کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-03-02 ساعت 00:56)fatima96 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 23:57)ostokhan نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 23:24)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 12:09)ostokhan نوشته:  لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 تا تاریخ 93.12.10

شما میتونید از این قسمت فایل رو دانلود کنید
تعداد اعضای لیست:14
میانگین سنی: 26.23 سال
تمامی اعضا آقا بجز یه خانم
کسانی که مایل هستند به لیست اضافه بشن پیام خصوصی بدن Big Grin

من فکر میکنم اگه مشخصاتم رو ثبت کنم میانگین سنی بزنه بالای 50 Big Grin

دایی اجالتا با آقای **** که از نظر سن معروفه نسبتی نداری. البته محض شوخیه فقط Big GrinBig Grin
شما مشخصاتتو بده مشکلی نداره
آقا آقا آقا لیست جدید کی میدین البته رنگ آبی متالیک Big Grin Tongue

خانوم خانوم خانوم خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانوم
calm down Big Grin
فردا اگه خدا بخواد
تشکر کنندگان: fatima96 ، msr839
[عکس: 3802.png]
تشکر کنندگان: fatima96 ، HERMES7 ، farzad021 ، msr839 ، azadeh.mohamad ، ziba62ka
(2015-03-02 ساعت 01:13)ostokhan نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 00:56)fatima96 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 23:57)ostokhan نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 23:24)DELPHI5 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 12:09)ostokhan نوشته:  لیست آپدیت شده منتظران لاتری 2016 تا تاریخ 93.12.10

شما میتونید از این قسمت فایل رو دانلود کنید
تعداد اعضای لیست:14
میانگین سنی: 26.23 سال
تمامی اعضا آقا بجز یه خانم
کسانی که مایل هستند به لیست اضافه بشن پیام خصوصی بدن Big Grin

من فکر میکنم اگه مشخصاتم رو ثبت کنم میانگین سنی بزنه بالای 50 Big Grin

دایی اجالتا با آقای **** که از نظر سن معروفه نسبتی نداری. البته محض شوخیه فقط Big GrinBig Grin
شما مشخصاتتو بده مشکلی نداره
آقا آقا آقا لیست جدید کی میدین البته رنگ آبی متالیک Big Grin Tongue

خانوم خانوم خانوم خــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــانوم
calm down Big Grin
فردا اگه خدا بخواد

آقا آقا آقا آقاااااااا مرسی از زحماتتون واقعا. انشاءالله
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: msr839 ، ostokhan
دوووووووووووووووستان لطفا لطفا لطفا لطفا برام دعا کنید فردا مصاحبه کاری دارم خیییییییییلی برام مهم خیییییییییلی استرس دارم این اولین مصاحبه کاریم هست البته. شبتون بخیر انشاءالله همیشه خوشحال و موفق باشید
A man with dreams needs a woman with vision
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، babisondes ، msr839
وقتي ميرم مضطراب ااشك تو جشام جمع ميشه اخه جطور با دستمال خارجيا كارشونو ميكنن بعد دو ساعت زخم و خشكي داره لامصب
تشکر کنندگان: farzad021 ، msr839 ، taherifar ، bijan9
(2015-03-01 ساعت 09:06)hedyhoney نوشته:  جناب officer امضاتون تو حلقم Smile

مرسی عزیز. یدونه سیاوش که بیشتر نداریم Wink
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: msr839
(2015-03-01 ساعت 19:17)fatima96 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 16:26)babisondes نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 09:41)fatima96 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 02:45)babisondes نوشته:  
(2015-02-27 ساعت 23:58)fatima96 نوشته:  سلااااااااااام دوستیام دلم براتون تنگ شده بود امیدوارم حالتون خوب باشه این چند روز خیییییییییلی استرس دارم هم واسه لاتاری هم کنکور سراسری امیدوارم همتون قبول بشید و به مراد دلتون برسید دیشب هم خواب دیدم رفتیم با عمه پتی و عمو جرل همسایه شدیم :-D ? ? :-D
مارو سر کار میزاری? من طبقه بالای خونمونو واسه تو نگه داشتم بعد تو رفتی پیش عمه پتی ?!?!Wink

واااااااااااااااااااااااااایییییی من فدای شما و همسرتون و جد و آبادتون بشم که انقدر مهربون و با معرفتین شما ببخش از کم سعادتیمون بود که رفتیم پیششون آقا ما چاکریم

دشمنت فدات بشهSmile اما نامردی نکن با rezijon اخر هفتها بیاین خوشحال میشیم، حاج خانوم ما دست پختش خوبه ، در خدمتیم Wink

واااااااااااااااااااااااااایییییی حتمااااااااا مزاحمتون میشیم البته من rezijon نمیشناسم انشاءالله لاتاری قبول بشیم تو سفارت آشنا بشیم Big Grin البته به حاج خانم کمک میکنما دارم آشپزی یاد میگیرم البته فقط در حد تخم مرغ قلبی بلدم با نودل و سوسیس بندی و ذرت مکزیکی و فلافل و سمبوسه وااااااااااییییی چقدر چیز بلدم درست کنم Big Grin اصلا باعث افتخارم

منم rezijono نمیشناسم اما گفتم شاید دوسته تو باشهSmile زحمت مییشه بهت بخای نیمرو درست کنیWink حالا بیا میگم حاج خانوم بهت آشپزی یاد بده Smile ما بعد تحقیقات به این نتیجه رسیدیم که بریم لاس وگاس چون ارزونیه و شهر توریستی. قبل اومدن خبر بده اشتباهی نری لس آنجلسSmileWink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: msr839 ، fatima96 ، rezijon
(2015-03-02 ساعت 04:02)Officer نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 09:06)hedyhoney نوشته:  جناب officer امضاتون تو حلقم Smile

مرسی عزیز. یدونه سیاوش که بیشتر نداریم Wink

چرا اینقد دیر فرماتو فرستادی?
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2015-03-02 ساعت 01:43)fatima96 نوشته:  دوووووووووووووووستان لطفا لطفا لطفا لطفا برام دعا کنید فردا مصاحبه کاری دارم خیییییییییلی برام مهم خیییییییییلی استرس دارم این اولین مصاحبه کاریم هست البته. شبتون بخیر انشاءالله همیشه خوشحال و موفق باشید

ایشالا تو آزمون الهی پیش افیسر سفارتخونه سربلند بیرون بیای. Wink
تشکر کنندگان: bijan9 ، fatima96 ، msr839 ، hameddjj
لیست کو؟
چه مشخصاتی باید بدیم؟
ازون انرژیای جزاب بدین [عکس: x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x-x.gif]
خارج
تشکر کنندگان: mona_ir ، bijan9 ، msr839
(2015-03-02 ساعت 10:53)mona_usa نوشته:  لیست کو؟
چه مشخصاتی باید بدیم؟

اینجاست http://upload7.ir/preview.php?user=&file...bc89a1e962
مشخصات هم توش زده
=====================
من از اونایی هستم که امسال قبول نشم تا پنج سال قبول نشم اعصابم راحته توو تاپیک میام به همه تبریک میگم Big Grin
=====================
بچه هایی که میخوان برن سیاتل باید بشینن سریال The killing رو ببینن از اصل ماجرای بی نظیر سریال که بگذریم شهر سیاتل انگار برای آدم های تنها و خفن ساخته شده Big Grin شهر سوم من سیاتل هست
تشکر کنندگان: ostokhan ، mona_ir ، msr839 ، rezijon
(2015-03-02 ساعت 03:42)abas_kashan نوشته:  وقتي ميرم مضطراب ااشك تو جشام جمع ميشه اخه جطور با دستمال خارجيا كارشونو ميكنن بعد دو ساعت زخم و خشكي داره لامصب
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
من جایی تو همین سایت مهاجرسرا خونده بودم یکی از عزیزان با یه شیلنگ که خودش طراحی کرده بود و تو کیفش میذاشت و با خودش همه جا میبرد کارشو حل کرد!!!
تشکر کنندگان: ostokhan ، crysis ، msr839 ، abas_kashan ، rezijon
(2015-03-02 ساعت 10:53)mona_usa نوشته:  لیست کو؟
چه مشخصاتی باید بدیم؟

لیست رو از زیر بگیر ولی مشخصاتت رو به من پی ام کن Big Grin

http://upload7.ir/preview.php?user=&file...bc89a1e962

تا چند ساعت دیگه لیست آپدیت شده تا تاریخ 11 اسفند آپلود میشه/ کسانی که میخوان وارد لیست بشن پیام بدن
تشکر کنندگان: mona_ir ، msr839 ، bijan9
(2015-03-02 ساعت 13:19)bijan9 نوشته:  
(2015-03-02 ساعت 03:42)abas_kashan نوشته:  وقتي ميرم مضطراب ااشك تو جشام جمع ميشه اخه جطور با دستمال خارجيا كارشونو ميكنن بعد دو ساعت زخم و خشكي داره لامصب
من جایی تو همین سایت مهاجرسرا خونده بودم یکی از عزیزان با یه شیلنگ که خودش طراحی کرده بود و تو کیفش میذاشت و با خودش همه جا میبرد کارشو حل کرد!!!

دایی خدمتت عارض بشم که در سفرنامه 2014 یا 2013 بود که یکی از عزیزان پر کشیده از ایران برای مصاحبه به یروان رففته بودند، در راه با هموطنان سلحشور که برای گردش ارمنستان رفته بودند همسفر میشن. اینطور میشه که اتوبوس نگه میداره برای استراحت و سپس آنطور میشه که ایرانیان غیور برای اجابت مزاج یا همون قضای حاجت Big Grin Big Grin وارد همون اتاق فکر میشن Big Grin و قضیه از اونجا شروع میشه که هیچ کدوم با سازوکار توالت فرنگی آشنایی نداشتن و معضلی بزرگ پیش میاد لذا مسافران ایرانی یه شلنگ بلند معلوم نیست از کجا پیدا میکنن و به شیری وصل میکنن و مشغول اجابت میشن Big Grin Big Grin . در اینجاست که تمیزکار وارد صحنه میشه و میبینه واویلا لیلی هستش دستشویی و کلی همه رو به زبان ارمنی مورد عنایت قرار میده و همه رو بیرون میکنه.
حالا این نشاندهنده ذهن ایرانیان مبتکر هست/ سام وان لایک یو غصه نخور دایی قضیه یه جور حل میشه Tongue
تشکر کنندگان: crysis ، vashahri ، vahidbaq ، msr839 ، abas_kashan ، bijan9 ، rezijon ، puryapurya

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان