کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-07 ساعت 22:27)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:19)Iaccept نوشته:  ممنون
بیخیال
خداوکیل خیلی خوشحال شدممممممم
این هورآآآآآآآآآآ داره ، دو سه ماه کلیرنس ک هورا نداره Smile
منظورم این بود مگه سربازی یا کار خاصی داشتین ک اینقدر طول کشید کلیرتون، همین Smile Smile
راستی فک کنم دیشب پریشب یه قولآیی داده بودی Smile ...

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
سربازی معاف- ۶ سال سابقه کار غیر دولتی و دانشجوی دکترا در خارج از کشور
ما پای قولمون هستیم

ه ه
دمه شما گرم
خوب الان شما خارج از کشور چطور میتونین ب قولتون عمل کنین Smile Smile
شوخی میکنم ، ایشالا عمه ریکا بهتون خوش بگذرهBig Grin
راستی رشتتون چی بود!؟
اگه دوس دارین جواب بدین
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: bahar101
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششدم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmile:
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن

هوراااااااا بسلامتي ، خيلي تبريك ميگم Smile
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان: Nima4185 ، Shaft ، mfte.teacher ، bahar101 ، m.ghoreishi ، turadjk
Nima4185 از صميم قلب برات خوشحال وهورررررررااااااااااا ميكشم تبريك هفت ماه و يك روز كم نيست آقا .
نوش جوننننننتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

شام شام شام شام شام
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: mel ، bahar101 ، SAAM_60 ، m.ghoreishi ، turadjk
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

خیلی تبریک میگم نیما جان
هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تشکر کنندگان: Nima4185 ، hilda60 ، SAAM_60
سلام دوستانی که از انکارا کلیر شدن چند روز طول میکشه تا ویزا تو پاس بخوره و تحویل بشه
شماره کیس:2015AS32XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد کیس :1 نفر > مصاحبه: 21 ژانویه > وضعیت: کلیرنس دریافت ویزا 28 اپریل
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 22:38)atefeh60 نوشته:  سلام دوستانی که از انکارا کلیر شدن چند روز طول میکشه تا ویزا تو پاس بخوره و تحویل بشه

میگن سه تا پنج روز کاری
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101
(2015-05-07 ساعت 22:34)Shaft نوشته:  Nima4185 از صميم قلب برات خوشحال وهورررررررااااااااااا ميكشم تبريك هفت ماه و يك روز كم نيست آقا .
نوش جوننننننتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

شام شام شام شام شام

ارادت داریم .Cool
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان:
(2015-05-07 ساعت 22:31)Iaccept نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:27)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:19)Iaccept نوشته:  ممنون
بیخیال
خداوکیل خیلی خوشحال شدممممممم
این هورآآآآآآآآآآ داره ، دو سه ماه کلیرنس ک هورا نداره Smile
منظورم این بود مگه سربازی یا کار خاصی داشتین ک اینقدر طول کشید کلیرتون، همین Smile Smile
راستی فک کنم دیشب پریشب یه قولآیی داده بودی Smile ...

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
سربازی معاف- ۶ سال سابقه کار غیر دولتی و دانشجوی دکترا در خارج از کشور
ما پای قولمون هستیم

ه ه
دمه شما گرم
خوب الان شما خارج از کشور چطور میتونین ب قولتون عمل کنین Smile Smile
شوخی میکنم ، ایشالا عمه ریکا بهتون خوش بگذرهBig Grin
راستی رشتتون چی بود!؟
اگه دوس دارین جواب بدین

عمران -خاک و پی
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
تبریک می گم خدا رو شکر. واقعا این کلیرشدن شما باعث دلگرمی ما هم شد....
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101 ، SAAM_60 ، visa2015

نیماجان از صمیم قلب به تو تبریک میگم. اگرچه پر واضح بود که این هفته کلیر میشی. حالا دیگه الوعد وفا. دیگه همانجور که گفتم باید اسکناس بریزی استاد.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Nima4185 ، bahar101 ، hilda60 ، Siavash-M ، SAAM_60
الان دیگه نوبت mick عزیزه که بیاد و هورا بکشه. البته امروز وفردا هورا کم نخواهیم داشه ولی هوراهای مفصل تر دهه آخر می. حسابی اینجا خلوت میشه.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Shaft ، Nima4185 ، bahar101 ، Siavash-M ، SAAM_60 ، laleht
دوستان سلام
لطفا اگر کسی میدونه که در ایمیل بعد از کلیرنس چی می نویسه به ما هم بگه . ممنون
تشکر کنندگان:
رادوين جان صحبتهاي شما واقعا باعث دلگرميه.
متشكرم
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Nima4185 ، bahar101 ، SAAM_60 ، m.ghoreishi
(2015-05-07 ساعت 14:59)rezakamal نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 10:49)mfte.teacher نوشته:  سلام دوستان کسی دیشب آپ داشته؟

دوستان فوریه ای که موندن لطفا آمار بدن و تاریخ مصاحبه و آخریت آپدیت شون رو اعلام کنن.

سلام
مصاحبه ۹ فوريه آنكارا آخرين آپديت ۵مي شب

سلام دوستان
امروز 7 می ساعت 4:43 بعدازظهر ایمیل کلییرم از آنکارا اومد .
نیما خان استاد گرامی. کلیر شدن تون رو از صمیم قلب بهتو تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت میکنم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Nima4185 ، mel ، bahar101 ، SAAM_60 ، hilda60

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان