کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
5 سال پیش یکی از دوستان خانواده 4نفر یک پسر یک دخترو یک خانم تنها توی خرداد با کیس نامبر بالای 7000 نزدیک 8000 رفتن مصاحبه مرداد کلیر شدن مهر رفتن امریکا امسال هم سیتیزن شدن نگران نباشید حله شماکه 6000 هستی عزیز
تشکر کنندگان: farrokh33 ، SAAM_60 ، hilda60 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، nedaba ، samane1363
(2015-05-06 ساعت 23:44)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 23:36)ARSAMNEW نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:53)ARSAMNEW نوشته:  کسی میدونه پارسال آخرین نفرایی که کلیر شدن در چه ماهی مصاحبه رفته بودن ؟ یه حساب کنم اگه با این شماره کیس من که هنوز کارنت نشدم و این ماه کارنت می شم و تو جولای میرم مصاحبه ....بر فرض اینکه ویزا ها مثل پارسال تموم نشه امیدی به کلیر شدن هست یا نه ؟ اخه شنیدم پارسالی ها خیلی هاشون آخرش کلیر شدن ولی ویزا نرسیده اینم میدونم که بنا بر تجربه سال های قبل سرعت کلیر امکان داره در ماه های آخر زیاد بشه لطفا اگه کسی می تونه جواب منو بده

کسی نبود جواب منو بده ؟ مثل اینکه سر بچه ها خیلی شلوغه
سلام دوست عزیز اگه اشتباه نکنم آخرای جولای برخی سفارتخونه ها اعلام کردن ویزا تموم شده ولی برخی از آنها توسپتامبرهم ویزا صادر کردن البته به ندرت وبه تعداد معدودی .پارسال استثنایی بود وحتی آمریکایی های مغرور هم به اشتباهاتشون اعتراف کردن که بدون نظم ویزا صادر کردن وویزا زود تموم شد وحق اونایی که دیر کلیر شدن ویا اونایی که شماره شون بالا بود ودیر به مصاحبه رفتن خورده شدولی اگه امسال رو درنظر بگیریم میبینیم رو یک روال منطقی وبا حساب وکتاب دارن پیش میرن حتی اعلام کارنتی های امسال رو اگه با سال های قبل مقایسه کنی میبینی که آهسته وپیوسته دارن پیش میرن .نگران نباشید حدس من اینه که بالای۹۰درصد ایرانیها ویزا میگیرن .وسهمیه ویزای۳۵۰۰نفری ایران تا سپتامبر هم تموم نمیشه وادامه داره .شاد باشید
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، lotttery2015 ، lighter ، ARSAMNEW ، nedaba ، Alex 2014 ، smhh7441
(2015-05-07 ساعت 00:01)farrokh33 نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 15:53)ARSAMNEW نوشته:  کسی میدونه پارسال آخرین نفرایی که کلیر شدن در چه ماهی مصاحبه رفته بودن ؟ یه حساب کنم اگه با این شماره کیس من که هنوز کارنت نشدم و این ماه کارنت می شم و تو جولای میرم مصاحبه ....بر فرض اینکه ویزا ها مثل پارسال تموم نشه امیدی به کلیر شدن هست یا نه ؟ اخه شنیدم پارسالی ها خیلی هاشون آخرش کلیر شدن ولی ویزا نرسیده اینم میدونم که بنا بر تجربه سال های قبل سرعت کلیر امکان داره در ماه های آخر زیاد بشه لطفا اگه کسی می تونه جواب منو بده

سلام دوست عزیز اگه اشتباه نکنم آخرای جولای برخی سفارتخونه ها اعلام کردن ویزا تموم شده ولی برخی از آنها توسپتامبرهم ویزا صادر کردن البته به ندرت وبه تعداد معدودی .پارسال استثنایی بود وحتی آمریکایی های مغرور هم به اشتباهاتشون اعتراف کردن که بدون نظم ویزا صادر کردن وویزا زود تموم شد وحق اونایی که دیر کلیر شدن ویا اونایی که شماره شون بالا بود ودیر به مصاحبه رفتن خورده شدولی اگه امسال رو درنظر بگیریم میبینیم رو یک روال منطقی وبا حساب وکتاب دارن پیش میرن حتی اعلام کارنتی های امسال رو اگه با سال های قبل مقایسه کنی میبینی که آهسته وپیوسته دارن پیش میرن .نگران نباشید حدس من اینه که بالای۹۰درصد ایرانیها ویزا میگیرن .وسهمیه ویزای۳۵۰۰نفری ایران تا سپتامبر هم تموم نمیشه وادامه داره .شاد باشید
چه حدس خوبی!
من که گاهی خیلی ناامید میشم امیدوارم حق با شما باشه
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، rbrb-2015 ، nedaba
آرش جون مباركت باشه عزيزم برو حالشو ببر، برا منم دعا كن، آقا ماها رو چرا كلير نميكنن اينا پس، فك كنم اگه گروهي كلير كنن ما هم جزوشون باشيم چون خيلي از دوستان هستن كه تو فوريه هستن و هنوز كلير نشدن و آپديتهاي مشابه من دارن
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، nedaba ، sara mohajer ، arash.hs
سلام دوستان ...ما یک ماه پیش ویزامنو گرفتیم .. ولی‌ هنوز سایت uscis کیس نامبرمنو نمی‌شناسه چند روز دیگه هم بلیط داریم که بریم و هنوز هم پول گرین کارتو پرداخت نکردیم ..ممنون میشم راهنماییم کنید ..
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان: nedaba
سلام کسی میتونه بگه با این زمان کلیر شدن تکلیف اونایی که در ماه های آخر میرن مصاحبه و ap میخورن چیه؟به فرض این هم که ویزا موجود باشه ولی تا اخر september باید پرونده 2015 بسته بشه ولی کلیرنس شدن زمان بره با توجه به اینکهبه اکثر ایرانیها ap می خورن کسی هست راهنمایی کنه ؟
(2015-05-06 ساعت 20:12)amrikale نوشته:  من سایت سفارت رو چک کردم شماره من هم بود و تا 25 می فرصت داده .
چند تا سوال از دوستان :
۱- برای تمدید مدیکال همه خانواده باید برن یا نه مثل ویزا یک نفر بره کافیه ؟ (به نظر من که فرمالیته نیست و همه اعضا باید باشن )
۲- ما اعتبار مدیکالمون تیر ماه تموم میشه ولی ما شهریور می خواهیم بریم آمریکا باید چکار کنیم دوباره باید بریم آنکارا وکلیه کارهای مدیکالو از اول انجام بدیم یا نه میشه رفت آمریکا و اونجا انجام داد . در کل راهی داره که بدون رفتن همه به آنکارا بشه مدیکالو تمدید کرد

سلام امیر جان
1:بله همه اعضا باید حضور فیزیکی داشته باشند
2:از اونجایی که اعتبار ویزا بر اساس تاریخ مدیکاله پس شما برا تمدید تاریخ ویزا باید حتمآ حتمآ مدیکال رو قبل از مراجعه به سفارت انجام بدی و همراه با پاسپورتاتون تحویل سفارت بدین. جواب قسمت اخر سوالتونم خیر. راهی نداره و همه مراحل مدیکال از تعیین وقت گرفته تا اخر باید طی بشه.موفق باشید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
(2015-05-07 ساعت 01:37)رحمان005 نوشته:  سلام کسی میتونه بگه با این زمان کلیر شدن تکلیف اونایی که در ماه های آخر میرن مصاحبه و ap میخورن چیه؟به فرض این هم که ویزا موجود باشه ولی تا اخر september باید پرونده ۲۰۱۵ بسته بشه ولی کلیرنس شدن زمان بره با توجه به اینکهبه اکثر ایرانیها ap می خورن کسی هست راهنمایی کنه ؟

سلام دوست عزیز معمولا در اواخر پروسه لاتاری مدت زمان کلییر شدن کاهش پیدا میکنه و بودن کسانی که در ماههای اخر 2 هفته ای کلییر شدن. 2014 یک استثناء بوده و انشالا دیگر برای ایرانیها تکرار نخواهد شد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، SAAM_60 ، nedaba ، رحمان005 ، samane1363
(2015-05-07 ساعت 00:47)Habib120 نوشته:  سلام دوستان ...ما یک ماه پیش ویزامنو گرفتیم .. ولی‌ هنوز سایت uscis کیس نامبرمنو نمی‌شناسه چند روز دیگه هم بلیط داریم که بریم و هنوز هم پول گرین کارتو پرداخت نکردیم ..ممنون میشم راهنماییم کنید ..

سلام مبارک باشه
این شناخته نشدن کیس در uscis یک امر عادیه ومشکل زا نیست. برای پرداخت 165$ تا بعد از ورود به امریکا فرصت دارید موردی هم نداره. ولی فراموش نکنید تا پرداخت نشه روند صدور گرین کارت شما شروع نخواهد شد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nedaba
چه زندگی هایی که عوض میشه این روزا امیدوارم همتون ویزا بگیرین
بیش از 5 سال میام داستانهای خوب و بد میشنوم .
فقط آرزو میکنم کسانی بیان که تحمل سختی های اول مهاجرت به امریکارو داشته باشن.
اینجا کسانی با کلی پول میان ولی کم میارن چون تحمل سختی مهاجرت ندارن . تا موقع ای که یک سال نموندین در امریکا پل های پشت سرتون رو خراب نکنین خواهشن .

کسی نبود یعنی جواب منو بده ؟ مثل اینکه سر بچه ها خیلی شلوغه
سلام
من همسرم جز اخرين نفراتي بود كه با تلفن سفارت از كلير شدنش مطلع شد و جز اخرين ويزاهاي إنكارا اطلاعات كامل در امضايم موجود است
موفق باشيد
کیس نامبر ***6 رویت قبولی may افراد کیس 4 نفر
دریافت ویزا خودم و بچه ها 19 جون همسرم 29 آگست
اگه هدفتون گرفتن ویزای مهاجرتی امریکاست نباید یک قدم عقب بکشین تا اخرین لحظه ها باید ایستاد و ناامید نشد
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: حاجی واشنگتن ، ARSAMNEW ، SAAM_60 ، nedaba ، Alex 2014
(2015-05-07 ساعت 00:47)Habib120 نوشته:  سلام دوستان ...ما یک ماه پیش ویزامنو گرفتیم .. ولی‌ هنوز سایت uscis کیس نامبرمنو نمی‌شناسه چند روز دیگه هم بلیط داریم که بریم و هنوز هم پول گرین کارتو پرداخت نکردیم ..ممنون میشم راهنماییم کنید ..
شما در uscis ثبت نام كردين طبق راهنما كه بهتون دادند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
(2015-05-06 ساعت 23:48)turadjk نوشته:  ۵ سال پیش یکی از دوستان خانواده ۴نفر یک پسر یک دخترو یک خانم تنها توی خرداد با کیس نامبر بالای 7000 نزدیک 8000 رفتن مصاحبه مرداد کلیر شدن مهر رفتن آمریکا امسال هم سیتیزن شدن نگران نباشید حله شماکه 6000 هستی عزیز

این که شد سه نفر, نفر چهارمش کیه؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
(2015-05-07 ساعت 00:01)farrokh33 نوشته:  

به قول شاعری که در لاتاری قبول شده, آهسته و پیوسته مهره لاتاری به دل همه نشسته
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، nedaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان