کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
هادی دقیقا منم همیشه به همین دید بهش نگاه میکنم

پویا پویا جان شما درست میگی. ولی من طرف حرفم اون اقایی گه ازش نقل قول شده بود بودند. و به این راحتیها نمیشه از هیچ جا مطلق خوب گفت یا بد گفت
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: Hadi_20 ، sasybala69 ، puryapurya ، alirezanz
این همه سال از 2009 تا الان کسی نمیومد از لاتاری بگه تبلیغ بکنه تو تلویزیون برنامه براش بزارن اخبار بگه هیچی..!!
حالا همین امثال که ثبت نام کردیم عالم ادم شروع کردن به تبلیغ لاتاری حالا منفی یا مثبت برنامه اموزشی براش گذاشتن نرم افزار درست کردن اخبار میاد میگه این چیزا
خدا بخیر کنه امسال انشاالله اسم همه اونایی واقعا میخوان برن و شرایطش رو دارن در بیاد
تشکر کنندگان: rezijon ، sasybala69 ، bijan9 ، puryapurya ، alirezanz
Shanks خودتون رو ناراحت نکن . به امید خدا اگه خوب باشه برامون برناممون درست میشه. توی این دینا کسی جای دیگری رو تنگ نکرده
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: shanks ، puryapurya ، alirezanz
(2014-10-17 ساعت 15:39)shanks نوشته:  این همه سال از 2009 تا الان کسی نمیومد از لاتاری بگه تبلیغ بکنه تو تلویزیون برنامه براش بزارن اخبار بگه هیچی..!!
حالا همین امثال که ثبت نام کردیم عالم ادم شروع کردن به تبلیغ لاتاری حالا منفی یا مثبت برنامه اموزشی براش گذاشتن نرم افزار درست کردن اخبار میاد میگه این چیزا
خدا بخیر کنه امسال انشاالله اسم همه اونایی واقعا میخوان برن و شرایطش رو دارن در بیاد
دوست عزیز اگه خدا بخواد برنده بشیم.....مطمین باش که حتما میشیم....چه یه میلیون شرکت کنند و چه ده میلیون....Big Grin
تشکر کنندگان: rezijon ، shanks ، puryapurya ، alirezanz
دوستان اگه همزمان برای مهاجرت جای دیگهرو انتخاب کردین بیان اینجا بگین و هم و راهنمایی کنیم..
ما میخوایم واسه استرالیا اقدام کنیم چون طبق تحقیقاتی که کردیم شرایطمون میخوره و همسرم فعلا داره زبان میخونه تا ببینیم چی میشه.. اگه کسی درگیر خوندن زبان هست واسم پیغام بذارین تا همدیگه رو راهنمایی کنیم راستی ما برای ویزای 190 میخوایم اقدام کنیم انشالا

البته هدف ما در اخر امریکاست و از استرالیا به عنوان پل میخوایم در اینده استفاده کنیم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: alirezanz
(2014-10-17 ساعت 17:05)rezijon نوشته:  دوستان اگه همزمان برای مهاجرت جای دیگهرو انتخاب کردین بیان اینجا بگین و هم و راهنمایی کنیم..
ما میخوایم واسه استرالیا اقدام کنیم چون طبق تحقیقاتی که کردیم شرایطمون میخوره و همسرم فعلا داره زبان میخونه تا ببینیم چی میشه.. اگه کسی درگیر خوندن زبان هست واسم پیغام بذارین تا همدیگه رو راهنمایی کنیم راستی ما برای ویزای 190 میخوایم اقدام کنیم انشالا

البته هدف ما در اخر آمریکاست و از استرالیا به عنوان پل میخوایم در اینده استفاده کنیم

دوست عزیز امریکا که بهشت نیستBig Grin من یکی از دوستام عشق امریکا بود ولی وقتی برا تحصیل رفت استرالیا گفت دیگه هیجا نمی رم همینجا عالیهBig Grin حالا هم که داره کاراشو درست می کنه برا موندن تو استرالیا.
اگه سوالی راجع به زبان دارید به من پیغام بدید راهنماییتون می کنم.
من کانادا رو در نظر دارم برا تحصیل و بعد اقامت الانم دارم کاراشو انجام میدم و تا بهمن وقت دارم
we fight for a better life
تشکر کنندگان: King Eagle ، battosai ، rezijon ، ofrfar ، puryapurya ، alirezanz
(2014-10-17 ساعت 17:10)fairy نوشته:  
(2014-10-17 ساعت 17:05)rezijon نوشته:  دوستان اگه همزمان برای مهاجرت جای دیگهرو انتخاب کردین بیان اینجا بگین و هم و راهنمایی کنیم..

البته هدف ما در اخر آمریکاست و از استرالیا به عنوان پل میخوایم در اینده استفاده کنیم

دوست عزیز آمریکا که بهشت نیستBig Grin من یکی از دوستام عشق آمریکا بود ولی وقتی برا تحصیل رفت استرالیا گفت دیگه هیجا نمی رم همینجا عالیهBig Grin حالا هم که داره کاراشو درست می کنه برا موندن تو استرالیا.
اگه سوالی راجع به زبان دارید به من پیغام بدید راهنماییتون می کنم.
من کانادا رو در نظر دارم برا تحصیل و بعد اقامت الانم دارم کاراشو انجام میدم و تا بهمن وقت دارم

دقیقا این حرف رو چند نفر دیگه هم بهمون زدن که هرکی میره استرالیا دوست داره همونجا بمونه.. امیدوارم تو راهی که انتخاب کردین موفق باشین دوست عزیز.. واستون پیغام میزارم
2017  ؟ Big Grin
تشکر کنندگان: fairy ، ofrfar ، alirezanz
آره دقیقا همینه
تشکر کنندگان: ofrfar ، alirezanz
دوستان سلام ي سئوال؟ من ٢٠١٥ برنده شدم. از آنجا كه مي ترسم به هر دليلي جا بمونم. به نظرتون ٢٠١٦ رو مي تونم شركت بكنم؟ يعني مشكلي براي ٢٠١٥ كه قبول شدم پيش نمي آد؟ ممنون ازتون

❶ کيس نامبر : 2015AS43##
❷ تعداد افراد : ٤ نفر - برنده اصلي خودم
❸ مصاحبه: ابوظبي - ٢١ آپريل
❹ آپديت كل كيس: ٢٢ و ٢٧ آپريل - ١٠ آگوست - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❺ آپديت خودم: ٢١و ٢٢و ٢٧و ٢٨و ٢٩ آپريل - ١٩ مي - ١٠ آگوست - ٢٠ آگوست با ايميل - ١٨ سپتامبر - ٢٠ سپتامبر - ٢١ سپتامبر ايشود
❻ ايميل کلیر:٢٠ سپتامبر
❼ مقصد: كاليفرنياي شمالي (Bay area). ورود ١٤ اكتبر ٢٠١٥

تشکر کنندگان: arman_ghasr68
(2014-10-17 ساعت 23:30)1362amin1362 نوشته:  دوستان سلام ي سئوال؟ من ٢٠١٥ برنده شدم. از آنجا كه مي ترسم به هر دليلي جا بمونم. به نظرتون ٢٠١٦ رو مي تونم شركت بكنم؟ يعني مشكلي براي ٢٠١٥ كه قبول شدم پيش نمي آد؟ ممنون ازتون

بله می تونید شرکت کنید. مشکلی پیش نمیاد
we fight for a better life
تشکر کنندگان: arman_ghasr68
سلام دوستان ثبت نام تا کی وقت داره؟؟تا 10آبانه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2014-10-18 ساعت 09:43)arman_ghasr68 نوشته:  سلام دوستان ثبت نام تا کی وقت داره؟؟تا 10آبانه درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

2 نوامبر
2015/Abu Dhabi
کلیرTongueWink
مقصد: کالیفرنیا
تشکر کنندگان: arman_ghasr68 ، puryapurya
سلام من ميكم كه اين تبليغاتي رو كه براي لاتاري راه انداختن و خيلي از دوستان مهاجر سرايي از جمله خود من كه سبب ناراحت شدنم شده تا يه مدتيه ،اين متاسفانه خاصيت بيشتر مردم ايرانه كه هميشه در حاله حول زدن هستن براي جيزي كه اصلا نمدونن كه جي هست اينده اين حول زدن جيه بخاطر همينه كه توي ايران بخاطر يه سركرمي يا قورتي در كردن جولوي همديكه يه عده اي ميان الكي سبت نام ميكنن حالا نه بولشو دارن نه سوادشو و نه موقعيتشو دولت هم مخصوصا اين خبر رو بخش كرد جون كه اونها از اين روحيه مردم خبر دارن كه هر جوري يه موقعيتي رو بهم بريزند دوستان من اميدتون به خدا باشه و تا زماني كه ويزا تو باسبورتتون نخورده زندكيتون رو خراب نكننين من متمعنم امسال كه هيج ولي از سال ديكه اين تب لاتاري كه اي ادمها راه انداختن كمتر ميشه و اميدوارم كه تمام كساني كه ارزوشو و لياقتشو و همجنين موقعيتشو دارن به ا م ري ك ا برسند
تشکر کنندگان: bijan9 ، ofrfar ، puryapurya ، alireza_guitar ، alirezanz
(2014-10-15 ساعت 21:41)puryapurya نوشته:  با سلام به تمامی دوستان و بزرگواران گرامی
قبل از هر چیز نظر خودمو در مورد این مطلب که در زیر میاد بگم اینکه این مطلب رو خوندم واقعا دوست دارم افراد اطلاع رسانی کنن که بیخود و بدون هدف دست به ثبت نام نزنند هر چند هر انسانی مختاره و میتونه خودش تصمیم بگیره ولی متاسفانه احساسات در وجود انسان هیچ وقت نمیذاره آدمی درست تصمیم بگیره!!! متاسفانه...

از قول یه دوست : به تمامی عزیزان ایرانی هموطن خودم توصیه میکنم که با چشم باز و اطلاعات دقیق و داشتن تجربه و مدرک تحصیلی با کاربرد در آمریکا اقدام به مهاجرت به این کشور کنید. بنده با سابقه 8 سال زندگی عرض میکنم واقعا اینجا خرما خیر نمی کنند. بسیاری با صرف هزینه و وقت بسیار به اینجا میایند ولی بعد از مدتی که فهمیدند اینجا به دردشان نمی خوره یا بر میگردند و یا از روی آبرو و شاید کنف نشدن روشون نمی شه که برگردند. ایرانی های زیادی هستند که واقعا زندگی بسیار معمولی اینجا دارند که اگر این رو در کشور خودمون داشتند چه بسا بهتر بود که هر چه هست وطن است. ولی دوستان در نظر بگیرید ما ایرانی ها واقعا دوست داریم خودمونو بزرگ جلوه بدیم و بگیم که ما فلان هستیم و بهمان و بهترین جا اونجاییست که کسی زندگی شونو نمی بینه! باور کنید اینجا خبر خاصی نیست. نسل موفق ایرانیان در آمریکا درصد اندکی از نسلی بود که قبل از انقلاب برای تحصیل به اینجا اومد ولی به خاطر مسایل بعد از انقلاب اینجا موند. تفریبا 15 تا 20 درصدشون به خاطر تحصیلات و موقعیت بهتر آمریکا در اون زمان موفق شدند. باور کنید از همون نسل من اینجا راننده تاکسی میشناسم ولی وقتی میرند ایران میگویند ما اونجا فلان هستیم و بهمان. این شایعه که در مثلا در ناسا چندین درصد ایرانی هست دروغه البته ایرانی هم هست ولی شاید 1تا 2%. یا ایرانی بدبخت تو آمریکا نداریم دروغه. البته آدم موفق هم هست و لی نه اوچنان که با آب و تاب تعریف میشه. خلاصه دوستان اگر با آگاهی و مطالعه اقدام به مهاجرت نکنید به احتمال زیاد دچار سرخوردگی و شکست میشوید. باور کنید اینها دلشون به حال من و شما نسوخته که این جوری دارن ویزا میدهند. من خیلی از ایرانی ها رو میبینم که برای اینکه تو فامیل بگند فلانی رفت آمریکا ها! اقدام به این کار می کنند و بعد اینجا گیر می کنند. خیلی خانم هایی رو دیدم که با ایرانی مقیم ازدواج کرده بعد دیده همه داستان مال و اموال و زندگی طرف دروغ بوده حالا نه راه پس داره نه راه پیش. اینجا عمری کاره به نوعی برده کشی ولی چند سال طول میکشه تا بفهمید اینه مشکل. بازنشستگی بعد از 65 سالگی اون هم شاید که صحبت هایی هست که این عدد رو بالاتر هم ببرند شاید 70 سالگی که واقعا هنوز از همکارانم من اینجا در این 8 سال کسی رو ندیدم که تونسته باشه به اون سن برسه اکثرا زودتر از دنیا میرند. مورد بعد بیمه پزشکی هست که واقعا افتظاح تاریخه. اگر پول داری می تونی بخری اگر نه سرنوشت با خداست. من در این 8 سال کار با شغل مهندسی و با حقوق نسبتا خوب نه قادرم بیمه برای خانوادم تهیه کنم نه به تعطیلات ببرمشون شاید سالی 1 بار یک جایی نزدیک. این ها واقعیات این جامعه هست. ولی طول می کشه تا بفهمید که دیگه تا اون موقع واقعا آدم گیر می کنه. خیلی از ایرانی ها رو دیدم که بعد از چند سال میگند این چیزی نبود که براش اینجا اومدیم. خلاصه اینکه اگر برنامه و هدف خاصی رو اینجا دنبال می کنید مثل تحصیل اینجا می تونه خوب باشه وگرنه...

اینم لینک مطلب :
https://www.facebook.com/media/set/?set=...104&type=1

سلام مطلبو خوندم، به نظرم بهترین حرفش این بود که گفت (دوستان اگر با آگاهی و مطالعه اقدام به مهاجرت نکنید به احتمال زیاد دچار سرخوردگی و شکست میشوید)
خب این حرف کاملا درسته
اما متاسفانه، یک واقیت در ایران وجود داره و اونم حس حسادته که به دلیل تفاوت شدید طبقاتی و نگاه های متفاوت قومی و مذهبی، تو ایران خیلی زیاد شده
دختران چادر به سری که به دختران سر برهنه حسادت میکنند بگیر تا حسادت به مال و اموال و از بی دینی تا اسلامگرایی تندرو
بنده با تجربه اندکی که در نویسندگی دارم میگم که، مطلب فوق با نگاهی مقرضانه اما با نگراشی حرفه ای تحریر شده، رد پای این قرض هارو هم میشه در جست زدن های نویسنده به ناسا! یا وضعیت بد بیمه درمانی! یا وضعیت رفتن امریکایی ها به تعطیلات پیدا کرد! یا مثلا نویسنده در جایی میگه اینکه میگن ایرانی بدبخت تو آمریکا نداریم دروغه!!! خب نویسنده این حرفو از کجا آورده کی گفته آیرانی بدبخت تو آمریکا نداریم که این میاد و بازگوش میکنه، ببینید اگر درمیان یک میلیارد جمعیت برای مثال فقط یک نفر فقیر وجود داشته باشه و ما بگیم که فقیر وجود نداره خب این حرف دروغه اما آیا این نوع اظهار نظر درسته؟! کسی که اینطور میاد و جمله بندی میکنه مصلمن قصدش تخریبه و میخواد که اون 999 میلیون موفق رو نادیده بگیره، حالا میرسیم به حرف نویسنده این مطلب، این فرد هزاران ایرانی موفق، رو نادیده گرفتن و به اون تعداد انگشت شمار اشاره میکنن چرا؟؟؟ ایشون هزاران ایرانی ثروتمند رو کنارگذاشتن و به فقرا اشاره میکنن چرا؟؟؟ ایشون بیمه وضعیت افتضاح خدمات درمانی در ایران رو کنار گذاشتن و به وضعیت بیمه آمریکا اشاره میکنن که صدها برابر از وضعیت شبه دزدی بیمه درایران بهتره اشاره میکنن چرا؟؟؟
آخه چندنفر میخوان از طریق گرفتن گرین کارت به ناسا برسن که ایشون با اشاره به درصد ایرانیون ناسا که معلوم نیس از کجا آوردن، به عدم موفقیت علمی در امریکا اشاره میکنن
با این حرف فقط میخوان حس عدم موفقیتو تو دل خواننده قرار بدن!!!
در آخرم میخوام به وضعیت تعطیلات اشاره کنم، من با آمریکا کاری ندارم، اما ایران خودمونو که خوب میشناسم، 26 ساله دارم توش زندگی میکنم، ببینید من دوسال سربازیمو درجایی گذروندم که با آمار زیاد درگیر بودیم، میدونین آمار تعداد مسافرت ها مثلا مسافرت های نوروزی چطور بدست میاد؟ مسئول آمار هرشهرستان روز تحویل آمار به سرباز که پشت کامپیوتر نشسته میگه امسال به نظرم از پارسال کمتر اومدن بزن 2 میلیون و سرباز هم تایپ میکنه و میفرسته واسه مرکز استان، سال بعد امسال از پارسال بیشتر اومدن نه ؟ پارسال چقدر زده بودیم؟ آهان پس بزن 2میلیونو 500هزار
به همین سادگی، شاید باورش سخت باشه ولی عین واقعیته، ما تو شمال ایران هستیم، تو یکی از بهترین و خوش آبو هوا ترین شهرهای ایران! همین آبو هوا هم یکم دو دلم کرده بود Big Grin بماند، اینجا که وضع مردم متوسط رو به بالاست، اکثرا سالی یکی دوبار مسافرت میرن اونم نه مسافرت های خیلی دور اکثرا شهرای اطراف، تعطیلات آخر هفته معنی نداره، مگر فصل تابستان که گاهی آخر هفته ها اونایی که خانه ییلاقی دارن میرن ییلاق، چیزی به اسم مسافرت به کیش خیلی خیلی کم شنیده میشه و مسافرت های تفریحی خارج کشور بسیار بسیار کم، که اونم بیشتر در بین پسر های جوان رواج داره و نه خانواده ها.
اینها همه و همه با زندگی در کشوری جهان سومی رو به چهارم!!! با حدود 100 هواپیمای مسافربری قابل پرواز، با سیستم ریلی که حتی از اروپای قبل از جنگ جهانی هم عقب تر مونده وجود داره در پیش رو کشوری جهان اولی با حدود 3000 هواپیما همیشه در آسمان!!! تاکید میکنم 3000 هزارتا همیشه اون بالاست!!!!، سیستم ریلی که نیاز به گفتن نداره...
بماند مقایسه هایی از نظر فضای کسب و کار، د لامصب تو ایران اگه بخوای کاری رو شروع کنی اول باید به این واقعیت نگاه کنی که کشورت از نظر فضای باز کسب و کار بین 10 کشور آخر جدوله، هرکاری اینجا نیاز به سرمایه اولیه هنگفت داره، بماند سدهایی مثل وام های بانکی با سودهای کلان و شرایط سخت وام دهی که همین یکی دو هفته پیش تو روزنامه خوندم برخی برای وام 16 میلیونی 70 میلیون پرداخت کردن، در مقابل کشوری که انقدر بانک هاش راحت وام میدادن که از اصلی ترین عوامل ایجاد بحران اقتصادی این چندساله ازش نام میبرن.

و بماند مقایسه اقتصاد اول دنیا با اقتصادی که هیچ ارتباطی با بازار جهانی نداره!
مصلما زندگی در یک کشور دیگه آسون نیست ولی خب دو روز دنیا زود میگذره، من ترجیح میدم اون دنیا با بقیه دوستان بشینمو از خاطراتوماجراجویی ها بگم تا اینکه بگم تموم عمرم تو شهر خودم بودم.
من فکر میکنم، در این دوره زمونه دونستن زبان انگلیسی و تحقیق کافی میتونه بزرگترین سدهارو رو برای موفقیت از پیش رو برداره.
فکر کنم خیلی حرف زدم موفق باشین.
(2014-10-17 ساعت 05:57)alireza_guitar نوشته:  پخش خبر ثبت نام لاتری و کلیپ خانم سارا گروو از اخبار 20:30 شبکه 2 ...پنجشنبه!!!
یکی از بهترییییین اخباری که دیدم و گفتم بابا دمش گرم این بود میدونید چرا؟؟؟؟؟
توی خبر کلا ثبت نام رو منفی جلوه داد و گفت این چیزا فقط برای چاپیدن و پول گرفتن از مردمه...حتی کلیپ سارا گرو رو هم نشون داد!! نمیدونم کسی دید یا نه!؟ این خبری که پخش شد اگر حتی یک نفر رو هم متقاعد کنه که ثبت نام نکنه واقعا موفق بوده و از همین جا از گزارشگرش تشکر ویژه می کنم

کاش اینطور که شما میگین باشه
ولی از شناختی که من از ایرانی جماعت و تاثیر پذیری اخبار ایران دارم، اینه که احتمالا سیل ثبت نام ها از ایران تو این چند روز روانه سرورهای آمریکا میشهBig Grin
تشکر کنندگان: satin ، ofrfar ، alireza_guitar ، vashahri ، تارا ریحانه ، jsmlz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان