کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-16 ساعت 08:33)p00ya2001 نوشته:  ولی من مطمینم یکسال چون واسه خودم بردم و واسه خانوادم که ۹ ماه خارج بودن نبردم ایرادم نگرفتن

من خودم الان يكسال و نيم كه خارج از ايران هستم. گواهي پليس هم نبردم. سفارت هم نخواست.

كيس:43xx
تاريخ مصاحبه :٢٢ آپريل
وضعيت:AP
تعداد افراد كيس: ٤
❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، samane1363 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-15 ساعت 22:59)رضا2015 نوشته:  سلام
دوستان از اپ ديت نشدن در يه بازي زماني يك تا سه ماه نگران نشن!
چون احتمالا موردي در كيس شما ديده نميشه و داره كاراش انجام ميشه الان از دوستاني كه كلير شدن هم بپرسيد يه بازه زماني اپ نداشتن يهو چندتا اپ بعد دينگ!Smile
خدا رو شكر به روش پيدايش اپ كلير پي برديم هر كسي كه تو هفته اينده اپ ميشه بگه من براش چك كنم اپ كلير هست يا نهSmile با ضريب ٩٥٪
الان هم يه سري كيس تو انكارا و يك كيس از ابوظبي كليرشون اومده و بزودي اعلام ميشن Smile
داشتم فكر ميكردم يه تاپيك راه بندازم كه فاصله كليرنس تا كلير رو چطوري مديريت كنيم ؟ نظر دوستان؟

اقا رضا میشه. بیزحمت یه چک از کیس ما بکنین همسر من 14 می شب یه اپ داشت این اپ کلیر هست یا نه؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
سلام دوستان. هیچکس دیشبم آپدیت نشده؟؟؟!!! مثل اینکه از ما یادشون رفته. !!!
تشکر کنندگان:
(2015-05-16 ساعت 09:04)mamal amrikaei نوشته:  سلام دوستان. هیچکس دیشبم آپدیت نشده؟؟؟!!! مثل اینکه از ما یادشون رفته. !!!
نه جناب منم آپ نداشتم. این هفته میتونم بگم که هفته سرنوشت سازیه. SmileSmileSmileSmile هر کی اپ بشه به شرطی که حداقل دو ماه از مصاحبش گذشته باشه 95 درصد کلیره
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: samane1363 ، bahar101 ، Daneshjo
من که نزدیک دوماه ونیمه منتظرم.
تشکر کنندگان: bahar101
(2015-05-16 ساعت 08:56)rima4499 نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 22:59)رضا۲۰۱۵ نوشته:  سلام
دوستان از اپ ديت نشدن در يه بازي زماني يك تا سه ماه نگران نشن!
چون احتمالا موردي در كيس شما ديده نميشه و داره كاراش انجام ميشه الان از دوستاني كه كلير شدن هم بپرسيد يه بازه زماني اپ نداشتن يهو چندتا اپ بعد دينگ!Smile
خدا رو شكر به روش پيدايش اپ كلير پي برديم هر كسي كه تو هفته اينده اپ ميشه بگه من براش چك كنم اپ كلير هست يا نهSmile با ضريب ٩٥٪
الان هم يه سري كيس تو انكارا و يك كيس از ابوظبي كليرشون اومده و بزودي اعلام ميشن Smile
داشتم فكر ميكردم يه تاپيك راه بندازم كه فاصله كليرنس تا كلير رو چطوري مديريت كنيم ؟ نظر دوستان؟

اقا رضا میشه. بیزحمت یه چک از کیس ما بکنین همسر من 14 می شب یه اپ داشت این اپ کلیر هست یا نه؟

مال شما رو چك كردم نه هنوز نشدن ميشن به زودي Smile
تشکر کنندگان: rima4499 ، bahar101 ، Daneshjo
خوب سيمون هم گفته امسال سال خوبي براي ايراني ها هست و با توجه به اناليزي كه كرده گفته حدود ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا براي ايران صادر ميشه و اميدي نيست كه بولتن به ١٣٠٠٠ برسه
فايل جديد هم داده كه من اناليز ميكنم .
بنظرم اين سكوت ارامش قبل طوفانه
امسال دوست دارم جلو سفارت تك تك شما دوستان رو ببينم ؛)
تشکر کنندگان: mamal amrikaei ، sadri54 ، p00ya2001 ، shahin2737 ، SAAM_60 ، samane1363 ، jupiterx ، bahar101 ، smhh7441 ، Daneshjo
انشاالله. خدا همه منتظرانو خوشحال کنه.
تشکر کنندگان: turadjk ، arezoue ، bahar101
کماکان 20 مارچ
دیگه رفت واسه هفته بعد
امیدوارم که همه این 20 مارچی ها با هم یدفعه یهویی تو هفته بعد کلیر بشن
شماره کیس :2015AS3xxx/ارسال فرمها: اواخر آگوست/تعدادا افراد کیس:4/کارنت شدن: هفته اول دسامبر/دریافت نامه دوم:23 ژانویه/کنسولگری:آنکارا/مصاحبه:اوایل مارچ/وضعیت:Administrative Processing

تشکر کنندگان: arezoue ، p00ya2001 ، SAAM_60 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-05-13 ساعت 16:33)rbrb-2015 نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 09:41)alireza.moazini نوشته:  سلام دوستان منم دیرورapخوردم و از امروز اینطرف در خدمتتونم.
کسی لینک سفارت ابوظبی رو داره واسه چک کردن کیس؟اون لینکی که سفارت تو برگه ابی نوشته واسم باز نمیکنه.
ممنونم.

Sent from my GT-I9300I

امیدوارم هر چه زودتر کلیر بشید و ما براتون هوراااااا بکشیم Rolleyes
مرسی از لطفتون.

Sent from my GT-I9300I
In Asia there is a very obvious increase in pace. The reason for that is Iranian cases. In the last 6 weeks the Iranian issued number has almost doubled. I think Iran is on track now to take 2700 to 3000 visas. That will lead to a lower final number - I now cannot see AS going over 13000.
این قسمت دقیقا برگرفته از فایل 15 می سیمون هستش برای دوستان گذاشتم
در آسیا افزایش بسیار واضح سرعت وجود دارد، و دلیل آن هم کیس های ایرانی هست. در 6 هفته اخیر تعداد ویزا نامبرهای صادر شده برای ایرانیان تقریبا دو برابر شده. من فکر می کنم که ایران حالا در مسیر گرفتن 3000تا 2700 ویزا هستند و این باعث پایین اومدن عدد نهایی میشه ( احتمالا منظورش اینه که ایرانیا با این سرعت سهمیه رو زود تر پر خواهند کرد ) در حال حاضر نمی تونم پیش بینی کنم که آسیا به بیش از 13000 برسد ( احتمالا منظورشون اعلام ویزا بولتن باشه)
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: samane1363 ، jupiterx ، bahar101 ، smhh7441 ، Daneshjo
سلام میشه لطفا آدرس سایت سیمون را برام بفرستید ؟
شماره کیس نامبر: 7*2015AS46 ، تاریخ رویت قبولی: 1May 2014 ، تاریخ ارسال فرم ها : 30Aug2014 ، سفارت: ابوظبی ، تاریخ کارنت: Feb 2015 ، تاریخ مصاحبه: April 20 ، وضعیت ویزا : AP ، آپدیت ها : 21 و22 اپریل ، 19 می ، 1 جولای (همه اعضای کیس)، 24 جولای نفر اصلی ، 27 جولای (همه اعضای کیس)
27 جولای کلیر، ورود به آمریکا :2 سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-16 ساعت 00:49)turadjk نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 18:57)Daneshjo نوشته:  
(2015-05-15 ساعت 02:55)SAMBAR نوشته:  این ماه که سفارت ها و تمامی افیسرهای محترم به بطالت و تنبری و از زیر کار دررفتن گذروندند نه اپدیتی نه کلیری هیچی به هیچی تنبلها.

جا داره یه خسته نباشید بهشون بگیم Big Grin
دوستان نهایتا ما چشممان به جمال این ویزای عمری کار روشن شد
انکارا مثل ساعت کارشو انجام میده پست پی تی تی هم همینطور حداکثر ۵روز کاری حتی سه روزه هم داشتیم رفتارشون عالیه نگران نباشید به نوبت واقعا دقیق زحمت میکشند هتل و بلیط را با دقت بیشتر بگیرید ماهان مستقیم بهتره

به به مبارکهRolleyes
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
(2015-05-16 ساعت 10:27)رضا2015 نوشته:  خوب سيمون هم گفته امسال سال خوبي براي ايراني ها هست و با توجه به اناليزي كه كرده گفته حدود ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا براي ايران صادر ميشه و اميدي نيست كه بولتن به ١٣٠٠٠ برسه

مدیر بی زحمت کیس مارو هم یه چک کن همسرم ۶ می آپ خورده
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: HERMES7 ، samane1363 ، bahar101
(2015-05-16 ساعت 11:09)mfte.teacher نوشته:  In Asia there is a very obvious increase in pace. The reason for that is Iranian cases. In the last ۶ weeks the Iranian issued number has almost doubled. I think Iran is on track now to take 2700 to 3000 visas. That will lead to a lower final number - I now cannot see AS going over 13000.
این قسمت دقیقا برگرفته از فایل 15 می سیمون هستش برای دوستان گذاشتم
در آسیا افزایش بسیار واضح سرعت وجود دارد، و دلیل آن هم کیس های ایرانی هست. در ۶ هفته اخیر تعداد ویزا نامبرهای صادر شده برای ایرانیان تقریبا دو برابر شده. من فکر می کنم که ایران حالا در مسیر گرفتن 3000تا 2700 ویزا هستند و این باعث پایین اومدن عدد نهایی میشه ( احتمالا منظورش اینه که ایرانیا با این سرعت سهمیه رو زود تر پر خواهند کرد ) در حال حاضر نمی تونم پیش بینی کنم که آسیا به بیش از 13000 برسد ( احتمالا منظورشون اعلام ویزا بولتن باشه)

منم گیرم تو اون جمله آخرشه چون فعلی وجود نداره فکر کنم می شه: عدد نهایی پایین تر, حالا این عدد نهایی پایین تر به نظر من اینه که تعداد کمتری بدون ویزا می مانند (چون قبلش از افزایش ویزا صحبت کرده)

(2015-05-16 ساعت 10:27)رضا2015 نوشته:  خوب سيمون هم گفته امسال سال خوبي براي ايراني ها هست و با توجه به اناليزي كه كرده گفته حدود ٢٧٠٠ تا ٣٠٠٠ ويزا براي ايران صادر ميشه و اميدي نيست كه بولتن به ١٣٠٠٠ برسه

این 13000 هزاری که سیمون می گه کمی عجیب نیست, پارسال که کارنتی بهتر بود در نهایت به 13000 رسیدن, با روند پارسال فکر نکنم بیشتر از 9000 بشه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، bahar101 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان