کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-08 ساعت 02:26)rima4499 نوشته:  دوست عزیز همسر من هم جای دیگه دانشجو هست ولی اقامت زیاد نداره و رفت وامد میکنه به نظرتون پروسه ما هم طولانی میشه؟
?

قربان بنده هم اطلاع چندانی در این مورد ندارم و مواردی هم که خدمتتون عرض کردم تنها از روی تجربه و شرایطی بود که برای سایر دوستان اتفاق افتاده بوده که مسلما اینها fact نیستند و بسته به شرایط هرکس میتونه کاملا متفاوت باشه؛ به هرحال کلیت قضیه رو بنده هم ازش بی اطلاع هستم. در کل نگرانی نداشته باشید امیدوارم همسرتون به زودی کلیر بشند و حدس من این هست که این مورد بیشتر برای اقامت های طولانی هست که البته حتی اونم به هیچ وجه جای نگرانی نداره.
کیس نامبر: 2015AS9XX | سفارت: آنکارا | تعداد اعضای کیس: 1 نفر | مصاحبه: 13 نوامبر | تاریخ کلیر شدن: April 03, 2015 بعد از 141 روزCool

تشکر کنندگان: rima4499 ، bahar101
(2015-05-07 ساعت 23:24)Radwin نوشته:  الان دیگه نوبت mick عزیزه که بیاد و هورا بکشه. البته امروز وفردا هورا کم نخواهیم داشه ولی هوراهای مفصل تر دهه آخر می. حسابی اینجا خلوت میشه.

رادوين عزيز mick كه ١٢ روز پيش كلير شده ، من تو منتظر سرا آنكارا ديدم كه اعلام كليري داده
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 14:29)سپیده زمان نوشته:  کمک فوری . بچه ها ما در آنکارا هستیم روز دوشنبه ساعت هشت صبح مصاحبه داشتیم خانمم یکضرب گرفت و پاسپورت را تحویل دادیم ما یکشنبه شب بلیط برگشت داریم ولی هنوز تا امروز که جمعه است توی سایت CSC قسمت کد رهگیری چیزی ثبت نشده آیا ما داریم درست چک می کنیم؟ آیا با ایمیل خبر می دهند؟ آدرس پستی رو هم PTT - ULUSPTT زدیم که نزددیک سفارت است . چند روزه میاد پاسپورت؟
http://uupload.ir/files/f00q_rgtg.jpg
راه تماسی داره ک بتونیم از طریق سفارت پیگیری کنیم؟
اگر وضعیت کیس در سایت CEAC تبدیل به Issued بشه میتونید امیدوار باشید که فردا پاسپورتتون رو تحویل بگیرید. ضمنا معمولا ای-میل هم میزنن ولی شما از طریق دو سایت CEAC و CSC مدام چک کنید. فکر کنم میتونید تلفنی از سفارت پیگیری کنید البته تا تعطیل نشدن! فکر میکنم شعبه پستی که انتخاب کردید شنبه ها باز باشه و برای همین هنوز شانس دارید که بدون تغییر بلیط بتونید ویزاتون رو بگیرید.
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 16:52)Mahboy نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 14:29)سپیده زمان نوشته:  کمک فوری . بچه ها ما در آنکارا هستیم روز دوشنبه ساعت هشت صبح مصاحبه داشتیم خانمم یکضرب گرفت و پاسپورت را تحویل دادیم ما یکشنبه شب بلیط برگشت داریم ولی هنوز تا امروز که جمعه است توی سایت CSC قسمت کد رهگیری چیزی ثبت نشده آیا ما داریم درست چک می کنیم؟ آیا با ایمیل خبر می دهند؟ آدرس پستی رو هم PTT - ULUSPTT زدیم که نزددیک سفارت است . چند روزه میاد پاسپورت؟
اگر وضعیت کیس در سایت CEAC تبدیل به Issued بشه میتونید امیدوار باشید که فردا پاسپورتتون رو تحویل بگیرید. ضمنا معمولا ای-میل هم میزنن ولی شما از طریق دو سایت CEAC و CSC مدام چک کنید. فکر کنم میتونید تلفنی از سفارت پیگیری کنید البته تا تعطیل نشدن! فکر میکنم شعبه پستی که انتخاب کردید شنبه ها باز باشه و برای همین هنوز شانس دارید که بدون تغییر بلیط بتونید ویزاتون رو بگیرید.
ممنون از پاسختون
الان توی CEAC این رو زده
Case Number Status
2015AS2XXX 01 ANK
Issued
2015AS2XXX 02 ANK
Administrative Processing
احتمالش هس فردا ویزا بیاد؟
Administrative processing یعنی چی؟ یعنی تحویل پست دادن؟
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان:
دوستان ما یک حساب سرانگشتی کردیم به این صورت که تاکنون 1000 نفر ویزا گرفته و 600 نفر چک امنیتی هستند حالا اگر 200 نفری که در ماه اوریل به مصاحبه رفتند را معیار قرار دهیم, از این 200 نفر 80 یک ضرب گرفته و 120 نفر چک امنیتی شده اند حالا اگر تا 5 ماه آخر لاتاری هر ماه 200 نفر مصاحبه شوند پس حدود 400 نفر یک ضرب می گیرند که با 1000 تای قبلی می شود 1400 نفر و 600 نفر نیز چک امنیتی می شوند که با مقدار قبلی می شود 1200 نفر که در مجموع می شود 2600 نفر (که با این حساب امسال ویزا کم نمی آید) از طرفی در ماه آوریل 180 نفر کلیر شدند که می شود گفت تا آخر سال حدود 1000 نفر دیگر کلیر می شوند که با این حساب در آخر لاتاری 200 نفر کلیر نشده باقی می مانند (البته تمام اینها براساس آمارهای آوریل است و اگر در ماه های دیگر تعداد مصاحبه افزایش و تعداد کلیر شدن کاهش یابد, تعداد بیشتری بدون ویزا خواهند ماند.
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101 ، بابراس
(2015-05-08 ساعت 17:19)سپیده زمان نوشته:  
ممنون از پاسختون
الان توی CEAC این رو زده
Case Number Status
2015AS2XXX 01 ANK
Issued
2015AS2XXX 02 ANK
Issued - یعنی ویزای نفر اصلی صادر شده و احتمالا اگر تا الان تحویل پست نشده باشه امروز تا آخر وقت تحویل پست خواهد شد و شما به احتمال 90 درصد فردا حدود ساعت 11 میتونید پاسپورت رو تحویل بگیرید - البته باید سایت CSC رو چک کنید تا روند گردش مرسوله پستی رو ببینید و هروقت رسید به شعبه پستی انتخابیتون مراجعه کنید
Administrative processing - یعنی این فرد باید منتظر طی شدن مراحل اداری یا همان اصطلاح معروف کلیرنس بشه و شما باید منتظر ارسال ای-میل یا اعلام شدن اسم تان در وبسایت سفارت باشید تا بعد از اتمام این دوره برای گرفتن ویزا مراجعه کنید
امیدوارم توضیحاتم کمک کرده باشه. سوالی بود در خدمتم
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: Radwin ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 16:40)Shaft نوشته:  
(2015-05-07 ساعت 23:24)Radwin نوشته:  الان دیگه نوبت mick عزیزه که بیاد و هورا بکشه. البته امروز وفردا هورا کم نخواهیم داشه ولی هوراهای مفصل تر دهه آخر می. حسابی اینجا خلوت میشه.

رادوين عزيز mick كه ١٢ روز پيش كلير شده ، من تو منتظر سرا آنكارا ديدم كه اعلام كليري داده

نه دوست عزیز اون اشتباهی بوده که در منتظرسرا انجام داده و هرچی سعی کرده درستش کنه نشده الان هم فکر کنم پیشکسوت ترین مصاحبه شونده mick عزیزه که البته چون شرایط آپدیتش خیلی شبیه نیمای عزیزست شاید همین ساعتها هورا بکشد یا کلیر شده و میخواد بیاد هورا بکشد
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 02:42)Amir shayan نوشته:  باسلام وتبريك فراوان به مناسبت كليرشدن دوست عزيز Nima 4185
اميدوارم درتمام مراحل زندگى موفق وهميشه مثل حالا شاد وسرحال باشى .
نيماجان يه سوْال ازت دارم واون اينه كه زمان مصاحبه ، آفيسربه شما گفت بعداز
چندماه سايت رو چك بكنى وبراى دريافت ويزا به سفارت برى ؟ منظورم اينه كه ميخوام
ببينم گفته هاشون چنددرصد درسته و چقدرصحت داره ؟
اميدوارم كه همه هرچه زودتر كلير بشن و ماهم همينطور .
با تشكر و تبريك مجدد .

افیسر به من گفت دو ماه بعد سایتتو چک کن و بعد۳-۴ ماه کلیرنس میاد که شد ۷ ماه
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: ginjer ، bahar101 ، بابراس
(2015-05-08 ساعت 17:56)khalilkhah نوشته:  دوستان ما یک حساب سرانگشتی کردیم به این صورت که تاکنون 1000 نفر ویزا گرفته و 600 نفر چک امنیتی هستند حالا اگر 200 نفری که در ماه اوریل به مصاحبه رفتند را معیار قرار دهیم, از این 200 نفر 80 یک ضرب گرفته و 120 نفر چک امنیتی شده اند حالا اگر تا ۵ ماه آخر لاتاری هر ماه 200 نفر مصاحبه شوند پس حدود 400 نفر یک ضرب می گیرند که با 1000 تای قبلی می شود 1400 نفر و 600 نفر نیز چک امنیتی می شوند که با مقدار قبلی می شود 1200 نفر که در مجموع می شود 2600 نفر (که با این حساب امسال ویزا کم نمی آید) از طرفی در ماه آوریل 180 نفر کلیر شدند که می شود گفت تا آخر سال حدود 1000 نفر دیگر کلیر می شوند که با این حساب در آخر لاتاری 200 نفر کلیر نشده باقی می مانند (البته تمام اینها براساس آمارهای آوریل است و اگر در ماه های دیگر تعداد مصاحبه افزایش و تعداد کلیر شدن کاهش یابد, تعداد بیشتری بدون ویزا خواهند ماند.

مگه نمیگن ماههای آخر سرعت ادمین پروسس میره بالا ؟؟ الیته نمیدونم از کجا میگن از رو لاتاری ۲۰۱۳ یا ۲۰۱۲ اچون لاتاری ۲۰۱۴ همه چیز بد بود؟؟؟؟
اگه این فرضیه درست باشه تعدا د ویزاها نباید بیشتر بشه؟
یکی به من بگه برای سفارتهای مختلف سرعت کلیر شدن حدودا چند ماه هست در حال حاضر؟
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان:
ممنونم از همه دوستانی(مخصوصا رادوین عزیز )که به من انرژی دادند تا من تونستم این لحظات سخت رو سپری کنم و همچنین کسانی که تبریک گفتن.امیدوارم دوستانی که منتظر هستن به زودی کلیر بشن و براشون هورا بکشیم که ارزوی قلبیم این هست.به قول دوست خوبمون امسال سال خوبی هست دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره .همه امیدوار باشین و بازم متشکرم
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Radwin ، mel ، laleht ، zohreh-gh ، arezoue ، behjat ، bahar101 ، babak90
(2015-05-08 ساعت 15:23)SAMBAR نوشته:  [quote='Radwin' pid='607900' dateline='1431036117']
دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

دوست عزیزم من فکر میکنم که تا کلیر گروهی بعدی که حدس زده میشه در دهه آخر می باشد، تمامی افرادی که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند کلیر میشوند. تجربه دوماه گذشته هم نشان داده که یکدفعه آپدیتها شروع میشود و در مدت یک هفته منجر به کلیر شدن میشود. شما منتظر اولین آپدیت شبانه باشید و همین یک آپدیت یعنی آبشار آپدیتی منجر به کلیر. من حدود دو ماهه که تمام آپدیتها را رصد میکنم موردی خلاف این ندیدم. البته ممکن است فاصله بین اولین آپدیت شبانه با فاصله از مصاحبه با کلیر شدن در برخی افراد یک هفته و برای بعضی دیگر ده دوازده روز باشد ولی توالی همینگونه بوده است. در ضمن زیاد هم خودتان را ناراحت نکنید که مثلا حرفی زدید که جو را خراب کرده چون ما اینجا هستیم که سنگ صبور هم باشیم و همه هم میدانند این اتنظار چقدر طاقت فرساست. ولی شما قطعا امیدوار باشید که بزودی که منظور یک هفته تا ده روز دیگر است آپدیتهاتون شروع میشود با هورا کشیدنهاتون ما را هم در شادی خود شریک میفرمائید.

(2015-05-08 ساعت 15:23)SAMBAR نوشته:  [quote='Radwin' pid='607900' dateline='1431036117']
دوستان داشتم قسمت ۲۰۱۶ ایها را نگاه میکردم. یاد سال گذشته خودمان در همین زمانها افتادم. چقدر خوشحال بودیم و میگفتیم تمام شد بعد هرچه جلو رفت دیدیم تموم که نشد هیچ تازه شروع هم نشده. حالا که اینهمه مراحل را پشت سر گذاشته اید و به قسمت کلیرنس رسیده اید دیگر نگران نباشید چون شانس آورده ایم و به سال خوب لاتاری خورده ایم. با امید بیشتر به آینده نگاه کنید و نگران اینکه مثلا دو ماه یا سه ماهه که آپدیت نداشته اید نباشید چون میبینید که عزیزانی مثل نیمای عزیز نزدیک هفت ماه انتظار کشیدند. انرژی مثبت به هم بدهید و یقین داشته باشید که ویزا را دیر یا زود در پاسبورتتان زیارت خواهید کرد. برای هزارمین بار هم میگویم امسال از سالهای طلایی لاتاریه.پس جای استرس به کارهای مقدماتی زندگی جدیدتان بپردازید.
همگی شاد و پیروز باشید.
رادوين جان خدا از قلب و دل و زبونت بشنوه اميدوارم كه همه دوستان امسال اين تجربه خوب رو مزه كنند و كساني كه مسل ما از سه ماه اول باقي موندن سريعتر تكليفشون روشن بشه.ببخشيد جو رو خراب كردم اما انرزي مسبت مسبت.

دوست عزیزم من فکر میکنم که تا کلیر گروهی بعدی که حدس زده میشه در دهه آخر می باشد، تمامی افرادی که در سه ماه اول مصاحبه داشته اند کلیر میشوند. تجربه دوماه گذشته هم نشان داده که یکدفعه آپدیتها شروع میشود و در مدت یک هفته منجر به کلیر شدن میشود. شما منتظر اولین آپدیت شبانه باشید و همین یک آپدیت یعنی آبشار آپدیتی منجر به کلیر. من حدود دو ماهه که تمام آپدیتها را رصد میکنم موردی خلاف این ندیدم. البته ممکن است فاصله بین اولین آپدیت شبانه با فاصله از مصاحبه با کلیر شدن در برخی افراد یک هفته و برای بعضی دیگر ده دوازده روز باشد ولی توالی همینگونه بوده است. در ضمن زیاد هم خودتان را ناراحت نکنید که مثلا حرفی زدید که جو را خراب کرده چون ما اینجا هستیم که سنگ صبور هم باشیم و همه هم میدانند این اتنظار چقدر طاقت فرساست. ولی شما قطعا امیدوار باشید که بزودی که منظور یک هفته تا ده روز دیگر است آپدیتهاتون شروع میشود با هورا کشیدنهاتون ما را هم در شادی خود شریک میفرمائید.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 18:14)Radwin نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 16:40)Shaft نوشته:  

نه دوست عزیز اون اشتباهی بوده که در منتظرسرا انجام داده و هرچی سعی کرده درستش کنه نشده الان هم فکر کنم پیشکسوت ترین مصاحبه شونده mick عزیزه که البته چون شرایط آپدیتش خیلی شبیه نیمای عزیزست شاید همین ساعتها هورا بکشد یا کلیر شده و میخواد بیاد هورا بکشد
انشالله كه هوراشو بزودي بكشيم
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان: Nima4185 ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 17:59)Mahboy نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 17:19)سپیده زمان نوشته:  
ممنون از پاسختون
الان توی CEAC این رو زده
Case Number Status
2015AS2XXX 01 ANK
Issued
2015AS2XXX 02 ANK
Issued - یعنی ویزای نفر اصلی صادر شده و احتمالا اگر تا الان تحویل پست نشده باشه امروز تا آخر وقت تحویل پست خواهد شد و شما به احتمال 90 درصد فردا حدود ساعت 11 میتونید پاسپورت رو تحویل بگیرید - البته باید سایت CSC رو چک کنید تا روند گردش مرسوله پستی رو ببینید و هروقت رسید به شعبه پستی انتخابیتون مراجعه کنید
Administrative processing - یعنی این فرد باید منتظر طی شدن مراحل اداری یا همان اصطلاح معروف کلیرنس بشه و شما باید منتظر ارسال ای-میل یا اعلام شدن اسم تان در وبسایت سفارت باشید تا بعد از اتمام این دوره برای گرفتن ویزا مراجعه کنید
امیدوارم توضیحاتم کمک کرده باشه. سوالی بود در خدمتم
ممنون از لطفتون که جوابهای کاملی بهم دادید
2015AS2*** /مصاحبه می - آنکارا/تعداد افراد ۲ نفر
تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 18:31)Nima4185 نوشته:  ممنونم از همه دوستانی(مخصوصا رادوین عزیز )که به من انرژی دادند تا من تونستم این لحظات سخت رو سپری کنم و همچنین کسانی که تبریک گفتن.امیدوارم دوستانی که منتظر هستن به زودی کلیر بشن و براشون هورا بکشیم که ارزوی قلبیم این هست.به قول دوست خوبمون امسال سال خوبی هست دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره .همه امیدوار باشین و بازم متشکرم

نيما جان اگه كشور محل تحصيلتم بگي كه من يه ارزيابي روي كيس خودم بكنم خيلي ممنون ميشم ?
شماره کیس : 201500005XXX-رویت قبولی :١٠ مي -ارسال فرم های اول : ١٦ جون -سابمیت مجدد بعد از آنلاک : ٢٣ آگوست-کارنت:١٢ مارچ - مشاهده نامه دوم : ٢٤ مارچ - مصاحبه : ١٨ مي بود تغيير دادن به ١١ مي-تعداد افراد کیس : 1 نفر-محل مصاحبه : آنکارا بود تغيير دادن به ايروان-ویزا : يكضرب شكر خدا
سفرنامه ایروان
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 18:31)Nima4185 نوشته:  ممنونم از همه دوستانی(مخصوصا رادوین عزیز )که به من انرژی دادند تا من تونستم این لحظات سخت رو سپری کنم و همچنین کسانی که تبریک گفتن.امیدوارم دوستانی که منتظر هستن به زودی کلیر بشن و براشون هورا بکشیم که ارزوی قلبیم این هست.به قول دوست خوبمون امسال سال خوبی هست دیر و زود داره ولی سوخت وسوز نداره .همه امیدوار باشین و بازم متشکرم
اقای نیما خان
اگه ممکنه تحلیلتون رو از این کلیرنس طولانی بگید یا خلاصه ای از مشخصاتتون که بدانیم به چه دلیل این همه زمانبرده است
ایا سفرنامه دارید؟
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان