کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-15 ساعت 13:54)Nima4185 نوشته:  سلام.بالاخره پاسپورت مزین به ویزا رو دریافت کردم. به تحلیلهای رادوین عزیز اعتماد کنین. واقعا 90 در صد چیزهایی که حدس میزنند درسته. منم با نظر رادوین عزیز موافقم .به زودی یه عده زیادی کلیر خواهد شد.خیلی ها کلیر شده اند ولی ایمیل کلیرشون رو دیر تر ارسال میکنند.به عنوان مثال من بر اساس اطلاعاتی که تو پاسپورتم هست 28 اپریل کلیر شدم ولی ۷ می ایمیل کلیر رو دریافت کردم.لطفا صبر داشته باشین .خبرهای خوب تو راه هست.

سلام آقای نیما
من خیلی خوشحال شدم از اینکه شما کلیر شدین. تبریک میگم Shy
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
تشکر کنندگان: hamidrezamg ، samane1363 ، Nima4185
سلام دوستای عزیزم
مرسی که اینقدر به همدیگه کمک میکنین. حال میکنم
(ببخشین که اینجا نوشتم سوالمو )
من قبولی 2016 کیس نامبر 5xxx هستم
1. من خانمم توو شرکتای مختلف از 14 سال پیش سابقه کار داره تا الان
لازمه که تمام اون سوابق کاری رو براش توو فرم وارد کنم یا همین دو تا شرکت در سه سال اخیر کافیه؟
2. کلا سوابق بیمه هم لازمه ترجمه رسمی بشه یا فقط گواهی سابقه کار من و خانمم رو ترجمه کنیم قبول میکنن
3. ما که توو ایرانیم هم باید گواهی عدم سوء پیشینه بگیریم یا نمیخواد؟ ( لطفا این سوالو اگه مطمئنین جواب بدین چون هر کس یه چیزی میگه)
4. الان توو فرم برا مصاحبه انکارا خورده (پیش فرض) ، ممکنه که خودشون ابوظبی بفرستن یا قطعیه دیگه؟
مررررررسی
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 14:21)zohreh-gh نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 13:54)Nima4185 نوشته:  سلام.بالاخره پاسپورت مزین به ویزا رو دریافت کردم. به تحلیلهای رادوین عزیز اعتماد کنین. واقعا 90 در صد چیزهایی که حدس میزنند درسته. منم با نظر رادوین عزیز موافقم .به زودی یه عده زیادی کلیر خواهد شد.خیلی ها کلیر شده اند ولی ایمیل کلیرشون رو دیر تر ارسال میکنند.به عنوان مثال من بر اساس اطلاعاتی که تو پاسپورتم هست 28 اپریل کلیر شدم ولی ۷ می ایمیل کلیر رو دریافت کردم.لطفا صبر داشته باشین .خبرهای خوب تو راه هست.
چشمتون روشن آقا نیما. بالاخره بعد 211 روز لطف زیادی داره. احتمالا اینا ایمیل ما رو هم نگه داشتن تا به پای شما برسه و بعد سند کنن تا لذت بیشتری ببریم .Tongue
ممنونم انشالله برای شما .باتوجه به اپدیتهایی که داشتین احتمال کلیر شدن شما خیلی زیاد هست. به نظرم ایمیل پیگیری به سفارت ارسال کنید ضرر نداره.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: zohreh-gh
(2015-05-15 ساعت 14:32)ben123 نوشته:  سلام دوستای عزیزم
من قبولی ۲۰۱۶ کیس نامبر 5xxx هستم
۱. من خانمم توو شرکتای مختلف از 14 سال پیش سابقه کار داره تا الان
لازمه که تمام اون سوابق کاری رو براش توو فرم وارد کنم یا همین دو تا شرکت در سه سال اخیر کافیه؟
۲. کلا سوابق بیمه هم لازمه ترجمه رسمی بشه یا فقط گواهی سابقه کار من و خانمم رو ترجمه کنیم قبول میکنن
۳. ما که توو ایرانیم هم باید گواهی عدم سوء پیشینه بگیریم یا نمیخواد؟ ( لطفا این سوالو اگه مطمئنین جواب بدین چون هرایواییه چیزی میگه)
۴. الان توو فرم برا مصاحبه انکارا خورده (پیش فرض) ، ممکنه که خودشون ابوظبی بفرستن یا قطعیه دیگه؟
مررررررسی
سلام دوست عزیز من جواب سوال اول ودومتونو نمیدونم اون دوستانی که تجربه دارن حتما جواب میدن ولی در رابطه با سوال سوم از ایران سوء سابقه نمیخوان از ما هم نخواستن ولی یکی از دوستان همین جا هستن بنام لاله خانم که استثنا از ایشون خواسته بودن پس اگه همراهتون باشه مطمئنتره و در جواب سوال 4 باید بگم ما هم تو نامه اول انکارا اومده بود ولی بعد از کارنت شدن تو نامه دوم تغیییرش دادن به ابوظبی
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: ben123 ، laleht
آقا نخندينا من تازه الان ديدم رتبه هايي كه دوستان عزيز محبت كردن به من دادن، مرسي از همتون، و اولين رتبه رو ياد گرفتم و تقديمش كردم به رادوين عزيز
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، samane1363 ، SAAM_60 ، lighthouse
۲. کلا سوابق بیمه هم لازمه ترجمه رسمی بشه یا فقط گواهی سابقه کار من و خانمم رو ترجمه کنیم قبول میکنن
۳. ما که توو ایرانیم هم باید گواهی عدم سوء پیشینه بگیریم یا نمیخواد؟ ( لطفا این سوالو اگه مطمئنین جواب بدین چون هرایواییه چیزی میگه)
۴. الان توو فرم برا مصاحبه انکارا خورده (پیش فرض) ، ممکنه که خودشون ابوظبی بفرستن یا قطعیه دیگه؟
مررررررسی
سلام دوست عزیز در مورد پر کردن فرم به نظر من هرچه قدر فرم رو کاملتر پر کنین بهتر هست .من خودم این کار رو کردم.به این علت از من رزومه نخواستن.
2-گواهی سابقه کار کافیه
3- برای کسانی که در ایران هستن گواهی عدم سوء پیشینه نیازی نیست.
4-به احتمال زیاد همون انکارا رو براتون انتخاب میکنن .مگر اینکه ظرفیت مصاحبه در انکارا پر باشه و یا مشکلی در سفارت پیش بیاد .سفارتتون رو به ابوظبی و یا ایروان تغییر میدهند.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: ben123 ، zohreh-gh
مررررررسی
ﺷﻠﻮﻍ ﻛﺮﺩﻥ ﺭﺯﻭﻣﻪ ﻓﻘﻄ ﻣﻨﺠﺮ ﺑﻪ ﻃﻮﻻﻧﻲ ﺗﺮ ﺷﺪﻥ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ ﺷﻤﺎ ﺧﻮاﻫﺪ ﺷﺪ,
تشکر کنندگان: ben123
(2015-05-15 ساعت 14:44)hamid66 نوشته:  آقا نخندينا من تازه الان ديدم رتبه هايي كه دوستان عزيز محبت كردن به من دادن، مرسي از همتون، و اولين رتبه رو ياد گرفتم و تقديمش كردم به رادوين عزيز

اقا رتبه دادن به ما رو فراموش کردن دوستان مثل اینکه.
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 14:03)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 13:55)p00ya2001 نوشته:  

مباركه نيما جان شما قرار بود شام بدين؟
Big GrinBig Grin

پویای عزیز اگر ایران بودم حتما این کار رو میکردم که با دوستان خوبی مثل شما از نزدیک اشنا بشم.ولی متاسفانه فرصت نشد.به هر حال ما ارادتمند دوستان هستیم.

ما اینجا از شام نخواستیم میایم امریکا خونتون یه قورمه سبزی میخوریم
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: samane1363
مررررررسی
با سلام و عرض تبریک به خاطر قبولی تون
1. تا اطلاعات کمتر بدین مفید تره اما نه تو فرم دی اس 260. فقط اسم یه جا رو تو فرم ببرین
2. در کل ترجمه رسمی به این عنوان که مهر دادگستری و یا برای مدارک تحصیلی مهر وزارت امورخارجه نیاز نیست و فقط ترجمه مدارم ممهور به مهر دارالترجمه رسمی باشه
در خصوص اصل سوال تون نیاز به ترجمه مدارک بیمه نیست
3. لازم نیست دنبال سوء پیشینه هم برین. فقط اگر بیش از 6 ماه در یک کشور خارجی اقامت داشتین باید گواهی سوء پیشینه اون کشور رو هم ببرین و لاغیر
4. همون پیش فرض هم توسط شما در فرم دی اس 260 قابل تغییره و بعدا در صورت شلوغ بودن اون سفارت KCC می تونه سفارت شما رو به هر کدوم از سفارت های سه گانه ای خواست می تونه تغییر بده.
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: ben123
دوستان این سایت:
http://www.ankaraiv.net
مثل ابوظبیه؟, ولی کیسی را نمی شناسه, چرا؟
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 15:22)mfte.teacher نوشته:  
مررررررسی
با سلام و عرض تبریک به خاطر قبولی تون
۱. تا اطلاعات کمتر بدین مفید تره اما نه تو فرم دی اس 260. فقط اسم یه جا رو تو فرم ببرین
۲. در کل ترجمه رسمی به این عنوان که مهر دادگستری و یا برای مدارک تحصیلی مهر وزارت امورخارجه نیاز نیست و فقط ترجمه مدارم ممهور به مهر دارالترجمه رسمی باشه
در خصوص اصل سوال تون نیاز به ترجمه مدارک بیمه نیست
۳. لازم نیست دنبال سوء پیشینه هم برین. فقط اگر بیش از ۶ ماه در یک کشور خارجی اقامت داشتین باید گواهی سوء پیشینه اون کشور رو هم ببرین و لاغیر
۴. همون پیش فرض هم توسط شما در فرم دی اس 260 قابل تغییره و بعدا در صورت شلوغ بودن اون سفارت KCC می تونه سفارت شما رو به هر کدوم از سفارت های سه گانه ای خواست می تونه تغییر بده.

مرسی
دوست عزیزم مطمئننننی که بیش تر از 6 ماه جایی بوده باشیم باید عدم سوء پیشینه ببریم؟؟؟ چون من سال 2007 به مدت 9 ماه استرالیا بودم
الان فکر میکردم فقط بالای 12 سال بوده باشی باید سوء پیشینه ببری
شماره کیس: ‎ 2016AS52xx■ تاریخ رویت قبولی: ‎9 May ■ کنسولگری: ‎تغییر از آنکارا به ابوظبی‎ ■ تعداد افراد: 2 نفر
ارسال فرمهای260: 15 May‎ ■ کارنت شدن: 9 Feb‎ ■ نامۀ دوم: 22 Feb‎ ■ مصاحبه: 5 April ■ نتیجه: AP
خدمت س پ ا ه ، شغل خصوصی ، ازدواج بعد از قبولی و قبل از ارسال فرم 260
آپدیتها: 17 آپریل، 19 آپریل، 21 آپریل، 3 آگوست آپدیت طلایی و دوخطی از آمریکا، 4 آگوست ساعت 12 ظهر آپدیت از سفارت و or
4 آگوست ساعت 6 عصر به لطف خدا دریافت ایمیل کلیری بعد از 4 ماه.
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز اینجا تاپیک کلیرنس هستش
لطفآ لطفآ سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید تا اولآ زودتر به جواب برسید ثانیآ همه تاپیکها با سوالات تکراری شلوغ نشن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Nima4185 ، samane1363 ، jupiterx ، Daneshjo ، Shaft
(2015-05-15 ساعت 15:44)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز اینجا تاپیک کلیرنس هستش
لطفآ لطفآ سوالاتتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید تا اولآ زودتر به جواب برسید ثانیآ همه تاپیکها با سوالات تکراری شلوغ نشن
موافقم باهات ، قریشی جان
تذکر ب جایی بود Smile

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Nima4185 ، mfte.teacher ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-15 ساعت 15:18)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 14:03)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 13:55)p00ya2001 نوشته:  

مباركه نيما جان شما قرار بود شام بدين؟
Big GrinBig Grin

پویای عزیز اگر ایران بودم حتما این کار رو میکردم که با دوستان خوبی مثل شما از نزدیک اشنا بشم.ولی متاسفانه فرصت نشد.به هر حال ما ارادتمند دوستان هستیم.

ما اینجا از شام نخواستیم میایم آمریکا خونتون یه قورمه سبزی میخوریم
انشالله جاگیر بشم .قدمتون بر روی چشم. در خونه من رو همه بازه.
تشکر کنندگان: behjat ، p00ya2001 ، samane1363 ، SAAM_60 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان