کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-15 ساعت 15:23)khalilkhah نوشته:  دوستان این سایت:
http://www.ankaraiv.net
مثل ابوظبیه؟, ولی کیسی را نمی شناسه, چرا؟
دوست عزیز این قسمت فعلا برای ویزاهای غیر مهاجرتی فعال هست.شما باید http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...ssing.html
چک کنین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: Iaccept ، khalilkhah ، Daneshjo
(2015-05-15 ساعت 15:34)ben123 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 15:22)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 14:32)ben123 نوشته:  سلام دوستای عزیزم
مرسی که اینقدر به همدیگه کمک میکنین. حال میکنم
(ببخشین که اینجا نوشتم سوالمو )
من قبولی ۲۰۱۶ کیس نامبر 5xxx هستم
۱. من خانمم توو شرکتای مختلف از 14 سال پیش سابقه کار داره تا الان
لازمه که تمام اون سوابق کاری رو براش توو فرم وارد کنم یا همین دو تا شرکت در سه سال اخیر کافیه؟
۲. کلا سوابق بیمه هم لازمه ترجمه رسمی بشه یا فقط گواهی سابقه کار من و خانمم رو ترجمه کنیم قبول میکنن
۳. ما که توو ایرانیم هم باید گواهی عدم سوء پیشینه بگیریم یا نمیخواد؟ ( لطفا این سوالو اگه مطمئنین جواب بدین چون هرایواییه چیزی میگه)
۴. الان توو فرم برا مصاحبه انکارا خورده (پیش فرض) ، ممکنه که خودشون ابوظبی بفرستن یا قطعیه دیگه؟
مررررررسی
با سلام و عرض تبریک به خاطر قبولی تون
۱. تا اطلاعات کمتر بدین مفید تره اما نه تو فرم دی اس 260. فقط اسم یه جا رو تو فرم ببرین
۲. در کل ترجمه رسمی به این عنوان که مهر دادگستری و یا برای مدارک تحصیلی مهر وزارت امورخارجه نیاز نیست و فقط ترجمه مدارم ممهور به مهر دارالترجمه رسمی باشه
در خصوص اصل سوال تون نیاز به ترجمه مدارک بیمه نیست
۳. لازم نیست دنبال سوء پیشینه هم برین. فقط اگر بیش از ۶ ماه در یک کشور خارجی اقامت داشتین باید گواهی سوء پیشینه اون کشور رو هم ببرین و لاغیر
۴. همون پیش فرض هم توسط شما در فرم دی اس 260 قابل تغییره و بعدا در صورت شلوغ بودن اون سفارت KCC می تونه سفارت شما رو به هر کدوم از سفارت های سه گانه ای خواست می تونه تغییر بده.

مرسی
دوست عزیزم مطمئننننی که بیش تر از ۶ ماه جایی بوده باشیم باید عدم سوء پیشینه ببریم؟؟؟ چون من سال 2007 به مدت ۹ ماه استرالیا بودم
الان فکر میکردم فقط بالای 12 سال بوده باشی باید سوء پیشینه ببری
دوست عزیز ضمن تبریک بابت قبولی، اگر از جاهایی که کار می کردید اطلاعاتی در اینترنت و یا جایی است که قابل پیگیری است حتما بنویسید. همسر من رزومه طولانی در خصوص کار داشت و من همه را ذکر کرده ام سی و اندی سال و با توجه به سوابق کاری و تحصیلی چون کامل پر کرده بودم و حتی یک ماه رو جا نینداخته بودم از ما رزومه نخواستند. ضمنا اگر از هر جا هم بپرسند چیزی پوشیده نماند. اما سفارش می کنم حتما در این خصوص با دوستان مهاجرسرا حتما مشورت کنید.
2- من تا الان نشنیدم که از کسی گواهی بیمه بخواهند و فقط گواهی انجام کار کفایت می کنه.
3- در اطلاعاتی که خود سایت امریکا داده ، از ایران گواهی عدم سوء پیشینه نمیخواهند و اگر لازم باشه در نامه ای که جهت مصاحبه میفرستند مدارک لازم را متذکر می شوند.
4 - اگر بیش از 6 ماه در خارج کشور زندگی کرده اید حتما گواهی عدم سوء پیشینه همراهتان باشد. هر چند از ما نخواستند ولی از بسیاری از دوستان گواهی را خواستند، اگر خواستید به سفارت استرالیا مراجعه و تقاضا بدهید.
5- مهم نیست انکارا یا ابوظبی مصاحبه باشه، مهم اطلاعات صحیحی است که میدهید زیرا مصاحبه کنندگان روانشناسان بسیار قهاری هستند.
موفق باشید و با ارامش اقدام به پر کردن فرم و تهیه مدارک نمایید.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-14 ساعت 23:31)hamidrezamg نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 21:14)Iaccept نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 21:10)hamidrezamg نوشته:  
(2015-05-14 ساعت 15:43)sunn789 نوشته:  سلام دوستان کسی از ژانویه مونده ؟

من که فعلا موندم
ببخشید ، شاید سوال کلیشه ای باشه، شایدم تا حالا هزاربار ازتون پرسیده شده!
ولی بازم شرمنده
شرایطتون چی بوده ک رفتین تو ۵ ماه!؟!؟Rolleyes

سربازی سپاه 25 سال پیش کارمند بانک دولتی..
با آرزوی کلیر شدنتون واقعا دیگه باید کلیر بشین Sad
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان:
(2015-05-15 ساعت 12:32)p00ya2001 نوشته:  [quote='satan' pid='611937' dateline='1431674604']
[quote='p00ya2001' pid='611933' dateline='1431674381']
[quote='mfte.teacher' pid='611929' dateline='143167402

فقط ايميل كلير بياد واسه من كافيه
حالا هي آپديت بشيم ضربان قلب آدم رو واسه انتظاركشيدن براي كليرنس ميبره بالا
يه هو ببيني گوشين دينگ صدا داد و ميبيني يه ايميل اومده كه كلير شدي چقدر حال ميده:D:D:D:D

منم با شما موافقم اینطوری که تند تند بریم چک کنیم آپدیت شدیم یا نه بیشتر استرس داره
با آرزوی موفقیت و کلیر شدن برای شما و همسرم

(2015-05-15 ساعت 02:39)hamid66 نوشته:  خدايا قبل اينكه اين تاپيك بشه ٥٠٠ صفحه اي ما ٢٠مارچي ها رو از اينجا بنداز بيرون

بلند بگو‌انشاااااااااله Smile

تشکر کنندگان: mfte.teacher ، p00ya2001 ، hamid66
(2015-05-15 ساعت 02:55)SAMBAR نوشته:  این ماه که سفارت ها و تمامی افیسرهای محترم به بطالت و تنبری و از زیر کار دررفتن گذروندند نه اپدیتی نه کلیری هیچی به هیچی تنبلها.

جا داره یه خسته نباشید بهشون بگیم Big Grin

تشکر کنندگان:
دودورو دودود دوووود پرسپولیس
کیس:***2، رویت قبولی: می، ارسال فرم 260: 18 اگوست، نامه دوم : 25 ژانویه، مصاحبه : 2 مارچ آنکارا،
تعداد نفرات : 2 نفر، وضعیت : کلیرنس، آپدیت : 2 و 4 و 6 و 10و11و 20 مارچ، 12 می (با ایمیل)، 15 جون شبانه
تشکر کنندگان: mehrdad_123 ، SAAM_60 ، reza2015usa
دوستانی کارنتی از شماره 4750 تا 5250 که ماه می در سفارت ابوظبی قراره مصاحبه برند و یا مصاحبه رفتند اگر موافق باشید, از طریق پیام خصوصی با هم در تماس باشیم.
من آمارهای گروه فوق را از طریق اسکریپ نویسی دنبال می کنم:
1) تعداد 68 کیس, تعداد مصاحبه رفته 34 کیس, تعداد یک ضرب گرفته 8 کیس تعداد نصفه نیمه 5 کیس بقیه چک امنیتی
2) از آپدیت اول و دوم که بگذریم تعداد 14 کیس در تاریخ های 11, 12 و 13 و 14 می آپدیت سوم گرفتند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، zohreh-gh ، Daneshjo ، m.ghoreishi
لازمه که تمام اون سوابق کاری رو براش توو فرم وارد کنم یا همین دو تا شرکت در سه سال اخیر کافیه؟
۲. کلا سوابق بیمه هم لازمه ترجمه رسمی بشه یا فقط گواهی سابقه کار من و خانمم رو ترجمه کنیم قبول میکنن
۳. ما که توو ایرانیم هم باید گواهی عدم سوء پیشینه بگیریم یا نمیخواد؟ ( لطفا این سوالو اگه مطمئنین جواب بدین چون هرایواییه چیزی میگه)
۴. الان توو فرم برا مصاحبه انکارا خورده (پیش فرض) ، ممکنه که خودشون ابوظبی بفرستن یا قطعیه دیگه؟
مررررررسی
۱. تا اطلاعات کمتر بدین مفید تره اما نه تو فرم دی اس 260. فقط اسم یه جا رو تو فرم ببرین
۲. در کل ترجمه رسمی به این عنوان که مهر دادگستری و یا برای مدارک تحصیلی مهر وزارت امورخارجه نیاز نیست و فقط ترجمه مدارم ممهور به مهر دارالترجمه رسمی باشه
۳. لازم نیست دنبال سوء پیشینه هم برین. فقط اگر بیش از ۶ ماه در یک کشور خارجی اقامت داشتین باید گواهی سوء پیشینه اون کشور رو هم ببرین و لاغیر
۴. همون پیش فرض هم توسط شما در فرم دی اس 260 قابل تغییره و بعدا در صورت شلوغ بودن اون سفارت KCC می تونه سفارت شما رو به هر کدوم از سفارت های سه گانه ای خواست می تونه تغییر بده.
گواهیمرسی
دوست عزیزم مطمئننننی که بیش تر از ۶ ماه جایی بوده باشیم باید عدم سوء پیشینه ببریم؟؟؟ چون من سال 2007 به مدت ۹ ماه استرالیا بودم

خیر دوست عزیز طبق اطلاعات خوت سایت وزارت خارجه امریکا افرادی که بیش از یکسال در کشور دیگری ساکن باشند بایستی از ان کشور گواهی عدم سو پیشینه بگیرین
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: Macy ، Daneshjo
(2015-05-15 ساعت 20:04)p00ya2001 نوشته:  
مررررررسی
گواهیمرسی

خیر دوست عزیز طبق اطلاعات خوت سایت وزارت خارجه آمریکا افرادی که بیش از یکسال در کشور دیگری ساکن باشند بایستی از ان کشور گواهی عدم سو پیشینه بگیرین
من از این شش ماه مطمئن هستم. حالا مگه مدیر پیج بیاد خلافش رو بگه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، HERMES7
افراد بالای 16 سال که حد اقل 6 ماه خارج از کشور بودن باید گواهی پلیس از کشور مربوطه بگیرن
اینم لینکش
http://travel.state.gov/content/visas/en...ments.html
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: ziba_sunset ، zohreh-gh
دوستان, عزیزان, اینجا تاپیک کلیرنسه یا اشتباهی میایم اینجا اخبار کلیرنسو چک کنیم؟؟؟ =-O
کیس: 6xxx/ ابوظبی/مصاحبه: 16 آگوست / AP / کلیر : Has not been selected : was better than this
تشکر کنندگان: SAAM_60 ، Daneshjo
دوستان عزیز لطفا در این صفحه فقط در مورد کلیرنس صحبت کنیم. خسته شدیم از دست سفارت و دوستانی که مطالب غیر مرتبط مینویسن. ( خسته از سفارت برای نزدیک سه ماه AP!!!)
تشکر کنندگان: areb1356 ، m.ghoreishi ، Daneshjo
البته اينجا تاپيكه اعصاب ندار هاست دوستان ناراحت نشيد[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3]

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: fa15 ، Daneshjo ، SAAM_60 ، jadooo
امشبم هیچکس آپدیت نشد؟؟؟؟؟!!!!!! ای بابا هممون سرکاریم مثل اینکه. !!!!
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان از اپ ديت نشدن در يه بازي زماني يك تا سه ماه نگران نشن!
چون احتمالا موردي در كيس شما ديده نميشه و داره كاراش انجام ميشه الان از دوستاني كه كلير شدن هم بپرسيد يه بازه زماني اپ نداشتن يهو چندتا اپ بعد دينگ!Smile
خدا رو شكر به روش پيدايش اپ كلير پي برديم هر كسي كه تو هفته اينده اپ ميشه بگه من براش چك كنم اپ كلير هست يا نهSmile با ضريب ٩٥٪
الان هم يه سري كيس تو انكارا و يك كيس از ابوظبي كليرشون اومده و بزودي اعلام ميشن Smile
داشتم فكر ميكردم يه تاپيك راه بندازم كه فاصله كليرنس تا كلير رو چطوري مديريت كنيم ؟ نظر دوستان؟
تشکر کنندگان: fa15 ، arezoue ، samane1363 ، areb1356 ، Daneshjo ، khalilkhah ، m.ghoreishi ، SAAM_60 ، rima4499 ، mfte.teacher ، laleht ، jadooo ، jupiterx ، varchandi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان