کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
پاسپورتم با ویزای خوشگل توش ! همین الان یهویی! چندتا لایک داره؟

[عکس: ijt0q51kv49x.jpg]
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: pichak333 ، ostokhan ، taherifar ، rezijon ، Memolk ، redbull ، fatima96 ، nima2016 ، puryapurya ، Ali_Hunter ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، kuwait ، aaraam ، amir_cool_2001 ، alirezanz
آقای خطرناک. تعداد قبولی از این سایت شاید 2 یا 3 نفر باشه در حالت خوشبینانه. بالاخره باید واقع بین بود و حقیقت سالهای پیش رو درک کرد. بنابراین دوستان بعد از اعلام نتایج و قبول نشدن حتی دیگه اینجا هم نیان و کلا فروم بعد 2 یا 3 روز از اعلام نتایج بسته خواهد شد و راه ارتباطی قطع میشه. عملا این چیزی که شما میگید امکان پذیر نیست
تشکر کنندگان: pouya007 ، alireza_guitar ، pichak333 ، rezijon ، Memolk ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، alirezanz
اسمم هست آرش اما خانوادم صدام می کنند راجا حالا هرطور که راحتی

شقل هم فعلا پشت کنکوری ارشد هستیم

مهارت : هکینگ و تست نفوذ وب سایتها و سرورها

عضو قدیم تیم آشیانه

و علاقه ی شغلی هم تجارت ( صادرات )

اینو اینجا نوشتم که همه منو بشناسند براتم پی ام می فرستم
تشکر کنندگان: taherifar ، pouya007 ، pichak333 ، rezijon ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
من روزی سه بار میام اینجا و متن های زیباتون رو میخونم. واقعا معتاد شدم. اما نمیدونم چرا هیچی به ذهنم نمیاد که بگم.
برای همه کسایی که مثل من ارزوشون رفتنه دعا میکنم که به آرزوشون برسن. 17 اردیبهشت تولد منه شما هم دعا کنید کادوی تولدم رو از خدا بگیرم
همیشه سرم بالاست،چون بالای سرم خداست
(2015-04-27 ساعت 19:16)ostokhan نوشته:  آقای خطرناک. تعداد قبولی از این سایت شاید 2 یا 3 نفر باشه در حالت خوشبینانه. بالاخره باید واقع بین بود و حقیقت سالهای پیش رو درک کرد. بنابراین دوستان بعد از اعلام نتایج و قبول نشدن حتی دیگه اینجا هم نیان و کلا فروم بعد 2 یا 3 روز از اعلام نتایج بسته خواهد شد و راه ارتباطی قطع میشه. عملا این چیزی که شما میگید امکان پذیر نیست

جسارت نباشه ولی این حرفت واقعا ناراحت کننده است برای دوستان

من تعریف از خودم نمی کنم و می دونم که اسمم درمیاد خوب من هم شاید

جزو 4 نفر باشم
تشکر کنندگان: rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha
جا داره یادی کنیم از کینگ ایگل که جاش خالیه/ سرش گرمه کاریه
تشکر کنندگان: taherifar ، someonelikeyou ، nima2016 ، pichak333 ، rezijon ، pouya007 ، fatima96 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، Gl@diator ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 19:20)ostokhan نوشته:  جا داره یادی کنیم از کینگ ایگل که جاش خالیه/ سرش گرمه کاریه

استخان تو چرا عصرا میای شبا زود غیبت میزنه داداش شبا اینجا شلوغ باشه حالش بیشتره
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: ostokhan ، taherifar ، rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، msr839 ، Hezha ، alirezanz
حاضرم آقا حاضر
♥♡♥♡♥♡♥♡
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، Memolk ، fatima96 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 19:24)someonelikeyou نوشته:  
(2015-04-27 ساعت 19:20)ostokhan نوشته:  جا داره یادی کنیم از کینگ ایگل که جاش خالیه/ سرش گرمه کاریه

استخان تو چرا عصرا میای شبا زود غیبت میزنه داداش شبا اینجا شلوغ باشه حالش بیشتره

بابا دیگه شب دیشارژ هستم کاملا . از 5.5 صبح درگیرم تا 5 عصر. خودت بگو انصافا برات حالی میمونه شب زنده داری کنم؟؟؟؟؟؟
سالهای پیش تا 4 و 5 صبح بیدار بودم شبا ولی الان نه
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، rezijon ، taherifar ، nima2016 ، pichak333 ، pouya007 ، fatima96 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 19:17)khatarnak نوشته:  اسمم هست آرش اما خانوادم صدام می کنند راجا حالا هرطور که راحتی

شقل هم فعلا پشت کنکوری ارشد هستیم

مهارت : هکینگ و تست نفوذ وب سایتها و سرورها

عضو قدیم تیم آشیانه

و علاقه ی شغلی هم تجارت ( صادرات )

اینو اینجا نوشتم که همه منو بشناسند براتم پی ام می فرستم

داششش واقعا خطرناکیا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: khatarnak ، rezijon ، ostokhan ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
آقا جواب ندادید اخرش:

بگید ما هم دستمونو ببریم بالا
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، taherifar ، rezijon ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839
(2015-04-27 ساعت 19:27)ostokhan نوشته:  

بابا دیگه شب دیشارژ هستم کاملا . از 5.5 صبح درگیرم تا 5 عصر. خودت بگو انصافا برات حالی میمونه شب زنده داری کنم؟؟؟؟؟؟

خسته نباشی ... استخان یاد یه جوک قدیمی افتادم یارو بازنش میرن پیش قاضی ، زنش شکایت کرده ......
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: taherifar ، rezijon ، khatarnak ، pichak333 ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، alirezanz
park in chicago

[عکس: Lurie-Garden-Chicago.jpg]

[عکس: images?q=tbn:ANd9GcR_Jgcxpz_iTSNjC9AEaRb...Gq_EJ-c3BA]
تو خودت بگو چرا چراغت خاموشه همیشه تو فروم ولی همیشه اینجایی؟؟؟؟؟

مخفی میای؟؟؟؟؟؟

(2015-04-27 ساعت 19:29)someonelikeyou نوشته:  

خسته نباشی ... استخان یاد یه جوک قدیمی افتادم یارو بازنش میرن پیش قاضی ، زنش شکایت کرده ......
نه خب اونجوری نیست قضیه. انصاف داشته باش Big Grin Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، rezijon ، pouya007 ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، alirezanz
(2015-04-27 ساعت 19:31)ostokhan نوشته:  تو خودت بگو چرا چراغت خاموشه همیشه تو فروم ولی همیشه اینجایی؟؟؟؟؟

مخفی میای؟؟؟؟؟؟

(2015-04-27 ساعت 19:29)someonelikeyou نوشته:  

نه خب اونجوری نیست قضیه. انصاف داشته باش Big Grin Big Grin

من همیشه هستم شبام تا یک و دو ولی لامپ آی دیم سوخته

بچه هاا الان یهو دلم برای سیاتل تنگ شد
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، pichak333 ، rezijon ، pouya007 ، puryapurya ، tabim4 ، msr839 ، Hezha ، Gl@diator ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان