کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-13 ساعت 15:55)laleht نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:47)Aghaman نوشته:  یه سوالی هم ما بکنیم
هرچند خیلی مهم نیست ولی خوب بد هم نیست پرسیده بشه
مصاحبه ی ما 22 مارچ بود که همسرم و پسرم 25 مارچ ویزا تو پاسپورتشون الصاق شد
آخرین آپدیت همسرم داخل سایت ceas , دقیقا 29 مارچ بود که بلافاصله سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت ( همسرم برنده ی اصلی بود و ویزاش رو هم ۴ روز قبل تر گرفته بود )
پسرم هم آخرین آپدیتش 24 مارچ می باشد
ولی خود من 17 آپریل هم آپدیت داشتم ( البته داخل ceas ) ولی کماکان سایت ابوظبی آخرین آپدیت رو 29 مارچ میزنه
البته متن نوشته شده خطاب به من است نه همسرم ولی آخرین آپدیت 29 مارچ است
آیا نباید مثل ceas آخرین آپدیت را 17 آپریل بزند ؟
البته خیلی حساس نیستم ولی چندین بار بنظرم اومد که سوال کنم
هر دفعه که پرونده شما از سفارت باز بشه واسه درج اطلاعات دریافتی از ceac کل کیس آپدیت میشه مثلا شوهر من تو روزی که من پاسپورت خودم و پسرم رو تحویل دادم با ما آپدیت شد روزیکه پاسپورت رو گرفتم هم دوباره با ما آپدیت شد در حالیکه جلوی اسم ما زده issued جلوی اسم اون زده AP
معمولا اینطوری هست

فکر می کنم سایت ابوظبی تنها زمانی آپدیت میزنه که کلیر شده باشین وگرنه همون آپدیت اول میمونه سایت سیس هست که با هر بار کار روی پرونده یه آپدیت میخوره
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ican2015 ، Daneshjo ، Iaccept ، Aghaman ، samane1363
(2015-05-13 ساعت 15:47)houshym نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟

چرا میگید که چک خوردن خانمتون طبیعیه؟
باتشکر

شرايط من هم شبيه شما بود و 99 روز طول كشيد؛ اميدوارم براي شما زودتر تموم شه
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: ican2015 ، ALISHARIFI ، Iaccept ، bahar101
سلام
من هم به جمع این صفحه پیوستم...
هفته پیش مصاحبه داشتیم... من و همسرم...
فکر می‌کنم به خاطر کار دولتی همسرم اف.بی.آی چک خوردیم...
تشکر کنندگان: ican2015 ، hilda60 ، Mahboy ، ALISHARIFI ، Daneshjo ، Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 16:21)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:13)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان اینکه جلوی اسم من ap و جلوی کیس ۲ردی زده یعنی کیس دوم شامل apنشده؟

بله. اگر ایشون نفر اصلی کیس باشن و پاسپورت رو تحویل سفارت بدن وضعیت از ردی به ایشود تبدیل میشه
نفر اصلی خودم هستم که apخوردم.پس خانومم apنخورده.واینکه آفیسر بوره فکر کنم استیو باشه زمان دادن برگه آبی گفت پرونده خوبیه.اما آخرش خراب کرد که گفت 3 4 5 ماه دیگه این سایتو چک کن.نمی دونم حرف اولش تاثیری تو زمان کلیر داره یا اصلا دست آفیسر نیست و پروسه دست شخص دیگه ای انجام میشه
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 16:54)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:21)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:13)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان اینکه جلوی اسم من ap و جلوی کیس ۲ردی زده یعنی کیس دوم شامل apنشده؟

بله. اگر ایشون نفر اصلی کیس باشن و پاسپورت رو تحویل سفارت بدن وضعیت از ردی به ایشود تبدیل میشه
نفر اصلی خودم هستم که apخوردم.پس خانومم apنخورده.واینکه آفیسر بوره فکر کنم استیو باشه زمان دادن برگه آبی گفت پرونده خوبیه.اما آخرش خراب کرد که گفت ۳ ۴ ۵ ماه دیگه این سایتو چک کن.نمی دونم حرف اولش تاثیری تو زمان کلیر داره یا اصلا دست آفیسر نیست و پروسه دست شخص دیگه ای انجام میشه

با ما هم همین حرف را زد, فکر کنم اینکه پرونده خوبیه مثل دکتری است که همه می گند خوبه بخاطر اینکه باعث مرگ یک بابایی که مردم ازش متنفر بودند شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 15:35)alireza.moazini نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:59)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

علیرضا جان خوش اومدی داداش. امیدوارم زیاد اینجا علاف نشی
بازم همخونه شدیمWink
باعث افتخاره همخونگی با شما.

Sent from my GT-I9300I

قربان برای ما هم نوشابه باز کنین Big GrinBig GrinBig Grin
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Iaccept ، bahar101
داپسسسس.کوکا کولا بود دوست من.انشالا که همگی از این برزخ کلیرنس زودتر خلاص بشیم
پروردگارا
تشکر کنندگان: varchandi ، Daneshjo ، rbrb-2015 ، Iaccept ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-13 ساعت 15:47)houshym نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:06)ALISHARIFI نوشته:  سلام با تشکر از کار بر LALEHT که به سوال قبلی من جواب داد .
من و همسرم هر دو اف. بی . ای چک خوردیم . خانومم مهندس کامپیوتر تامین اجتماعی هست . اف. بی . ای برای ایشون طبیعی بود . ولی من معافیت کفالت دارم و سربازی نرفتم و مدرک هم فوق لیسانس عمران تو شرکت های خصوصی سابقه کار دارم . از اف. بی . ای که به من خورد تعجب کردم . سوال من اینه با تجربه ای که دوستان دارن دلیل اف. بی . ای من چیه؟ و آیا امکان داره به خاطر معافیت من کلرینس من زودتر از 80-90 روز آینده بیاد؟ چون افیسر گفت که تا ماه اوت (حدودا مرداد ) طول میکشه ؟

چرا میگید که چک خوردن خانمتون طبیعیه؟
باتشکر
از روی تجربه های سایر دوستان . 1-مهندس کاکپیوتر جزو شغل های حساس به حساب میاد.
2-شغل دولتی با سابقه بالای 15 سال .
(#) كیس نامبر : 2015AS4###
(#) تعداد افراد : 4 نفر
(#) کنسولگری : Yerevan
(#) ارسال فرم های سری اول : June
(#) کارنت: MARCH
(#) تاریخ مصاحبه : MAY 06
دريافت ويزا : ;کلرینس برگه آبی . انتظار بد دردیه
آپدیت : 08JUN..02JUN.....08MAY(شبانه .همه خانواده و خودم )....13JUL(به خاطر جواب ایمیل . فقط خودم )...14JUL(فقط خودم )24jul هم خودم و همسرم
(#) کلریر 27 july
(#)دریافت ویزا :30 july
(#): مقصد: دالاس
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 16:35)varchandi نوشته:  
آخرین آپدیت همسرم داخل سایت ceas , دقیقا 29 مارچ بود که بلافاصله سایت ابوظبی کیس ما رو شناخت ( همسرم برنده ی اصلی بود و ویزاش رو هم ۴ روز قبل تر گرفته بود )
ولی خود من 17 آپریل هم آپدیت داشتم ( البته داخل ceas ) ولی کماکان سایت ابوظبی آخرین آپدیت رو 29 مارچ میزنه
هر دفعه که پرونده شما از سفارت باز بشه واسه درج اطلاعات دریافتی از ceac کل کیس آپدیت میشه مثلا شوهر من تو روزی که من پاسپورت خودم و پسرم رو تحویل دادم با ما آپدیت شد روزیکه پاسپورت رو گرفتم هم دوباره با ما آپدیت شد در حالیکه جلوی اسم ما زده issued جلوی اسم اون زده AP
معمولا اینطوری هست

فکر می کنم سایت ابوظبی تنها زمانی آپدیت میزنه که کلیر شده باشین وگرنه همون آپدیت اول میمونه سایت سیس هست که با هر بار کار روی پرونده یه آپدیت میخوره
سفارت و ceac هردو به سايت ceac دسترسى دارن و وارد اون ميشن واسه همين هم همه ميگن اگه آخر شب آپديت داشته باشين با ارزش تره يعنى از امريكا رفتن سراغ پرونده شما و در طول روز يعنى سفارت وارد پرونده شما واسه درج مطالبى شده. اما كلير نهايى رو ceac نميزنه و شما در سايت ابوظبى ميبينيد
مثلا من ٢١ آپريل در سايت سفارت كلير شدم و هنوز رو همون مطلب مونده
اما
٢٦ آپريل پاسپورت رو تحويل سفارت دادم اومدم هتل ديدم در ceac آپديت شدم يعنى سفارت تحويل پاسپورت منو ثبت كرد بعد سه شنبه ٢٨ آپريل ساعت ٩:٣٠ شب به وقت ابوظبى جلوى اسم منو پسرم issued زد خوب اون موقع كه كسى تو سفارت كسى نيست يعنى از امريكا ويزاى ما صادر شد پنج شنبه ٣٠ آپريل تا ساعت ١٣:٠٠ كه من هتل بودم روى همون ٢٨م بود وقتى رفتم سفارت و پاسپورت ها رو گرفتم اومدم هتل شده بود ٣٠م
الان هم ceac همچنان روى ٣٠م مونده و سايت ابوظبى روى ٢١م
ببخشيد روده درازى كردم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: ican2015 ، Daneshjo ، Iaccept ، Aghaman ، SAAM_60
این اواخر دوستانی که مصاحبه شدن زمانیوکه آفیسر اعلام می کرد سایتو چک کنید چقدر بوده؟اینکه گفت 3 4 5 ماه نگران کنندست برام
پروردگارا
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-13 ساعت 17:24)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  این اواخر دوستانی که مصاحبه شدن زمانیوکه آفیسر اعلام می کرد سایتو چک کنید چقدر بوده؟اینکه گفت ۳ ۴ ۵ ماه نگران کنندست برام

به ما عين اين جمله را گفت "بين ٥-٤ ماه كه البته طبيعى هم هست"
آفيسر حداكثر زمان رو ميگه ولى معمولا زودتر كليرنس صورت ميگيره
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: HERMES7 ، hilda60 ، Iaccept ، bahar101 ، samane1363
(2015-05-13 ساعت 17:00)varchandi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 15:35)alireza.moazini نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 13:59)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

علیرضا جان خوش اومدی داداش. امیدوارم زیاد اینجا علاف نشی
بازم همخونه شدیمWink
باعث افتخاره همخونگی با شما.

Sent from my GT-I9300I

قربان برای ما هم نوشابه باز کنین Big GrinBig GrinBig Grin
مخلص شما هم هستیم جناب ورچندی.

Sent from my GT-I9300I
تشکر کنندگان: atefeh60 ، Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 17:19)laleht نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:35)varchandi نوشته:  
معمولا اینطوری هست

سفارت و ceac هردو به سايت ceac دسترسى دارن و وارد اون ميشن واسه همين هم همه ميگن اگه آخر شب آپديت داشته باشين با ارزش تره يعنى از امريكا رفتن سراغ پرونده شما و در طول روز يعنى سفارت وارد پرونده شما واسه درج مطالبى شده. اما كلير نهايى رو ceac نميزنه و شما در سايت ابوظبى ميبينيد
مثلا من ٢١ آپريل در سايت سفارت كلير شدم و هنوز رو همون مطلب مونده
اما
٢٦ آپريل پاسپورت رو تحويل سفارت دادم اومدم هتل ديدم در ceac آپديت شدم يعنى سفارت تحويل پاسپورت منو ثبت كرد بعد سه شنبه ٢٨ آپريل ساعت ٩:٣٠ شب به وقت ابوظبى جلوى اسم منو پسرم issued زد خوب اون موقع كه كسى تو سفارت كسى نيست يعنى از امريكا ويزاى ما صادر شد پنج شنبه ٣٠ آپريل تا ساعت ١٣:٠٠ كه من هتل بودم روى همون ٢٨م بود وقتى رفتم سفارت و پاسپورت ها رو گرفتم اومدم هتل شده بود ٣٠م
الان هم ceac همچنان روى ٣٠م مونده و سايت ابوظبى روى ٢١م
ببخشيد روده درازى كردم

استفاده کردیم لاله جان
میگم ان شا ا... همین روزا خبر خوش کلیر همسرتونو بشنویم هورا بکشیم
تشکر کنندگان: hilda60 ، laleht ، Iaccept ، bahar101 ، samane1363 ، SAAM_60
(2015-05-11 ساعت 20:30)zohreh-gh نوشته:  صبح همسرم (کیس اصلی) اپدیت شده بود، الان منم اپدیت شدم Smile یه جورایی بوی هورا میاد.

امیدوارم هم گروهی
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Iaccept ، bahar101
سلام دوستان عزیز ... من عاجزن خواهش می‌کنم کمک کنید.. من این سوالو تو تاپیک مربوطه چندین بر پرسیدم ولی‌ جوابی‌ نگرفتم ..من تاپیک اولین سفر برای فعال سازی و خوندم و تمامی مراحل ساختن اکانت داخل سایت یو اس‌ سی‌ آ‌‌‌ی اس‌ رو کاملا درست انجام دادم و اکانتو ساختم ... من ویزامو ۷ آوریل گرفتم .. و از ۲ هفته بعدش اکانتو ساختم و خواستم پول گرین کارتو پرداخت کنمولی از همون روز تا الان که ۲ روز آمریکا هستم همش داره ارور میده و کس نامبر و ا نمبر منو نمیشناسه. واقعا گیج شدم .حتا یه اکانت جدید ساختم بازم ارور میده .. خواهش می‌کنم راهنمایی‌ کنید ... یک دنیا ممنون میشم
شماره کیس:###2015AS2 / تاریخ ارسال فرم:21 جون / کنسولگری: آنکارا / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس: -/ مصاحبه:3DEC -دریافت کلیرنس:cleared / دریافت ویزا:7 april - / ورود به آمریکا: - / دریافت گرین کارت: -
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان