کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-02 ساعت 21:05)babak_m نوشته:  آمریکا سرزمین فرصتهای طلایی ست...اما چیزی که گفته نمیشود این است که برای استفاده از این فرصتهای طلایی باید یک بنیه و درونمایه ای هم داشته باشید...
چطور میتوانید بفهمید که این درونمایه را برای استفاده از فرصتهای طلایی دارید یا ندارید ؟ خیلی ساده...در ایران که بودید در قبال فرصتهای پلاستیک بازیافتی و آهن ضایعاتی خود چه میکردید؟ اگر در مدت زندگی در ایران هیچکس از شما هیچ ایده و کار خاصی حتی در حد باز کردن یک مغازه فلافل فروشی ندیده است، یعنی شما این درونمایه را ندارید... کسی که نتواند از فرصتهای قزمیتش استفاده کند از فرصتهای طلایی هم به طریق اولی نمیتواند... در این شرایط نباید زیاد به هوای بهره برداری از آن فرصتهای طلایی به آمریکا بروید که بد جور توی ذوقتان میخورد...!

نکته ی دیگر این هست که باید حواستان باشد که در آمریکا هزینه های زندگی در هر شهر با شهر دیگر متفاوت است...نود درصد پناهجویانی که آمریکا را به عنوان مقصد انتخاب میکنند یا عشق نیویورک هستند یا عشق شهرهای ساحلی غربی آمریکا...خیلیهایشان هم به هوای تهرانجلس و چلوکباب و کاباره ایرانی به آمریکا میروند...ظاهرا چلوکباب و دیزی خوردن در ینگه ی دنیا چیز دیگریست و هواخواه بسیار دارد...اینها عموما چند ماهی در این شهرها دوام می آورند و بعد که کف گیرشان به ته دیگ خورد ناگهان سوت میشوند به ایالتهای مرکزی...اگر هزینه ی متوسط زندگی در یکی از شهرهای ایالت تگزاس ماهیانه 1000 دلار باشد این هزینه برای زندگی متوسط در شهری مثل نیویورک 4000 دلار است...پناهجویانی که هنوز از راه نرسیده و با جیب خالی میروند نیویورک زندگی کنند و تی شرت آی لاو نیویورک میپوشند و عکس میگذارند توی FB کارشان همانقدر عجیب و دور از ذهن است که انگار کسی از دهی برای کارگری به تهران بیاید و بعد با زور و ضرب بخواهد همان اول بسم الله توی فرمانیه خانه اجاره کرده و ساکن شود..

در مورد اون درون مایه بگم....من کاملا با نظر شما مخالفم...
علف هرز همه جا در میاد و رشد می کنه اما بعضی میوه ها هستن فقط تو ی خاک خوب رشد می کنند و میوه میدن....Tongue
تشکر کنندگان: pouya007 ، babak_m ، roadhog ، pichak333 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، matinng ، kuwait
(2015-05-02 ساعت 20:48)pouya007 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:45)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:30)mohsen7337 نوشته:  فرزاد سامی علی , میخوام بیام سیاتل تصمیم رو گرفتم

خیلی خوب تصمیمی گرفتی :d
انشالله امسال قبول میشیم 4 تایی میریم سیاتل :d
برا بقیه دوستان گرامی هم ارزوی قبولی دارم.

آقا چی شد؟؟؟؟؟؟؟ الان گفتی 4 نفری؟ پس من چی؟ من تازه میخواستم به سامی بگم منم تو سفرنامه هاش بیاره یواش یواش... Big Grin

پنج کیس با هم در بیان , خودم تا سیاتل سرگرمتون میکنم
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: ostokhan ، Ali_Hunter ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، matinng
آیا ما سزاوار گام برداشتن بر روی این پیاده رو نیستیم؟!...

http://s6.picofile.com/file/8186286800/s...f_road.jpg
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، mona_ir ، pouya007 ، aydin-j ، Alirezawee ، pichak333 ، tabim4 ، Memolk ، lighter
(2015-05-02 ساعت 20:59)6124 نوشته:  دوستان زمان دقیق اعلام نتایج چه وقتیه

???????????
تشکر کنندگان:
(2015-05-02 ساعت 21:14)6124 نوشته:  

???????????
بار 10000
سهشنبه این هفته ساعت 20.30
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333
(2015-05-02 ساعت 21:16)ostokhan نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:14)6124 نوشته:  

???????????
بار 10000
سهشنبه این هفته ساعت 20.30

متشکرم
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali_Hunter ، ostokhan ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 21:13)mona_usa نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:05)babak_m نوشته:  آمریکا سرزمین فرصتهای طلایی ست...اما چیزی که گفته نمیشود این است که برای استفاده از این فرصتهای طلایی باید یک بنیه و درونمایه ای هم داشته باشید...
چطور میتوانید بفهمید که این درونمایه را برای استفاده از فرصتهای طلایی دارید یا ندارید ؟ خیلی ساده...در ایران که بودید در قبال فرصتهای پلاستیک بازیافتی و آهن ضایعاتی خود چه میکردید؟ اگر در مدت زندگی در ایران هیچکس از شما هیچ ایده و کار خاصی حتی در حد باز کردن یک مغازه فلافل فروشی ندیده است، یعنی شما این درونمایه را ندارید... کسی که نتواند از فرصتهای قزمیتش استفاده کند از فرصتهای طلایی هم به طریق اولی نمیتواند... در این شرایط نباید زیاد به هوای بهره برداری از آن فرصتهای طلایی به آمریکا بروید که بد جور توی ذوقتان میخورد...!

نکته ی دیگر این هست که باید حواستان باشد که در آمریکا هزینه های زندگی در هر شهر با شهر دیگر متفاوت است...نود درصد پناهجویانی که آمریکا را به عنوان مقصد انتخاب میکنند یا عشق نیویورک هستند یا عشق شهرهای ساحلی غربی آمریکا...خیلیهایشان هم به هوای تهرانجلس و چلوکباب و کاباره ایرانی به آمریکا میروند...ظاهرا چلوکباب و دیزی خوردن در ینگه ی دنیا چیز دیگریست و هواخواه بسیار دارد...اینها عموما چند ماهی در این شهرها دوام می آورند و بعد که کف گیرشان به ته دیگ خورد ناگهان سوت میشوند به ایالتهای مرکزی...اگر هزینه ی متوسط زندگی در یکی از شهرهای ایالت تگزاس ماهیانه 1000 دلار باشد این هزینه برای زندگی متوسط در شهری مثل نیویورک 4000 دلار است...پناهجویانی که هنوز از راه نرسیده و با جیب خالی میروند نیویورک زندگی کنند و تی شرت آی لاو نیویورک میپوشند و عکس میگذارند توی FB کارشان همانقدر عجیب و دور از ذهن است که انگار کسی از دهی برای کارگری به تهران بیاید و بعد با زور و ضرب بخواهد همان اول بسم الله توی فرمانیه خانه اجاره کرده و ساکن شود..

در مورد اون درون مایه بگم....من کاملا با نظر شما مخالفم...
علف هرز همه جا در میاد و رشد می کنه اما بعضی میوه ها هستن فقط تو ی خاک خوب رشد می کنند و میوه میدن....Tongue

دوست عزیز اولشو مخالفم دومشو کاری ندارم چون حقه حرفت . من تا الان که بیست و دو سال سنمه و لیسانس عمران گرفتم و مدرک طراحراحی سازه و زبانمو گرفتم حالا اسم نرم افزارو نمیگم نگین اومده تعریف کنه ، نه ! منظوذم اینه که تا الان جون کندم درس بخونم ، به نظرت وقت کردم از فرصت های فلافل فروشیم استفاده کنم ؟ موفق باشی Smile
2012 ؟ نشد : - (
2013 ؟ بازم نشد .. : - (
2014 ؟ اینم نشد .. : " - (
2015 ؟ لعنت بهش .. بازم نشد .. : - ((((
2016 ؟ ( خدایا خودت ردیفش کن برم پیش خواهرم ) ...
تشکر کنندگان: mona_ir ، Msns ، pouya007 ، babak_m ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 21:08)ostokhan نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:05)Msns نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:02)ostokhan نوشته:  

آقا یا خانم محترم اگه 2 تا پست بالاترت رو میخوندی الان دوباره نمیپرسیدی. اگه زمان اعلام نتایج رو بصورت یک تب یا اسکریپت در میاوردن میزاشتن بالای صفحه خوب بود تا نیان مدام اعلام نتایج رو بپرسن

چی کارشون داری بابا خب اینا که مثل ما تو مهاجرسرا نیستند نمیدونند روال چه جوریه و بیخیالن.تجربه نشون داده همینا هم قبول میشنSmile

آره والا
خودمونیم ت هم داری نجومی رتبه میگیری ها Big Grin

ما برای رتبه کار نمیکنیم که همش برای رضای خدای بنده هستSmile
بعدشم کجاش نجومیه من از سال 2011 اینجا عضوم جز ریش سفیداتونم دیگه تازه بعد کلی وقت یکی دو رتبه امروز دیروز گرفتم که اونم فدای پرزیدنت حسینRolleyes
تشکر کنندگان: pouya007 ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
کاربران در حال بازدید این موضوع: 2taha، 6124، Alirezawee، amino، aydin-j، babak_m، crysis، danial91، DELPHI5، farh@d، foosher، IZA، John Freeman، jojole، m.a.masoud، Mansour92، mona_usa، nima2016، nima_no، ostokhan، pouya007، puryapurya، roadhog، 6 مهمان
به دو جيز تكيه نكن غرور و دروغ , ادم با غرور مي تازد و با دروغ مي بازد
تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، roadhog ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
ى سوال: اين چند وقت کسى احساس نکرد شايد منم برنده بشم؟؟؟؟.تعارف نکنين بگين من تحملشو. دارم..خخخ
تشکر کنندگان: crysis ، pouya007 ، Ali_Hunter ، roadhog ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 21:22)2taha نوشته:  کاربران در حال بازدید این موضوع: 2taha، 6124، Alirezawee، amino، aydin-j، babak_m، crysis، danial91، DELPHI5، farh@d، foosher، IZA، John Freeman، jojole، m.a.masoud، Mansour92، mona_usa، nima2016، nima_no، ostokhan، pouya007، puryapurya، roadhog، 6 مهمان

چرا من تو هیچگدوم از ازین کاربرا نیستم , نکنه کلن روحی چیزی میاد میره
I am solomon northupSad for 25years
تشکر کنندگان: pouya007 ، Ali_Hunter ، roadhog ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
(2015-05-02 ساعت 21:25)Alirezawee نوشته:  ى سوال: اين چند وقت کسى احساس نکرد شايد منم برنده بشم؟؟؟؟.تعارف نکنين بگين من تحملشو. دارم..خخخ

چه توقعاتی دارید شما...
ما با این همه سابقه کسی هنوز واسه ما این حسو پیدا نکردهBig Grin
تشکر کنندگان: pouya007 ، khatarnak ، Alirezawee ، roadhog ، ostokhan ، pichak333 ، tabim4
[عکس: 2m3odvt.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: mona_ir ، pouya007 ، nima2016 ، khatarnak ، Ali_Hunter ، roadhog ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، soheil77 ، tabim4
خدا بخیر کنه ... نازی جون ... عجب آهنگی بوود
تشکر کنندگان: pichak333 ، pouya007 ، tabim4
انتظار، تنها سهم ماست، از این هیاهو...

http://s6.picofile.com/file/8186289768/060308_188_.jpg
تشکر کنندگان: khatarnak ، mona_ir ، Ali_Hunter ، Alirezawee ، puryapurya ، ostokhan ، pichak333 ، pouya007 ، tabim4

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان