کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-14 ساعت 06:07)moghadas نوشته:  سلام دوستان
میخواستم بدونم کسی از دوستان می دونه چند روز قبل از پایان اعتبار ویزا باید در آمریکا باشیم ؟ با تشکر

سلام
قانونآ تا روز اخر مجاز به ورود هستین ولی جهت اطمینان خاطر و بروز احتمالات چند روزی قبل از اتمام تاریخ ویزا وارد امریکا بشوید بهتر میباشد
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: samane1363 ، حاجی واشنگتن ، Shaft ، Mahboy ، hilda60 ، Daneshjo ، habibhabib ، Iaccept
سلام مدیران محترم برای من تو قسمت پیام خصوصی مینویسه که شما نمیتوانید از امکانات پیام خصوصی استفاده کنید چون توسط مدیران تالار غیر فعال شده و پیام هامو باز نمیکنه میشه علتشو بپرسم؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Daneshjo ، p00ya2001
تیم فنی دارن روش کار میکنن انشاله زود درست بشه ! من هم نمیتونم پیام ارسال کنم
تشکر کنندگان: rima4499 ، Daneshjo ، Iaccept ، samane1363
(2015-05-14 ساعت 10:05)رضا2015 نوشته:  تیم فنی دارن روش کار میکنن انشاله زود درست بشه ! من هم نمیتونم پیام ارسال کنم

خیلی ممنون
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: Iaccept
(2015-05-13 ساعت 18:48)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 17:24)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  این اواخر دوستانی که مصاحبه شدن زمانیوکه آفیسر اعلام می کرد سایتو چک کنید چقدر بوده؟اینکه گفت ۳ ۴ ۵ ماه نگران کنندست برام

سلام اول به ما گفت ۴ هفته بعدش گفت ۳-۶ ماه ،بعدشم که من رفتم ویزامو بگیرم اون خانمی که پاسپورتمو داد گفت ۴ هفته دیگه سایتو چک کن ،

سلام
ماهم به این تاپیک پیوستیم اما این هم میگذرد
افیسر به ما گفت از یک تا 3 ماه دیگه سایتو چک کنید
شماره کیس: 2015AS 51xx
تعداد افراد کیس : 2 نفر
تاریخ مصاحبه:12 می ایروان
اپدیت ها: 13 می هر دو کیس روزانه- 15 می هر دو کیس شبانه- 18 می و 19 می کیس اصلی شبانه_7 جولای کیس اصلی روزانه_21 جولای کیس اصلی شبانه و 22 جولای کیس اصلی روزانه و اعلام شماره کیس در سایت سفارت برای کلیر شدن
مقصد: هیوستون
تشکر کنندگان: hilda60 ، farnaz s ، Daneshjo ، Iaccept
ااپدیت با ارزشی که قراره از اونور بشه کل کیس اپدیت میشه یا فقط کسی که اپ خورده
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-13 ساعت 19:58)hilda60 نوشته:  وااااااااااااااااااااای خدا .. این اعداد مربوط به تعداد روزهای کلیرینس رو میبینم دلم آشوب میشه....
از ته دلم دعا میکنم ان شا الله زودتر این دوران به خوبی و خوشی تموم بشه برا هممون و به ویزای خوشگلمون برسیم....
برا من و همسرم دعا کنید . ما نمیتونیم به خاطر یه سری مسائل از هم جدا بشیم . دوستان از صمیم قلبتون برای همدیگه و من وهمسرم دعا کنید
ببخشید من هر وقت یکم فکرای منفی میاد سراغم در مورد کلیرینس همسرم میام مطلب مینویسم .. ببخشید اگه پرگویی میکنم Sad

ما هم دقیقا همین وضعو داریم و من حتی از فکر اینکه تنها برم چند ماه و بخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم هم تنم میلرزه.
مضاف بر اینکه آفیسر تاکید خیلی زیادی کرد روی اینکه من ویزامو بگیرم همون موقع و این بیشتر نگرانم کرده.
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
(2015-05-14 ساعت 10:46)Marmad نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 19:58)hilda60 نوشته:  وااااااااااااااااااااای خدا .. این اعداد مربوط به تعداد روزهای کلیرینس رو میبینم دلم آشوب میشه....
از ته دلم دعا میکنم ان شا الله زودتر این دوران به خوبی و خوشی تموم بشه برا هممون و به ویزای خوشگلمون برسیم....
برا من و همسرم دعا کنید . ما نمیتونیم به خاطر یه سری مسائل از هم جدا بشیم . دوستان از صمیم قلبتون برای همدیگه و من وهمسرم دعا کنید
ببخشید من هر وقت یکم فکرای منفی میاد سراغم در مورد کلیرینس همسرم میام مطلب مینویسم .. ببخشید اگه پرگویی میکنم Sad

ما هم دقیقا همین وضعو داریم و من حتی از فکر اینکه تنها برم چند ماه و بخوام برای ویزای همسرم اقدام کنم هم تنم میلرزه.
مضاف بر اینکه آفیسر تاکید خیلی زیادی کرد روی اینکه من ویزامو بگیرم همون موقع و این بیشتر نگرانم کرده.
فکر میکنم تاکید افیسر واسه این بوده که این احتمال بلاخره وجود داره که شاید به عده ای ویزا نرسهو حداقل شما ویزاتونو گرفته باشین البته این احتمال نزدیکه صفره
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-14 ساعت 10:57)rima4499 نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 10:46)Marmad نوشته:  

فکر میکنم تاکید افیسر واسه این بوده که این احتمال بلاخره وجود داره که شاید به عده ای ویزا نرسهو حداقل شما ویزاتونو گرفته باشین البته این احتمال نزدیکه صفره
احتمال چی صفره؟ Sad
شماره کیس: 42XX - رویت قبولی: MAY 03, 2014 - کنسولگری: Armenia - تعداد افراد: 2 - مصاحبه: -March 9 وضعيت: یک نفر گرفته و یک نفر کلیرنس - آپديتهاي سيس: ۲۰ مارچ - ۲ جون همسرم (ap) و ۴ جون خودم (برنده اصلی) - ۲۶ جون هر دو نفر - ۴ آگوست خودم - ۱۲ آگوست خودم - ۱۸ آگوست هر دو - ۲۰ و ۲۱ آپدیت و کلیر ۲۱ آگوست. مقصد: ایتاکا
تشکر کنندگان: hilda60 ، Daneshjo
احتمال اینکه ویزا نرسه فکر کنم .........
امیدوارم همه دوستان هر چه سریعتر کلیر بشن همه دوستان نصفه نیمه هم همینطور و همه با هم بریم اون ور آب
الهی آمیییییییییییییییییییییییییییییییین
شماره کیس: چهار هزار **کنسولگری: ایروان **تعداد افراد منظور در کیس :خودم و همسرم
مصاحبه: آخر مارچ ** دریافت ویزا:خودم یک ضرب همسرم کلیرنس(سربازی اسمشو نبر)
آخرین آپدیت: 17 آپریل . 18و 20و 21 آگوست و کلیرشدن 21 آگوست بعد از 150 روز
24 آگوست تحویل پاسپورت به سفارت . 26 آگوست دریافت ویزای همسر
11 سپتامبر ورود به امریکا . 21 سپتامبر آمدن سوشیال . 21 سپتامبر واریز165 دلار . 30 اکتبر آمدن گرین کارت
تشکر کنندگان: behjat ، Marmad ، Iaccept ، laleht
عجب 20 مارچی نشده
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: Iaccept
دوستان ابوظبی سایت رو چک کنن برای شما هم بالا نمیاد؟
یا ما اونقد چک کردیم برای من بستنش! :دی
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363 ، SAAM_60
(2015-05-14 ساعت 12:08)رضا2015 نوشته:  دوستان ابوظبی سایت رو چک کنن برای شما هم بالا نمیاد؟
یا ما اونقد چک کردیم برای من بستنش! :دی

سلام... برای من که بالا میاد ولی هنوز کیس ما رو نمیشناسه.
کیس نامبر: 2015AS4XXX>تعداد اعضای کیس: دو نفر > سفارت: آنکارا که به ابوظبی تغییر دادن> ارسال فرم ها: 30 jun> کارنت: 10 february> مصاحبه : 26 آپریل> خانم یکضرب و من AP > کلیر : 20 سپتامبر
تشکر کنندگان: Iaccept ، samane1363
سلام به همگی ببخشید دوستانی که در جریان روند کلیر ها هستند میشه کیس ما رو هم تحلیل کنین بدونیم کی این انتظار تموم میشه؟
برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش و شغل خصوص و لیسانس رشته غیر حساس اعضای کیس هم خودم شغل خصوصی و آقا بابک 7 ساله شماره کیس **32 و مصاحبه 9 مارچ و اپدیت ها 9،10،11،12 و 20 مارچ
شماره کیس 32xx-سفارت آنکارا-تعداد اعضای کیس 3-مصاحبه 9 مارچ-آپدیتها 9،10،11،12،20، مارچ وآخرین آپ واقعی 25 جون کل کیس و or شدن نفر دوم- ایمیل پیگیری 22 جولای و جواب بعلاوه آپ کل کیس 31 جولای_-ایمیل دوم از طریق سایت 20 سپتامبر - جواب 5 اکتبر!-کلیر همسر با آپ شبانه 30 سپتامبر در حالیکه تاریخ سفارت آنکارا 1 اکتبر بود! (بابک پسرمه، باید اسم پروفایلمو میذاشتم مامان بابک!Smile)(برنده اصلی همسرم سربازی س 14 سال پیش-شغل خصوصی)
بازمانده لاتاری 2015
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
دوستان قبلا پرسیدم ولی کسی جواب نداد لطف میکنید راهنماییم کنید میشه ویزا تمام بشه باز نامه مصاحبه برامون بیاد یا موقع مصاحبه بگن تا دیروز ویزا بوده دیگه تمام شده
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان