کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-01 ساعت 23:16)ehsanssss نوشته:  بچه ها منم امسال چهارمین سال و آخرین سالی هست که شرکت می کنم.
در مورد استرس اینو بگم که من فقط سال اول استرس داشتم و سال های بعد بدون استرس طی شد و دلیلش هم این بود که با خود رو راست بودم و دیدم که واقعا احتمال اینکه توی لاتاری اسمم دربیاد واقعا کمه . بنابراین از همون موقع تصمیم گرفتم روش منطقی تری رو انتخاب کنم و بنابراین تصمیم گرفتن به صورت دانشجویی برم.
دوباره رفتم دانشگاه و همزمان شروع به خوندن زبان هم کردم.الان مدت زیادی از اون زمان می گذره ولی من تقریبا دو ماه دیگه از دانشگاه با معدل عالی فارق التحصیل میشم و سه ماه دیگه هم آزمون تافل میدم و با توجه به سطح زبانم و اینکه مدت زمان زیادی دارم کار می کنم نمره خوبی رو باید بتونم بگیرم.
تمام اینا رو گفتم برای اینکه به این نکته اشاره کنم که لاتاری رو باید فقط یک لاتاری دید، یعنی شانس، ولی برای موفقیت در زندگی ادم نیاز به چیزی بیشتر از شانس داره و اون برنامه ریزی و پشتکاره . منم مثل شما امسال شرکت کردم ولی به عنوان یک شانس کوچیک به این قضیه نگاه می کنم و علت اینی هم که میگم این آخرین باره اینه که انشاالله پاییز امسال تصمیم دارم برای چند تا دانشگاه توی آمریکا و کانادا اپلای کنم.حالا اگه لاتاری هم برنده شدیم که نورعلی نوره اگه نشدیم هم که طبق برنامه پاییز انشاالله کم کم بارو بندیل مون رو می بندیم.
من دعا نمی کنم که همه دوستان برنده بشن چون غیرمنطقی و نشدنی هستش ولی دعا می کنم فقط کسایی برنده بشن که واقعا این بهترین راه براشون هستش.
به امید بهترین ها برای همه

برای چی ؟ نبینم که ناامید هستی

مثل کنکور می مونه داداش باید بجنگی براش
تشکر کنندگان: tabim4 ، ehsanssss ، Hezha ، ostokhan ، Ali_Hunter ، pichak333 ، matinng ، abtune
ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺁﻧﻼﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ 1,278 ﮐﺎﺭﺑﺮ
ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﺦ Jun-08-2012 ﺳﺎﻋﺖ 02:40 PM ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ .

"بعضیا میگن قرار امسال 5 می این تاریخ و عدد تغییر کنه"
این یه تیکه رو مثله jeremy clarkson اومدم :d
محبوب ترین مجری دنیا

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: tabim4 ، ostokhan ، pichak333 ، someonelikeyou ، matinng ، pouya007 ، puryapurya ، amin_j
(2015-05-01 ساعت 23:17)tabim4 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:08)khatarnak نوشته:  من اسمم که خطر ناک هست به خاطر اینکه شماهارو بیشتر

دوستون دارم و این دوست داشتن الکی گاهی می تونه خطر ناک باش Big Grin
247 تا پست گذاشتی سه تا هم پس بزاری 250 تایی میشی و تبدیل میشی به مجرم سابقه دار با چهار تا ستاره

داداش ما تا خط اعدام هم رفتیم

زمانی که خواستند طناب را به گردن ما بی اویزند دادگاه تجدید نظر

رای به لغو اعداممون داد

خودت مراقب اعمالت باش که سرتو به باد ندی
تشکر کنندگان: tabim4 ، Ali_Hunter ، pichak333 ، matinng ، pouya007
آقا من از سر ظهری نبودم تاپیک 20 ص رفت جلو . دوباره ردبول چکار کرد محروم شد؟؟ این بچه آروم نمیتونه بشینه؟
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، nima2016 ، Hezha ، pichak333 ، ZIDANE ، matinng ، pouya007 ، mehrdad_latery ، puryapurya ، amin_j
(2015-05-01 ساعت 23:19)javadgorgani نوشته:  دوستان اگر یک نفر برنده بشه و کیس نامبرش بالا باشه و مثلا یک سال طول بکشه تا کارنت بشه و بره برای مصاحبه و تازه کلیرنس هم بخوره تا بخواد کلیر بشه برمیخوره به 2017 ای ها اون موقع تکلیف چیه؟ تا چه تاریخی میشه امیدوار بود؟ دیگه از چه تاریخی به بعد به برندگان اون سال ویزا دادن قطع میشه و میرن سراغ سال بعدی؟؟

ببین دوست عزیز
لاتاری هر سال تا اخر سپتامبر اون سال وقت داره
مثلا لاتاری 2015 تا سپتامبر امسال وقت داره.
تا این تاریخ اگه ویزا باشه و کلیرنس کسی تموم بشه بهش تعلق می گیره
ولی این وسط قضیه دیگه ای هست که اون تکمیل شدن ظرفیت هست.مثلا اگر ظرفیت ایران 3500نفر باشه و تعداد ویزا صادر شده 3500 بشه حتی قبل از از سپتامبر دیگه پرونده اون سال متوقف میشه و مصاحبه دیگه انجام نمیگیره ولی رسما اعلام نمیکنن
تشکر کنندگان: tabim4 ، javadgorgani ، Hezha ، pichak333 ، ProEngineer ، matinng ، pouya007 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 23:19)javadgorgani نوشته:  دوستان اگر یک نفر برنده بشه و کیس نامبرش بالا باشه و مثلا یک سال طول بکشه تا کارنت بشه و بره برای مصاحبه و تازه کلیرنس هم بخوره تا بخواد کلیر بشه برمیخوره به 2017 ای ها اون موقع تکلیف چیه؟ تا چه تاریخی میشه امیدوار بود؟ دیگه از چه تاریخی به بعد به برندگان اون سال ویزا دادن قطع میشه و میرن سراغ سال بعدی؟؟

نگرون نباش اینقدر طول نمی کشه فوقش به وقت مصاحبه زسیدی

یا می گن بیا ویزاتو بگیر یا می گن ویزا تمام شد Big Grin

نه نگرون نباش قبولی
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، ostokhan ، tabim4 ، javadgorgani ، pichak333 ، msr839 ، matinng ، pouya007 ، mehrdad_latery
(2015-05-01 ساعت 23:22)khatarnak نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:08)khatarnak نوشته:  من اسمم که خطر ناک هست به خاطر اینکه شماهارو بیشتر

247 تا پست گذاشتی سه تا هم پس بزاری 250 تایی میشی و تبدیل میشی به مجرم سابقه دار با چهار تا ستاره

رای به لغو اعداممون داد

پس واقعا خطرناکی کاکو :d :d :d

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: tabim4 ، pichak333 ، matinng ، pouya007
(2015-05-01 ساعت 13:46)puryapurya نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:22)ostokhan نوشته:  آمریکا برای خیلی از مردمان کشورهای دیگه آرزو نیست وگرنه تعداد شرکت کننده هاش 14 میلیون نبود. اونجا برای ایرانیها آرزوست که 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها رو به خودشون اختصاص میده.
ایران = 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
260 کشور دیگه = 13/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
ایران با بیش از 1 میلیون ثبت نام کننده. به نظرم وزارت امور خارجه آمریکا باید توجه جداگونه ای به ایرانیها داشته باشه
بحث اصلا آمریکا نیست....بحث بیشتر جنبه ی روانی داره....
و ممکنه بری اونجا اون چیزی که تو ذهن ماست اصلا با اون چیزی که هست فرق داره ....
البته اینم بگم اینم(تعداد شرکت کننده ها رو میگم) از اون کارهای ایرانیهاست!!!!(هجوم برای ثبت نام!)...
یه جور دیگه هم میتونی حساب کنی که اینجا جهنمه
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، tabim4 ، pichak333 ، ProEngineer ، matinng ، pouya007 ، puryapurya
(2015-05-01 ساعت 23:25)Ali_Hunter نوشته:  

رای به لغو اعداممون داد

چی بگم داداش هرچی که دوست داری بگو

Big Grin

(2015-05-01 ساعت 23:26)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:46)puryapurya نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 12:22)ostokhan نوشته:  آمریکا برای خیلی از مردمان کشورهای دیگه آرزو نیست وگرنه تعداد شرکت کننده هاش 14 میلیون نبود. اونجا برای ایرانیها آرزوست که 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها رو به خودشون اختصاص میده.
ایران = 1/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
260 کشور دیگه = 13/14 ظرفیت کل شرکت کننده ها
ایران با بیش از 1 میلیون ثبت نام کننده. به نظرم وزارت امور خارجه آمریکا باید توجه جداگونه ای به ایرانیها داشته باشه
بحث اصلا آمریکا نیست....بحث بیشتر جنبه ی روانی داره....
و ممکنه بری اونجا اون چیزی که تو ذهن ماست اصلا با اون چیزی که هست فرق داره ....
البته اینم بگم اینم(تعداد شرکت کننده ها رو میگم) از اون کارهای ایرانیهاست!!!!(هجوم برای ثبت نام!)...
یه جور دیگه هم میتونی حساب کنی که اینجا جهنمه

داش غلام اینجا جهنم نیست ما بودیم اینجارو به جهنم تبدیل کردیم
تشکر کنندگان: ostokhan ، Ali_Hunter ، tabim4 ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، puryapurya

ویزا رو فقط تا سی سپتامبر میدن ولی خوب عملا تعداد ویزاها ممکنه دیگه تموم بشه پیش از موعد. این اتفاق برای یک سری از کیس های 2013 و 2014 اتفاق افتاد. بنابراین تکلیفشون معلومه بهشون ویزا نمیرسه. به نظرم دیگه تا اواسط سپتامبر ته ویزاها در میاد
تشکر کنندگان: tabim4 ، javadgorgani ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، mehrdad_latery ، puryapurya
خب ديگه كم كم داريم به صفحه ٥٠٠ نزديك ميشيم دوستان.
فقط يك معجزه كوچيك لازم داريم...
همين
تشکر کنندگان: pichak333 ، matinng ، pouya007
(2015-05-01 ساعت 23:26)khatarnak نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:25)Ali_Hunter نوشته:  

رای به لغو اعداممون داد

چی بگم داداش هرچی که دوست داری بگو

Big Grin

گلٌی

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: tabim4 ، khatarnak ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، amirmc

پرونده هرسال در همون سال بسته میشه، و بعد نوبت برندگان سال بعد میشه.
همین اتفاقی که شما گفتین برای تعداد زیادی از برندگان 2014 افتاد که کلیرشون اونقدری زمان برد که تعداد ویزاها تموم شد و تایم اون سال به پایان رسید و ویزا بهشون نرسید.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: javadgorgani ، Hezha ، pichak333 ، tabim4 ، matinng ، pouya007 ، amirmc ، mehrdad_latery ، puryapurya
[عکس: o5b4hd.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

(2015-05-01 ساعت 23:16)ehsanssss نوشته:  بچه ها منم امسال چهارمین سال و آخرین سالی هست که شرکت می کنم.
در مورد استرس اینو بگم که من فقط سال اول استرس داشتم و سال های بعد بدون استرس طی شد و دلیلش هم این بود که با خود رو راست بودم و دیدم که واقعا احتمال اینکه توی لاتاری اسمم دربیاد واقعا کمه . بنابراین از همون موقع تصمیم گرفتم روش منطقی تری رو انتخاب کنم و بنابراین تصمیم گرفتن به صورت دانشجویی برم.
دوباره رفتم دانشگاه و همزمان شروع به خوندن زبان هم کردم.الان مدت زیادی از اون زمان می گذره ولی من تقریبا دو ماه دیگه از دانشگاه با معدل عالی فارق التحصیل میشم و سه ماه دیگه هم آزمون تافل میدم و با توجه به سطح زبانم و اینکه مدت زمان زیادی دارم کار می کنم نمره خوبی رو باید بتونم بگیرم.
تمام اینا رو گفتم برای اینکه به این نکته اشاره کنم که لاتاری رو باید فقط یک لاتاری دید، یعنی شانس، ولی برای موفقیت در زندگی ادم نیاز به چیزی بیشتر از شانس داره و اون برنامه ریزی و پشتکاره . منم مثل شما امسال شرکت کردم ولی به عنوان یک شانس کوچیک به این قضیه نگاه می کنم و علت اینی هم که میگم این آخرین باره اینه که انشاالله پاییز امسال تصمیم دارم برای چند تا دانشگاه توی آمریکا و کانادا اپلای کنم.حالا اگه لاتاری هم برنده شدیم که نورعلی نوره اگه نشدیم هم که طبق برنامه پاییز انشاالله کم کم بارو بندیل مون رو می بندیم.
من دعا نمی کنم که همه دوستان برنده بشن چون غیرمنطقی و نشدنی هستش ولی دعا می کنم فقط کسایی برنده بشن که واقعا این بهترین راه براشون هستش.
به امید بهترین ها برای همه
با درود فراوان دوست عزيز منم دعا ميكنم فقط كسايي برنده بشن كه واقعا اين بهترين راه ( و تنها راه) براشون هستش.
فقط خواستم بگم
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: khatarnak ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4 ، matinng ، pouya007 ، Ali_Hunter ، amin_j

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان