کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-07 ساعت 23:18)Radwin نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن

نیماجان از صمیم قلب به تو تبریک میگم. اگرچه پر واضح بود که این هفته کلیر میشی. حالا دیگه الوعد وفا. دیگه همانجور که گفتم باید اسکناس بریزی استاد.
رادوین جان من ارادت دارم خدمتت وممنونم از راهنماییهات و دلگرمیهایی که همیشه به من دادی
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: bahar101 ، mel ، hilda60 ، Siavash-M ، elmira behdad ، turadjk
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

هیپ هیپ هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
یه هوراااای از ته دل همراه با یه دنیا آرزوی خوب
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: mel ، bahar101 ، Nima4185 ، hilda60 ، mfte.teacher ، turadjk
(2015-05-07 ساعت 22:50)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:34)Shaft نوشته:  Nima4185 از صميم قلب برات خوشحال وهورررررررااااااااااا ميكشم تبريك هفت ماه و يك روز كم نيست آقا .
نوش جوننننننتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

شام شام شام شام شام

ارادت داریم .Cool

نیما جان کلی خوشحال شدیم این فروم جای موندن نیست زودتر برین جا وا شه سه نفسی بکشیم
هورای جانانه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Nima4185 ، hilda60 ، mfte.teacher
(2015-05-08 ساعت 00:03)mfte.teacher نوشته:  نیما خان استاد گرامی. کلیر شدن تون رو از صمیم قلب بهتو تبریک میگم و براتون آرزوی موفقیت میکنم

ممنونم انشالله به زودی برای شما هورابکشیم واقعا ارزوی قلبیم اینه.Rolleyes
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Amir shayan ، behdadK ، mfte.teacher ، laleht ، turadjk ، bahar101
هوراااااااا منم کلیر شدم , بعد از 3 ماه و 15 روز
نیما جان تبریک بابا زودتر برین این فروم نه جا داره نه جای مونده برین بابا بزارین نفس بکشیم
هوررررای جانانه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، turadjk ، Nima4185 ، bahar101
هورااااااا برای همه کلیری هااااا
راهتون سبز . . . .
2015AS53$$ - DS260: 04 June - Current:13 April - Interview: 03 June - Ankara - CEAC updated: 28 Apr - 20 May - 30 May - 03 Jun - 08 Jun - 09 Jun - 12 Jun (01) - After 60 days: 13 Agu (01- Nightly) - 14 Agu(01) - 14 Agu (01 & 02) :Chang " /" to "or" - Clear: 18 Agu - Visa: 27 Agu - Virginia

My Nephew:2016AS1$$ - Interview: 01 Oct - Visa: 05 Oct - Virginia
تشکر کنندگان: mel ، turadjk ، bahar101

نيما جان از صميم قلب بهت تبريك ميگم، خيلي خوشحال شدم وقتي ديدم كلير شدي.
انشالله در تمام مراحل زندگي پيروز و سربلند باشي.
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101
تبریک صمیمانه به همه عزیزانی که کلیر شدند و همچنین دوستان عزیز دیگه که ایشالا به زودی کلیر خواهند شد.

یه چند وقتی نبودم زیاد از روال آپدیت های دوستان خبر ندارم ولی الان که چندتا از امضاهای دوستان رو نگاه میکردم خوشبختانه روند آپدیت ها و همچنین کلیر شدن کاملا روی نظم و ترتیبی هست که قبلا در موردش صحبت ها و بحث های مفصل زیاد کرده بودیم و این درواقع خیلی خوبه و خوشبختانه تو منظم بودن روال امسال دیگه هیچ شک و شبهه ای نیست. فقط امیدوارم در این چند ماه باقی مونده بررسی ها و پروسه ی AP حسابی سرعت بگیره و مدتش به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کنه تا ایشالا امسال دیگه هیچ بازمونده ای از لاتاری 2015 نداشته باشیم...

یک موردی هم که من از ابتدای پروسه امسال تا الان متوجه شدم این بود که ظاهرا پروسه AP دوستانی که اقامت خارج از کشور داشتند ظاهرا به مقدار قابل توجهی طولانی تر هست که حالا نمیدونم به خاطر پروسه های پیچیده و وقت گیر استعلام از سفارت های اون کشورها هست یا چیز دیگه ای ولی این موضوع رو من در چندین مورد دیدم که البته جای نگرانی نداره و اتفاقا به این معنا هست که دوستانی که همچین شرایطی دارند و پروسه ـشون یک مقدار طولانی شده نگرانی نداشته باشند و مطمئن باشند که بالاخره کلیر خواهند شد...

یه توصیه ی خیلی جدی هم بکنم؛ دوستان خواهشا در این دوران انتظار شدیدا زبان بخونید! و کاملا به فکر کارهای رفتن ـتون باشید تا وقتی ایشالا به زودی کلیر شدید یدفعه مثل من هنگ نکنیدBig Grin واقعا انقدر کار و بار برای رفتن زیاد هست که من خودم با این اینکه از قبل هم مثلا به فکر بودم بازم هنگ کردم... و حالا فکر کنید تو این وضعیت باید چندین برابر گذشته هم زبان بخونید که واقعا انقدر مشغله میریزه سرتون که گاهی اوقات ممکنه غافل بشید، به همین خاطر الان از فرصت هاتون حسابی استفاده کنید ما که بهمون میگفتن گوش شنوا نداشتیم شما خواهشا به فکر خودتون باشیدTongueBig Grin

برای همه ـتون آرزوی موفقیت، سربلندی و آرامش دارم...
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: areb1356 ، m.ghoreishi ، lotttery2015 ، p00ya2001 ، zohreh-gh ، mfte.teacher ، turadjk ، behjat ، Nima4185 ، bahar101 ، jupiterx
من تو سایت ابوظبی چک میکنم زده من و خانومم کلیر شدیم و ویزا امادست ولی تو این سایت ceac.state.gov میگه هنوز کلیر نشدیم لطفا راهنمایی کنید دوستان ما چه کار کنیم ؟
تشکر کنندگان:
آقا نیما مبا رک باشه خوشحال شدم کلیر شدی شما خیلی منتظر بودی شاید من چیز زیادی ننویسم اما ۱ ساله از احوالات دوستان باخبرم کلیر شدن شما بهترین اتفاقی بود که می تونست بی افته.موفق باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: turadjk ، Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 01:47)arya25 نوشته:  من تو سایت ابوظبی چک میکنم زده من و خانومم کلیر شدیم و ویزا امادست ولی تو این سایت ceac.state.gov میگه هنوز کلیر نشدیم لطفا راهنمایی کنید دوستان ما چه کار کنیم ؟

دوست عزيز سايت ceac تا زماني كه پاس رو نبردي سفارت و ويزات صادرنشه تغيير نميكنه اين سايت فقط آپديتهاي شما رو نشان ميده و اعلام كلير شدنت رو به سفارت ميده و سفارت به شما اعلام ميكنه.
لطفا شرايط كيستون رو اعلام بفرماييد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: arya25 ، p00ya2001
ی سوال داشتم من تازه چک خوردم و چیز زیادی نمیدونم باید چ کنیم؟
الان سوالم اینه از کجا و چطوری میتونیم آپدیت شدنمونو چک کنیم؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 01:29)Siavash-M نوشته:  تبریک صمیمانه به همه عزیزانی که کلیر شدند و همچنین دوستان عزیز دیگه که ایشالا به زودی کلیر خواهند شد.

یه چند وقتی نبودم زیاد از روال آپدیت های دوستان خبر ندارم ولی الان که چندتا از امضاهای دوستان رو نگاه میکردم خوشبختانه روند آپدیت ها و همچنین کلیر شدن کاملا روی نظم و ترتیبی هست که قبلا در موردش صحبت ها و بحث های مفصل زیاد کرده بودیم و این درواقع خیلی خوبه و خوشبختانه تو منظم بودن روال امسال دیگه هیچ شک و شبهه ای نیست. فقط امیدوارم در این چند ماه باقی مونده بررسی ها و پروسه ی AP حسابی سرعت بگیره و مدتش به صورت قابل توجهی کاهش پیدا کنه تا ایشالا امسال دیگه هیچ بازمونده ای از لاتاری ۲۰۱۵ نداشته باشیم...

یک موردی هم که من از ابتدای پروسه امسال تا الان متوجه شدم این بود که ظاهرا پروسه AP دوستانی که اقامت خارج از کشور داشتند ظاهرا به مقدار قابل توجهی طولانی تر هست که حالا نمیدونم به خاطر پروسه های پیچیده و وقت گیر استعلام از سفارت های اون کشورها هست یا چیز دیگه ای ولی این موضوع رو من در چندین مورد دیدم که البته جای نگرانی نداره و اتفاقا به این معنا هست که دوستانی که همچین شرایطی دارند و پروسه ـشون یک مقدار طولانی شده نگرانی نداشته باشند و مطمئن باشند که بالاخره کلیر خواهند شد...

یه توصیه ی خیلی جدی هم بکنم؛ دوستان خواهشا در این دوران انتظار شدیدا زبان بخونید! و کاملا به فکر کارهای رفتن ـتون باشید تا وقتی ایشالا به زودی کلیر شدید یدفعه مثل من هنگ نکنیدBig Grin واقعا انقدر کار و بار برای رفتن زیاد هست که من خودم با این اینکه از قبل هم مثلا به فکر بودم بازم هنگ کردم... و حالا فکر کنید تو این وضعیت باید چندین برابر گذشته هم زبان بخونید که واقعا انقدر مشغله میریزه سرتون که گاهی اوقات ممکنه غافل بشید، به همین خاطر الان از فرصت هاتون حسابی استفاده کنید ما که بهمون میگفتن گوش شنوا نداشتیم شما خواهشا به فکر خودتون باشیدTongueBig Grin

برای همه ـتون آرزوی موفقیت، سربلندی و آرامش دارم...
دوست عزیز همسر من هم جای دیگه دانشجو هست ولی اقامت زیاد نداره و رفت وامد میکنه به نظرتون پروسه ما هم طولانی میشه؟
?
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 02:08)سپیده زمان نوشته:  ی سوال داشتم من تازه چک خوردم و چیز زیادی نمیدونم باید چ کنیم؟
Ceac.state.gov
قسمت immigrant و در Check visa status
لطفا شرايط كيس رو اعلام بفرماييد

(2015-05-08 ساعت 02:08)سپیده زمان نوشته:  ی سوال داشتم من تازه چک خوردم و چیز زیادی نمیدونم باید چ کنیم؟
Ceac.state.gov
قسمت immigrant و در Check visa status
لطفا شرايط كيس رو اعلام بفرماييد
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان