کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
دوستان عزیز
در پر کردن فرمها حتما دقت لازم داشته باشید به همراه صداقت
برای همه دوستان ارزوی قبولی و موفقیت دارم
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: milade ، اشکان 3D ، آلیس-1980 ، King Eagle
بسم الله الرحمن الرح[/align][/code]یم.
دوستان گرامی من که ثبت نام کردم.
تشکر کنندگان: اشکان 3D ، babak12 ، milade ، آلیس-1980 ، King Eagle
(2014-10-01 ساعت 20:41)mohammad1980 نوشته:  ثیت نام شروع شد. فکر کردم خودم اول ولی آقا اشکان نفر اول بودن Smile

سلام محمد جان خواهش میکنم من جزو اولین نفرات ثبت نام بودم فکن
چند میلیون نفر همون لحضه ریفرش میکن و سایت میاد شروع به ثبت نام میکنن
سایت چقدر باید سروراش قوی باشه که دان نشه...سایت اپل 6 میلیون ثبت نام کردن سایت چند ساعت از دسترس خارج شد البته دیگه اپلی هم نمونده بود برای خرید.....Big Grin
3D Lead Artist & Designer
Making Video Games

7 سال تجربه ساخت بازی های کامپیوتری در شرکت های بازی سازی ایران به عنوان
سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
امید به راهنمایی علاقهمندان.
DV 2015 نشد...
DV 2016 حتما میشه خیلی امیدوارم...(نشد..)
DV 2017...?
تشکر کنندگان: mohammad1980 ، babak12 ، milade ، آلیس-1980 ، King Eagle
(2014-10-01 ساعت 21:04)milade نوشته:  ممنون از پاسختون .

والله من کاردانی اخراجی ام

پس دیپلم رو میزنم هرچند فکر میکنم شانس دیپلم کمتره با توجه به قبولی های سالهای گذشته

به نظرتون الان پر کردن یا فردا یا 10 روز دیگه توفیقی داره ؟ تا الان کسی به این موارد توجه کرده و بررسی شده ؟

آقا من نمی خوام ناامیدت کنم. اما با توجه به اینکه برای ثبت نام حتما باید دوازده سال درس خوانده باشید (مدرک پیش دانشگاهی) شما قبل از ثبت نام تحقیق کن ببین با مدرک فعلی ات میتونی شرکت کنی یا نه
( من فرض رو بر این گرفتم که شما هنرستانی هستید )
چون تا جایی که من میدونم با سیستم آموزشی ایران حداقل مدرک مورد قبول برای لاتاری کاردانی و پیش دانشگاهی هستش
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: milade ، babak12 ، King Eagle

پس دیپلم رو میزنم هرچند فکر میکنم شانس دیپلم کمتره با توجه به قبولی های سالهای گذشته

به نظرتون الان پر کردن یا فردا یا 10 روز دیگه توفیقی داره ؟ تا الان کسی به این موارد توجه کرده و بررسی شده ؟

بنده روی لاتری 2014 و 2015 برسی کردم باید بگم بله و خیلی هم زیاد شانس رو بالا میبره شک نکن خود سایت هم گفته هرگز ثبت نام رو به هفته ها یا روز های اخر نیندازین و سریع ثبت نام کنید اما نمیگه توی ساعت های اول با برسی و سوال من از برنده های سال های قبل همشون روز اول ثبت نام کردن..به غیر از چند نفره که توی هفته ی اول ثبت نام کرده بودن...Smile
Making Video Games

سرپرست مدل سازی و مدیر ناظر تولید کیفی بازی در 3 عنوان موفق امده به بازار ایران.
DV 2015 نشد...
DV 2017...?
تشکر کنندگان: milade
مدرک ماله وقطی شما اسمت دراد و توی مراحل بعدی کمکت میکنه که افیسر روت تکید بیشتری کنه....

راستی حمید جان ثبت نام کردی یا نه؟؟؟ خیلی پر کردن مشخصات رو سخت نگیر خودش برای اخرین بار مشخصات رو نشون میده
و اگر ایرادی باشه میتونی درست کنی یا اگر اشتباه انتخاب کرده باشی خودش با الامت قرمز بالای اون پنجره ارور میگیره که درستش کنی...
Making Video Games

DV 2015 نشد...
DV 2017...?
تشکر کنندگان: milade ، آلیس-1980
اشکان عزیز من الان تو خیابون هستم.
با این تفاضیلی که شما گفتید الان میرم خونه دست ب کار میشم برا ثبت نام
ایشالا که اسم همه اونایی که مثل ما آرزوش رو دارن دربیاد یه کاروان درست کنیم با هم بریم
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: اشکان 3D ، آلیس-1980
دوستان ثبت نام شروع شده؟؟؟؟
واسه من که چیزی نمیاره
تشکر کنندگان: آلیس-1980
(2014-10-01 ساعت 21:34)hhoushmand نوشته:  دوستان ثبت نام شروع شده؟؟؟؟
واسه من که چیزی نمیاره
آقا اگه شروع شده لینک جدید رو میشه پست کنید ؟ من با لینک قدیمی میرم فقط واسه برنده های 2014 - 2015 یه جا هست دیگه هیچی نیست Sad
(2014-10-01 ساعت 21:34)milade نوشته:  ممنون .

سوال 6 رو نمیدونم چی بزنم . یه Yes و No هست . و زیرش که گفته If No .. اونم نمیدونم باید کشوری انتخاب کنم یا نه .
مدرک رو Some University cources یزنم تا اگر تا اون موقع شد مدرکم رو تکمیل کنم ؟ اگر نتونم با توجه به اینکه همین شهریور اخراج شدم مشکلی پیش میاد ؟

آدرس رو کسی بهم میده چطوری بزنم ؟

داداش اگه متولد ایران هستی باید گزینه ی yes رو انتخاب کنی

(2014-10-01 ساعت 21:40)hhoushmand نوشته:  
واسه من که چیزی نمیاره
آقا اگه شروع شده لینک جدید رو میشه پست کنید ؟ من با لینک قدیمی میرم فقط واسه برنده های 2014 - 2015 یه جا هست دیگه هیچی نیست Sad

وارد سایت که شدید دکمه ی F5 رو بزنید تا سایت ریفرش بشه
معجزکی در کار نیست، ما کشتی شکستگانیم، ای باد شرطه برخیز
♥ش.ن.ل.ع♥
تشکر کنندگان: milade ، hhoushmand ، آلیس-1980 ، babak12 ، King Eagle
(2014-10-01 ساعت 21:15)اشکان 3D نوشته:  

بنده روی لاتری 2014 و 2015 برسی کردم باید بگم بله و خیلی هم زیاد شانس رو بالا میبره شک نکن خود سایت هم گفته هرگز ثبت نام رو به هفته ها یا روز های اخر نیندازین و سریع ثبت نام کنید اما نمیگه توی ساعت های اول با برسی و سوال من از برنده های سال های قبل همشون روز اول ثبت نام کردن..به غیر از چند نفره که توی هفته ی اول ثبت نام کرده بودن...Smile
دوست عزیز نه دیپلم شانس رو میاره پایین و نه زمان ثبت نام این فقط یه شانسه.توکل به خدا کن و با انرژی مثبت ثبت نام کن . ما نیمه ی دوم اکتبر ثبت نام کرده بودیم. و خانمی رو می شناسم که سنش 60 به بالا بود و دیپلم هم نداشت با کارت قالی بافی که آفیسر به عنوان سابقه کار ازش قبول کرد ویزا یکضرب گرفت و الان هم ینگه ی دنیاست.فقط به دلیل شلوغی خود سایت گفته ثبت نام رو به هفته های آخر نندازین.Smile
تشکر کنندگان: milade ، babak12 ، feidom30 ، King Eagle ، babak433
(2014-10-01 ساعت 21:40)hhoushmand نوشته:  
واسه من که چیزی نمیاره

دوستان برین تو صفحه با Ctrl +F5 رفرش کنین، لینک 2016 میاد.
(2014-10-01 ساعت 21:32)hamid32 نوشته:  اشکان عزیز من الان تو خیابون هستم.
با این تفاضیلی که شما گفتید الان میرم خونه دست ب کار میشم برا ثبت نام
ایشالا که اسم همه اونایی که مثل ما آرزوش رو دارن دربیاد یه کاروان درست کنیم با هم بریم

اره حمید جان سریع برو ثبت نام کن عزیز شک نکن ایشالا ببینیم چی میشه...Big Grin
Making Video Games

DV 2015 نشد...
DV 2017...?
تشکر کنندگان: آلیس-1980 ، hamid32
آقا تو قسمت Photo Validator عکسم رو وارد می کنم قبول نمیکنه میگه باید 600*600 باشه ، عکس رو الان اسکن کردم چیکار کنم؟؟؟؟
بچه ها سایت اینه من با فایر فاکس رفتم اما خود سایت میگه با اینترنت اکپلوره برید که اونم امتحان کنید بببینید کدوم با ISP شما
راحت باز می کنه سایت رو اموزش رو هم توی صفحه ی ثبت نام هست برای ادرس هم توی صفحه ی خودش هست دوستانی که
با مدرک مشگل دارن یه زودی صفش رو اپدیت میکنم چک کنید...

www.dvlottery.state.gov
Making Video Games

DV 2015 نشد...
DV 2017...?
تشکر کنندگان: milade ، آلیس-1980 ، babak12 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان