کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-14 ساعت 19:57)omid_h نوشته:  خانم سارا گرو نمیدونم چرا اینقدر تاکید داشت زمان کلیرنس به ۵،۴ هفته تقلیل پیدا کرده ولی ما که همچنان منتظریم ... یک نکته جالبی که گفت این بود که ویزا به معنای ورود قطعی به آمریکا نیست و فقط یک پیشنهاد از طرف آفیسر سفارته و تصمیم نهایی رو افسر مهاجرت فرودگاه آمریکا میگیره ..
سلام دوست عزیز کاملا درسته افسر مهاجرت آمریکا در فرودگاه میتونه شخصی که ویزا داره وحتی گرین کارت داره رو به آمریکا اجازه ورود نده .ولی این کار به ندرت اتفاق میفته وبرای افراد خاصی است وشامل همه نمیشه .مثلا اشخاصی که گرین کارت دارن وبیش از۶ماه از آمریکا خارج شده اند و عذر موجه ندارند ممکنه مامور به اونا گیر بده .ویا اشخاصی که بعد از گرفتن ویزا وقبل از ورود به آمریکا کارهای خلاف انجام بدن ویا اسمشون تو لیست پلیس بین الملل باشه ویا...ولی اگه شخصی پاک وبدون مشکل باشه با اون به احترام رفتار میکنن و ورودش رو به خاک امریکا خوش آمد میگن .همه ایرانیها بدون مشکل وارد میشن به جز افراد انگشت شمار ومشکل دار .جای نگرانی نیست .شاد باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، samane1363 ، Iaccept ، areb1356 ، zohreh-gh ، Daneshjo ، SAAM_60 ، laleht ، Abdorrezaa
خوب حالا دوستان فكر مي كنيد آپديتهاي بعدي كي اتفاق مي افته مخصوصا برأي اين ٢٠ مارچ
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: Iaccept ، farrokh33 ، arezoue
(2015-05-14 ساعت 21:14)Iaccept نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 21:10)hamidrezamg نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 15:43)sunn789 نوشته:  سلام دوستان کسی از ژانویه مونده ؟

من که فعلا موندم
ببخشید ، شاید سوال کلیشه ای باشه، شایدم تا حالا هزاربار ازتون پرسیده شده!
ولی بازم شرمنده
شرایطتون چی بوده ک رفتین تو ۵ ماه!؟!؟Rolleyes

سربازی سپاه 25 سال پیش کارمند بانک دولتی..
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
تشکر کنندگان: Iaccept ، farrokh33 ، Daneshjo
دوستان منتظر اپديت و كليير ، تا فردا شب خبرهاى خوب ميرسه پس نگران نباشيد، و بقول يارو گفتنى "سحر نزديك است"
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Iaccept ، mfte.teacher ، farrokh33 ، arezoue ، samane1363 ، laleht ، Shaft
(2015-05-14 ساعت 23:36)m.ghoreishi نوشته:  دوستان منتظر اپديت و كليير ، تا فردا شب خبرهاى خوب ميرسه پس نگران نباشيد، و بقول يارو گفتنى "سحر نزديك است"

انشااللهRolleyes
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، arezoue ، samane1363
به اميد خداوند متعال
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، arezoue
من كه هرچي نگاه كردم اين سحر رو نديدم، نزديك من نميشه انگار
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، mfte.teacher ، farrokh33 ، arezoue ، samane1363
(2015-05-14 ساعت 23:40)Iaccept نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 23:36)m.ghoreishi نوشته:  دوستان منتظر اپديت و كليير ، تا فردا شب خبرهاى خوب ميرسه پس نگران نباشيد، و بقول يارو گفتنى "سحر نزديك است"

انشااللهRolleyes
قریشی جونWink قلبم ضعیفه اینقد منو قلقلکم نده نمیدوی من قلقلکیم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، farrokh33 ، arezoue ، samane1363
امروز وارد 61 روز شدم و یه هفته دیگه هم دو ماه میشه که آپدیت نداشتم. ایشالا حرفهای آقای قریشی هر چه سریعتر به واقعیت بپیوندد .و همه کلیر شیم علی خصوص آقای قریشی عزیز مارچیهای دوست داشتنی و آخرشم خودم
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: farrokh33 ، zohreh-gh ، m.ghoreishi ، samane1363 ، jupiterx ، laleht

من خیلی وقته که میگم فردا شب دیگه خبرهای خوبی میرسه و بازم مثل قبلWink
ابوظبي* 4000* مصاحبه 31 مارچ* کلیر بعد از 118 روز در 27 جولای...
به امید کلیری همه دوستان....
تشکر کنندگان: arezoue
دوستان عزیز
انهایی که تا اردیبهشت مصاحبه داشته اند که جای نگرانی ندارند دیگه حداکثر 6 ماهه که ریسکی متوجه شما نیست. برای قوت قلب به ماها نگاه کنید که هنوز مصاحبه هم نرفتیم و امیدواریم!!!!
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: farrokh33 ، tandis_n_m ، m.ghoreishi ، zohreh-gh ، mfte.teacher ، samane1363 ، jupiterx
سلام دوستان عزیز Smile
کمترین کاری که واسه دوستان این گروه میتونستم انجام بدم، این بود که بگم سفرنامه دومم رو به آنکارا نوشتم. اگر دوست داشتین بخونین لینکش در امضام هست. راجع به پست هم تحقیقاتی کردم که اونجا نوشتم. شاید نشه اینجا سر بزنم. اما هر راهنمایی از دستم بر بیاد در پیام خصوصی بپرسین حتما پاسخگو هستم، به امید کلیر شدن دوستان باقیمانده و ویزای یکضرب دوستان مصاحبه نرفته و عاقبت به خیری همه Smile .
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: farrokh33 ، arezoue ، zohreh-gh ، jupiterx
(2015-05-15 ساعت 00:54)houshym نوشته:  دوستان عزیز
انهایی که تا اردیبهشت مصاحبه داشته اند که جای نگرانی ندارند دیگه حداکثر ۶ ماهه که ریسکی متوجه شما نیست. برای قوت قلب به ماها نگاه کنید که هنوز مصاحبه هم نرفتیم و امیدواریم!!!!

ببخشید ولی چطور مطمئن هستید حداکثر زمان کلیرنس شش ماهه؟ میشه لطف کنید منبعش رو اعلام کنید؟
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 01:17)calm نوشته:  
انهایی که تا اردیبهشت مصاحبه داشته اند که جای نگرانی ندارند دیگه حداکثر ۶ ماهه که ریسکی متوجه شما نیست. برای قوت قلب به ماها نگاه کنید که هنوز مصاحبه هم نرفتیم و امیدواریم!!!!

ببخشید ولی چطور مطمئن هستید حداکثر زمان کلیرنس شش ماهه؟ میشه لطف کنید منبعش رو اعلام کنید؟
در مورد لاتاری هیچ حکمی نمیشه کرد ولی وقتی بالای 90% افراد در طی این بازه کلیر میشوند میتوان گفت حداکثر 6 ماه. کیس های خاص هم بوده 7 ماهه ولی درصدشان بسیار کم است بر اساس احتمالات باید نگاه کرد

یک نکته دیگه اینکه امسال رفتار منطقی تری دارند و حداقل اینکه سارا خانم گفت در دو ماه اخر سال بسیار فشرده تر بر روی کلیر ها کار میکنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 01:23)houshym نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 01:17)calm نوشته:  

در مورد لاتاری هیچ حکمی نمیشه کرد ولی وقتی بالای 90% افراد در طی این بازه کلیر میشوند میتوان گفت حداکثر ۶ ماه. کیس های خاص هم بوده ۷ ماهه ولی درصدشان بسیار کم است بر اساس احتمالات باید نگاه کرد

یک نکته دیگه اینکه امسال رفتار منطقی تری دارند و حداقل اینکه سارا خانم گفت در دو ماه اخر سال بسیار فشرده تر بر روی کلیر ها کار میکنند

در ضمن طبق بولتن ویزا که منتشر شده در صورتیکه فرم را پر کرده اید و کد رهگیری دریافت کرده اید مصاحبه شما در ماه JULY خواهد بود

لینک منبع
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان