کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-05-27 ساعت 07:17)negarpak نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 02:16)Samia نوشته:  سلام
ببخشيد كه تمام صفحاتو نخوندم و اين سوال رو ميكنم. ميخواستم بدونم بچه هاي اكتبر و نوامبر كلير شدن يا هنوز نه؟!!! ممنون ميشم كسي اگه حوصلشو داشت جواب بده.
همقطاراي من بودن اخه

ما هم اكتبرى هستيم عزيزم و همسرو امروز بيشتر از ٢٣٠ روزه منتظره كلير شدنه

2015AS19** 01 issued
02 administrative process

نگار جان ايميل پيگيري زدين تازگيا؟!
از بقيه دوستان اطلاعي ندارين؟

من به شما قول ميدم ويزاي همسرتونم مياد دير يا زود داره ولي حتما مياد. بنظر من پيگيري كنيد فقط
كيس نامبر:29xx-رويت قبولي:نيمه مي-نامه دوم: نيمه اكتبر-مصاحبه:نيمه نوامبر-تعداد افراد:٣نفر-وضعيت كليرنس:همسر فرد قبول با شغل دولتي و معافيت خاص سربازي- اپديت :حدودا ٦بار، دقيقشو يادم نيس دو تاي اخر ٢٣اوريل شب و ٢٧اوريل روز. ايميل كلير شدن همسر:٢٩اوريل
"من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک / چرخ بر هم زنم ار غير مرادم گردد"
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، Daneshjo
(2015-05-24 ساعت 12:09)fariborzzzzzz80 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 23:57)SAMBAR نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 23:38)Nima4185 نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 23:17)elmira esteghbal نوشته:  
(2015-05-23 ساعت 22:28)َalikh نوشته:  وااا به نظرم بهتره يه كم به كي سي سي و سفارت مكاتبه كنين و فشار بيارين

بله من هم اكتبر بودم و هنوز خبري نشده[emoji19]
انشاالله ماه اینده همه کلیر میشین.دوستان میشه امضاهاتونو تکمیل کنین.تا اطلاعات بیشتری ازتون داشته باشیم.

دوستان عزیز شما بعد از گذشت ۶ ماه ایمیل زدی. و اگه ایمیل فرستادین چه جوابی دریافت کردید؟من از دسامبر باقی موندم.
دوستان من خدمتم ارتش .کارم ازاد بود تا حالا هم هیچ کار دولتی نداشتم
و در جواب دوستمون بله من چند بار نامه نگاری کردم اونها میگن ما فرستادیم و منتظر اومدن جواب شما هستیم ویه بار دیگم هم گفتن علت تاخیر اینه که ما باید جواب از چنتا اژانس بگیریم و....
به شما ها چی جواب دادن؟
انشالا زودتر میاد
تشکر کنندگان: bahar101 ، ginjer ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 19:04)amirgharibi نوشته:  دوستانی که مارچ و آپریل رفتن نگران نباشن، پس ما که فوریه بودیم یا دوستانی که قبلتر بودن چی باید بگیم ...
من که میل زدم و همون جواب همیشگی و تمپلیتی که به همه میدنو بازم بهم دادن، باید صبر کرد و امیدوارم روال خوب پیش بره و به همه ویزا برسه ...
آفرین به این روحیه
تشکر کنندگان: amirgharibi ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 19:11)sadaf44 نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 16:46)Shahriar olad نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 15:06)zhila1393 نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 13:40)sadaf44 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 18:01)نیلان نوشته:  به نظرتون برای همه ی زیرگروه های پزشکی یکسان عمل می کنن؟ و کلا گروه پزشکی رشته ی حساس و مشمول کلیرنس هست؟
سلام .یعنی تمامه دانشجوهای پزشکی کلیرنس میخورن؟در کلیرنس چه چیزی رو و از چه طریق یا چه سایت هایی رو چک میکنن؟

سلام من شنیدم با دانشجوها خوبن و یک ضرب ویزا میدن از جمله پزشکی ها !! دو مورد دانشچو یک ضرب من میشناسم . حتی پزشکا اگه طرح نرفته باشه گویا ویزای یک ضرب میگیرن ولی اونایی که سابقه کار دارن چک میشن
سلام
من و خانمم هر دو پزشکیم APخوردیم اگه سوالی هست در خدمتم

از شما چه سوالاتی پرسیدن؟به دلیله طرح AP خوردید؟
لطفا شرایط کیستونو بنویسید
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 19:22)Amir shayan نوشته:  آقارضامديرمحترم وهمگى دوستان با سلام وعصربخير .
آقارضاجان لطفاً براى ارسال ايميل پيگيرى به آنكارا بنده رو راهنمايى بفرماييد
كه ازكجا و كدوم سايت بايد اقدام كنم ، هرچند كه بافرستادن ايميل ممكنه آپديت
عزيز و دوست داشتنى ٢٠ مارچمون رو از دست بديم .
با تشكر و آرزوى كلير شدن همگى .

سلام دوست عزيز
براي ارسال ايميل ميتونيد از همون ايميل شخصي خودتون كه قبلا توسط فرم ٢٦٠ به سفارت اعلام كرده بوديد، ايميل رو ارسال كنيد. ايميل سفارت و ساير آدرسها و شماره ها رو ميتونيد از ١١٨ مهاجرسرا برداريد، لينك ١١٨ مهاجرسرا:
http://www.mohajersara.com/Thread-118-مه...8+مهاجرسرا
نمونه ايميل پيگيري رو ميتونيد از صفحه ٥٣٥ همين تاپيك برداريد، لينك اين صفحه:
http://www.mohajersara.com/Thread-کلیرنس...5?page=535
نگران آپديت ٢٠ مارچتون نباشيد، انشالله بزودي آپديتهاي پشت سر هم منتهي به كليريتون شروع بشه Smile
پيروز باشيد
ورود به آمریکا: آگست ٢٠١۵
(2015-05-27 ساعت 13:40)sadaf44 نوشته:  
(2015-01-11 ساعت 18:01)نیلان نوشته:  به نظرتون برای همه ی زیرگروه های پزشکی یکسان عمل می کنن؟ و کلا گروه پزشکی رشته ی حساس و مشمول کلیرنس هست؟
سلام .یعنی تمامه دانشجوهای پزشکی کلیرنس میخورن؟در کلیرنس چه چیزی رو و از چه طریق یا چه سایت هایی رو چک میکنن؟

سلام من شنیدم با دانشجوها خوبن و یک ضرب ویزا میدن از جمله پزشکی ها !! دو مورد دانشچو یک ضرب من میشناسم . حتی پزشکا اگه طرح نرفته باشه گویا ویزای یک ضرب میگیرن ولی اونایی که سابقه کار دارن چک میشن
سلام

برنده اصلی خانمم هستن تنها سوالی که از خانمم پرسیدن این بود که شما پزشکید؟ امریکا کجا میرید؟
از من هم پرسید شما هم پزشکید؟بعدش هم در مورد سربازی پرسید که کجا بودید؟ چه سالی؟با چه درجه ای؟ به عنوان پزشک بودید؟
همین و در نهایت هم گفت یه پروسه اداری باید طی بشه و اگر خانمتون زودتر کلیر شدن منتظر کلیر شما نشن چون هم به پایان تابستون نزدیک میشیم و هم ممکنه که ویزا تموم بشه.
بنظر من همه پزشکان و پیراپزشکان بعلت گذروندن طرح APمیخورن چون طرح یک نوع سابقه کار دولتی محسوب میشه
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: sadaf44 ، ginjer ، samane1363 ، َalikh ، Daneshjo
آقاى REZA-2015 با سلام خدمت شما دوست عزيز :
واقعاً ازاينكه وقت گذاشتيد و جوابم رو داديد ازتون خيلى خيلى تشكرمى كنم ،
اميدوارم درتمامى مراحل زندگى موفق و پيروزباشيد .
بازم سپاسگزارم .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: Reza-2015 ، Daneshjo
من که کلا روند عادی زندگیمو پیش گرفتم حقیقتش بیخیالش شدم انگار وجود نداره دیگه هفته ای 1بار شاید سیس رو چک میکنم و مهاجرسرا هم نمیام دیگه... حالا اگه خبری شد یهویی دیگه اونموقع باز به آمریکا فکر میکنم..... بچه ها بای....
کیس : ASXXX // تعداد نفرات کیس : 2 // سفارت : آنکارا // ارسال 260 : 20 جوون // کارنت : سری اول // نامه دوم : 23 اکتبر // مصاحبه : 10 دسامبر // وضعیت کیس:نفر اصلی AP // سربازی: س
من همسر آقای مرداد هستم (درسا)
آقای برنده چون افسرده شده به خاطر AP دیگه نمیاد اینجا سربزنه.
تشکر کنندگان: lotttery2015 ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 21:55)mordad نوشته:  من که کلا روند عادی زندگیمو پیش گرفتم حقیقتش بیخیالش شدم انگار وجود نداره دیگه هفته ای ۱بار شاید سیس رو چک میکنم و مهاجرسرا هم نمیام دیگه... حالا اگه خبری شد یهویی دیگه اونموقع باز به آمریکا فکر میکنم..... بچه ها بای....
بهت غبطه خوردم Smile
کار درستو شما میکنی مرداد جان Smile
من میخام تمرکزمو رو زبان بیشتر کنم
تا وسطا جون که باید بیایمو پست هوراآآآآآآآآآآآآیییی بزاریم ب امید خدا Smile
اینم یه انرژی + دیگه Smile
++++++++++++++±+++++++++++++++++

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 21:47)Shahriar olad نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 13:40)sadaf44 نوشته:  سلام .یعنی تمامه دانشجوهای پزشکی کلیرنس میخورن؟در کلیرنس چه چیزی رو و از چه طریق یا چه سایت هایی رو چک میکنن؟

سلام

برنده اصلی خانمم هستن تنها سوالی که از خانمم پرسیدن این بود که شما پزشکید؟ آمریکا کجا میرید؟
از من هم پرسید شما هم پزشکید؟بعدش هم در مورد سربازی پرسید که کجا بودید؟ چه سالی؟با چه درجه ای؟ به عنوان پزشک بودید؟
همین و در نهایت هم گفت یه پروسه اداری باید طی بشه و اگر خانمتون زودتر کلیر شدن منتظر کلیر شما نشن چون هم به پایان تابستون نزدیک میشیم و هم ممکنه که ویزا تموم بشه.
بنظر من همه پزشکان و پیراپزشکان بعلت گذروندن طرح APمیخورن چون طرح یک نوع سابقه کار دولتی محسوب میشه
مرسی امیدوارم هرچه زودتر کلیر شید.آقای دکتر درباره ی دانشجو های پزشکی اطلاع دارید که AP میخورن یا نه؟
(2015-05-27 ساعت 22:30)sadaf44 نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 15:06)zhila1393 نوشته:  سلام من شنیدم با دانشجوها خوبن و یک ضرب ویزا میدن از جمله پزشکی ها !! دو مورد دانشچو یک ضرب من میشناسم . حتی پزشکا اگه طرح نرفته باشه گویا ویزای یک ضرب میگیرن ولی اونایی که سابقه کار دارن چک میشن
سلام

برنده اصلی خانمم هستن تنها سوالی که از خانمم پرسیدن این بود که شما پزشکید؟ آمریکا کجا میرید؟
مرسی امیدوارم هرچه زودتر کلیر شید.آقای دکتر درباره ی دانشجو های پزشکی اطلاع دارید که AP میخورن یا نه؟
شما امیدت ب اوستا کریم باش
ایشالا یه ضربین ب امید خدا
ولی زبونم لال اگه اپم خوردین ناراحت نباشین، خیلیا اپ خوردنو الانم ویزا تو پاسشونو و چیز ترسناکی نیس Smile ، یه سری کار اداریه Smile Smile
ولی از صمیم قلب ویزایه یه ضرب رو برا شما و تمام دوستان آرزومندم
گودلاک

{{زندگی به من یاد داده، برای داشتن آرامش و آسایش، امروز را با خدا قدم بر دارم، و فردا را به او بسپارم …}}
Smile زندگی زیباست Smile
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: sadaf44 ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 22:35)Iaccept نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 22:30)sadaf44 نوشته:  
(2015-05-27 ساعت 16:46)Shahriar olad نوشته:  سلام

شما امیدت ب اوستا کریم باش
ایشالا یه ضربین ب امید خدا
ولی زبونم لال اگه اپم خوردین ناراحت نباشین، خیلیا اپ خوردنو الانم ویزا تو پاسشونو و چیز ترسناکی نیس Smile ، یه سری کار اداریه Smile Smile
ولی از صمیم قلب ویزایه یه ضرب رو برا شما و تمام دوستان آرزومندم
گودلاک

Smile زندگی زیباست Smile
من اکثر دانشجوهایی رو که دیدم ویزا یک ضرب گرفتن ولی بقول این دوستمون همه چی رو بخدا بسپارید
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
تشکر کنندگان: sadaf44 ، samane1363 ، Daneshjo
بچه ها کسی آپ نخورده امروز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: zohreh-gh ، Iaccept ، samane1363 ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 22:54)p00ya2001 نوشته:  بچه ها کسی آپ نخورده امروز
هوراآآآآآآآآ
هوراآآآآآآآ

الکی مثلا من اپ شدم Smile

مریضم Smile خودمم میدونم Smile

میخاسم انرژی پاسیتیو بدم ب تاپیک Smile
ولی این ماه ک گذش ایشالا پویاجون تو جون میترکونیم Smile
( یادش بخیر قدیما برا کلیری هورا میکشیدیم الان برا اپ Smile )
به قول مرحوم ه ا ی د ه
هر سال دریغ از پارسال Smile Smile

Smile زندگی زیباست Smile

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ginjer ، samane1363 ، arezoue ، babak90 ، p00ya2001 ، laleht ، hilda60 ، lotttery2015 ، Daneshjo
(2015-05-27 ساعت 22:54)p00ya2001 نوشته:  بچه ها کسی آپ نخورده امروز
من که صبح عرض کردم آپدیت شدیم اما صددرصد بخاطر جواب ایمیلی بود که برامون فرستادن که هنوز پروسه در دست بررسیه. حُسنش این بود که نیم نگاهی باز به پرونده انداختن. اینم متن نامه:

Your administrative reviewing is still pending. Once the process is completed, we will inform you and also your case number will appear on our website.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ginjer ، samane1363 ، p00ya2001 ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان