کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان داشتم قسمت 2016 ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
باسلام وتبريك فراوان به مناسبت كليرشدن دوست عزيز Nima 4185
اميدوارم درتمام مراحل زندگى موفق وهميشه مثل حالا شاد وسرحال باشى .
نيماجان يه سوْال ازت دارم واون اينه كه زمان مصاحبه ، آفيسربه شما گفت بعداز
چندماه سايت رو چك بكنى وبراى دريافت ويزا به سفارت برى ؟ منظورم اينه كه ميخوام
ببينم گفته هاشون چنددرصد درسته و چقدرصحت داره ؟
اميدوارم كه همه هرچه زودتر كلير بشن و ماهم همينطور .
با تشكر و تبريك مجدد .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: rima4499 ، m.ghoreishi ، Shaft ، hilda60 ، bahar101 ، بابراس ، farrokh33
(2015-05-08 ساعت 02:05)Shaft نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 01:47)arya25 نوشته:  من تو سایت ابوظبی چک میکنم زده من و خانومم کلیر شدیم و ویزا امادست ولی تو این سایت ceac.state.gov میگه هنوز کلیر نشدیم لطفا راهنمایی کنید دوستان ما چه کار کنیم ؟

دوست عزيز سايت ceac تا زماني كه پاس رو نبردي سفارت و ويزات صادرنشه تغيير نميكنه اين سايت فقط آپديتهاي شما رو نشان ميده و اعلام كلير شدنت رو به سفارت ميده و سفارت به شما اعلام ميكنه.
لطفا شرايط كيستون رو اعلام بفرماييد

برنده همسر من بودن که پزشک هستن و من هم دانشجو بعد از 3 ماه و نیم کلیر شدیم
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Shaft ، rima4499 ، laleht ، bahar101 ، farrokh33
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن

هووووووووورررااااااااااااااا تبريك تبريك، نيما جان ميدونم با تاخير هورا كشيدم اخه امروز نبودم و الان ديدم كامنتهارو، به همه دوستان كليير شده تبريك ميگم مارو هم دعا كنيد لطفأ
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Shaft ، somayeh1363 ، hilda60 ، behjat ، Nima4185 ، bahar101 ، بابراس ، farrokh33
اقا کی قرار بود شام بده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: hilda60 ، SAAM_60 ، Nima4185 ، بابراس
(2015-05-07 ساعت 16:59)maryamb نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 19:01)maryamb نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 17:43)laleht نوشته:  
(2015-05-06 ساعت 17:12)maryamb نوشته:  سلام دوستان

میخواستم بدونم اینجا کسی هست که خودش کلیر شده ولی شوهرش هنوز جوابش نیامده ؟ یا اینکه بعد از چه مدت جواب شوهرش آمده ؟ !
ممنون
بله تا دلتون بخواد امثال شما زياده يكيش خود من البته الان تازه ٣٧ روز از مصاحبه ما ميگذره
اگه يه كوچولو اطلاعات بدين كه مثلا مصاحبه كجا بودين كى مصاحبه داشتين شغل خصوصى يا دولتى يا سربازى ارتش يا سپاه اينجا دوستان خيلى راحت بهتون كمك ميكنن و حتى ميتونن بگن حدود كى منتظر كلير ايشون باشين

خیلی ممنونم دوست عزیز
من سفارت آنکارا تا ریخ مصاحبه 13 ژانویه ۲۰۱۵ مدارک هیچ مشکلی نداشت کار دولتی هم نداشتیم و اینکه کلیر من امروز اومد ولی مال شوهرم پندینگ هست سربازی شو هم در ارتش بوده
سلام
کسی نیست در مورد سوال من اطلاعات داشته باشه ؟؟
ممنون

دوست عزیز خانم لاله مهربان که پاسخ شما را دادن
بله از این موارد زیاد بوده اگر شما اندکی زحمت بکشید و مشخصات بدهید دوستانی مانند لاله خانم که بی دریغ به همه کمک میکنند پاسخ های دقیق تری به شما میدهند
در ضمن کیس ما هم مثل شما و خیلی های دیگر است و دو تکه شده
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: laleht ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 02:31)Radwin نوشته:  دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.

خداییش آدم این پستهای رادوین عزیز رو می بینه کیف میکنه
جدا از انرژی مثبتی که میده برام جالبه که کاملا هم وقت میذاره و تحلیل میکنه و علیرغم اینکه خودش دیگه کاری با این تاپیک نداره ولی صادقانه زحمت میکشه
اگر دست من بود که حتما مدیرش میکردم ، حیف که من کاره ای نیستم
به نظرم دوستان یک تشکر ویژه از ایشان داشته باشند
هرچند که اون اولا ما تو یه پست اختلاف نظر داشتیم و خیلی بحث کردیم ولی ارادت ما همچنان باقیست
امیدوارم در همه ی مراحل زندگی موفق باشند
تشکر کنندگان: Radwin ، somayeh1363 ، حاجی واشنگتن ، m.ghoreishi ، smhh7441 ، aria802 ، laleht ، behjat ، SAAM_60 ، bahar101
سلام دوستان عزیز با توجه به آماری که دیروز از دوستان فوریه ای گرفتم متوجه شدم که تقریبا اکثر این دوستان از آنکارا بودن بجز دو سه نفر. حداقل تونستم این مسئله رو از روی بعضی از امضاها پیگیری کنم. و این نشون دهنده اینه که ابوظبی در این مورد از آنکارا بازم جلوتر هستش. اما خبر خوب زیاد نبودن تعداد این دوستان در کل هستش. اینکه بیشتر این دوستان از 20 مارچ آپدیت نداشتن ایده کلیرنس گروهی رو بیشتر تقویت میکنه .10 روز آینده با آپ شدن این تعداد ( احتمالا) میشه گفت که سفارت ها بدنبال کلیر کردن کلیه کیسها نیمه اول سال لاتاری هست یا نه.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: mel ، hilda60 ، laleht ، bahar101
(2015-05-07 ساعت 22:08)Nima4185 نوشته:  دوستان یه هورای 211 روزه بکشید.بلااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااخره ایمییییییییییییییییییییییییییییییییییییییل لععععععععععععنتی اومد.
کککککککککککککککککککلللللللللللللللللللللللللللللللللییییییییییییییییییییییییییییررررررررررررر ششششششششششششششددددددددم
هوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
خیلی لحظه هیجان انگیز و زیبایی هست انشالله همه امسال تجربه کنن
بادرود
خیلی خیلی خوشحالمون کردی دوست عزیز بریم برات آش پشت پا بپزیم که دیگه خیلی دیر شده . تبریک میگم وبه سلامتی ، برو که ماهم داریم میایم ، البته نه به این تاپیک <اونور آبو میگم >.
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Nima4185 ، bahar101

شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 10:28)mel نوشته:  

انشالله يك ضرب ميگيري
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: bahar101
اونی که قرار بود شام بده هنوز تو شوکه کلیر شدنه بهش یخورده فرصت بدین خودشو جمو جور کنه
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، SAAM_60 ، Nima4185 ، bahar101
سلام به همه
نیمای عزیز واقعا تبریک میگم
من همش میومدم تو تاپیک منتظر هوراااااااااااااااااااات بودم.... فک نکنی واسه شام و این حرفا بوده ها...به جون مرغ خونه همسایمون من با یه پرس سلطانی سیر میشم.Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
❶کیس نامبر : 2015AS17XX
❷تعداد افراد کیس : 3 نفر (برنده اصلی: مادرم)
❸کارنت شدن : 12 آگوست (21 مرداد)
❹ارسال فرم 260 : 14 آگوست (23 مرداد)
❺دریافت نامه دوم : 23 ژانویه (3 بهمن)
❻تاریخ مصاحبه : 4 مارچ (13 اسفند)
❼سفارت : آنکارا
❽مادرم و خواهرم: یکضرب
❾پدرم: کلیر (آپدیت ها: 5 مارچ کل کیس - 6 مارچ کل کیس - 20 مارچ کیس کلیرنسی - شب 3 جون کیس اصلی - شب 8 جون کیس کلیرنسی - روز 9 جون کل کیس) ----> کلیر : 9 جون ساعت 7 شب
♣♣♣سفرنامه
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، m.ghoreishi ، hilda60 ، SAAM_60 ، Nima4185 ، bahar101
دوستان کجای این سایت ابوظبی میشه چک کرد وضعیت کلرینسو؟ اصلا سایتو بگین لطفا ببینم درست میزنم؟؟!!
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-08 ساعت 11:34)behzadsh نوشته:  دوستان کجای این سایت ابوظبی میشه چک کرد وضعیت کلرینسو؟ اصلا سایتو بگین لطفا ببینم درست میزنم؟؟!!

abudhabiivo.net
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان