کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
(2015-06-01 ساعت 22:32)َalikh نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 22:06)zohreh-gh نوشته:  یه سوال...
ایا از مقایسه جواب ایمیلهای ارسالی از سفارت و یا کی سی سی میتوان به روند کلیرنس پی برد؟ البته با توجه به نوع نگارش آن عرض می کنم. آیا میتوان به یک رابطه منطقی در نوع نگارش آن دست یافت؟ به طور مثال اگر به یک فرد چند مورد ایمیل ارسال شود همه مشابه نیستند و نگارشهای متفاوتی دارند. ایا تفاوتی بین جواب ایمیلهای ارسالی در اوایل پروسه و اواخر ان بچشم میخورد؟ بهتر است با به اشتراک گذاشتن جواب ایمیلها یک مقایسه انجام داد شاید بتوان به نتیجه ای رسید.
ظاهرا اکثر اوقات یه جواب فرمالیته و کلیشه ای میدن
این تصور هست ولی با کنار هم گذاشتن انها و مقایسه این امر که چه مدت بعد کلیر شدند شاید بتوان نتیجه گیری کرد. به طور مثال پاسخ اول و دومی که برای من فرستادن اندکی تفاوت داشت. اولی صرفا گفتند هنوز تمام نشده و از طریق ایمیل به شما اطلاع میدهیم. دومین بار گفتند پندینگه و به شما اطلاع داده خواهد شد و شماره کیس شما در سایت اعلام میشود. موردی که چند پست بالاتر بود در حالی که به کیس ویزا تعلق گرفته و همسرش در پندینگ است و ان هم ذکر شده که شماره کیس رو در سایت جستجو کنند. حال این پیشنهادی است شاید بتوان استنتاج نمود.
ورود به امریکا 16 جولای Smile
تشکر کنندگان: samane1363 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-06-01 ساعت 22:42)zohreh-gh نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 22:32)َalikh نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 22:06)zohreh-gh نوشته:  یه سوال...
ایا از مقایسه جواب ایمیلهای ارسالی از سفارت و یا کی سی سی میتوان به روند کلیرنس پی برد؟ البته با توجه به نوع نگارش آن عرض می کنم. آیا میتوان به یک رابطه منطقی در نوع نگارش آن دست یافت؟ به طور مثال اگر به یک فرد چند مورد ایمیل ارسال شود همه مشابه نیستند و نگارشهای متفاوتی دارند. ایا تفاوتی بین جواب ایمیلهای ارسالی در اوایل پروسه و اواخر ان بچشم میخورد؟ بهتر است با به اشتراک گذاشتن جواب ایمیلها یک مقایسه انجام داد شاید بتوان به نتیجه ای رسید.
ظاهرا اکثر اوقات یه جواب فرمالیته و کلیشه ای میدن
این تصور هست ولی با کنار هم گذاشتن انها و مقایسه این امر که چه مدت بعد کلیر شدند شاید بتوان نتیجه گیری کرد. به طور مثال پاسخ اول و دومی که برای من فرستادن اندکی تفاوت داشت. اولی صرفا گفتند هنوز تمام نشده و از طریق ایمیل به شما اطلاع میدهیم. دومین بار گفتند پندینگه و به شما اطلاع داده خواهد شد و شماره کیس شما در سایت اعلام میشود. موردی که چند پست بالاتر بود در حالی که به کیس ویزا تعلق گرفته و همسرش در پندینگ است و ان هم ذکر شده که شماره کیس رو در سایت جستجو کنند. حال این پیشنهادی است شاید بتوان استنتاج نمود.
ممکنه هر آفیسرهای مختلف انشای مختلف کنن , ولی ایده جالبیه به نظرم اگه افراد تو امضاشون آخرین اتفاق یا پاسخی که قبل کلیر شدنشون افتاده رو بزنن شاید بشه استنتاجی داشت
تشکر کنندگان: Daneshjo
رتبه ها رو بدييييييييييين بلاخره ٢٠ مارچ من از بين رفت امشب آپديت شدم هوراااااااااااااااااااا
بوي كلير مياد، اولين نفر من خبر دادما رتبه بدين
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
(2015-06-01 ساعت 23:18)hamid66 نوشته:  رتبه ها رو بدييييييييييين بلاخره ٢٠ مارچ من از بين رفت امشب آپديت شدم هوراااااااااااااااااااا

خداروشکررررررررررررررررررررررر
تبریک میگم
تشکر کنندگان: mohammad384 ، Nima4185 ، p00ya2001 ، mfte.teacher ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-06-01 ساعت 23:18)hamid66 نوشته:  رتبه ها رو بدييييييييييين بلاخره ٢٠ مارچ من از بين رفت امشب آپديت شدم هوراااااااااااااااااااا
مبارکه , برا من سایت سیس بالا نمیاد اصلا
تشکر کنندگان: mohammad384 ، p00ya2001 ، mfte.teacher ، Daneshjo ، Iaccept
رتبه رو هم تقدیم کردم
تشکر کنندگان: mohammad384 ، mfte.teacher ، Daneshjo ، Iaccept
باسلام
دوستان سفارت زحمت کشیدن و شرمنده کردن. 11 می که ایمیل زدم تازه امروز جواب دادن فک کنم خیلی خسته هستن کارمندای سفارت
یک اپدیت هم به تاریخ امروز زدن دستشون درد نکنه واقعا با این همه فعالیت
سفارت : آنکارا / زمان مصاحبه : nov / تعداد کیس : دونفر/ Update In Site Ceac :22 Dec --10 mar(email) --25 & 26 & 30 & 31 mar -- 3 April / کلیر : 3 اپریل فعلا فقط کیس اصلی Sad (انتظار برای کلیر نفر دوم کیسSad ) -- دریافت ویزا:24 April -- آپدیتهای نفر دوم کیس: 5 می - 1جون (ایمیل)- 8 جولای ( ایمیل)-15 جولای - 28 جولای- 29 جولای -- بالاخره بعد از 8 ماه و 16 روز نفر دوم هم کلیر شد به تاریخ 29 جولای
تشکر کنندگان: mohammad384 ، َalikh ، Daneshjo ، Iaccept
(2015-06-01 ساعت 23:27)َalikh نوشته:  
رتبه رو هم تقدیم کردم

مرسي از لطف شما، بچه هاي كه فوريه بودن و ٢٠ مارچ بوده آپديت آخرشون مثل من يه چك كنيد حتما خبر بدين
شماره كيس: 37XX / آنكارا / كارنت: 9 DEC / نامه دوم: 12 DEC / مصاحبه: 17 FEB / وضعيت: AP
آپديت ها: 17feb, 19feb, 26feb, 27feb, 2march, 9march, 20march, 01jun, 02jun, 05 jun
كلير : Jun 05 بعد از 108 روز انتظار، دريافت ويزا jun 10
ورود به امريكا: July 06 Tongue
تشکر کنندگان: mohammad384 ، Daneshjo ، Iaccept
سلام. خداروشکر.مبارکه
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 1 نفر ; سفارت : ابوظبي مصاحبه : مارچ ; كلير : بزودي. (20 مارچ عزیز کی تغییر میکنی؟؟؟؟؟ نمیخوای بری؟؟دست از سر ما بردار خو)
هووووووووووووووووووووووررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااا. 20 مارچ دست از سرم بردااااااااااااااااااااااااااااشششششششششششششششت.
خدایا شکرت.بالاخره منم کلیر شدم
مقصد: کالیفرنیاBig Grin
تشکر کنندگان: hamid66 ، p00ya2001 ، Daneshjo
(2015-06-01 ساعت 22:24)ali-2015 نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 20:00)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-01 ساعت 18:55)mehdi.a نوشته:  سلام دوستان
کیس ما AP خورده ولی حدود سه هفته هست که هنوز سایت ابوظبی CN ما رو نمیشناسه، چیکار کنیم؟؟؟؟

نگران نباش مال من رو هم بعد از سه هفته شناخت
کیس ما هم بعد سه هفته شناخت

تازه داشتیم طرف بدون اینکه اسمش در سایت زده بشه کلیر شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Daneshjo

حمید جان تبریک و به امید کلیر زودتر...
----
ظاهرا امشب کسایی که نیمه دوم فوریه بودن آپ شدن و ما مارچی ها باید تا نیمه دوم جون (جونم) صبر کنیم...
البته امیدوارم زودتر بشهWink
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان: hamid66 ، p00ya2001 ، Daneshjo ، ginjer ، Iaccept
ایشالا که جون ماه خیلی خوبی برا همس از کارنتی تا کلیرنسی
تشکر کنندگان: vahid1432 ، p00ya2001 ، ginjer ، Iaccept
واقعا نگاه كن قبلا ها منظورم ٢٠١٢ و ايناست راه به راه كلير ميكردن
حالا واسه يه اپ بايد اين قدر خوشحال بشيم !!
خدا به داد سال هاي بعد برسه
F4
Ankara
Interview = 13th may 2015
update in ceac :14th may
15th may
(1) 18th may
(7th jul (1
( 27th aug (by E-mail
(7th oct (by E-mail
/: 13th oct : (1):or . ,2,3,4:
Clearance: 14th oct

تشکر کنندگان: p00ya2001 ، Daneshjo ، Iaccept
همه دوستان سلام :
بالاخره بعداز انتظارطولانى طلسم ٢٠ مارچ ما شكسته شد و كيس ما آپديت شد
ولى نميدونم چرا همسرم كه برنده اصلى كيس ايشون هستن توى همون تاريخ ٢٠ مارچ باقى موندن
و فقط من بتاريخ ١ jun آپديت شدم ؟ عزيزان لطفاً راهنمايى بفرماييد آيا دليل خاصى داره ؟
با تشكر
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: hamid66 ، zohreh-gh ، بابراس ، p00ya2001 ، samane1363 ، khalilkhah ، Daneshjo
ايول حميد و شايان Smile
give me 5
تشکر کنندگان: Amir shayan ، hamid66 ، بابراس ، p00ya2001 ، mfte.teacher ، samane1363 ، Daneshjo ، Iaccept

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان