کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-23 ساعت 18:00)ginjer نوشته:  دوستان اپدیت های خود سفارت ابوظبی بعد 45 روز چه معنی داره من 19 می اپدیت سفارت داشتم؟؟؟

مطمئن هستین که قبلش یه آپدیت شب نداشتین؟
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: Daneshjo ، ginjer
سلام به همه..
امیدوارم که همه شما عزیزان هر چه زودتر از این بلاتکلیفی در بیاید چون ما خودمون اسیرش بودیم و کاملا درکتون میکنم.. اومدم یه انرژی بدم بهتون و برم ، ما با کمک خدا 17 می وارد آمریکا شدیم. انقدر آفیسرای مرزشون انسانن و با احترام با آدم برخورد میکنن که تمام احوالات بدتون یکهو میپره کلی حالتون خوب میشه..
فقط وفقط امیدتون به خدا باشه و از ترس دوری کنید...
دوستان جهت شفاف سازی معنی Ready در سیس کمک نمایید:
1) هنگامی که فایل شما آماده مصاحبه می شود Ready می شوید
2) هنگامی که ویزای یکضرب گرفته می شود دربازه زمانی از زمان مصاحبه تا زمان صدور ویزا وضعیت به حالت Ready در می آید
3) هنگامی که فرزندان کلیر هستند ولی والدین کلیر نشدن حالت Ready می شود
اگر موارد دیگری وجود دارد یا موارد بالا اشتباه است, بزرگان کمک نمایند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، َalikh ، farrokh33 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
بند 3 شامل کلیه همراهان میشه نه فقط فرزندان، به این معنی که اگه کیس اصلی ap بخوره و بقیه مشکلی نداشته باشن، همه اونها Ready میشن بجز کیس اصلی.
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-23 ساعت 19:05)vahid5 نوشته:  بند ۳ شامل کلیه همراهان میشه نه فقط فرزندان، به این معنی که اگه کیس اصلی ap بخوره و بقیه مشکلی نداشته باشن، همه اونها Ready میشن بجز کیس اصلی.

آخه من کیس دیدم علاوه بر پدر و مادر بچه دوساله هم AP خورده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: laleht ، َalikh ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-23 ساعت 18:09)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 18:00)ginjer نوشته:  دوستان اپدیت های خود سفارت ابوظبی بعد 45 روز چه معنی داره من 19 می اپدیت سفارت داشتم؟؟؟

مطمئن هستین که قبلش یه آپدیت شب نداشتین؟

آخری 14 می بعد از ظهر حوالی 4 بعد از ظهر سیس بود
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-23 ساعت 18:59)khalilkhah نوشته:  دوستان جهت شفاف سازی معنی Ready در سیس کمک نمایید:
۱) هنگامی که فایل شما آماده مصاحبه می شود Ready می شوید
۲) هنگامی که ویزای یکضرب گرفته می شود دربازه زمانی از زمان مصاحبه تا زمان صدور ویزا وضعیت به حالت Ready در می آید
۳) هنگامی که فرزندان کلیر هستند ولی والدین کلیر نشدن حالت Ready می شود

ما یک کیس سه نفره هستین و بچم هم چک خورده. میگم بچه مگه چک میخوره؟
تشکر کنندگان: ginjer ، Iaccept ، Daneshjo
(2015-05-23 ساعت 19:34)lilimohajer2015 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 18:59)khalilkhah نوشته:  دوستان جهت شفاف سازی معنی Ready در سیس کمک نمایید:
۲) هنگامی که ویزای یکضرب گرفته می شود دربازه زمانی از زمان مصاحبه تا زمان صدور ویزا وضعیت به حالت Ready در می آید

ما که بچه بودیم زیاد میخوردیم ! ولی الان دهه هشتاد نودی ها دیگه واسه خودشون پادشاهی دارن! Big Grin
ولی جدا از شوخی خیلی مهم نیست کلیر نفر اول و دوم بیاد بچه ها هم اتوماتیک کلیر میشن!
تشکر کنندگان: laleht ، ginjer ، khalilkhah ، rbrb-2015 ، m.ghoreishi ، farrokh33 ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo ، jadooo
(2015-05-23 ساعت 19:34)lilimohajer2015 نوشته:  

بستگی به سن آن دارد اگر بالای چهارده سال باشد, بله ولی اگر زیر چهارده سال باشد چون انگشت نگاری ندارد, منطقا نباید چک امنیتی بخورد, احتمالا با فرض اینکه تا خانواده کلیر نشوند, ویزای بچه هم معنا ندارد, برای همین چک امنیتی می خورد
تشکر کنندگان: laleht ، َalikh ، farrokh33 ، Iaccept ، Daneshjo
مدیران عزیز و دوستان باسلبقه .سوالم در مورد سربازیه.
1_ایا مدت زمان کلیرنس سربازی با ارگان خدمت بستگی داره.مثلا بین ارتش و س پاه.
2_زیاد صحبت بود در مورد اینکه هرچی به انتها نزدیک میشیم دوره کلیر شدن کوتاهه.آیا تو این ماهها هم صادقه؟یا گذرا بود
پروردگارا
آرامشی به من عطا کن تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم
و شجاعتی به من ده تا چیز هایی که میتوانم تغییر دهم
و عقلی که تشخیص دهم تفاوت میان این دو را
کیس نامبر : 2015as47xx /ابوظبی 10may/ سربازی س پاه/کار خصوصی
تشکر کنندگان: Iaccept ، Daneshjo ، nimanoush
(2015-05-23 ساعت 17:38)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 17:30)mehrdad_123 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 17:15)mfte.teacher نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 14:54)behzadsh نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 10:47)mfte.teacher نوشته:  [quote='behzadsh' pid='615223' dateline='1432361209']
تو فروم خوندم بعد ۲ -۳ هفته اپدیت واسه اینه که پرونده از سفارت رفته به سیس واسه بررسی، حالا من که از روز دوم بعد مصاحبه اپدیت نداشتم یعنی هنوز پروندمو نفرستادن؟؟

تجربه میگه که آپدیت ها نه بی ارزش هست و نه با ارزش. آپدیت صرفا جهت ااطلاع شماس که پرونده تون داره بررسی میشه. حالا بعضی ها آفیسر چک های بیشتری رو برااشون درخواست کرده که طبیعتا آپدیت هاشون هم باید بیشتر باشه چون جواب بررسی پرونده از ادارات مختلفی میاد و برای بعضی ها آپدیت کمتره چون احتمالا چک های کمتری رو تقاضا کردن. بعضیا بودن بودن با دو -سه آپدیت کارشون تموم شده و بعضی ها هم مثل من با ۵ آپدیت ( البته ایمیل رو حساب نکردم) هنوز جوابی نگرفتم. شماا اگه حداقل 45 روز ازآخرین آپدیت تون گذشته و ابوظبی بودین کمک منتظر کلیر شدن باشین. به امید موفقیت و کلیری همه دوستان
ممنون ، پس با این حساب یه جورایی باید خوشحال باشم که فعلا اپدیتب نداشتم ...

" صرفا جهت ااطلاع شماس که پرونده تون داره بررسی میشه" به این قسمت دقت نکردین. پس یعنی کاری رو پرونده تون انجام نمیشه البته فعلا تا نوبتتون برسه
البته ببخشید شما استاد هستید اما سارا گرو که به حرفاش اعتمادی نیست میگفت آپدیت نداشتن به این معنی نیست که روی پرونده شما کار نمیشه یعنی اینکه نتیجه ای حاصل نشده و وقتی نتیجه حاصل بشه روی پرونده تون آپدیت میشه منظورش این بود که آپدین نداشتن نه اینکه پروندتون پشت شوفاژ افتاده باشه !
[/quote
اختیار دارین من هم تو جمع همین دوستان بوده که چیزی یاد گرفتم. از قسمت اول حرفاتون در مورد کار نکردن رو ی پرونده فاکتور می گیرم و به قسمت آخرش اشاره می کنم " هنوز نتیجه ای اعلام نشده" عبارت کاملا درست تر در توضیح حرفای من هستش.
به نظرتون کی ایمیل پیگیری رو بزنم اگه اپدیت نداشتم؟

(2015-05-23 ساعت 10:47)mfte.teacher نوشته:  [quote='behzadsh' pid='615223' dateline='1432361209']
تو فروم خوندم بعد ۲ -۳ هفته اپدیت واسه اینه که پرونده از سفارت رفته به سیس واسه بررسی، حالا من که از روز دوم بعد مصاحبه اپدیت نداشتم یعنی هنوز پروندمو نفرستادن؟؟

تجربه میگه که آپدیت ها نه بی ارزش هست و نه با ارزش. آپدیت صرفا جهت ااطلاع شماس که پرونده تون داره بررسی میشه. حالا بعضی ها آفیسر چک های بیشتری رو برااشون درخواست کرده که طبیعتا آپدیت هاشون هم باید بیشتر باشه چون جواب بررسی پرونده از ادارات مختلفی میاد و برای بعضی ها آپدیت کمتره چون احتمالا چک های کمتری رو تقاضا کردن. بعضیا بودن بودن با دو -سه آپدیت کارشون تموم شده و بعضی ها هم مثل من با ۵ آپدیت ( البته ایمیل رو حساب نکردم) هنوز جوابی نگرفتم. شماا اگه حداقل 45 روز ازآخرین آپدیت تون گذشته و ابوظبی بودین کمک منتظر کلیر شدن باشین. به امید موفقیت و کلیری همه دوستان

" صرفا جهت ااطلاع شماس که پرونده تون داره بررسی میشه" به این قسمت دقت نکردین. پس یعنی کاری رو پرونده تون انجام نمیشه البته فعلا تا نوبتتون برسه
البته ببخشید شما استاد هستید اما سارا گرو که به حرفاش اعتمادی نیست میگفت آپدیت نداشتن به این معنی نیست که روی پرونده شما کار نمیشه یعنی اینکه نتیجه ای حاصل نشده و وقتی نتیجه حاصل بشه روی پرونده تون آپدیت میشه منظورش این بود که آپدین نداشتن نه اینکه پروندتون پشت شوفاژ افتاده باشه !
[/quote
اختیار دارین من هم تو جمع همین دوستان بوده که چیزی یاد گرفتم. از قسمت اول حرفاتون در مورد کار نکردن رو ی پرونده فاکتور می گیرم و به قسمت آخرش اشاره می کنم " هنوز نتیجه ای اعلام نشده" عبارت کاملا درست تر در توضیح حرفای من هستش.

[/quote
(2015-05-23 ساعت 19:24)khalilkhah نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 19:05)vahid5 نوشته:  بند ۳ شامل کلیه همراهان میشه نه فقط فرزندان، به این معنی که اگه کیس اصلی ap بخوره و بقیه مشکلی نداشته باشن، همه اونها Ready میشن بجز کیس اصلی.

از كجا سن بچه رو فهميدي ؟ ذره بين گرفتي كيسا رو زير نظر گرفتيا ؛)
تشکر کنندگان:
(2015-05-23 ساعت 21:09)َalikh نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 19:24)khalilkhah نوشته:  

از كجا سن بچه رو فهميدي ؟ ذره بين گرفتي كيسا رو زير نظر گرفتيا ؛)

سوال مربوط به یکی از آشنایان است
دوستان من 191 روزه که در انتظارم ....دیگه داره حالم بد میشه از این همه انتظار

هنوز از بچه ها اکتبری یا نوامبری هست ایا.................................................؟؟؟
سفارت انکارا.مصاحبه نوامبر.اپ یه چندتایی تا 20 مارچ...
امید وارم صلاحم تو رفتن باشه.......
تشکر کنندگان: ginjer ، farrokh33 ، حاجی واشنگتن ، Daneshjo ، jupiterx
(2015-05-23 ساعت 20:03)parsa.pormand@yahoo.com نوشته:  مدیران عزیز و دوستان باسلبقه .سوالم در مورد سربازیه.
1_ایا مدت زمان کلیرنس سربازی با ارگان خدمت بستگی داره.مثلا بین ارتش و س پاه.
2_زیاد صحبت بود در مورد اینکه هرچی به انتها نزدیک میشیم دوره کلیر شدن کوتاهه.آیا تو این ماهها هم صادقه؟یا گذرا بود

١- ظاهرا سربازي غير از س كليرنس كمتري داره و كلا هر چه قدر از خدمتتون گذشته باشه حساسيت كمتري دارن
٢-معمولا شش ماه دوم كليرنس سريعتر ميشه و دو ماه اخر خيلي بيشتر و سريعتر كلير ميكنن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان