کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-13 ساعت 16:49)pmoudi نوشته:  سلام
من هم به جمع این صفحه پیوستم...
هفته پیش مصاحبه داشتیم... من و همسرم...
فکر می‌کنم به خاطر کار دولتی همسرم اف.بی.آی چک خوردیم...

با آرزوی موفقیت برای شما
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101
(2015-05-13 ساعت 16:54)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:21)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 16:13)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  دوستان اینکه جلوی اسم من ap و جلوی کیس ۲ردی زده یعنی کیس دوم شامل apنشده؟

بله. اگر ایشون نفر اصلی کیس باشن و پاسپورت رو تحویل سفارت بدن وضعیت از ردی به ایشود تبدیل میشه
نفر اصلی خودم هستم که apخوردم.پس خانومم apنخورده.واینکه آفیسر بوره فکر کنم استیو باشه زمان دادن برگه آبی گفت پرونده خوبیه.اما آخرش خراب کرد که گفت ۳ ۴ ۵ ماه دیگه این سایتو چک کن.نمی دونم حرف اولش تاثیری تو زمان کلیر داره یا اصلا دست آفیسر نیست و پروسه دست شخص دیگه ای انجام میشه
آفیسر به ما هم گفت پروسه ی اداری باید طی بشه دست من نیست
به امید کلیر زودتر شما

(2015-05-13 ساعت 17:03)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  داپسسسس.کوکا کولا بود دوست من.انشالا که همگی از این برزخ کلیرنس زودتر خلاص بشیم

انشاله

(2015-05-13 ساعت 18:34)Habib120 نوشته:  سلام دوستان عزیز ... من عاجزن خواهش می‌کنم کمک کنید.. من این سوالو تو تاپیک مربوطه چندین بر پرسیدم ولی‌ جوابی‌ نگرفتم ..من تاپیک اولین سفر برای فعال سازی و خوندم و تمامی مراحل ساختن اکانت داخل سایت یو اس‌ سی‌ آ‌‌‌ی اس‌ رو کاملا درست انجام دادم و اکانتو ساختم ... من ویزامو ۷ آوریل گرفتم .. و از ۲ هفته بعدش اکانتو ساختم و خواستم پول گرین کارتو پرداخت کنمولی از همون روز تا الان که ۲ روز آمریکا هستم همش داره ارور میده وایواینامبر و ا نمبر منو نمیشناسه. واقعا گیج شدم .حتا یه اکانت جدید ساختم بازم ارور میده .. خواهش می‌کنم راهنمایی‌ کنید ... یک دنیا ممنون میشم

دوست عزيز ،تو همون سايت از ايميليشون استفاده كن و موضوع رو شرح بده شك نكن كمكت ميكنند
بازمانده لاتاري ٢٠١٥
كيس خانوادگي F2A از طريق همسر( تاريخ اقدام : ١ اكتبر ٢٠١٥)
تشکر کنندگان:
(2015-05-13 ساعت 17:24)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  این اواخر دوستانی که مصاحبه شدن زمانیوکه آفیسر اعلام می کرد سایتو چک کنید چقدر بوده؟اینکه گفت ۳ ۴ ۵ ماه نگران کنندست برام

سلام اول به ما گفت ۴ هفته بعدش گفت ۳-۶ ماه ،بعدشم که من رفتم ویزامو بگیرم اون خانمی که پاسپورتمو داد گفت ۴ هفته دیگه سایتو چک کن ،

(2015-05-13 ساعت 16:49)pmoudi نوشته:  سلام
من هم به جمع این صفحه پیوستم...
هفته پیش مصاحبه داشتیم... من و همسرم...
فکر می‌کنم به خاطر کار دولتی همسرم اف.بی.آی چک خوردیم...
انشالا هرچه زودتر شما هم تو این تاپیک هورا بکشید.راستی هر دو چک خوردید؟یا فقط خانومتون
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
(2015-05-13 ساعت 18:48)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 17:24)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  این اواخر دوستانی که مصاحبه شدن زمانیوکه آفیسر اعلام می کرد سایتو چک کنید چقدر بوده؟اینکه گفت ۳ ۴ ۵ ماه نگران کنندست برام

سلام اول به ما گفت ۴ هفته بعدش گفت ۳-۶ ماه ،بعدشم که من رفتم ویزامو بگیرم اون خانمی که پاسپورتمو داد گفت ۴ هفته دیگه سایتو چک کن ،
افیسرتون کی بود ؟استیو بود؟
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-13 ساعت 09:01)raminsaghafi نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 19:54)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 17:01)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:55)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:48)SAMBAR نوشته:  بله دوست عزيز بنده خودم در خدمتم با ١٥٣روز سابقه. نببببببببببببببببووووود.
واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!
امیدوارم این سری کلیر شین و دلتون شاد شه
خیلی عجیبه , میشه شرایط کیستونو بگین

من و خانمم هر دو فوق لیسانس رشته غیر حساس شغل آزاد و بدون هیچ ارتباطی با سازمانهای دولتی سربازی س و در دانش گاه ا م ا م ح س ی ن و خودم فکر میکنم که همین موضوع بابت طولانی شدن کلیرنس بنده شده از ۲۰ فوریه هم هیچ آپدیتی نخوردم تا ۲۰ آپریل که یه ایمیل فرستادم کل کیس آپدیت خورد و ۲۱ آپریل هم خودم آپدیت خوردم تا حالا هم هیچ خبری از آپدیت نیست چه برسه به کلیر.خانمم دچار سندرم آپدیت، کلیر شدهSad
منم با 179 روز انتظار ...خدمت ارتش و شغل ازاد...انکارا کیس ۲ نفر
ﺭﻛﻮﺭﺩ ﺩاﺭ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺑﺎ 185 ﺭﻭﺯ اﻧﺘﻆﺎﺭﺷﻐﻞ ﺁﺯاﺩ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑ ﭘﺰﺷﻜﻲ ,ﺧﺪا ﺧﻔﺸﻮﻥ ﻛﻨﻪ ﺑﺎ اﻳﻦ ﻛﻠﻴﺮ ﻛﺮﺩﻧﺸﻮﻥ
دوستان من اپ اخریم 20 مارچ معروفه مصاحبه نوامبر ...چنتا 20 مارچی داریم؟
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101 ، Daneshjo ، Marmad
وااااااااااااااااااااای خدا .. این اعداد مربوط به تعداد روزهای کلیرینس رو میبینم دلم آشوب میشه....
از ته دلم دعا میکنم ان شا الله زودتر این دوران به خوبی و خوشی تموم بشه برا هممون و به ویزای خوشگلمون برسیم....
برا من و همسرم دعا کنید . ما نمیتونیم به خاطر یه سری مسائل از هم جدا بشیم . دوستان از صمیم قلبتون برای همدیگه و من وهمسرم دعا کنید
ببخشید من هر وقت یکم فکرای منفی میاد سراغم در مورد کلیرینس همسرم میام مطلب مینویسم .. ببخشید اگه پرگویی میکنم Sad
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Shaft ، laleht ، jupiterx ، Mahboy ، zohreh-gh ، Aghaman ، behjat ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo ، arezoue ، lotttery2015 ، Marmad ، SAAM_60
(2015-05-13 ساعت 19:30)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:01)raminsaghafi نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 19:54)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 17:01)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:55)َalikh نوشته:  واقعاااااااااا؟!!!!!!!!!
امیدوارم این سری کلیر شین و دلتون شاد شه
خیلی عجیبه , میشه شرایط کیستونو بگین

من و خانمم هر دو فوق لیسانس رشته غیر حساس شغل آزاد و بدون هیچ ارتباطی با سازمانهای دولتی سربازی س و در دانش گاه ا م ا م ح س ی ن و خودم فکر میکنم که همین موضوع بابت طولانی شدن کلیرنس بنده شده از ۲۰ فوریه هم هیچ آپدیتی نخوردم تا ۲۰ آپریل که یه ایمیل فرستادم کل کیس آپدیت خورد و ۲۱ آپریل هم خودم آپدیت خوردم تا حالا هم هیچ خبری از آپدیت نیست چه برسه به کلیر.خانمم دچار سندرم آپدیت، کلیر شدهSad
منم با 179 روز انتظار ...خدمت ارتش و شغل ازاد...انکارا کیس ۲ نفر
ﺭﻛﻮﺭﺩ ﺩاﺭ ﺧﻮﺩﻣﻢ ﺑﺎ 185 ﺭﻭﺯ اﻧﺘﻆﺎﺭﺷﻐﻞ ﺁﺯاﺩ ﺳﺮﺑﺎﺯﻱ ﺳﭙﺎﻩ ﺑﻌﺪ ﻣﻌﺎﻑ ﭘﺰﺷﻜﻲ ,ﺧﺪا ﺧﻔﺸﻮﻥ ﻛﻨﻪ ﺑﺎ اﻳﻦ ﻛﻠﻴﺮ ﻛﺮﺩﻧﺸﻮﻥ
دوستان من اپ اخریم 20 مارچ معروفه مصاحبه نوامبر ...چنتا 20 مارچی داریم؟
دوستان من بعد از 211 روز کلیر شدم اصلا نگران نبشاید.کلیر میشین به زودی.دیر و زود داره سوخت و سوز نداره.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Shaft ، m.ghoreishi ، laleht ، zohreh-gh ، Iaccept ، hilda60 ، ginjer ، areb1356 ، raminsaghafi ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-13 ساعت 19:58)hilda60 نوشته:  وااااااااااااااااااااای خدا .. این اعداد مربوط به تعداد روزهای کلیرینس رو میبینم دلم آشوب میشه....
از ته دلم دعا میکنم ان شا الله زودتر این دوران به خوبی و خوشی تموم بشه برا هممون و به ویزای خوشگلمون برسیم....
برا من و همسرم دعا کنید . ما نمیتونیم به خاطر یه سری مسائل از هم جدا بشیم . دوستان از صمیم قلبتون برای همدیگه و من وهمسرم دعا کنید
ببخشید من هر وقت یکم فکرای منفی میاد سراغم در مورد کلیرینس همسرم میام مطلب مینویسم .. ببخشید اگه پرگویی میکنم Sad

عزيز دلم جدايى چرا
يك در ميليارد زبونم لال اگه آقامون تا سپتامبر كلير نشن ميريم استارت ويزاى همسر ميزنيم برميگرديم بر دلشون تا كارشون درست شه Big Grin بماند كه خيلى هم بدشون نمياد ما راهى شيم و چند وقتى نفسى بكشن Wink Big Grin
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Mahboy ، p00ya2001 ، Iaccept ، hilda60 ، Aghaman ، behjat ، bahar101 ، areb1356 ، samane1363 ، arezoue ، Daneshjo ، reza2015usa ، AliReza.Sh
(2015-05-13 ساعت 20:25)laleht نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 19:58)hilda60 نوشته:  وااااااااااااااااااااای خدا .. این اعداد مربوط به تعداد روزهای کلیرینس رو میبینم دلم آشوب میشه....

عزيز دلم جدايى چرا
يك در ميليارد زبونم لال اگه آقامون تا سپتامبر كلير نشن ميريم استارت ويزاى همسر ميزنيم برميگرديم بر دلشون تا كارشون درست شه Big Grin بماند كه خيلى هم بدشون نمياد ما راهى شيم و چند وقتى نفسى بكشن Wink Big Grin
وضعیت ما هم ویزای نصفه بود و درک میکنم برنامه ریزی در این شرایط چقدر سخته ولی دقیقا وقتی که انتظارش رو نداری یهو همه چی درست میشه؛ امیدوار باشید و امیدوار بمونید...
3نفر -- آنكارا -- تکمیل فرم DS260 در ۱۳جون ۲۰۱۴ -- مصاحبه ژانویه -- 2یکضرب 1کلیرنس -- کلیر 99 روز -- ورود به هیوستون در 28 جون ۲۰۱۵ -- دریافت SSN بعد از 15 و G.C بعد از 50 روز Cool
سفرنامه اول آنکارا
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، laleht ، Iaccept ، hilda60 ، bahar101 ، samane1363 ، Daneshjo ، Marmad ، SAAM_60
دوستان سلام،
دوستان همه با هم دعا کنید برای همه گروه که کلیر شوند از جمله نصفه و نیمه ها مثل خود من (اینم یکم خودخواهی). همه کارنت نشده ها کارنت و ویزا بهشون برسه. همه منتظر مصاحبه ها تعیین وقت و ویزا بگیرند خدایا به همه کسانی که از الان مصاحبه می روند و وقت کمتری دارند ویزای یک ضرب عطا نما. آنهایی که AP می شوند کلیر سریع. آمین
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: laleht ، Mahboy ، Iaccept ، hilda60 ، omid man ، bahar101 ، rima4499 ، areb1356 ، rbrb-2015 ، samane1363 ، Daneshjo ، lotttery2015 ، SAAM_60
عزیزای ap خورده مارچی و همینطور آپدیتیهای 20 مارچ؛ کسی از شما بلیط به مقصد یو اس گرفته؟ چطور برنامه ریزی کردید؟
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Iaccept ، Daneshjo
باسلام خدمت saboktakin عزيز :
آقا مگه شماتاريخ كلير شدن ٢٠ مارچيهارو ميدونى كه براى بليط اقدام كنيم
جون آقايون داداشام اگه ميدونى ؟ به ماهم بگو تا با هم بريم دنبال بليط .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: Mahboy ، Daneshjo
هوراآآآآآآآآ
هوراآآآآآآآآ

الکی مثلا من .... Smile
یکم دز انرژی +++++++++ اومده بود پایین Smile
با آرزوی کلیری همه دوستان در ماه مییییییی

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Mahboy ، bahar101 ، hilda60 ، samane1363 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان