05-06 ساعت 18:48)SAMBAR نوشته:  دوستان عزیز مدیران گرامی کسی نیست در مورد شرایط بنده نظری بده این سربازی تو س پ ا ه و دا ن ش گ اه ام ا م ح س ی ن منو خیلی نگران کرده به نظرتون ممکن ریجکت بشم؟ به نظرتون چرا اپدیت هم نمیشم یعنی روی پرونده کاری انجام نمیشه؟

من به شما پیام دادم !
ببینید امسال و سال های گذشته افرادی بودن که سر بازی س بودن و کلیر شدن و بعضی ها هم نشدن از سال های قبل! ولی در کل چیز نگران کننده ای نیست! در 90 درصد موارد
بنظرم بستگی به درجه محل خدمت و این جور چیز ها داره !
روز مصاحبه افیسر فقط میپرسته ارتش یا س؟ از شما چی پرسید که به دانش گاه رسیدین؟ یا خودتون گفتین؟
کار دولتی شما چی بود؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 17:43)laleht نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 17:12)maryamb نوشته:  سلام دوستان

میخواستم بدونم اینجا کسی هست که خودش کلیر شده ولی شوهرش هنوز جوابش نیامده ؟ یا اینکه بعد از چه مدت جواب شوهرش آمده ؟ !
ممنون
بله تا دلتون بخواد امثال شما زياده يكيش خود من البته الان تازه ٣٧ روز از مصاحبه ما ميگذره
اگه يه كوچولو اطلاعات بدين كه مثلا مصاحبه كجا بودين كى مصاحبه داشتين شغل خصوصى يا دولتى يا سربازى ارتش يا سپاه اينجا دوستان خيلى راحت بهتون كمك ميكنن و حتى ميتونن بگن حدود كى منتظر كلير ايشون باشين

خیلی ممنونم دوست عزیز
من سفارت آنکارا تا ریخ مصاحبه 13 ژانویه 2015 مدارک هیچ مشکلی نداشت کار دولتی هم نداشتیم و اینکه کلیر من امروز اومد ولی مال شوهرم پندینگ هست . سربازی شو هم در ارتش بوده
2015as9xx
محل مصاحبه : آنکارا
تاریخ روئیت قبولی خودم : بعد 3 ماه
تاریخ روئیت فبولی همسرم : هوراا
محل اقامت : یه جای گرررررم
تشکر کنندگان: zohreh-gh
بچه هایی که از 3ماه اول موندن میشه در مورد سرباریشون وکارشون هر کدوم یه جمله بگن؟ فکر کنم با جمع بندی جوابها به یه نتیجه واحدی واسه طولانی شدن پروسمون برسیم....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-06 ساعت 18:56)mfte.teacher نوشته:  
دوست من اگه قرار بود ریجکتت کن همونجا ریجکت میشدی. با کسی هم تعارف ندارن. اما کلیرنس تون طول خواهد کشید. ببخشید که اینقد رک گقتم

متشکرم ازنظرتون خیلی عالی جواب دادید
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: hilda60 ، mfte.teacher
(2015-05-06 ساعت 19:20)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 18:56)mfte.teacher نوشته:  

متشکرم ازنظرتون خیلی عالی جواب دادید

خواهش می کنم. حیف که با اسم اون دانشگاه نظامی، کلیرنس تون رو سنگین کردین
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Nima4185
(2015-05-06 ساعت 18:49)behjat نوشته:  سلام خدمت دوستان گرامی من ویزای شوهرم را که امروز ایشود شده بود رفتم گرفتم بعد از ۸۰روز کلیر شد سه روز هم طول کشید تا آماده بشه شوهر من معاف زمان شاه بود و کار دولتی هم نداشت فقط یک تغییر تو نام فامیلش داشت که شاید برای اون کلیرینس خورد تو دو ماه و نیم فقط یک آپدیت همان اول داشت تا دوتا پشت سرهم ۲۷و۲۸آپریل که فرداش کلیر شد حالا ما هم آماده میشیم برای رفتن به کشوری که در آن تو هر سنی میتونی دوباره از نو شروع کنی نه مثل اینجا که از ۵۰ که رد شدی تحصیلکرده هامون هم فکر میکنند دیگه کاری ازمون برنمیاد وباید دیگه به فکر اون دنیا باشیم و نباید جای جوونا رو بگیریم، لاتاری فقط یک شانسه نه حق شخص دیگری را زایل کردن برای همه آرزوی موفقیت میکنم

برین بسلامت عزیزم
ویزای سرزمین آرزوهای طلایی مبارکتون باشه
اونایی که انجام کاری رو به یه سن خاص محدود میکنن و واسه شروع هر کاری حد و مرز تعیین میکنن شهامت تغییر رو ندارن و با این بهانه میخوان نداشتن شهامت شروع دوباره رو کتمان کنن خوشبختی در انتظار آدمای قوی هست در هر زمان و هر مکان
از صمیم دل آرزوی موفقیتتون رو دارم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، behjat ، SAAM_60 ، samane1363 ، Nima4185 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، babak90 ، Aghaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان