کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
باسلام به دوستان عزیز و گرامی.من از بچه های 2014 هستم که هیچوقت نتونستم ویزامو بگیرم.یه سوال داشتم آیا اتفاق افتاده که یه نفر دوبار توی لاتاری قبول بشه.لطفا اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه.اگه توی خصوصی پیام بدین که خیلی عالیه.باسپاس
کیس نامبر:47xx
مصاحبه:7 آبریل
محل مصاحبه:ابوظبی
تاریخ قبولی:2 می
برگه کلیرانس آبی
مقصد :اگه خدا بخواد لس آنجلس
تشکر کنندگان: matinng ، r.bazargan ، we are one ، pouya007 ، tabim4
صبح بخیر.اندکی صبر....
.از جاماندگان سابق لاتاری 2013
تشکر کنندگان: pouya007 ، King Eagle ، tenardie2bai ، tabim4 ، Ali_Hunter ، matinng ، puryapurya
چرا امسال 1می جوابهارو اعلام نمیکنن؟مگه قبلا 1می نبود؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، matinng
(2015-05-02 ساعت 09:49)esmail_babadi_0611 نوشته:  باسلام به دوستان عزیز و گرامی.من از بچه های 2014 هستم که هیچوقت نتونستم ویزامو بگیرم.یه سوال داشتم آیا اتفاق افتاده که یه نفر دوبار توی لاتاری قبول بشه.لطفا اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه.اگه توی خصوصی پیام بدین که خیلی عالیه.باسپاس

دادا شما به چه دلیلی ویزا بهت نرسید؟ اگر اینجا بگی بهتره برای بقیه هم تجربه میشه.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: ostokhan ، pouya007 ، Ali_Hunter ، matinng ، puryapurya ، tabim4
صبحتون بخیر لیدیز & جنتلمن

من برگشتم که دوباره براتون پست های بی محتوا بزارم حالشو ببرید
خخخخخخخخخخخ
(2015-05-02 ساعت 10:13)King Eagle نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 09:49)esmail_babadi_0611 نوشته:  باسلام به دوستان عزیز و گرامی.من از بچه های 2014 هستم که هیچوقت نتونستم ویزامو بگیرم.یه سوال داشتم آیا اتفاق افتاده که یه نفر دوبار توی لاتاری قبول بشه.لطفا اگه کسی اطلاعات داره کمک کنه.اگه توی خصوصی پیام بدین که خیلی عالیه.باسپاس

دادا شما به چه دلیلی ویزا بهت نرسید؟ اگر اینجا بگی بهتره برای بقیه هم تجربه میشه.

خب شهریار این 2014 ها کلیشون نتونستن ویزا بگیرن و سهمیه ایران تموم شد براشون
آره یه نفر بود که 2 سال قبول شد در لاتری. بار اول رد شد و سال دوم ویزا رو گرفت. متاسفانه آیدیش نمیدونم چی بودش

[font=Impact]
کاربران در حال بازدید این موضوع: american citizen، crysis، hameddjj، Hamidreza.Us، Hezha، mahtab-v، mehrdad_latery، mohammad1980، ostokhan، Pezhi، samirasamira1010، سوار، 4 مهمان
[/font]
تشکر کنندگان: Hezha ، King Eagle ، pouya007 ، tabim4 ، mehdi_449 ، asher ، tenardie2bai ، matinng

[عکس: sawl_untitled.jpg]

Years of waiting to reach the pure land of America from Iran and Iranians disgusted me
تشکر کنندگان: ostokhan ، we are one ، King Eagle ، pouya007 ، tabim4 ، asher ، Ali_Hunter ، matinng ، nima2016 ، puryapurya
(2015-05-02 ساعت 10:20)ostokhan نوشته:  صبحتون بخیر لیدیز & جنتلمن

من برگشتم که دوباره براتون پست های بی محتوا بزارم حالشو ببرید
خخخخخخخخخخخ

سلام داداش
خوش اومدي Smile

می گذرد ...
تشکر کنندگان: ostokhan ، we are one ، amir_ebrahimi99 ، pouya007 ، asher ، Ali_Hunter ، matinng ، someonelikeyou ، tabim4
نه به دیشب نه به حالا. چرا خلوته اینجا انقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، pouya007 ، milade ، asher ، کوهنورد ، matinng
(2015-05-02 ساعت 10:35)ostokhan نوشته:  نه به دیشب نه به حالا. چرا خلوته اینجا انقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

محیط اضطراب آور شده .
یه عده که سابقه اخراج شدن دارن ، تردد میکنن که بچه ها میترسن ازشون :|
سابقه دارن :|

Big Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، pouya007 ، ostokhan ، asher ، matinng ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 20:13)Msns نوشته:  من یادمه قبلا در مورد ظرفیت 50000 تایی از سایت خود دولت آمریکا اینو خونده بوندم همچنین اینکه به دلایلی که یادم نیست ایران از این قضیه معاف بود(چند تا کشور دیگه هم همینطور) و الا ایران این ظرفیت رو رد کرده بود و عملا ما هم تا همین چند وقت پیش اجازه ثبت نام نداشتیم.فکر کنم کشورایی مثل کانادا اینا هم شاملشون شده بود و اون سال رو محروم بودند.
اما شما نگران نباشید میدونن اگه مارو راه ندن هر سال لاتری بد براشون تموم میشه D:

Viel Erfolg

سلام دوستان
نه حذف نميكنن ميدونين چقدر پول در ميارن همين كه سفارت و كارهاي ديگه انجام ميدين
فكر اينجا كردين خيلي پول در ميارن اينا واسه اقتصاد خودشون هم شده حذف نميكنن قبول داشته باشين ايرانيا دارن امريكا ميچرخونن كم دانشمند كم دكتر نداريم از google بگير تا اخر
تشکر کنندگان: Msns ، pouya007 ، asher ، کوهنورد ، matinng ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 10:47)mehrdad_latery نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 20:13)Msns نوشته:  من یادمه قبلا در مورد ظرفیت 50000 تایی از سایت خود دولت آمریکا اینو خونده بوندم همچنین اینکه به دلایلی که یادم نیست ایران از این قضیه معاف بود(چند تا کشور دیگه هم همینطور) و الا ایران این ظرفیت رو رد کرده بود و عملا ما هم تا همین چند وقت پیش اجازه ثبت نام نداشتیم.فکر کنم کشورایی مثل کانادا اینا هم شاملشون شده بود و اون سال رو محروم بودند.
اما شما نگران نباشید میدونن اگه مارو راه ندن هر سال لاتری بد براشون تموم میشه D:

Viel Erfolg

سلام دوستان
نه حذف نميكنن ميدونين چقدر پول در ميارن همين كه سفارت و كارهاي ديگه انجام ميدين
فكر اينجا كردين خيلي پول در ميارن اينا واسه اقتصاد خودشون هم شده حذف نميكنن قبول داشته باشين ايرانيا دارن امريكا ميچرخونن كم دانشمند كم دكتر نداريم از google بگير تا اخر

البته به نظر نمیرسه اگر 100 هزار نفر برنده بشن و نفری 1000 دلار هم توی سفارت ها خرج کنن پول چشم گیری واسه دولت آمریکا باشه . این پول پول خوردشون هم نمیشه . 100 میلیون دلار کلاً !!! چیه اخه که بخوان اینهمه خودشون رو توی دردسر بندازن ؟ :| :| :|

ضمن اینکه ایرانی های موفق داریم توی امریکا ، ایرانی های ناموفق و گوش بر هم داریم .

در آخر آمریکا به دست دوستان اسرائیلی میچرخه بیشتر تا ایرانی ها ... ، هم قطب اقتصادی رو توی مشتشون دارند هم سیاسی ... ( هرچند که آمریکا سرزمین تمدن هاست ... )
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، Aras7 ، matinng ، mehrdad_latery ، tabim4
(2015-05-01 ساعت 22:46)nima2016 نوشته:  
(2015-05-01 ساعت 22:36)ammar نوشته:  دوستانی که اطلاع دارن یه راهنمایی بکنن که قضیه پرداخت 165 $ چیه ؟!

و اینکه میگن "پاس سفید" یعنی چی ؟

165 دلار هزینه صدور گرین کارت شماست که قبل از ورود یا در ورود به آمریکا میپردازی.

اما پاس سفید.ببینید شما با گرفتن ویزا و گرین کارت حداکثر مدت زمانی که می تونی خارج از آمریکا باشی شش ماه هست در ایر این صورت به مشکل بر میخوری.اما با در خواست و گرفتن پاس سفید شما مجوز خروج به مدت دو سال میگیری
يعني پاس سقيد بگيري كسي كه خدمت نرفته باشي ميتونه خدمت كنه برگرده امريكا واقعا اينطوريه؟؟؟؟
تشکر کنندگان: pouya007 ، asher ، matinng ، tabim4
امروز اینجا رزرو کردم برای خودم. کسی طالبه پی ام بده تا در خدمتش باشیم SmileSmile

[عکس: yy5w_11182174_677657945712582_6098970092831835272_n.jpg]
تشکر کنندگان: we are one ، pouya007 ، Aras7 ، asher ، کوهنورد ، Mansour92 ، Ali_Hunter ، matinng ، saidoo ، kuwait ، tabim4
هر جور فک میکنم میبینم حق ما این نیست که اینجور زندگی کنیم ( تازه اگه اسمش زندگی کردن باشه )
نمیدونم فقط خدا، خودت ما رو دریاب
چاکریم .
2014 :  Not Selected
2015 : کلا یادم رفت !
2016 : هر چی زور زدیم نشد لامصب
۲۰۱7 : Not Selected
تشکر کنندگان: pouya007 ، ostokhan ، asher ، we are one ، کوهنورد ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان