کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان در سایت ابوظبی:
1) تا اول مارس تمامی کیس ها در این سایت شناخته شده هستند
2) در ماه مارس سه کیس و در ماه آوریل دو کیس هنوز شناخته شده نیستند که قابل پیگیری است
3) در ماه می نیز هنوز 7 کیس قابل شناسایی نیستند که تازه مصاحبه شده اند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo ، farrokh33
انتظار از همون حسی که یک منتظر دارد. انتظار برای هر چی که باشد سخت و کشنده است ولی بعضی از وقتا انتظار یه احساس قشنگه چون می دونی بعد از اون هم صبوری بعد از اون همه بی قراری بلاخره انتظار به پایان می رسه و می تونی به حقیقت پیوستن تموم اون چیزهایی را که مدت ها در آرزو و رویا باهاشون زندگی می کردی تموم اون چیزهایی را که برای اتفاق افتادن شون لحظه شماری می کردی و فقط به تموم شدن اون چیزی که بهش می گن انتظار فکر میکردی واقعی شدن اون ها را ببینی خیلی قشنگه همون احساس که بعد از چشم انتظاری تموم وجودت را پر می کنه توصیف کردنی نیست وگرنه آسونه کاغذ و قلم را بر می داشتم و ازش می نوشتم.

چه خوش باشد که بعد از انتظاری

به امیدی رسد امیدواری

از آن خوش تر از آن بهتر نباشد

وقتی که می رسد یاری به یاری
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: Iaccept ، hamidrezamg ، laleht ، farrokh33
سلام دوستان من 20 می مصاحبه داشتم به من گفت 3 یا ف ماه دیگه طول میکشه ؟ میخواستم بدونم کسی هست که بهش افیسر اینیدر زمان طولانی داده باشه من که خیلی امیدندارم چون خونده بودم به دوستانی که میگه 3 یا 6 هفته دیگه میاید دیرتر اومده وای به حال من که گفته 3 یا 4 ماه دیگه
تشکر کنندگان: Daneshjo ، Iaccept
(2015-05-22 ساعت 13:22)lilimohajer2015 نوشته:  سلام دوستان من 20 می مصاحبه داشتم به من گفت ۳ یا ف ماه دیگه طول میکشه ؟ میخواستم بدونم کسی هست که بهش افیسر اینیدر زمان طولانی داده باشه من که خیلی امیدندارم چون خونده بودم به دوستانی که میگه ۳ یا ۶ هفته دیگه میاید دیرتر اومده وای به حال من که گفته ۳ یا ۴ ماه دیگه

به منم گفتن 3 هفته تا سه ماه، امروز سه ماهم تموم شد، ولی فکر کنم تا 4 ماه هم طول بکشه، کدم سفارت بودین ؟
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

(2015-05-22 ساعت 08:13)p00ya2001 نوشته:  دانشجو جان ملتمس نه
منتظر هستيم

بچه ها همگی کلیر میشیم ناراحت نباشید بیشتر باید دعا کنیم توی کشور جدید بهترین شرابط برامون مهیا باشه
به نظر من چیزی که مهمه اینه ....،نظر بقیه چیه ؟
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: fa15 ، hilda60
(2015-05-22 ساعت 09:13)p00ya2001 نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 09:05)nikoo2468 نوشته:  امروز 100 امین روز انتظار هست! باید ایمیل پیگیری بزنم؟

بله فكر كنم بايد بزنين
به اميد زودتر كلير شدنتون

من بعد از 120 روز ایمیل زدم 11 روز هم گذشته ولی جوابی ندادن فقط یه آپدیت بی ارزش خوردم...
کیس 787
سفارت انکارا
ارسال فرم 18juneالبته به لطف شرکت پرواز سبز آرزو ها که فرم رواینقدر دیر پر کرد که مصاحبه 3ماه عقب افتاد
افرادکیس 3نفر
کارنت.august
نامه دوم..24نوامبر
مصاحبه .12 ژانویه و آپدیت 12و14 ژانویه 8 june
مقصد .خونه خودم چون برای امریکا dangerous هستیم اونوقت اونایی کا هواپیما میزنن تو برج چه جوری ویزا میگیرن?
(2015-05-22 ساعت 13:27)amirgharibi نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 13:22)lilimohajer2015 نوشته:  سلام دوستان من 20 می مصاحبه داشتم به من گفت ۳ یا ف ماه دیگه طول میکشه ؟ میخواستم بدونم کسی هست که بهش افیسر اینیدر زمان طولانی داده باشه من که خیلی امیدندارم چون خونده بودم به دوستانی که میگه ۳ یا ۶ هفته دیگه میاید دیرتر اومده وای به حال من که گفته ۳ یا ۴ ماه دیگه

به منم گفتن ۳ هفته تا سه ماه، امروز سه ماهم تموم شد، ولی فکر کنم تا ۴ ماه هم طول بکشه، کدم سفارت بودین ؟

به ما هم همینو گفتن
فک کنم از اونحایی که این آفیسرا فارسیشون خوب نیست یه جمله رو به فارسی یاد گرفتن و به همه همونو میگن Big Grin واسه همین نباید زیاد به این حرفشون استناد کرد Tongue

تشکر کنندگان:
سلام به همه
براتون دعا می کنم امیدوارم هر چه زود تر کلیر شین

یه سوال
منظور از ابدیپ چیه ؟
کسی که کلیر می شه چطوری مطلع می شه ؟
ایا باید تو لیست اپدیتیا هم کیس نامبر ش اعلام شه ؟
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-22 ساعت 14:15)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه

یه سوال
منظور از ابدیپ چیه ؟

وقتی شما میری سفارت پروندت بررسی میشه، و هر بار که به پروندت سر میزنن یا بررسی میکنن تاریخ اون بررسی واسه کیس نامبر شما ثبت میشه و میتونید وضعیت آخرین آپدیتون و تو سایت سیس ببینید.

https://ceac.state.gov/ceac/

آلبته سایت خود سفارت هم صفحه ای رو داره که وقتی بررسی ها نهایی شد و کلیر شدین ، کیس نامبرتون و اعلام میکنه تا برید و ویزا رو بگیرید. Big Grin
شماره كيس: 35XX - یک نفر
سفارت ایروان
مصاحبه: 23 Feb
وضعيت: Issued
آپديت ها: 25 Feb ، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 13 May، ارسال میل پیگیری و آپدیت در 26 May، آپدیت در 2 June، و اعلام در سایت سفارت
دريافت ويزا: 29 June
مقصد : کالیفرنیا , اواخر نوامبر یا اوایل دسامبر ۲۰۱۵

تشکر کنندگان: Daneshjo ، samane1363
(2015-05-22 ساعت 13:27)amirgharibi نوشته:  

به منم گفتن ۳ هفته تا سه ماه، امروز سه ماهم تموم شد، ولی فکر کنم تا ۴ ماه هم طول بکشه، کدم سفارت بودین ؟
ابوظبی بودم

http://www.abudhabiivo.net/
توی سایت بالا کیس منو نمیشناسه
تشکر کنندگان:
شماره 345 و 359 اینجا هستند؟ به من پیغام بدن بی زحمت

تبریک 1044 که 20 می کلیرشده
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo ، hilda60 ، zohreh-gh ، حاجی واشنگتن ، farrokh33 ، samane1363
(2015-05-22 ساعت 15:09)رضا2015 نوشته:  شماره 345 اینجاس؟

کی نوبت ما میشه اوسآآآ!؟Big Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: Daneshjo ، hilda60 ، farrokh33 ، samane1363
(2015-05-22 ساعت 15:09)رضا2015 نوشته:  شماره 345 و 359 اینجا هستند؟ به من پیغام بدن بی زحمت

مبارکه ش باشه Rolleyes
این بنده خدا با این کیس نامبر یا دیر اقدام کرده یا کلیرنسش خیلی طولانی بوده
در هر صورت خیلی بهش تبریک میگیم
این دوست عزیزمون توی این تاپیک هست ؟؟؟؟

تشکر کنندگان: hilda60 ، farrokh33
(2015-05-22 ساعت 15:12)Iaccept نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 15:09)رضا۲۰۱۵ نوشته:  شماره 345 اینجاس؟

کی نوبت ما میشه اوسآآآ!؟Big Grin

دعا کن اینجوری نوبتت نشه! 345 ریجکت شده! Sad
تشکر کنندگان: soruosh ، farrokh33 ، Iaccept ، Aghaman ، Daneshjo ، samane1363
(2015-05-22 ساعت 14:28)amirgharibi نوشته:  
(2015-05-22 ساعت 14:15)ghazal2016 نوشته:  سلام به همه

یه سوال
منظور از ابدیپ چیه ؟

وقتی شما میری سفارت پروندت بررسی میشه، و هر بار که به پروندت سر میزنن یا بررسی میکنن تاریخ اون بررسی واسه کیس نامبر شما ثبت میشه و میتونید وضعیت آخرین آپدیتون و تو سایت سیس ببینید.

https://ceac.state.gov/ceac/

آلبته سایت خود سفارت هم صفحه ای رو داره که وقتی بررسی ها نهایی شد و کلیر شدین ، کیس نامبرتون و اعلام میکنه تا برید و ویزا رو بگیرید. Big Grin

میشه بگید سایت سفارت چیه؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان