کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-04-27 ساعت 13:26)fmj نوشته:  سلام دوستان مراحل بعد قبول شدن از قرعه کشی رو از کجا پیدا کنم؟

سلام دوست عزیز.شما میتونید تمام تاپیک های سالهای قبل رو بخونید کاملا به مراحل گرفتن ویزا رو یاد میگیرید.من تمام مهای گذشته رو صرف خونن این تاپیکها کردم و الان چشم بسته همه رو میتونم انجام بدم.
تشکر کنندگان: بازگشت ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، we are one ، puryapurya ، msr839
من که متاسفانه 5 می نیستم خونه و فرداش باید ببینم نتیجه قبولیم رو...اره قبول میشم امسال دیگه و امیدوارم که همه بچه ها انجمن قبول بشن.چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟ اقا کار نشد ندارهCoolBig Grin
نبود 8 روز دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: we are one ، pichak333 ، tabim4 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، msr839
حيف اين همه آدرنالين نيست كه ٥ مى تموم شه ... شلوغى سايت اعلام نتايج در لحظات اوليه يك طرف، ترشح آدرنالين طبيعى ناشى از استرسش هم يك طرف .. من كه احتمالا يك يا دو روز بعد چك كنم ولى مهاجرسرا رو همش چك خواهم كرد كه تو خوشحالى دوستان مهاجرسرايى سهيم باشم ( البته ميدونم طاقت نميارم و ١٥ ارديبهشت ساعت ٨ با تمام قوا افتادم تو سايت دى وى لاتارى )

براى پر كردن فرم DS260 هم فكر كنم خودم بتونم انجامش بدم ولى براى حمايت از مهاجرسرا و ادا كردن دينم به اين فروم حتما از شركت پرواز سبز آرزو كه اسپانسر مهاجرسرا هم هست( لينكش همين بالاى صفحست) مشاوره بگيرم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pichak333 ، nima2016 ، tabim4 ، alireza_guitar ، pouya007 ، someonelikeyou ، motinus ، Anamis ، puryapurya ، taherifar ، msr839
(2015-04-27 ساعت 15:20)tenardie2bai نوشته:  ( البته ميدونم طاقت نميارم و ١٥ ارديبهشت ساعت ٨ با تمام قوا افتادم تو سايت دى وى لاتارى )

من که از 2 تا 8 روز سه شنبه کلاسم فک نکنم اصلا 3 شنبه سر کلاس بفهمم استاد چی میگه چون نزدیگه اعلام نتایجه و ساعت 8:30 جوابش میاد احتمالا فکرم اینجاست و این که قبولم یا نه Big Grin Cool

انشاالله که همه قبولیم ...
دردی که انسان را به سکوت وا میدارد
بسیار سنگین تر از دردیست که
انسان را به فریاد وا میدارد...!
و انسانها فقط به فریاد هم میرسند،
نه به سکوت هم!

-------------------------------------------------------------------------
2017 : HAS NOT BEEN SELECTED
2016 : HAS NOT BEEN SELECTED  
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، msr839
دوستان کمک کنند که حالا قبل از اینکه وارد خاک آمریکا بشیم از الان تو خود ایران چه کارهای رو باید انجام داد چه مقدماتی رو باید چید که وقتی وارد آمریکا شدیم با دست پر وارد بشم و موفقیتمون تضمین بشه مثلا چه حرفه ای رو یاد بگیریم دوستان بیائید جلو و نظر بدید
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839
[عکس: Untitled.png]
سلام به همگی
امیدوارم این تاپیک حداقل یک هفته بعد از اعلام نتیجه باز باشه تا دوستانی مثل من که بعدا نتایج رو چک میکنن بیان بگن چی شده
تشکر کنندگان: nima2016 ، online27H ، pouya007 ، tenardie2bai ، taherifar ، vashahri ، pichak333 ، .samira ، javadgorgani ، msr839
اومدم به گفته دوستمون فرم رو پرینت بگیرم دیدم 81 صفحس اونقدهام احتمال بردم بالا نیس که 81 صفحرو پرینت کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(2015-04-27 ساعت 16:17)online27H نوشته:  اومدم به گفته دوستمون فرم رو پرینت بگیرم دیدم 81 صفحس اونقدهام احتمال بردم بالا نیس که 81 صفحرو پرینت کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

چی 81 صفحه است؟
خدایا چنان کن سرانجام کار تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، pichak333 ، puryapurya ، msr839
(2015-04-27 ساعت 16:17)online27H نوشته:  اومدم به گفته دوستمون فرم رو پرینت بگیرم دیدم 81 صفحس اونقدهام احتمال بردم بالا نیس که 81 صفحرو پرینت کنم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ورژنی که من دارم با ترجمه فارسی هست و ۱۴ صفحست ... اگه خواستید ایمیلتون رو پی وی کنین تا براتون میل کنم
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: Hadi_20 ، pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، pichak333 ، Anamis ، msr839

نسخه اوليه DS-260 با ترجمه فارسي توي 14 صفحه هم هست كه ميتوني دانلودش كني.... تاپيك 2015
یک روز، بر گونه‌ی این خاك بوسه ميزنم، بالای سرش یک یادداشت می‌گذارم و می‌روم:
آنچنان زیبا خوابیده‌ بودی که دلم نیامد بیدارت کنم…
تشکر کنندگان: pouya007 ، mahsabanoo ، tenardie2bai ، puryapurya ، Anamis ، msr839
این لینک پیش نویس فرم ds-260 که 11 صفحه هست
تشکر کنندگان: pouya007 ، mahsabanoo ، tenardie2bai ، ostokhan ، puryapurya ، msr839

[font=Arial]سلام دوست عزیز
شما هم اصفهانی هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
[/font]
بازم دوستتون دارم

راستی یه سوال بکن از 2015 ها ببین کسی اگه داره بگیر با هم استفاده کنیم
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، ostokhan ، msr839
يه سري لذتا هست فقط مختص ايرانه!
تو امریکا نیست
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
مثلا يه پول پاره پوره رو يجوري به راننده يا بقالي بندازي و ازش خلاص شي!
ادم احساس پيروزي ميكنه لامصب ,
حتي ديده شده اشك تو چشاي طرف جمع شده :d

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، mahsabanoo ، taherifar ، amin_j ، puryapurya ، javadgorgani ، msr839 ، Gl@diator
آقا من از دیشب شکل علامت سوال شدم من چطور یهو درجم رفت بالا و چهارستاره شدم کی بهم ستاره داد؟ منم میتونم ستاره بدم؟
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، puryapurya ، msr839 ، Gl@diator

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان