کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهلت ثبت نام لاتاری 2016
(2014-10-18 ساعت 15:08)kamran293 نوشته:  من اصلا و اصلا برعکس پارسال به هیچ کدوم از دوستام صمیمی ها هم خبر ندادم....اونا هم خیالشون یست...شما هم همینکارو کنید ممنون.

من که هیچ وقت نگفتمBig Grin دیگه ماشالا اینقد اطلاع رسانی ها قویه تلوزیون کافی نت و کلی آگهی های تبلیغاتی و... فک کنم اونا هم ثبت نام کردن می خوان صداشو در نیارنBig Grin
we fight for a better life
تشکر کنندگان: hameddjj
(2014-10-17 ساعت 23:13)greenapple نوشته:  
(2014-10-08 ساعت 10:52)parisrose22 نوشته:  سلام
ببخشید یه سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
ما عکاسی رفتیم و ظاهرا خیلی هم وارد بود چون اکثرا واسه عکس لاتاری اونجا میومدن من گفتم که باید 300dpi باشه که گفت باید حداکثر 300 باشه و کمتر ایرادی نداره حالا نظر شما رو میخواستم بدونم چون الان واسه ما dpiکمتراز 300 زده
ممنون

نه اشتباه کرده عکاسه عکس باید حداقل 300 dpi باشه نه حداکثر
کلا مشخصات عکس اینه:
رنگی با فرمت JPEG
حداکثر 240 کیلو بایت
حداقل 600 در 600 پیکسل
24 bit depth
ضمنا دستوراالعمل لازم برا ثیت نام به زبان فارسی و انگلیسی در سایت آمریکا هست میتونید بخونیدش به آدرس زیر:
http://travel.state.gov/content/visas/en...tions.html
Dpi 300 واسه عکس اسکن شده است دستورالعمل رو بخونین لطفا
خداوندا دستهايم خالي است ودلم غرق در آرزوها ,يا به قدرت بيكرانت دستانم را توانا گردان يا دلم را ازآرزوهاي دست نيافتني خالي كن .
[font=Impact]كوروش بزرگ[/font]

با سلام
دوستان جایی هست تو انجمن که آموزش کامل و دقیق ثبت نام تو لاتاری رو توضیح داده باشه.
یادمه سالهای پیش بود ولی پیداش نکردم.
ممنون می شم معرفی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 17:06)islet نوشته:  با سلام
دوستان جایی هست تو انجمن که آموزش کامل و دقیق ثبت نام تو لاتاری رو توضیح داده باشه.
یادمه سالهای پیش بود ولی پیداش نکردم.
ممنون می شم معرفی کنید
1-اين دستور العمل سال 2016
http://travel.state.gov/content/dam/visa..._Farsi.pdf
2-اين هم توضيح مراحل به زبان فارسي
http://www.mohajersara.com/thread-6438-p...#pid425636
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: islet ، ofrfar ، hameddjj ، dv2016 ، mbsamani
دوستان، اینکه از چه مرور گری برای ثبت نام استفاده کرده باشیم، مهمه؟
یکی از دوستان من اصرار می کنه حتما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده بشه وگرنه ثبت نمی شه! آیا حقیقت داره؟ یعنی مثلا من که با فایر فاکس ثبت نام کردم و کانفرم نامبر گرفتم در قرعه کشی شرکت داده نمی شم؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-19 ساعت 14:25)ghzlsa نوشته:  دوستان، اینکه از چه مرور گری برای ثبت نام استفاده کرده باشیم، مهمه؟
یکی از دوستان من اصرار می کنه حتما باید از اینترنت اکسپلورر استفاده بشه وگرنه ثبت نمی شه! آیا حقیقت داره؟ یعنی مثلا من که با فایر فاکس ثبت نام کردم و کانفرم نامبر گرفتم در قرعه کشی شرکت داده نمی شم؟

مشكلي پيش نمي ياد
ولي خودشون اعلام كردن كه با اینترنت اکسپلورر وارد بشيد
با اين حال هيچ مشكلي نيست دوست عزيز
نگران نباشيد
در قرعه كشي هم شركت داده مي شيد
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: ghzlsa
سلام خدمت دوستان گل مهاجرسرایی
من امروز برای خانومم هم ثبت نام کردم مال خودمو همون اوایل ثبت نام کرده بودم.
ایشالله اگه خدا بخواد امسال بیشتر اونایی که قبول بشن مهاجر سرایی باشن
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: Death ‎Angel ، kaamiran ، hameddjj ، 1986mona
هههه پست قبلیم سیزدهمین ارسال من تو مهاجر سرا بود
نمیدونم باید به فال نیک بگیرمش یا ........
هر چی خدا بخواد همونه
الهی به امید تو . راضیم به هر چی که برام رقم میزنی چون همیشه میدونم همیشه بهترین ها رو برا من میخوای ( هم من و هم برای همه بنده هات)
شماره کیس:  ????
تاریخ رویت قبولی: ????
کنسولگری: ????
تعداد افراد منظور در کیس : 3
ارسال فرمهای سری اول: ????
کارنت شدن کیس: ?????
مصاحبه: ????
دریافت کلیرنس: ????
دریافت ویزا:  یک ضرب
ورود به آمریکا: ????
دریافت گرین کارت: ????
DV2014=> Has Not Been Selected
DV2015=> Has Not Been Selected
DV2016=> Has Not Been Selected
DV2017=> Has Not Been Selected
DV2018=> Has Not Been Selected
تشکر کنندگان: hameddjj ، 1986mona
آرزوي موفقيت براي تمام دوستان و عزيزان همراه
اي خداي مهربون ------------------ خالق هفت آسمون
تو منو رها نكن --------------------Green رو حواله كن
تشکر کنندگان: arman_ghasr68 ، ofrfar ، dv2016 ، kaamiran ، 1986mona
(2014-10-20 ساعت 09:17)مسافر تنها نوشته:  آرزوي موفقيت براي تمام دوستان و عزيزان همراه
همچنین برای شما دوست عزیزRolleyes
تشکر کنندگان: kaamiran ، hameddjj
دوستان لاتاری تا چندم وقت داره؟
(2014-10-19 ساعت 20:18)mrlzdh نوشته:  هههه پست قبلیم سیزدهمین ارسال من تو مهاجر سرا بود
نمیدونم باید به فال نیک بگیرمش یا ........
هر چی خدا بخواد همونه
الهی به امید تو . راضیم به هر چی که برام رقم میزنی چون همیشه میدونم همیشه بهترین ها رو برا من میخوای ( هم من و هم برای همه بنده هات)

نگران نباش ما 313 رو هم رد کردیم اتفاق خاصی نیوفتاد Smile
تشکر کنندگان: mrlzdh
2 نوامبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
تشکر کنندگان: saboteur ، kaamiran
خدایا این مهلت کی تموم میشه پس من ثانیه شماری می کنم تا 11 آبان زود برسه و این مهلت تموم بشه آخه نمیدونید چه خبره یک عده فرصت طلب لاشخور کار و کاسبی برای خود راه انداخته اند و هر جا تونسته اند با کاغذ A3 و حتی بنر آگهی با عنوان کار تضمینی, شغل و حقوق ماهیانه بیکاری و حقوق بازنشستگی با شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا چسبونده اند و دارند رفتگرهای شهرداری را هم ثبت نام می کنند.کار به جایی رسیده که یک عده در شیراز تبلت به دست کوچه به کوچه مثل رمال ها راه افتاده اند و کارگران مجتمع های ساختمانی را هم سر پایی ثبت نام می کنند.من تعجب نمی کنم اگر بشنوم فلان کافی نت در تهران در عرض این یکماه 10 میلیون تومان از این راه به جیب زده ! فکر کنم با این اوضاع امسال حدود دو سه میلیون نفری از ایران ثبت نام کنند.هر چند حساب احتمالات شانس قبولی را با اعداد و ارقام حساب می کند ولی علم ستاره شناسی به من می گوید اگر تعداد شرکت کننده امسال مثلاً دو میلیون نفر باشد شانس قبولی تو یک به دو میلیون است !!!Sad
تشکر کنندگان: battosai ، dv2016 ، hedyhoney ، ofrfar ، kaamiran ، hameddjj ، ghzlsa
(2014-10-20 ساعت 23:03)tabim4 نوشته:  خدایا این مهلت کی تموم میشه پس من ثانیه شماری می کنم تا 11 آبان زود برسه و این مهلت تموم بشه آخه نمیدونید چه خبره یک عده فرصت طلب لاشخور کار و کاسبی برای خود راه انداخته اند و هر جا تونسته اند با کاغذ A3 و حتی بنر آگهی با عنوان کار تضمینی, شغل و حقوق ماهیانه بیکاری و حقوق بازنشستگی با شرکت در قرعه کشی گرین کارت آمریکا چسبونده اند و دارند رفتگرهای شهرداری را هم ثبت نام می کنند.کار به جایی رسیده که یک عده در شیراز تبلت به دست کوچه به کوچه مثل رمال ها راه افتاده اند و کارگران مجتمع های ساختمانی را هم سر پایی ثبت نام می کنند.من تعجب نمی کنم اگر بشنوم فلان کافی نت در تهران در عرض این یکماه 10 میلیون تومان از این راه به جیب زده ! فکر کنم با این اوضاع امسال حدود دو سه میلیون نفری از ایران ثبت نام کنند.هر چند حساب احتمالات شانس قبولی را با اعداد و ارقام حساب می کند ولی علم ستاره شناسی به من می گوید اگر تعداد شرکت کننده امسال مثلاً دو میلیون نفر باشد شانس قبولی تو یک به دو میلیون است !!!Sad

بعضی وقتها با خودم میگم واقعاً حیف ما که با داشتن بیشتر از 10.000 صفحه اطلاعات تخصصی راجع به مهاجرت و تقریباً همه جور آمادگی ذهنی و ... موفق نشیم بریم ; اونوقت یه عده چلغوز (بلانسبت برندگان مهاجرسرا!) برن مصاحبه و یکضرب هم ویزا بگیرن / وقتی هم که وارد خاک امریکا میشن در مواجهه با اولین سوال افسر ، جواب میدن I am a windows !!!!
تشکر کنندگان: hedyhoney ، tabim4 ، ofrfar ، arman_ghasr68 ، hameddjj ، ghzlsa

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان