کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان 2015
دوستان عزيز ، صبح روز جمعتون بخير . باور كنيد هممون تو يك استرس ، انتظار و سردرگمي ناخواسته هستيم كه كاري زيادي ازمون بر نمياد . ولي مطمئن هستم روند امسال با سال قبل بسيار فرق ميكنه و ميتونيد زود زود انشالله حتي قبل از تموم شدن زمان مديكالتون منتظر كلير باشيد . براي خودتون و سايرين دعا كنيد و سعي كنيد تا جايي كه ميشه موضوع كلير فقط گوشه ذهن باشه و نه قسمت عمده زندگيتون ، تا روزي كه به اميد خدا كلير ميشيد به اين روزا لبخند بزنيد . موفق باشيم همگي . [emoji120][emoji5]️

Interview: Nov 2014
Latest status : Waiting for AP

مصاحبه : Nov 014
تعداد نفرات : 3
وضعیت : کلرینس
تشکر کنندگان: goliii ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Siavash-M ، afrand ، sh_mm10 ، aaraam ، karimishad
تبريك به همه كساني كه كلير شدن ؛ دست راستتون رو سر ما [emoji4]

کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان: goliii ، afrand
خب امیدوارم که این اپ دیت سایت انکارا اونهم به فاصله دو روز نشونه خوبی باشه واسه کلیر شدن همهBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin که این استرس ما خانمهایی که ویزا رو داریمو شوهرامون موندن بدون ویزا هر چه زودتر تموم شه اخه اینکه فکر کنم باید تنها برمو اقای شوهر بعدا بیاد واقعا سخته به همه اینهایی که کلیر شدن تبریک میگم و به قول معروف دست راستشون زیر سر ماها
20151xxxنفر2,ارسال مدارکMay28،انکارا,نامه دوم20sepمصاحبهnov, آپدیت18novو24febایمیل و25.26.30.31مارچ و1.8اپریل کلیری8 اپریل با ایمیل146روز.24 اپریل رسیدن به کالیفرنیاBig Grin
نامه به سفارت انکارا جهت تاییدرسیدن مدارک سفرنامه, کاربرحرفه ای
سلام ما مصاحبمن هند بود و کلیرنس خوردیم در حالیکه اسپورتمون دست خودمونه دیروز ایمیل گرفتیم که بیاید برای تحویل گرفتن پاسپورت و امروز که رفتیم یه نامه به این متن و پاسپورتمون رو گرفتن
Your file is incomplete there for your visa application has been refused at the consulate under section 221 (g) of immigration and nationality act.further
:consideration will be given to your visa after you obtain and submit the documents listen below
Passport for yourself and your spouse.
راستش هم ما هم کسی که پاستورتارو تحویل گرفت خیلی گیج شدیم که این یعنی چی ؟؟
اصلا در کیس لاتاری ممکنه کسی ریجکت بشه یا اگر کسی کیسش ریجکت بشه توی پاسپورت مهره ریجکت میزنن یا نه؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 06:27)نیلان نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 22:34)reza.aa نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 22:23)Mahboy نوشته:  
(2015-01-08 ساعت 19:23)رضا2015 نوشته:  انکارا اپدیت کرد!
2015AS2948 ایشون 11/18/2014 مصاحبه داشتن.
2015AS2864 ایشون 11/19/2014 مصاحبه داشتن.
2015AS2702 ایشون 11/18/2014 مصاحبه داشتن (خانواده 4 نفره) به به برین بترکونین به سلامتی
2015AS3046 ایشون 12/2/2014 مصاحبه داشتن. 2 نفره حوج بگذره!
2015AS3154 ایشون 12/3/2014 مصاحبه داشتن. 2 نفره حوج بگذره!

کیس های انکارا مبارککککککککککککککششششششششششششششششششششون باشه

مرسی از خبرهای خوبت آقا رضای خوش خبر. فقط این موضوع رو از کجا میفهمی در حالیکه هنوز تو CEAS این کیسها رو AP میزنه. همیشه خوش خبر یاشی رفیق Smile
بهشون تبریک میگم ، اگه من هم برج دو سال آینده کلیر بشم خوبه ، البته به یه شرط ویزا تمام نشه ، اینجا رو هورا بارون میکنم البته فک کنم. آقا رضا ۲۰۱۵ قبل من خبر دار بشه

ویزا تموم نمیشه رضاجان الان که با سرعت همه کارنت شدن تازه ۱۴۰۰ نفر رفتن مصاحبه نصف بیشترشون هم که ویزا نگرفتن...خودت یه کوچولو حساب کنی، می بینی ویزا می رسه ایشالا
اره منم دلم روشنه امسال هیچ جا مونده ای نداریم.همگی ویزا میگیریم.
تشکر کنندگان: afrand ، نیلان ، حاجی واشنگتن ، bahar101 ، fa15
(2015-01-09 ساعت 14:54)MAHSA9812 نوشته:  سلام ما مصاحبمن هند بود و کلیرنس خوردیم در حالیکه اسپورتمون دست خودمونه دیروز ایمیل گرفتیم که بیاید برای تحویل گرفتن پاسپورت و امروز که رفتیم یه نامه به این متن و پاسپورتمون رو گرفتن
Your file is incomplete there for your visa application has been refused at the consulate under section 221 (g) of immigration and nationality act.further
:consideration will be given to your visa after you obtain and submit the documents listen below
اصلا در کیس لاتاری ممکنه کسی ریجکت بشه یا اگر کسی کیسش ریجکت بشه توی پاسپورت مهره ریجکت میزنن یا نه؟؟

دوست عزیز فکر کنم مدارکتون ناقصی داشته.لیستی از چیزهایی که خواسته شده رو تهیه کنید و بفرستید تا ویزاتون صادر بشه.البته شاید اشتباه میکنم ولی من از این متن اینجور متوجه شدم
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur ، aaraam
ﺍﺧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺗﻮﯼ ﻧﺎﻣﻪ پاسپورتمون ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﺍﺩﯾﻢ
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 14:54)MAHSA9812 نوشته:  سلام ما مصاحبمن هند بود و کلیرنس خوردیم در حالیکه اسپورتمون دست خودمونه دیروز ایمیل گرفتیم که بیاید برای تحویل گرفتن پاسپورت و امروز که رفتیم یه نامه به این متن و پاسپورتمون رو گرفتن
=============
دوست عزیز طبق قانون و یا فرم 221 موقتا با دادن ویزای شما موافقت نشده است . این بدین معنی است که شما هم مثل همه ما که تو این تاپیک هستیم شامل مراحل اداری شدید و به قول معروف دوره کلیرانس دارید اما از نوشته های دوستانی که در خارج مصاحبه دادند این حالت که پاسپورتها رو پیش خودشون نگه میدارند ظاهرا طبیعیه و بعد از دوره اداری با ویزا بهتون تحویل میشه .
کیس نامبر :****2015AS مصاحبه : دسامبر و کلیر بعد از 4 ماه
چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد
چه نکوتر انکه مرغی زقفس پریده باشد
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 15:40)afrand نوشته:  
=============
دوست عزیز طبق قانون و یا فرم 221 موقتا با دادن ویزای شما موافقت نشده است . این بدین معنی است که شما هم مثل همه ما که تو این تاپیک هستیم شامل مراحل اداری شدید و به قول معروف دوره کلیرانس دارید اما از نوشته های دوستانی که در خارج مصاحبه دادند این حالت که پاسپورتها رو پیش خودشون نگه میدارند ظاهرا طبیعیه و بعد از دوره اداری با ویزا بهتون تحویل میشه .
منظورم از خارج "خارج از ترکیه و ابوظبی و ایروان" بود
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 15:11)L_haam نوشته:  

دوست عزیز فکر کنم مدارکتون ناقصی داشته.لیستی از چیزهایی که خواسته شده رو تهیه کنید و بفرستید تا ویزاتون صادر بشه.البته شاید اشتباه میکنم ولی من از این متن اینجور متوجه شدم
به نظر من برید همین فردا سفارت و ازشون دقیقا بپرسید منظورشون چیه
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 15:20)MAHSA9812 نوشته:  ﺍﺧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺗﻮﯼ ﻧﺎﻣﻪ پاسپورتمون ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﺍﺩﯾﻢ
حتما یه سری مدارک دیگه هم از شما خواسته شده ببینید که کجا یا تماس بگیرید توی متن اینطور از شما خواسته شده حتما پیگیری کنید که خدای نکرده refuseنشوید.
تشکر کنندگان:
(2015-01-09 ساعت 07:20)alimomen نوشته:  
(2015-01-07 ساعت 13:16)aidin2015 نوشته:  پارسال از چه ماهی سهمیه تمام شد؟ دیگه ویزا ندادن؟

پارسال عملا دیگه بعد از اواخر می دیگه چیزی به نام کلیر گروهی نداشتیم هر چی اعلام شد به صورت موردی و بسیارمحدود و در اواخر اگست هم یک چندتایی انگشت شمار به صورت تلفنی .کلا ما که نفهمیدیم چی شد از اول سپتامبر رسما گفتن سهمیه تمام شده در کل دنیا ولی بعدش توی افریقا کلی کلیر کردن و ویزا دادن کلا اینقدر دروغ گفتن و ما رو پیچوندن که همه رو تا مرز جنون بردن .خدا به دادتون برسه من که هنوز بعد از این همه ریکاور نشدم.اصلا امید نبندید که داغون میشید.کسانی که چندتا اپدیت پشت سر هم دارن تا سهمیه تمام نشده حضورا برن سفارت خیلی وقتا کلیر شدید ولی اینقدر سیستمشون پر از عیبه که اعلام نمیکنن بعد راحت میگن شما کلیر شدید ولی ویزا نیست درست مثل خود بنده.خیلیا پارسال همینجوری ویزا گرفتن یعنی خودشون مراجعه کردن البته نا گفته نماند به ما هم که به اصطلاح رفیقشون هم بودیم نگفتن من الان کانادا زندگی میکنم بینهایت سیستم مهاجرپذیر و عالی هست سعی کنید نیم نگاهی به اینجا داشته باشید چونکه شنیدم برنامه های 2015سریع به نتیجه میرسه.از نظر امنیت و کمکهای دولت به تازه واردها و بیمه اصلا قابل قیاس با آمریکا نیست
سلام به همگی مهاجران عزیز و دوست داشتنی؛
علی آقا مومن عزیز، احوال شما، خوبی... چه خبرا رفتی دیگه حاجی حاجی مکه ها...! بابا مرد مومن تو دل این دوستان ۲۰۱۵ رو از الان خالی نکن، تازه اول مسیرن این بندگان خدا...! به هر حال دوستان، ما ۲۰۱۴ یی ها حول و حوش عید نوروز و فروردین کلیر گروهی داشتیم، ولی بعدش دیگه موردی بود و تمام. به نظر من بعد از چند ماه حتما با ایمیل پیگیری کنید و در نهایت برای ماه های آخر نزدیک سپتامبر اگه بودجه تون رسید یه سر سفارت برین در غیر این صورت پاسپورت رو پیکاپ کنید، همگی دوستان موفق باشین، توکل یادتون نره اوس کریم هواتونو داره
زت زیاد

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، m.ghoreishi ، Mahboy ، bahar101 ، L_haam ، areb1356 ، r.bazargan ، milad.nas ، rbrb-2015 ، karimishad ، HERMES7 ، SAAM_60 ، goliii
(2015-01-09 ساعت 15:20)MAHSA9812 نوشته:  ﺍﺧﻪ ﺗﻨﻬﺎ ﭼﯿﺰﯼ ﮐﻪ ﺧﻮﺍﺳﺘﻨﺪ ﺗﻮﯼ ﻧﺎﻣﻪ پاسپورتمون ﺑﻮﺩ ﮐﻪ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﺍﺩﯾﻢ

توی همین نامه ای که بهتون دادند چیزی خواسته نشده؟؟ از متن اینجور استنباط میشه که مواردی زیرش لیست شده. اگر نه حتما پیگیر بشید که چه چیزهایی نیازه
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: saboteur

بله ریجکت شدن در لاتاری هم داریم اما طبق ماده ای که به اون اشاره شده (221 g) کیس شما رد نشده دوست گرامی.
باید مدارک خواسته شده را به سفارت تحویل بدین تا در مورد کیستون تصمیم نهایی گرفته بشه. اگر نامه را کامل اینجا گذاشتین ، فقط از شما پاسپورت خودتان و همسرتان را خواسته است.

نقل قول:When refused under section 221(g), you should provide us the information and/or documents requested, together with the refusal letter and your passport. If you submit the information and/or documents within a year of the application, you will not have to pay another application fee. Once we receive the new information, we will review your application and make a final decision
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: L_haam ، a_ad ، sh_mm10
سوالی داشتم اینکه به چه تعداد کلیر میگید کلیر گروهی ؟ و آیا زمانی که کلیر گروهی شروع شد فاصله بین اعلام کلیرها کم شده بود یعنی مثلا با چه فاصله ای کلیرهای بعدی اعلام میشد ؟
تشکر کنندگان: satanicboy1 ، Samia ، sh_mm10

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان