کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
كسايي كه مثل من از نوامبر و اكتبر موندن دستشون بالا ??
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: Daneshjo ، jupiterx
(2015-06-02 ساعت 18:54)hilda60 نوشته:  
(2015-06-02 ساعت 18:21)amirgharibi نوشته:  دوستان
من همین الان گوشیم الارم تغییر در صفحه سفارت رو داد ، چک کردم دیدم که شمارم رو اعلام کردن تو صفحه شماره ها
:-)

فکر کنم باید بگم هوررررررااااااااااااا

مباااااااااااااااااااااااااااااااااااارکتون باشه خیلی زیاااااااااااااااااااااااااد
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
امیدوارم هرکی که امروز آپدیت شده هم به زودی کلیر بشه و هم چنین هر کسی هم که مثل همسر من آپدیت نشده هر چه زودتر کلیر بشه ... به امید خدا
برای ما نصفه و نیمه ها هم دعا کنیدRolleyes
خدا همه ویزا گرفته های نصفه و نیمه رو زودتر از این وضع نجات بده.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: samane1363 ، amirgharibi ، SAAM_60 ، hilda60 ، mfte.teacher ، r.bazargan ، bahar101 ، Daneshjo
دوستان عزيز وآقا رضاى گل ، سلام وشب بخير به همگى :
يك خبر خوب
ديشب از كيس ما نفر دوم آپديت شد و الان كل كيس دوباره آپديت شديم
اميدوارم مقدمه كلير گروهى باشد .
شماره كيس: **38 / تعدادافراد: 3 / رويت قبولى: 2 مى / ارسال فرم ها: 25 مى / كارنت كيس: 9 دسامبر / نامه دوم: 12 دسامبر / مصاحبه: 11 فوريه / محل سفارت : آنكارا / وضعيت: كليرنس / آپديتها: فوريه (12-17-19-26-27 ) مارچ ( 2-9-20 ) - 1 jun فقط نفر دوم كيس - 2 jun كل كيس يعنى هر سه نفر و 5 jun نفر اول و
دوم كيس و 9 jun دوباره كل كيس / كلير: پنجشنبه 11 jun
تشکر کنندگان: p00ya2001 ، zohreh-gh ، samane1363 ، reza.aa ، hilda60 ، ginjer ، varchandi ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Daneshjo
دوستان عزیز منم هنوز از آخرین آپم که با فرستادن ایمیل به سفارت بوده آپ نشدم. بخدا زن و بچه های ما ویزا نصفه ها از استرس مریض شدن. خدایا به دل بچه های ما رحم کن.
کیس نامبر: سه هزارو . . . / تعداد افراد کیس چهارنفر. مصاحبه نیمه اول مارچ ابوظبی. برنده اصلی خانمم. کلیر خانم و بچه ها بعد از بیست و پنج روز. خودم AP ، و سرانجام با عنایت خداوند متعال در تاریخ 26 جولای با ایمیل از طرف سفارت و تماس به موبایلم کلیر شدم.
تشکر کنندگان: reza.aa ، SAAM_60 ، hilda60 ، mfte.teacher ، r.bazargan ، samane1363 ، MASTAN1 ، bahar101 ، Daneshjo
سلام
یکم استرس گرفتم.میخام بدونم معمولا چه عواملی میتونه باعث بشه ویزا ندن با شرایط من و شوهرم؟
من برنده لاتاری و شوهرم همراه
معاف کفالت داره،ارشد مکانیک،مدرس حق التدریس دانشگاه
منم دانشجو ارشد،خانه دار
کیس نامبر6000
تشکر کنندگان: Daneshjo
(2015-06-02 ساعت 12:15)بابراس نوشته:  دوستاني كه ماه آپريل رفتن مصاحبه و عضو مهاجرسرا هستند ميشه بي زحمت اعلام وجود كنن اونايي كه من ميشناسم عزيزان:
varchani/neda733/emma هستند...
كس ديگه ايي هم هست؟

بزن زنگو Big Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: reza.aa ، hilda60 ، samane1363 ، bahar101
تدریس دانشگاه و مدرک تحصیلیتون
موفق باشید
تشکر کنندگان: reza.aa ، samane1363 ، Matin625 ، bahar101 ، Daneshjo
کيس ما هم امروز بعد از 42روز از مصاحبه اپ شد
شماره كيس ??45 /محل مصاحبه انكارا تغيير به ايروان؟/كارنت فوریه/ مصاحبه 20اپريل /وضعيت مصاحبه كليرنس /اپديت 2و 4جون,24 و27جولاى نفر اصلی دريافت ويزا 31 جولاى
تشکر کنندگان: hilda60 ، r.bazargan ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-06-02 ساعت 20:56)Matin625 نوشته:  سلام
یکم استرس گرفتم.میخام بدونم معمولا چه عواملی میتونه باعث بشه ویزا ندن با شرایط من و شوهرم؟
من برنده لاتاری و شوهرم همراه
معاف کفالت داره،ارشد مکانیک،مدرس حق التدریس دانشگاه
منم دانشجو ارشد،خانه دار
کیس نامبر6000

سربازی
رشته حساس
تدریسBig Grin
استثنا در مورد سربازی بسیار بسیار نادر و تقریبا رو ب انقراضهBig Grin
ولی عوامل دیگرو دوستان داشتن و آفیسر یه ضرب دادهRolleyes
در کل شما خیلی نگران نباش
ب نظر من خودت ک احتمالش خیلی بالاس یه ضرب بگیری و با تو جه ب معافیت همسرت، ممکنه ب اونم ویزا بده ممکنه اپم بخورهBig Grin
2015AS4$$$-Abu Dhabi←Ank-Ds260:14Jul2014-Curr:9Feb-Case:One-Sec Lett:24Feb-Int:15Apr
Up:19,20,21,29Apr,19May,23Jun,29 Jun,1267Jul
Clear:29 Jun-Visa:14 Jul-Entrance:Soon-Distination:WA

خدا خیرش بدهRolleyes، کلیرآ کلیک کنند، پلیز

چک ویزا امارات

سفرنامه

تشکر کنندگان: hilda60 ، Matin625 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-06-02 ساعت 21:08)رضا2015 نوشته:  تدریس دانشگاه و مدرک تحصیلیتون
موفق باشید
آقا حتی تدریس دانشگاه آزاد هم ap میخوره
آخه دانشگاه آزاد دولتی نیس که
کیس 5xxx مصاحبه : نیمه دوم جون، تعداد : سه نفر،
آپدیت نفر اصلی،۲۳، ۲۴، ۲۶، ۲۸، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعدازظهر ، ۱۵ جولای ساعت ۵ ، ۲۳ جولای شبانه ساعت ۷ عصر، ۲۸ جولای بخاطر ایمیل و شناخته شدنم توسط سایت ابوظبی، ۱۰ آگوست ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت همراه ۲۳ ،۲۴، ۲۶، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۲ جولای شبانه، ۷ جولای ساعت ۳ بعد از ظهر، ۱۰ آگوست، ۲۲ سپتامبر شبانه، ۲۶ سپتامبر روزانه و اعلام کلیری
آپدیت فرزند۲۳ ، ۲۴، ۲۹ جون و ۱ جولای شبانه، ۱۰ آگوست, 26 سپتامبر
خدای مهربون شکرت ، عاشقتم
مقصد کالیفرنیا
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
امروز اکثر کیسهایی که در اپریل و می در ایروان مصاحبه رفتن اپدیت داشتن بغیر از ما ، این میتونه دلیل خاصی داشته باشه؟
**46 CN/تعداد افراد:۳ نفر/ رویت قبولی:۱ می/ ارسال فرم:۲۳ می/ نامه دوم:۲۳ فوریه/ مصاحبه:۷ آپریل ایروان/ نتیجه:AP/آپدیتها:۷ و۸ و۱۴ و۱۵ آپریل ، ۲۴ ژوئن (آپ شبانه) / کلیر در سایت سفارت ارمنستان ۲۴ ژوئن/ تحویل پاس به سفارت ۲۶ ژوئن / گرفتن ویزا ۳۰ ژوئن
بله متاسفانه خانم معلم مدرسه هم کلیرنس خورده ولی خوب ایشالا برین یه ضربی شما
کیس ها با هم فرق دارن
تشکر کنندگان: hilda60 ، samane1363 ، Matin625 ، bahar101 ، Daneshjo
(2015-06-02 ساعت 13:26)samane1363 نوشته:  
(2015-06-02 ساعت 12:15)بابراس نوشته:  دوستاني كه ماه آپريل رفتن مصاحبه و عضو مهاجرسرا هستند ميشه بي زحمت اعلام وجود كنن اونايي كه من ميشناسم عزيزان:
varchani/neda733/emma هستند...
كس ديگه ايي هم هست؟

ما هم آپریل بودیم

من هم ٢٢ آوريل مصاحبه داشتم، متاسفانه هنوز نميتونم امضاء رو تكميل كنم.
شماره کیس : ---1 ارسال فرم ٢٦٠ : سپتامبر، تعداد افراد كيس : ١ نفر، تاريخ مصاحبه : ٢٢ آوريل 2015 ، محل مصاحبه : آنكارا ⬅️ ابوظبي
آپديتها : ٢٢، ٢٣، ٢٤ آوريل - ٢٣ ژوئن - 1 جولای
اعلام کلیر در سایت سفارت 2 جولای 2015
دريافت ويزا : ٩ جولاي 2015
مقصد : كاليفرنيا
اولین ورود به آمریکا : 18 سپتامبر 2015
الان میتونید برید کنترل پنل منوی سمت راست ویرایش امضا
تشکر کنندگان: bahar101 ، Daneshjo
سلام دوستان
من بازم آپدیت نشدم. یواش یواش دارم نگران میشم.
مصاحبه 5 مارچ شماره کیس **35 آخرین آپدیت 20 مارچ
کسی میتونه اطلاعات کاملی در مورد این هفته و آپدیت های اخیر بده؟
ممنونم
تشکر کنندگان: mfte.teacher ، Daneshjo

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان