کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-02 ساعت 00:04)elahe mousavi نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 22:51)Hadi_20 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 21:30)mehrezand نوشته:  سلام. یه سوال دارم، خواهشا اگه کسی میدونه جواب بده. من متاهل هستم البته فقط تو شناسنامه!!! همسرم با من زندگی نمیکنه و در حال حاضر دارم ماهانه نقه و مهریه میدم. تا حالا 2 بار حکم الزام به تمکین علیه همسرم گرفتم ولی حاضر به زندگی نیست. با این حال موقع ثبت نام لاتاری میخواستم گزینه متاهل رو انتخاب کنم ولی عکس همسرمو میخواست و با توجه به اینکه امکان زندگی مشترک برای ما وجود نداره و نیز عدم دسترسی به عکس ایشون نهایتا تصمیم گرفتم از گزینه جدایی قانونی استفاده کنم. به نظر شما در صورت قبولی مشکلی پیش نمیاد؟؟؟

ببخشید شاید به من مربوط نباشه.اون که تحت هیچ شرایطی حاضر به زندگی با شما نیست چرا طلاقش نمیدید تازه مهریه ام دارید میدید.اینجوری لازم به دادن اطلاعات نادرست نمیشید.درضمن چرا دادید نفقه میدید بهش اون که حاضر نیست با شما زندگی کنه؟Sad
چقدر بنده خدا جوابشو گرفت ، خیلی شفاف توضیح دادینSad

دوست گرامی.شما هنوز به طور قانونی از همسرتون جدا نشدید و اسم همسرتون هنوز تو شناسنامه شما وجود داره و طبق همون در ترجمه هم میاد.پس شما عملا اطلاعات خلاف واقع ارایه دادید.اگر اسمتون در قرعه کشی در آمد با دقت جلو برید،مسلما با مشکلاتی مواجه میشید.از دوستان با تجربه تر کمک بگیرید.موفق باشید.
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، elahe mousavi ، Hezha ، matinng ، pouya007
سل ل ل ا ا ا م م م م م
1)اگه کل این 500 صفحه رو بچلونی 2 صفحه درست و درمون و به درد بخور ازش در نمی آد
2)فکر میکنم قانون جذب الان دیگه فایده نداشته باشه چون قرعه کشی انجام شده و نتایج مشخصه
3)یه نفر آشنا تویK.C.C هست میتونه قبولی رو چک کنه . من مال خودمو الان چک کرد برام
4)امروز تو جنگل 400 تا زامبی رو با همین تیر کمون کشتم به همین قبله قسم
5) آرزومه این منطقه51 رو از نزدیک ببینم و با دوستان اونجا یه چاق سلامتی داشته باشم
6)چند وقت پیش هم با همین 2 تا چشمام بشقاب پرنده دیدم . اینو دیگه واقعا جدی میگم و برای منی که به یه سری حقایق ماوراء الطبیعه و فرا طبیعی و روحی که گفتنش شاید توی این تاریکی جنگل باعث وحشت بعضی ها بشه علاقه دارم خیلی جالب بود. نظریه علمی خودم رو تایید میکرد.
دوستان شرمنده من الان تک و تنها داخل یه کلبه قدیمی وسط یه جنگل تاریک و نیمه مه آلود که یه نسیم تندی هم هی پنجره کلبه رو بهم میزنه و از دور دستها هم صدای جغد می آید زیر نور شمع نشسته ام وبرای شما کامنت میگذارم. فقط نمیدونم من اینجا تنهام این صدای خش خش پا و نفس نفس زدن دیگه ماله کیه؟وای ی ی ی ی اون دیگه چیه؟
(دلیل اونطور سلام دادنم رو هم به حساب ترس و تنهایی نگذارید ها)
(2015-05-01 ساعت 23:59)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:21)Ali_Hunter نوشته:  ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺁﻧﻼﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ 1,278 ﮐﺎﺭﺑﺮ
ﺩﺭ ﺗﺎﺭﯾﺦ Jun-08-2012 ﺳﺎﻋﺖ 02:40 PM ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ .

"بعضیا میگن قرار امسال 5 می این تاریخ و عدد تغییر کنه"
این یه تیکه رو مثله jeremy clarkson اومدم :d
محبوب ترین مجری دنیا

راسته که میگن دیگه تخته گازو اجرا نمیکنه؟؟!

اره متاسفانه
به خاطر اینکه غذای سرد براش اورده بودن رفته با تهیه کنند درگیر شده و کار به کتکاری کشیده شده.
کلا از b,b*c اخراج شد.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، اشکان 3D ، matinng ، pouya007 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 00:14)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:21)Ali_Hunter نوشته:  ﺑﯿﺸﺘﺮﯾﻦ ﺗﻌﺪﺍﺩ ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻧﯽ ﮐﻪ ﻫﻤﺰﻣﺎﻥ ﺁﻧﻼﯾﻦ ﺑﻮﺩﻩﺍﻧﺪ 1,278 ﮐﺎﺭﺑﺮ

محبوب ترین مجری دنیا

اره متاسفانه
به خاطر اینکه غذای سرد براش اورده بودن رفته با تهیه کنند درگیر شده و کار به کتکاری کشیده شده.
کلا از b,b*c اخراج شد.

حیف شد واقعن
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 00:11)beigebar نوشته:  

محبوب ترین مجری دنیا

بازار گرمیه همش
صبر کن ببین چجوری برمیگرد!

نیست بابا هواداراش با تانک رفته بودن جلو ساختمون b.b..c و میگفتن جرمی باید برگرده من عکساشو تو f.b دیدم.

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، حامد.ن ، اشکان 3D ، matinng ، pouya007 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 00:10)someonelikeyou نوشته:  الان طلق گوشیم شکست خدایا پس دیگه حقمه لاتاری برنده بشم

سفرنامه امشب چی شد؟
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Ali_Hunter ، ostokhan ، matinng ، pouya007 ، puryapurya
اینم عکساش

[عکس: bb6f01699bf7.jpg]
[عکس: 6d48963aef4b.jpg]

همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
آبرو قیمت یک تکه نان...
انسان !!!
(2015-05-02 ساعت 00:23)pichak333 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 00:10)someonelikeyou نوشته:  الان طلق گوشیم شکست خدایا پس دیگه حقمه لاتاری برنده بشم

سفرنامه امشب چی شد؟

پیچک جان امشب چون از دست این بچه فامیلمون که طلق گوشیمو شکست اونقدر حرص خوردم که الان واقعن انرژی و تمرکز ندارم فکر کنننننن تازه طلق خریده بودم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: meraj-fallahi ، pichak333 ، Ali_Hunter ، milade ، matinng ، pouya007 ، tabim4 ، ostokhan
(2015-05-02 ساعت 00:19)tenardie2bai نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:41)ostokhan نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 23:33)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 14:02)tenardie2bai نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 13:53)Ali_Hunter نوشته:  احسنت به شما با این طرز فکرت
اگه ایران ویران شده چه ربطی به مشاهیر بزرگ ادبی کشور داره??

به خدا از ماست که بر ماست .. ویرانگر ماییم که خودمون تیشه به ریشمون می زنیم ... تو قرن ۲۱ تو این همه پیشرفت و آگاهی هنوز نمی فهمیم که ما همه یکی هستیم این جک ها و چرت و پرت های قومیتی هم فقط برای دور کردن از همدیگست ... به خدا بیرون ایران ازت نمی پرسند از کدوم شهری یا چه مذهب و دین و آیینی داری می پرسند که از کدوم کشوری

ننگ باد آنکه میخواهد من و تو ما نشویم

ای کاش همه مثل تو فکر میکردند، آمریکا اگه آمریکا شده به خاطر یکی بودنه ولی متاسفانه اینجا از این خبرها نیست هر کسی فکر میکنه بهترینه و بقیه هیچ
تناردیه جان همگی ایرانی هستیم. من به شخصه ایران رو دوست دارم ولی در شرایط فعلی به هیچ وضع از ایرانی بودن خودم راضی نیستم و بهش افتخار نمیکنم. اون تمدن 2000 ساله واسه قبل بوده. الان هیچی نداریم و برای همین تا حرفی پیش میاد میگیم ما 2000 سال تمدن داریم. فعلا حرفی برای گفتن در دنیا نداریم و تموم دنیا مارو به چشم دیگه ای نگاه میکنند. این نظر منه.

دوست خوبم من ميگم شرايط امروز رو هممون ميدونيم چيه ولى جاش اينجا نيست مطرح كردنش ... من خودم ١٥ ساله كه از ايران زدم بيرون باور كن جز خونوادم و چون شيكموام غذاهاى دست پخت مامانم واسه هيچى دلم تنگ نميشه ايشالا مجالى بود يه روز رو در رو درد دل ميكنم واست ولى در عين حال آدم ناسيوناليستيم و بنا به همين دليل عاشق همه اقوام ايرانيم و برام همه ايرانيها از شمال گرفته تا جنوب ، شرق تا غرب و مركز حتى اون دور دست ترين مناطق عزيزند .. باخيليام سر و كله زدم هم ضربه هاى وحشتناك خوردم همه خوبيهاى بسيار ديدم و باز بخاطر وضعيت كاريم تو دبى با مليت هاى مختلف هم دوستى و مراوده داشتم و دارم ولى در نهايت دوستاى صميم ايرانى بودن و هستن با همه بديها و خوبيهاشون ...چيزى كه اين سى و چند سال زندگى بهم ياد داد اين بود كه دست هايى تو پشت پرده هست كه نميخواد ما ايرانيها يكى باشيم متحد باشيم .. همين جك هاى قوميتى كه همش اينور اونور رد و بدل ميشه فكر ميكنى كار يه نفر دو نفر الاف و بيكاره نه عزيزم پشتش مغزهاى متفكرى هست كه اين هارو خلق ميكنند براى اينكه من تو رو مسخره كنم تو منو دو نفر ديگه ما دو تا رو و هيچوقت متحد نباشيم

يه بار بصورت اتفاقى با پليس مخفى دبى درگير شدم ... هم خوردم هم زدم ( مطمئنا اگه ميدونستم پليسن عمرا اگه ميزدمشون ) تا ماشين پليس اومد من خودمو پرت كردم سمتشون كه اينا دزدند اداى پليسا رو در ميارن تو نگو پليس بودند ...سرتون رو بدرد نميارم منو انداختن تو ماشين پليس و دستامو هم دست بند زدند تا خود اداره پليس اينا حرف زشت به سران مملكتى ميدادند و يه مشتم به من ميزدند منم حرف زشتى بود كه نثارشون ميكردم گفتم من بخاطر محدوديت هايى كه هست اينجام از دست همونايى كه تو عقده دارى كشورمو گذاشتم خلاصه منو بردند اداره پليس اونجا خدا رو شكر رئيس پليس آشنا بود قاعله ختم بخير شد و با دو تا ماچ قضيه تموم شد

اينو ميخواستم بگم بيرون از ايران همه ما رو متعلق به ايران ميدونند نه شهرى كه توش هستيم نه مذهبى كه داريم نه قوميتى كه داريم ... من از اوضاع مملكتم راضى نيستم درست ولى دليل نميشه كه پشت كنم به تاريخى كه پشت سر دارم ميتونست خيلى بدتر از اينها هم بشه اوضاع عراق و سوريه و افغانستان رو نيگاهى بندازيم بهش حالا يكى دو تا كشور نفت خيز با جمعيت كم رفتند جلو از نظر اقتصادى اونا بماند ولى باز هم ايران به نسبت خوبه خيليام راضين اونايى هم كه ناراضين يا رفتن يا دنبال راه رفتنن

من هم از مديران و هم از ساير دوستان بابت بحث خارج از چارچوب عذرخواهى ميكنم اگه بين دوستان حرفهاى من باعث آذردگى خاطر شده من همينجا از راه دور صورتشو ماچ ميكنم و ازش حلاليت ميخوام

شبتون گرين كاردى

کاملا موافقم با حرفت اصلا او 2000 سال تمدن بخوره تو سرمون ما باید در زمان حال زندگی کنیم نه اینکه بفکره این باشیم که زمانه هخامنشیان نصف جهان دست ما بوده Cool
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: pichak333 ، Ali_Hunter ، MEHR52 ، matinng ، Hezha ، گلنسا ، azadeh.mohamad
دیگه جوابها از مدتی پیش مشخص شده .
ولی واقعا کی میدون کدومیکی از ما که اینجا هستیم 3 روز دیگه قبول شدیم یا نه؟
شاید خیلی هامون که الان نگرانیم جز لیست برنده ها باشیم.
شایدم اصلا هیچ کدوممون برنده نشده باشیم.
من هر وقت میخواستم نتیجه چیزی رو چک کنم آدرنالینم میزده بالا و بعد دیدن نتیجه همچین شل میکردم که نگو
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pichak333 ، khatarnak ، matinng ، abtune ، pouya007 ، Hezha ، mehrdad_latery ، amin_j ، azadeh.mohamad
(2015-05-02 ساعت 00:25)someonelikeyou نوشته:  

سفرنامه امشب چی شد؟

پیچک جان امشب چون از دست این بچه فامیلمون که طلق گوشیمو شکست اونقدر حرص خوردم که الان واقعن انرژی و تمرکز ندارم فکر کنننننن تازه طلق خریده بودم

دور از چشم ننه باباش یه دو سه تا میزدی پس کلش تا دلت خنک شه Big Grin
تشکر کنندگان: ostokhan ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، Hezha ، tabim4 ، kuwait ، azadeh.mohamad
(2015-05-02 ساعت 00:23)Ali_Hunter نوشته:  اینم عکساش

[عکس: bb6f01699bf7.jpg]
[عکس: 6d48963aef4b.jpg]

این بابا تا حالا چن بار رفته بازم برگشته... ایندفعه هم برمیگرده نگران نباش آخه اصن با عقل جور در میاد b.b.c بی خیال سود میلیاردیش رو این برنامه بشه؟؟؟؟؟!Big GrinBig GrinBig Grin

من که واقعا درک نمیکنم دلیل اینکه امسال 5 روز عقب افتاده اعلام نتایج چیه!!! :|
Starts in 2000
&
.
2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
2016 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2017 ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2018‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2019‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2020‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2021‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2022‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2023‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
2024 ?
زندس HOPE انسان با
  Rolleyes
تشکر کنندگان: pichak333 ، beigebar ، Ali_Hunter ، matinng ، pouya007 ، tabim4

سفرنامه امشب چی شد؟

به اون بچه فامیلتون یه آدامس اربیت با طعم اکالیپتوس میدادی همچین دود از کلش بلند شه. یا دستاشو فلفلی میکردی بکنه تو حلقش تا یادش بمونه قاب نشکنه Big Grin Big Grin اینا جدیدترین متدهای کودک آزاری هستش
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، khatarnak ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، mehrdad_latery ، kuwait ، azadeh.mohamad
(2015-05-02 ساعت 00:26)ostokhan نوشته:  دیگه جوابها از مدتی پیش مشخص شده .
ولی واقعا کی میدون کدومیکی از ما که اینجا هستیم 3 روز دیگه قبول شدیم یا نه؟
شاید خیلی هامون که الان نگرانیم جز لیست برنده ها باشیم.
شایدم اصلا هیچ کدوممون برنده نشده باشیم.
من هر وقت میخواستم نتیجه چیزی رو چک کنم آدرنالینم میزده بالا و بعد دیدن نتیجه همچین شل میکردم که نگو

والا من که صد درصد قبولم توعم که الان شش ماهه همخونه منی پس توعم قبولی پیچک که واسه کریسمس دعوتمون کرده میامی پس اونم حتما قبول شده که اونجاس
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: ostokhan ، khatarnak ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، tabim4 ، puryapurya ، kuwait
(2015-05-02 ساعت 00:28)meraj-fallahi نوشته:  

سفرنامه امشب چی شد؟

دور از چشم ننه باباش یه دو سه تا میزدی پس کلش تا دلت خنک شه Big Grin

یه بنده خدایی 2 تا از بچه های باجناقشو بس که شر بودند گرفته بود و کلشون رو بهم کوبیده بود. بنده خداها تا یه هفته چشماشون آلبالو گیلاس میچیده . خخخخخخخخخخخخخخخخخخ Big Grin Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، meraj-fallahi ، pichak333 ، matinng ، pouya007 ، kuwait

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان