کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
سلام دوستان عزیز. یک دعا هم برای من بکنین. متظرم از نیمه اول مارچ.
تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101
درضمن تازه امروز یاد گرفتم چه جوری پیام بذارم تو این صفحه. !!!
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، mohammad384 ، Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 12:12)mamal amrikaei نوشته:  درضمن تازه امروز یاد گرفتم چه جوری پیام بذارم تو این صفحه. !!!
اكانت شما هنوز اكتيويت نشده برين رو ايميليتون اون رو اكتيو كنيد موفق باشي
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
رو ایمیلم چی رو فعال کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-08 ساعت 12:32)mamal amrikaei نوشته:  رو ایمیلم چی رو فعال کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

يه ايميل به آدرست اومده از طرف مهاجرسرا واردش كه بشي خودش راهنمايي ميكنهSmile
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 12:45)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 12:32)mamal amrikaei نوشته:  رو ایمیلم چی رو فعال کنم؟ میشه بیشتر توضیح بدید؟

سلام آقا پویا.چه خبر از کیس شما؟من که هیچ خبری نشده
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: p00ya2001
(2015-05-08 ساعت 12:55)mohammad384 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 12:45)p00ya2001 نوشته:  

سلام آقا پویا.چه خبر از کیس شما؟من که هیچ خبری نشده

سلام
الحمدالله هيچ تغييري نكرده از 20 مارچ تا حالا پاك پاكيمBig Grin
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: laleht ، bahar101 ، mohammad384
(2015-05-07 ساعت 22:27)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 22:19)Iaccept نوشته:  ممنون
بیخیال
خداوکیل خیلی خوشحال شدممممممم
این هورآآآآآآآآآآ داره ، دو سه ماه کلیرنس ک هورا نداره Smile
منظورم این بود مگه سربازی یا کار خاصی داشتین ک اینقدر طول کشید کلیرتون، همین Smile Smile
راستی فک کنم دیشب پریشب یه قولآیی داده بودی Smile ...

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
سربازی معاف- ۶ سال سابقه کار غیر دولتی و دانشجوی دکترا در خارج از کشور

ما پای قولمون هستیم

ما هم شام میخوایم............
درسته عضو خیلی فعال نیستیم
ولی خیلی خوشحال شدیم داداش
خدارو شکرررررررررررررررررررررررر
شماره کیس:2015AS4xxx
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: lotttery2015 ، SAAM_60 ، Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 00:14)atashaker نوشته:  هوراااااااا منم کلیر شدم , بعد از ۳ ماه و 15 روز

منم به شما تبریک میگم. ایشالا این اتفاق خوب برای همه بچه‌های خوب مهاجر سرا به زودی زود بیفته......................
تاریخ رویت قبولی:سوم می 2014, سفارت:ابوظبی , تعداد افراد کیس : ۴ نفر , مصاحبه:20 اپریل، ویزا:23 جون(خودم و بچه‌ها) و 22جولای(خانمم)، ورود به آمریکا(آتلانتا - آلفرتا): 18 سپتامبر 2015 Cool

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، p00ya2001 ، Nima4185 ، bahar101
سلام به همه دوستان، پیش کسوتان، مدیران، اعضای فعال و نیمه فعال یا مثل من کم فعالیت!!

من حالا و بعد از مصاحبه و به طور اتفاقی متوجه شدم که توی فرم d-260 که پس از قبولی پر کردیم و فرستادیم ، تاریخ شروع و پایان تحصیلات لیسانسم رو اشتباهی نوشته‌ام. سوالم اینه که توی مراحل کلیرنس این موضوع مهمی هست یا نه و آبا لازمه از طریق ایمیل این موضوع رو به اونا اطلاع بدم یا خیر.
خواهشا نظرتون رو اعلام بفرمایید.

ممنون

تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 13:57)smhh7441 نوشته:  سلام به همه دوستان، پیش کسوتان، مدیران، اعضای فعال و نیمه فعال یا مثل من کم فعالیت!!

من حالا و بعد از مصاحبه و به طور اتفاقی متوجه شدم که توی فرم d-260 که پس از قبولی پر کردیم و فرستادیم ، تاریخ شروع و پایان تحصیلات لیسانسم رو اشتباهی نوشته‌ام. سوالم اینه که توی مراحل کلیرنس این موضوع مهمی هست یا نه و آبا لازمه از طریق ایمیل این موضوع رو به اونا اطلاع بدم یا خیر.
خواهشا نظرتون رو اعلام بفرمایید.

ممنون

سلام. معمولا این اشتباهات جزء اشتباهات سهوی محسوب میشه و مشکل ساز نیستند ولی جهت احتیاط و محکم کاری با ایمیل موضوع رو با سفارتی که رفتین در میون بگذارید. متن نامه به صورت مشورتی و سوالی باشه بهتره
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101
کمک فوری . بچه ها ما در آنکارا هستیم روز دوشنبه ساعت هشت صبح مصاحبه داشتیم خانمم یکضرب گرفت و پاسپورت را تحویل دادیم ما یکشنبه شب بلیط برگشت داریم ولی هنوز تا امروز که جمعه است توی سایت CSC قسمت کد رهگیری چیزی ثبت نشده آیا ما داریم درست چک می کنیم؟ آیا با ایمیل خبر می دهند؟ آدرس پستی رو هم PTT - ULUSPTT زدیم که نزددیک سفارت است . چند روزه میاد پاسپورت؟
http://uupload.ir/files/f00q_rgtg.jpg
راه تماسی داره ک بتونیم از طریق سفارت پیگیری کنیم؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 02:42)Amir shayan نوشته:  باسلام وتبريك فراوان به مناسبت كليرشدن دوست عزيز Nima 4185
اميدوارم درتمام مراحل زندگى موفق وهميشه مثل حالا شاد وسرحال باشى .
نيماجان يه سوْال ازت دارم واون اينه كه زمان مصاحبه ، آفيسربه شما گفت بعداز
چندماه سايت رو چك بكنى وبراى دريافت ويزا به سفارت برى ؟ منظورم اينه كه ميخوام
ببينم گفته هاشون چنددرصد درسته و چقدرصحت داره ؟
اميدوارم كه همه هرچه زودتر كلير بشن و ماهم همينطور .
با تشكر و تبريك مجدد .
سلام دوستان به ما گفت سه ماه زمان میبره و 85 روزه شد نگران نباشید همتون کلیرید به قول مدیر سال طلایی لاتاری مبارک همه باشه با اینکه کلیر شدیم هنوز نتونستیم بریم در فرصت داده شده میرم چون اینجا باید باشم ولی به این صفحه اول سر میزنم تا با خوشحالی شما شاد شوم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Nima4185 ، bahar101
من امدم بگم خوشا به سعادتتون . خداکنه سریع قسمت ماهم شه برندگی ماهم
تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 02:31)Radwin نوشته:  دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

(2015-05-08 ساعت 02:31)Radwin نوشته:  دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

همگی شاد و پیروز باشید.
رویت قبولی ۱می//تعداد افراد ۳نفر//کیس نامبر ***AS//برنده اصلی خودم// مصاحبه ۹ دسامبر انکارا.// اپدیت ها ۱۲ دسامبر،۲۰ فوریه، ۲۰ و ۲۱ آپریل.بعد از نامه پیگیری.۱۲اگوست کیس اصلی از سفارت
سربازی:س
کلیر:بامعجزه خدا۳۰سپتامبر
خدایا بابت تو دهنی که بهم زدی شکرت میکنم. حالا فهمیدم دنیا دست کیه.
تشکر کنندگان: fa15 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان