کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
[عکس: Untitled.png]
هیچ چیزی نمیتواند تصویر ذهنی تو را از شکل به هم پیوسته و منسجم آن خارج سازد

مگر همان نیرویی که آنرا متولد کرده است...

یعنی خود تو ...
تشکر کنندگان: tabim4 ، payamshad ، pouya007 ، pooria_sn1 ، msr839 ، pichak333 ، گلنسا ، redbull ، puryapurya ، azadeh.mohamad ، Gl@diator
(2015-04-29 ساعت 15:21)AmirErmia نوشته:  [quote='گلنسا' pid='600398' dateline='1430303179']
لینک نمونه فرم ds-260 در قالب پی دی اف

از دوستان عزیزی که تسلط کامل به زبان انگلیسی دارند خواهش میکنم این فرم را ترجمه کنند.
با سپاس Rolleyes

آقایان و خانمهای عزیز .. همقطاران گرامی این هم فرم DS260 ترجمه شده

لینکش
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، amirrrrrrr ، pichak333 ، گلنسا ، redbull ، کوهنورد ، ostokhan
(2015-04-29 ساعت 15:21)AmirErmia نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 14:56)گلنسا نوشته:  لینک نمونه فرم ds-260 در قالب پی دی اف

http://bm-kerman.ir/wp-content/uploads/2...DS-260.pdf

از دوستان عزیزی که تسلط کامل به زبان انگلیسی دارند خواهش میکنم این فرم را ترجمه کنند.
با سپاس Rolleyes

دوست عزیز می تونی این لینک ها رو ببینی و بخونی
http://www.mohajersara.com/thread-7039-p...#pid492424
http://s5.picofile.com/file/8122401168/DS_260.pdf.html
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، AmirErmia ، azadeh.mohamad
(2015-04-29 ساعت 13:52)pouya007 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:34)John Freeman نوشته:  ضمن تشکر از لطف شما بابت ابراز محبتتون
قبل از همه چیز یه توصیه برای دوستانی که طالب انرژی مثبت هستند پیشنهاد میکنم فیلمnightcrawler محصول 2014 آمریکا رو حتما تماشا کنند. این فیلم با بازی خیره کننده j.......
در مورد داستان خودمون هم در این پیج عرض کنم که من خودم هم دنبال کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات دیگران هستم. صادقانه بگم توی زندگی پایین وبالا زیاد........
به طور کلی حالا نه در این پیج در هر جای دیگه ای تمرین به مواجه با واقعیات و خروج از تصورات .........
درپایان هم اگه تونستین فیلم the overnighters محصول سال 2014 آمریکا رو هم ببینید که از توش نکات جالبی در مورد وضعیت کار و اوضاع اجتماعی اونطرف بدست بیارین.
بله واقعا فیلم هایی که معرفی کردین عالی هستن مخصوصا nightcrawler !
من هم همیشه فیلم های درام و اجتماعی که واقعیت ها رو نشون میدن رو دوست دارم و واسه .......
پویا لطفا بما بگو این فیلمها را از کجا تهیه کنیم شما از چه منبعی استفاده می کنید و این فیلمها را تماشا می کنید می دونم روشهای مختلفی داره ولی بهترین روش که بشه با زیر نویس این فیلمها را هم تماشا کرد و هم داونلود و ذخیره کرد چیه؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، msr839 ، pichak333 ، گلنسا ، redbull ، کوهنورد ، Hezha ، ostokhan
(2015-04-29 ساعت 13:22)crysis نوشته:  بریم خارج
نازی
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، pooria_sn1 ، pouya007 ، msr839 ، redbull ، puryapurya ، hamid32 ، mehrdad_latery ، Gl@diator ، ostokhan

(2015-04-29 ساعت 13:45)hmahmoudi نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:31)nima2016 نوشته:  مراحل بعد از قبولی؛
1-رویت قبولی و پرینت از اون
2-مطالعه و تهیه پیش نویس فرم 269
3-تکمیل فرم 260
4-ترجمه مدارک
5-با توجه به کیس نامبر حدود دو ماه قبل از مصاحبه زدن واکسن ها
6-مراجعه به بولتن ویزا و اطلاع از اینکه کارنت شدین یا نه
7-دریافت نامه دوم
8-گرفتن وقت مدیکال
9-اماده شدن برای سفارت
10-مصاحبه
11-گرفتن ویزا

خیلی ممنون با تشکر
من همون گزینه 11 رو دوست دارم ،بقیش فقط استرس هستSmile
تا خدا چی بخواد
, . - . - , _ ,
) ` - . .> ' `(
/ ?? `\
| ? ?? |
\ ? / /
`=(\ /.=`
`-;`.-'
`)| ,
|| _?. -'
,_|| \_,/
, \|| .'
|\ |\ ,. ||/
, \` ?| /|.,|Y\,
'- .'-._ \||/
. >_.-`Y|
,_||
\||
||
||
|

..?مــیـــلاد?..
حضــــــرت امام محمد تقی جوادالائمه (علیه السلام) وحضرت علی اصغر (علیه السلام)
.?مــــــبارک?.
تا خدا چی بخواد
(2015-04-29 ساعت 16:03)tabim4 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:52)pouya007 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:34)John Freeman نوشته:  ضمن تشکر از لطف شما بابت ابراز محبتتون
قبل از همه چیز یه توصیه برای دوستانی که طالب انرژی مثبت هستند پیشنهاد میکنم فیلمnightcrawler محصول 2014 آمریکا رو حتما تماشا کنند. این فیلم با بازی خیره کننده j.......
در مورد داستان خودمون هم در این پیج عرض کنم که من خودم هم دنبال کسب اطلاعات و استفاده از تجربیات دیگران هستم. صادقانه بگم توی زندگی پایین وبالا زیاد........
به طور کلی حالا نه در این پیج در هر جای دیگه ای تمرین به مواجه با واقعیات و خروج از تصورات .........
درپایان هم اگه تونستین فیلم the overnighters محصول سال 2014 آمریکا رو هم ببینید که از توش نکات جالبی در مورد وضعیت کار و اوضاع اجتماعی اونطرف بدست بیارین.
بله واقعا فیلم هایی که معرفی کردین عالی هستن مخصوصا nightcrawler !
من هم همیشه فیلم های درام و اجتماعی که واقعیت ها رو نشون میدن رو دوست دارم و واسه .......
پویا لطفا بما بگو این فیلمها را از کجا تهیه کنیم شما از چه منبعی استفاده می کنید و این فیلمها را تماشا می کنید می دونم روشهای مختلفی داره ولی بهترین روش که بشه با زیر نویس این فیلمها را هم تماشا کرد و هم داونلود و ذخیره کرد چیه؟

من که دوستان برام میارن ولی با یه سرچ ساده میتونین دانلودشون کنین!
مثلا فیلم NightCrawler رو میتونید از لینک هایی که گذاشتم دانلود کنید:

دانلود فیلم NightCrawler 2014

صوت دوبله فارسی اگه خواستین

زیرنویس هم اگه خواستین اینجا با توجه به کیفیت دانلود کنید

*** نگران نباشید خود فیلم زبان اصلیه!***

نسخه کم حجم تر که خودم دارمش جایگزین شد اونو دانلود کنید---قبلی رو لغو کنید فک کنم دوبله شده هست
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: tabim4 ، msr839 ، amirrrrrrr ، pichak333 ، redbull ، rezijon ، کوهنورد ، asher ، pooria_sn1
آخرین خبر:
امروز صبح خطرناک 2 با نام danger_boy540 به جمع صمیمی دوستان پیوست.Smileخیر مقدم عرض می کنیم فکر کنم یکی از این دو خطرناک برنده بشند.
تشکر کنندگان: msr839 ، nima2016 ، pouya007 ، pooria_sn1 ، pichak333 ، taherifar ، saidoo ، .samira ، elnaz.sh ، rezijon ، asher ، mehrdad_latery ، aaraam ، ostokhan
(2015-04-29 ساعت 15:21)AmirErmia نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 14:56)گلنسا نوشته:  لینک نمونه فرم ds-260 در قالب پی دی اف

http://bm-kerman.ir/wp-content/uploads/2...DS-260.pdf

با سپاس Rolleyes

امیر جان بفرما
تشکر کنندگان: msr839 ، tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، pooria_sn1 ، گلنسا ، taherifar ، rezijon ، AmirErmia ، azadeh.mohamad
(2015-04-29 ساعت 13:53)khatarnak نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:45)hmahmoudi نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 13:31)nima2016 نوشته:  مراحل بعد از قبولی؛
1-رویت قبولی و پرینت از اون
2-مطالعه و تهیه پیش نویس فرم 269
3-تکمیل فرم 260
4-ترجمه مدارک
5-با توجه به کیس نامبر حدود دو ماه قبل از مصاحبه زدن واکسن ها
6-مراجعه به بولتن ویزا و اطلاع از اینکه کارنت شدین یا نه
7-دریافت نامه دوم
8-گرفتن وقت مدیکال
9-اماده شدن برای سفارت
10-مصاحبه
11-گرفتن ویزا

خیلی ممنون با تشکر

یه سوال این دریافت نامه ی دوم به صورت ایمیل میاد یا به صورت پستی ؟
هیچ کدوم
جایگزین نامه اول میشه
یعنی میرین تو سایت اعلام قبولی
(2015-04-29 ساعت 16:03)tenardie2bai نوشته:  ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید. شما خواهید مرد!
پس از مدتی یکی از دو قورباغه دست از تلاش برداشت و به داخل گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر همچنان با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد....

بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که دست از تلاش بردار اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از گودال خارج شد .
وقتی از گودال بیرون آمد، معلوم شد که قورباغه نا شنواست. در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران اورا تشویق می کنند!

این جمله شعار امروز ماست:

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند …
(2015-04-29 ساعت 16:42)pichak333 نوشته:  
(2015-04-29 ساعت 16:03)tenardie2bai نوشته:  ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

چند قورباغه از جنگلی عبور می کردند که ناگهان دو تا از آنها به داخل گودال عمیقی افتادند...
بقیه قورباغه ها در کنار گودال جمع شدند و وقتی دیدند که گودال چقدر عمیق است، به دو قور باغه دیگر گفتند که چاره ای نیست! شما به زودی خواهید مرد.

دو قورباغه این حرف ها را نادیده گرفتند و کوشیدند که از گودال بیرون بپرند اما قورباغه های دیگر دائما به آنها می گفتند که دست از تلاش بردارید. شما خواهید مرد!
پس از مدتی یکی از دو قورباغه دست از تلاش برداشت و به داخل گودال پرتاب شد و مرد. اما قورباغه دیگر همچنان با حداکثر توانش برای بیرون آمدن از گودال تلاش می کرد....

بقیه قورباغه ها فریاد میزدند که دست از تلاش بردار اما او با توان بیشتری تلاش می کرد و بالا خره از گودال خارج شد .
وقتی از گودال بیرون آمد، معلوم شد که قورباغه نا شنواست. در واقع او تمام این مدت فکر می کرده که دیگران اورا تشویق می کنند!

این جمله شعار امروز ماست:

ناشنوا باش وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند …

بسيار بسيار عالى و آموزنده و روحيه بخش...با آرزوى رسيدن به آرزوهاى محال و دور از دسترس

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان