کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان یه راهنمایی بکنن من که ایمیل دریافت کردن
نیازی نیست که قبل از رفتن کاری انجام بدم فقط برم سفارت و بقیش حله دیگه ؟
پست هم که ظاهرا نیاز نیست براش کاری بکنیم ؟
برای اینکه زیاد معطل نشیم (منظور تو آنکارا ) نیاز هست که قبل از رفتن کاری انجام بدیم ؟
راهی هست که بدون رفتن دوباره به انکارا بشه ویزا گرفت ؟
کیس نامبر 2300
کارنت سری اول
فرم 260 اواخر جولای
محل مصاحبه آنکارا
نامه دوم فکر کنم تا آخر پاییز بیاد
تشکر کنندگان: farrokh33 ، Daneshjo
البته این امید هست که با برداشتن فشار از آنکارا روند کلیر اونهام سریع بشه و به ایروان و ابوظبی برسونن
شاید اشتباه کنم ولی فکر نمی کنم که کلیر شدن ربطی به سفارت داشته باشه و مربوط به KCC میشه.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
خانواده سه نفری ما 17می تو ابو چک خورد امروز یعنی 19می هر سه یه آپ داشتتیم......معمولا طبیعه بلافاصله بعد از مصاحبه ؟
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
(2015-05-20 ساعت 01:24)endeavour نوشته:  خانواده سه نفری ما 17می تو ابو چک خورد امروز یعنی 19می هر سه یه آپ داشتتیم......معمولا طبیعه بلافاصله بعد از مصاحبه ؟

بله اپدیتهای 1-2 روز بعداز مصاحبه معمولا طبیعی و فاقد اهمیت هستن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: farrokh33 ، endeavour ، Shaft ، Daneshjo
سلام دوستان برای ما یکشنبه 17 می نامه کلیر اومد و طبق نامه ما تا 27 می فرصت داریم ما همون یکشنبه واسه ویزای امارات اقدام کردیم ولی گفتن امارات دیگه ویزای فوری نمیده و باید حداقل 5 روزه کاری منتظر باشین اونم 50 درصد احتمالش شاید بیشتر طول بکشه اگه ویزای ما تا اون موقع نیاد و ما دیرتر بریم مشکلی پیش میاد؟
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
تشکر کنندگان: khalilkhah ، farrokh33 ، behjat ، zohreh-gh ، Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 00:35)amrikale نوشته:  دوستان یه راهنمایی بکنن من که ایمیل دریافت کردن
نیازی نیست که قبل از رفتن کاری انجام بدم فقط برم سفارت و بقیش حله دیگه ؟
پست هم که ظاهرا نیاز نیست براش کاری بکنیم ؟
برای اینکه زیاد معطل نشیم (منظور تو آنکارا ) نیاز هست که قبل از رفتن کاری انجام بدیم ؟
راهی هست که بدون رفتن دوباره به انکارا بشه ویزا گرفت ؟
سلام دوست عزیز :چون امضای شماکامل نیست نمیتونم راهنمایی کامل بدم اگه ممکنه امضاتون رو کامل کنیدولی پاسخ کلی:۱-اگه برید مستقیما سفارت مدت اعتبار ویزای شمارا براساس مدت اعتبار مدیکالتون میدن مثلا اگه شما ۴ماه پیش رفته باشید مصاحبه ویزای شما رو ۲ماهه میزنن چون اعتبار مدیکال برای ورود به آمریکا۶ماهه است .ولی اگه قبل از رفتن سفارت ابتدا برید مدیکالتون رو تمدید کنید وبعد برید سفارت ویزای شما ۶ماهه خواهد بود ۲-نیازی نیست برا پست کاری کنید .۳-برا گرفتن ویزا حتما خودتون بایدبرید سفارت .شاد باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Abdorrezaa ، Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 01:51)rima4499 نوشته:  سلام دوستان برای ما یکشنبه 17 می نامه کلیر اومد و طبق نامه ما تا 27 می فرصت داریم ما همون یکشنبه واسه ویزای امارات اقدام کردیم ولی گفتن امارات دیگه ویزای فوری نمیده و باید حداقل ۵ روزه کاری منتظر باشین اونم 50 درصد احتمالش شاید بیشتر طول بکشه اگه ویزای ما تا اون موقع نیاد و ما دیرتر بریم مشکلی پیش میاد؟
سلام دوست عزیزهر جه زودتر تشریف ببرید وویزاتون رو بگیرید.چرا باید دیرتر برید که ممکنه براتون مشکلی پیش بیاد وبعد پشیمون بشید اگه من جای شما بودم همین الان بلیط میگرفتم ومیرفتم امارات .درنگ جایز نیست .شاد باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Daneshjo
دوستان علاوه بر کیسهای زیر که اعلام کرد بودم:
1073 (۳) - 2273 (۱) - 3025 (۲) - 46 (۲) - 684 (۱) - 696 (۱) - 700 (۲) - 3091 (کیس اصلی) - 3550 (۲) - 1135 (کیس اصلی) - 2277 (۱) - 2931 (کیس اصلی)
3193 (۲) - 3267 (۲) - 3047 (کیس اصلی) - 3292 (۲) - 2181 (۲) - 3580 (۲) 1034 (۲) - 515 (۲) - 3291 (کیس دوم) - 3299 (کیس اصلی)
کیسهای 1358 (کیس اصلی) - 1573 (1) - 2523 (1) - 4375 (کیس اصلی)
هم یا نامه کلیر دریافت کرده اند یا امروز فردا میکنند.
هرکدام از دوستان که در این لیست بودند و کلیرشان مطابق آنچه عرض کردم صورت گرفت لطف کنند و به من اطلاع بدهند.
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
(2015-05-20 ساعت 02:19)farrokh33 نوشته:  
(2015-05-20 ساعت 01:51)rima4499 نوشته:  سلام دوستان برای ما یکشنبه 17 می نامه کلیر اومد و طبق نامه ما تا 27 می فرصت داریم ما همون یکشنبه واسه ویزای امارات اقدام کردیم ولی گفتن امارات دیگه ویزای فوری نمیده و باید حداقل ۵ روزه کاری منتظر باشین اونم 50 درصد احتمالش شاید بیشتر طول بکشه اگه ویزای ما تا اون موقع نیاد و ما دیرتر بریم مشکلی پیش میاد؟
سلام دوست عزیزهر جه زودتر تشریف ببرید وویزاتون رو بگیرید.چرا باید دیرتر برید که ممکنه براتون مشکلی پیش بیاد وبعد پشیمون بشید اگه من جای شما بودم همین الان بلیط میگرفتم ومیرفتم امارات .درنگ جایز نیست .شاد باشید
ما هم همین قصدو داریم ولی ویزای امارات نداریم همون روزه کلیر اقدام کردیم واسه ویزای امارات ولی معلوم نیست کی ویزامون حاضر بشه
کیس نامبر:  4xxx //افراد کیس:2نفر// رویت قبولی: 2 may //سفارت:ابوظبی// ارسال فرم: 10jun // کارنت شدن کیس: jan9// دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: هفته اخر مارچ
دریافت ویزا: خودم یکضرب همسرم کلیرنسSad/ اپدیت هاmarch24, apr9// کلیر:12apr// پشیمانی سفارت از کلیر13aprSad//مقصد: کالیفرنیا// ورود به آمریکا: -------- // دریافت گرین کارت: --------
در ضمن نزدیک به پانزده کیس 19 می آپدیت شدند که آپدیت در 8 تا 12 می داشتند که احتمال دارد که این هفته یا هفته بعد کلیر شوند. در ضمن فکر کنم که در این هفته یا هفته بعد هم یکسری آپدیت پشت سرهم رخ دهد که نتیجش کولاک انتهای می بشه
شماره کیس:2015AS1XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 28 May > دریافت نامه دوم :19 سپتامبر> مصاحبه: نوامبر > آپدیتها: 25 نوامبر، 25، 26، 30، 31 مارچ و 2 ،3 آپریل > کلیر: 3 آپریل
تشکر کنندگان: hilda60 ، m.ghoreishi ، vahid1432 ، Iaccept ، zohreh-gh ، khalilkhah ، farrokh33 ، Daneshjo
(2015-05-20 ساعت 02:26)Radwin نوشته:  در ضمن نزدیک به پانزده کیس 19 می آپدیت شدند که آپدیت در ۸ تا 12 می داشتند که احتمال دارد که این هفته یا هفته بعد کلیر شوند. در ضمن فکر کنم که در این هفته یا هفته بعد هم یکسری آپدیت پشت سرهم رخ دهد که نتجش کولاک انتهای می بشه

پس چرا کیس ما نیست اینجا. رادوین جان یه پارتی بازی هم برا ما بکن. خیر ببینی ایشالا Big GrinSmile
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Iaccept ، Radwin ، farrokh33
(2015-05-20 ساعت 02:22)rima4499 نوشته:  
ما هم همین قصدو داریم ولی ویزای امارات نداریم همون روزه کلیر اقدام کردیم واسه ویزای امارات ولی معلوم نیست کی ویزامون حاضر بشه
دوست عزیز اگه تهران هستیداز برخی از آژانسها ی مسافرتی مثلا آژانس دلتابان میتونید ویزای همون روز رو بگیرید اونا ویزای دستجمعی میگیرن .کمی گرونتره ولی ارزش داره .شاد باشید
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، Iaccept ، HERMES7
(2015-05-20 ساعت 02:22)rima4499 نوشته:  

ايشالا تا شنبه مياد
الاتحاد يكشنبه ٥:٣٠ صبح پرواز مستقيم به ابوظبى داره من با اون رفتم ٨:٣٠ هتل بودم ساعت ١٣ هم رفتم سفارت
اگه هم پرواز دبى بخواى fly Dubai همون يكشنبه ٤:٣٠ پرواز داره كه فرصت هست بلافاصله از اونجا برن ابوظبى و ظهر سفارت باشن
نگران نباش عزيزم
كيس نامبر:2015AS1xxx---سفارت:ابوظبي--- تاريخ مصاحبه: ٣١ مارچ --- وضعيت : خودم و پسرم كلير پس از ٢١ روز - همسرم کلیر پس از ٤٧ روز --- ورود به ينگه دنيا : جولاى --- دريافت سوشيال نامبر خودم و پسرم ٦ روز بعد و همسرم ٢٠ روز بعد --- دريافت گرين كارت ٤٣ روز بعد از ورود
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، rima4499 ، farrokh33
سلام بچه ها، دیروز 19 MAy منم اپدیت داشتم. نمیدونم معنی ش چیه ؟ امیدوارم که همه به زودی کلیر بشن.
شماره کیس : 2015AS 41XX
تعداد افراد منتظر : 1
تاریخ ارسال فرمها : 17 JUL
کارنت شدن : 09 January
دریافت نامه دوم : 23 January
تاریخ مصاحبه : 4 March ایروان
نتیجه مصاحبه : کلیرنس (برگه آبی) ، آپدیت : 5 March و 6 March و 10 March و 11 March و 20 March و 16 April و 19 May و 20 May و 2 jun و 8 jun (با ایمیل) و 20 jul (با ایمیل) ، 18 August و 9 September ( با ایمیل ) , 22 September ( با ایمیل )
دریافت ویزا : ؟
تشکر کنندگان: hilda60 ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان