کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
دوستان عزیز نیازمند دو عدد رتبه هستیم برای دوست عزیزم matinng

البته از جانب بنده فراخوان شده این طرح رتبه دهی

رتبرو بدید که روحم شاد بشه

پروفایل دوستمون : اینجا

شاید نفر بعدی شما باشید ....
تشکر کنندگان: matinng ، nima2016 ، pouya007 ، someonelikeyou ، tabim4 ، puryapurya ، we are one
قانون جذب ،قانون نیوتن ،قانون جاذبه؛ قانون افتادن سیب از درخت ، هر عملی عکس العمل دارد ،هر چه بکاری همان را برداشت میکنی،اگه خوبی بکاری خوبی برداشت میکنی ،خیلی ساده است،اگر شما جواب نگرفتی از قانون جذب چون عمل شما با خواسته شما هماهنگ نیست
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: matinng ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، we are one ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 16:37)Ehsandaei نوشته:  در بدو ورود به امريكا يك فورد موستانگ زرد ميخرم.

استاد ما اول بسم الله دنبال یه سقفی یه چادر ضد آب و هوایی هستیم شما یا الا نگفته میری سراغ مستانگBig GrinBig Grin
تشکر کنندگان: matinng ، pouya007 ، someonelikeyou ، javadgorgani ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 19:02)kuwait نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 16:58)mona_usa نوشته:  بچه ها حكمت اينكه بعضي ها تو زندگيشون زياد سختي مي كشن چيه؟
بعضيا واقعا خيلي راحت زندگيشون مي چرخه
بیل گیتس یک حرف قشنگی میزنه (قبل از اینکه بگم به دوستان توصیه می کنم 7قانون بیل گیتس یا همون 7 توصیشو از اینترنت بگیرن واقعا واقعا زیبا سخن گفته)
این سخنی که از بیل گیتس میگم جز اون7 تا نیست
ایشون میگن:اگر فقیر به دنیا بیای تقصیر تو نیست ولی اگر فقیر بمیری تقصیر خودته
شما زندگی نامه بزرگان بخونین بیشتریاشون از سختی فوقالعاده شروع شده
پروفسور حسابی,هیتلر,و...

مرسي اما منظور من از سختي فقر نيست...

(2015-05-01 ساعت 19:05)foruzanfar نوشته:  قانون جذب ،قانون نیوتن ،قانون جاذبه؛ قانون افتادن سیب از درخت ، هر عملی عکس العمل دارد ،هر چه بکاری همان را برداشت میکنی،اگه خوبی بکاری خوبی برداشت میکنی ،خیلی ساده است،اگر شما جواب نگرفتی از قانون جذب چون عمل شما با خواسته شما هماهنگ نیست

از قانون جذب بيشتر بگيد
تشکر کنندگان: matinng ، pouya007 ، tabim4 ، pichak333 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 17:39)Ali_Hunter نوشته:  ((اینم فال ادویه))
ادویه ماه تولد شما چیست؟؟
.
بهمن:شکر
شیرین اما خطرناک
.

خودم بهمن :d

منم بهمن Big Grin حالا این خطرناکش چیه؟
2016
2017
2019
تشکر کنندگان: tabim4 ، pichak333 ، matinng ، Ali_Hunter
(2015-05-01 ساعت 18:59)javadgorgani نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 18:47)tabim4 نوشته:  دوست عزیز بسیار ممنونم بابت این پست بسیار مفید و ارزشمند.من جمع زدم اگر درست جمع زده باشم از سال 2010 تاکنون 38463 نفر از ایران برنده شده اند اگر بفرض(گفتم بفرض ها شایعه پراکنی نمی خواهم بکنم حواستون باشد) قبل از سال 2010 نیز 5000 نفر از ایرانی ها ویزای لاتاری گرفته باشند با اینحساب شاید (گفتم شاید ها قصد دادن انرژی منفی یا احیانا شایع پراکنی ندارم حواستون باشه)از سهمیه 50000 نفری ایران فقط 7000 نفر بگمان من باقی مانده باشد این می تواند بدان معنی باشد که لاتاری 2017 به احتمال زیاد ایران سهمیه خواهد داشت .
ولی اینکه لاتاری 2018 ایران سهمیه داشته باشد یا نداشته باشد در هاله ای از ابهام فرو میرود.

مگه کلا از ایران فقط 50 هزار نفر میتونن برن در طول این همه سال؟؟ اینو از کدوم منبع میگید میشه منبعشو ذکر کنید؟

دوستان عزيز قانون لاتاري اينه که اگر کشوري در پنج سال گذشته بيشتر از پنجاه هزار نفر مهاجر به امريکا فرستاده باشه اون کشور ديگه حق شرکت در لاتاري رو نداره، و اين 50 هزار نفر شامل برندگان پ ن ا ه ن د ه ها و برندگان لاتاري نميشه، و شامل افرادي که از طريق کار و سرمايه گذاري و فاميلي و ... به امريکا رفتن ميشه، با اين حساب فکر نميکنم تا موقعي که لاتاري پا بر جاس سهميه ايران حذف بشه، باز هم تأکيد ميکنم، برندگان لاتاري جزء اون 50 هزار نفر حساب نميشن، موفق باشيد
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: tabim4 ، javadgorgani ، someonelikeyou ، pouya007 ، mona_ir ، matinng ، pichak333 ، puryapurya ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 17:19)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 17:10)mona_usa نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 17:09)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 16:58)mona_usa نوشته:  بچه ها حكمت اينكه بعضي ها تو زندگيشون زياد سختي مي كشن چيه؟

حکمت خاصی نداره شما پول داشته باشی میتونی یه زندگی سخت رو به یه زندگی خوب و ایده ال تبدیل کنی :d
اونی که زندگیش سخت میگذره 90% به خاطره بی پولی هست اونی هم که راحت زندگی میکنه 90% به خاطره پوله :d
نظر شخصی بود.
به نظر من اينطور نيست...ربطي به پول نداره

شک نکن که همه چیز به پول ربط داره :d
اگر خوشبختی 100% باشه برا من 70% اونه پوله :d
اگه من اونقدر پول داشتم که میتونستم از طریق سرمایه گذاری برم آمریکا عایا الان اینجا داشتم پست میزاشتم??
یا تو وگاس داشتم خوش میگذروندم??

به والله به پول و غیره و ذلک ربطی نداره.....
مشکل فقط خودت و طرز فکرت و زاویه ی دیدت می باشد و مشکل به هیچ kas و هیچ چیز ربطی نداره ....الان ممکنه عرضم رو نفهمید....ولی منیکه بهش رسیدم اینه ......
به امضام توجه فرمایید

هانتر جان از شما دیگه انتظار نداشتم....Cool
تشکر کنندگان: mona_ir ، tabim4 ، pouya007 ، matinng ، pichak333 ، foruzanfar ، Ali_Hunter
از نیما جان nima2016 بابت شرکت در طرح رتبه دهی به کاربران جدید تشکر میکنم

دل هر کسی شاد کنید شاد میشید (شاید جواب بده الله اعلم)
تشکر کنندگان: nima2016 ، pouya007 ، pichak333 ، matinng ، puryapurya ، someonelikeyou ، tabim4 ، amirmc ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 17:24)nima2016 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 17:14)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 16:37)Ehsandaei نوشته:  در بدو ورود به امريكا يك فورد موستانگ زرد ميخرم.

بدون گواهینامه چه بدردت میخوره?? :d
باید تا 3 ماه فقط لونگش بکشی :d

نه اینطور نیست
با گواهینامه بین المللی تا سه ماه می تونی رانندگی کنی
بستگی به ایالت داره و همه ی ایالت ها مثل هم نیستن.....
مثلا کالیفرنیا شهر ساکرامنتو باید دوباره امتحان بدهی هم آیین نامه و هم شهری...
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، matinng ، Ali_Hunter
(2015-05-01 ساعت 19:06)mona_usa نوشته:  
بیل گیتس یک حرف قشنگی میزنه (قبل از اینکه بگم به دوستان توصیه می کنم 7قانون بیل گیتس یا همون 7 توصیشو از اینترنت بگیرن واقعا واقعا زیبا سخن گفته)
پروفسور حسابی,هیتلر,و...

(2015-05-01 ساعت 19:05)foruzanfar نوشته:  قانون جذب ،قانون نیوتن ،قانون جاذبه؛ قانون افتادن سیب از درخت ، هر عملی عکس العمل دارد ،هر چه بکاری همان را برداشت میکنی،اگه خوبی بکاری خوبی برداشت میکنی ،خیلی ساده است،اگر شما جواب نگرفتی از قانون جذب چون عمل شما با خواسته شما هماهنگ نیست

از قانون جذب بيشتر بگيد

فقط کاربرد درست این قانون در زندگی مهمه و نه تئوری و نوشته ، میشه نوشته های زیادی در کتابها و همین گوگل سرچ کرد و دید ...
[font=Tahoma]خدارو شکر همه چیز روبراهه[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر همه چیز بر وفق مراده[/font]
[font=Times New Roman]خداروشکر ویزاامریکاروبه شیوه ای عالی گرفتم[/font]Smile
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، pichak333 ، matinng
هممون عضو با سابقه شديم... پير شديم اما هنوز لاتاري نبرديمSad
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، matinng ، puryapurya ، someonelikeyou ، mehrdad_latery
هيچ چيز در اين جهان جاودانه نيست حتى مشكلات و بد بيارى هاى ما

چارلى چاپلين
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: tabim4 ، matinng ، pichak333 ، puryapurya ، Ali_Hunter
(2015-05-01 ساعت 18:48)mona_usa نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 18:40)someonelikeyou نوشته:  من به پول اعتقاد عجیبی دارم به نظرم معجزه میکنه لامصب
با پول هر علی آبادی آمریکاست ولی بدون پول نیویورک میشه دروازه غار

اون دل خوشه كه اين كارو مي كنه نه پول...

پول چيز بدي نيست چرا فكر ميكنيم كه پول جزو ماديات است و موقع دعا خجالت ميكشيم كه از خدا پول بخواهيم ، پولي كه نبودش باعث فقر و فحشا ميشه جزو معنويات است
ما خيلي مواقع خودمون باعث ناكامي هامووون هستيم مثلا من هيچ موقع ارزوي يك ويلاي پنج هزار متري توي ملبورن را نميكنم چون خودم فكر ميكنم خيلي برام زياده و استحقاقش رو ندارم ...چرا كه نه
هميشه بهترين بهترين ها را بخواهيد ، اقتدار كلام را از ياد نبريد
انشالله همگي با جيب پر پول اينده را پشت سر ميزاريم در پناه خدا با شادي و سلامتي وارامش
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، matinng ، pichak333 ، fatima96 ، puryapurya ، Ali_Hunter ، mehrdad_latery ، amin_j
(2015-05-01 ساعت 19:15)foruzanfar نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 19:06)mona_usa نوشته:  
پروفسور حسابی,هیتلر,و...

از قانون جذب بيشتر بگيد

فقط کاربرد درست این قانون در زندگی مهمه و نه تئوری و نوشته ، میشه نوشته های زیادی در کتابها و همین گوگل سرچ کرد و دید ...
من به كار بردم اما اثري نديدم
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007 ، matinng ، pichak333
چند ساعت من نبودم، باز اخراجی داشتیم که Big Grin
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: matinng ، tenardie2bai ، pichak333 ، puryapurya ، someonelikeyou ، Ali_Hunter

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان