کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-02 ساعت 23:33)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:56)pichak333 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:36)mona_usa نوشته:  فال تاروت کائنات برای سرگرمی و گذر زمان تا اعلام نتایج Tongue

http://taroot.ir/universal/

فال من:
الان زمان بروز هیجانات و شادی ها و خوش گذراندن است. اعتماد به نفس شما خیلی زیاد است و برای موقعیت های جدید بسیار مفید است. اگر به فکر جدا شدن از کار، خانه یا رابطه ای هستی، به موقع انجام خواهی داد. یک خواسته غیر منتظره بر آورد خواهد شد، حتی اگر قبل از اینکه آن خواسته را بیان کنید.
من فال رو گرفتم گفت الان موقعه بچه دار شدن شما فرا رسیده من چی نیت کردم چی اومدBig Grin

اگر برنده شی که انشاالله میشی، بچه را با خودت می بری؟؟؟ Smile
تا خدا چه خواهد و دست تقدیر چگونه رقم زند..................
تشکر کنندگان: tabim4 ، pichak333 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 23:38)tabim4 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:04)mona_usa نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:02)amino نوشته:  یه مشت روانی دور هم جمع شدیم ...
خدایا سه روز دیگه هممونو شفا بده
اولم من :-D

دیوونگی عالمی داره !Tongue
مونا خانم اگه نتیجه را دو هفته با تاخیر بدند میترسم یک عدمون دچار روان پریشی از نوع اختلال شخصیتی اسکیزوئید بشیم که نوع پیشرفته اش جنون میاره که گمان کنم من را هم تهدید میکنه

نه من مطمئنم چيزيمون نميشهBig Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، tabim4 ، pichak333 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 23:33)mona_usa نوشته:  شهريار جان نه از طريق فرزندشون ١-٢ سال طول مي كشه اون از طريق خواهر و برادره كه ١٠-١٢ سال طول مي كشه

شما مطمئنی؟ چیزی که من با دیدن برنامه های همون دکتره دیدم این پروسش بود
من دیدم از طریق ویزای ازدواج 1-2سال طول بکشه اما از طریق فرزندان والا بعید میدونم
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
(2015-05-02 ساعت 23:42)King Eagle نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 23:33)mona_usa نوشته:  شهريار جان نه از طريق فرزندشون ١-٢ سال طول مي كشه اون از طريق خواهر و برادره كه ١٠-١٢ سال طول مي كشه

شما مطمئنی؟ چیزی که من با دیدن برنامه های همون دکتره دیدم این پروسش بود
من دیدم از طریق ویزای ازدواج 1-2سال طول بکشه اما از طریق فرزندان والا بعید میدونم

ميتوني به تاپيك مهاجرت خانوادگي سر بزني Wink
(2015-05-02 ساعت 23:30)roadhog نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 22:45)lottory2015 نوشته:  چه خبر میشه 3 شب دیگه اینجا
بچه ها تصور کنید قبول شدید
اولین کاری که می کنید چیه ؟؟؟

چه برنده بشم و چه نشم به این موسیقی گوش می دم.

http://s4.picofile.com/file/8186308700/G...M.MP3.html

من توی برنده شدن یا برنده نشدنم نقشی ندارم. پس نمی تونم خودم رو برای شدن یا نشدن مقصر بدونم. توی اون لحظه به صبرم افتخار می کنم، به ایستادگی ام افتخار می کنم، به اینکه همیشه مسیر برام مهمه و نه فقط مقصد، افتخار می کنم به اینکه هیچ چیز نمی تونه منو تسلیم خودش کنه. چه ببرم، چه ببازم، به بودنم افتخار می کنم.

این موزیک بخشی از موسیقی متن فیلم گلادیاتور است به نام افتخار...

کیه که این فیلمو ندیده باشه...هان...اگه جرعت داری خودتو معرفی کن :d
فقط و فقط russell crowe میتونست به خوبی از عهده نقش maximus بر بیاد.
فیلم robin hood هم به دستان استاد ridely scott کارگردانی شده که کارگردان گلادیاتور هم بود نقش اول هم داده russell crowe

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: tabim4 ، roadhog ، matinng ، pichak333 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 23:40)m.a.masoud نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 23:33)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:56)pichak333 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:36)mona_usa نوشته:  فال تاروت کائنات برای سرگرمی و گذر زمان تا اعلام نتایج Tongue

http://taroot.ir/universal/

فال من:
الان زمان بروز هیجانات و شادی ها و خوش گذراندن است. اعتماد به نفس شما خیلی زیاد است و برای موقعیت های جدید بسیار مفید است. اگر به فکر جدا شدن از کار، خانه یا رابطه ای هستی، به موقع انجام خواهی داد. یک خواسته غیر منتظره بر آورد خواهد شد، حتی اگر قبل از اینکه آن خواسته را بیان کنید.
من فال رو گرفتم گفت الان موقعه بچه دار شدن شما فرا رسیده من چی نیت کردم چی اومدBig Grin

اگر برنده شی که انشاالله میشی، بچه را با خودت می بری؟؟؟ Smile
مش غلام راست گفته دیگه یعنی خودت بچه بدنیا نمی آری که.... گاوت می زایه... معنیش اینه که برنده میشی و اونوقت مشکلاتت دو چندان میشه کلی دنگ و فنگ ویزا را باید بکشی Big Grin
تشکر کنندگان: mona_ir ، m.a.masoud ، amirrrrrrr ، Ali_Hunter ، Alirezawee ، matinng ، pichak333 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 23:43)mona_usa نوشته:  ميتوني به تاپيك مهاجرت خانوادگي سر بزني Wink

نه مثه اینکه درست میگی . کاش میتونستم خانودمم با خودم ببرم پس :/
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: tabim4 ، mona_ir ، matinng ، pichak333 ، pouya007
بچه ها الان میبینم که یازده نفر مهمان دارند از پنجره سرک میکشند لابد ما رو سر منقل دیدند بد شد نه؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، roadhog ، Ali_Hunter ، babak_m ، matinng ، pichak333 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 21:37)amirmc نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:13)mona_usa نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:05)babak_m نوشته:  آمریکا سرزمین فرصتهای طلایی ست...اما چیزی که گفته نمیشود این است که برای استفاده از این فرصتهای طلایی باید یک بنیه و درونمایه ای هم داشته باشید...
چطور میتوانید بفهمید که این درونمایه را برای استفاده از فرصتهای طلایی دارید یا ندارید ؟ خیلی ساده...در ایران که بودید در قبال فرصتهای پلاستیک بازیافتی و آهن ضایعاتی خود چه میکردید؟ اگر در مدت زندگی در ایران هیچکس از شما هیچ ایده و کار خاصی حتی در حد باز کردن یک مغازه فلافل فروشی ندیده است، یعنی شما این درونمایه را ندارید... کسی که نتواند از فرصتهای قزمیتش استفاده کند از فرصتهای طلایی هم به طریق اولی نمیتواند... در این شرایط نباید زیاد به هوای بهره برداری از آن فرصتهای طلایی به آمریکا بروید که بد جور توی ذوقتان میخورد...!

نکته ی دیگر این هست که باید حواستان باشد که در آمریکا هزینه های زندگی در هر شهر با شهر دیگر متفاوت است...نود درصد پناهجویانی که آمریکا را به عنوان مقصد انتخاب میکنند یا عشق نیویورک هستند یا عشق شهرهای ساحلی غربی آمریکا...خیلیهایشان هم به هوای تهرانجلس و چلوکباب و کاباره ایرانی به آمریکا میروند...ظاهرا چلوکباب و دیزی خوردن در ینگه ی دنیا چیز دیگریست و هواخواه بسیار دارد...اینها عموما چند ماهی در این شهرها دوام می آورند و بعد که کف گیرشان به ته دیگ خورد ناگهان سوت میشوند به ایالتهای مرکزی...اگر هزینه ی متوسط زندگی در یکی از شهرهای ایالت تگزاس ماهیانه 1000 دلار باشد این هزینه برای زندگی متوسط در شهری مثل نیویورک 4000 دلار است...پناهجویانی که هنوز از راه نرسیده و با جیب خالی میروند نیویورک زندگی کنند و تی شرت آی لاو نیویورک میپوشند و عکس میگذارند توی FB کارشان همانقدر عجیب و دور از ذهن است که انگار کسی از دهی برای کارگری به تهران بیاید و بعد با زور و ضرب بخواهد همان اول بسم الله توی فرمانیه خانه اجاره کرده و ساکن شود..

در مورد اون درون مایه بگم....من کاملا با نظر شما مخالفم...
علف هرز همه جا در میاد و رشد می کنه اما بعضی میوه ها هستن فقط تو ی خاک خوب رشد می کنند و میوه میدن....Tongue

کاملا حق با بابکه. ببخشید اینو می گم مونا خانم

منم با نظر بابک موافقم با کمال احترام به همه نظرها
تشکر کنندگان: tabim4 ، babak_m ، matinng ، Mansour92 ، pichak333 ، pouya007 ، taherifar
(2015-05-02 ساعت 23:43)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 23:30)roadhog نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 22:45)lottory2015 نوشته:  چه خبر میشه 3 شب دیگه اینجا
بچه ها تصور کنید قبول شدید
اولین کاری که می کنید چیه ؟؟؟

چه برنده بشم و چه نشم به این موسیقی گوش می دم.

http://s4.picofile.com/file/8186308700/G...M.MP3.html

من توی برنده شدن یا برنده نشدنم نقشی ندارم. پس نمی تونم خودم رو برای شدن یا نشدن مقصر بدونم. توی اون لحظه به صبرم افتخار می کنم، به ایستادگی ام افتخار می کنم، به اینکه همیشه مسیر برام مهمه و نه فقط مقصد، افتخار می کنم به اینکه هیچ چیز نمی تونه منو تسلیم خودش کنه. چه ببرم، چه ببازم، به بودنم افتخار می کنم.

این موزیک بخشی از موسیقی متن فیلم گلادیاتور است به نام افتخار...

کیه که این فیلمو ندیده باشه...هان...اگه جرعت داری خودتو معرفی کن :d
فقط و فقط russell crowe میتونست به خوبی از عهده نقش maximus بر بیاد.
فیلم robin hood هم به دستان استاد ridely scott کارگردانی شده که کارگردان گلادیاتور هم بود نقش اول هم داده russell crowe
من که یک لیوان گل گاو زبون میخورم ،چه قبول بشم چه نشم لازممه
تا خدا چی بخواد
تشکر کنندگان: tabim4 ، roadhog ، matinng ، pichak333 ، pouya007
کاربران در حال بازدید این موضوع: .samira، 2014families lottery winners، Alirezawee، Ali_Hunter، amaranth101، babak_m، elahe mousavi، golchamani، JAVID2015، jet، majidgbox، matinng، reza0611، roadhog، shazdeh، sorour_sr، tabim4، حاجی فیروز، 10 مهمان
تشکر کنندگان: tabim4 ، roadhog ، King Eagle ، matinng ، pichak333 ، lighter ، pouya007
اینم یه شعر از شهریار شاعر تقدیم به همه عشاق یو اس Wink

پای من روزی رسد بر خاک پاک US م
آن زمان من از خوشی فریاد محکم میکشم
میرم با سردر Jhon F بگیرم سلفی ام
با عزیزم میزنم در پارک سنترال من قدم
اندرون Street خود برادوی آن خیابان طویل
میزنم قه قه ز اعماق وجودم بی دلیل
میرفستم بهرتان من یک دو صد عکس از LA
آخ چه بد اینترنت ایران بدارد هی delay
میکنم قصد سفر من تا دیار San Fran
میروم یک سر Vegas خالی کنم من جایتان
میکند من را صدا شهر خلاف و خون و گنگ
شهر دیترویت و Eminem با من و چند تا تفنگ
میروم یک سر Alaska دیدن قطب شمال
بعد از آن هم میروم Austin برای عشق و حال
خانه ای خواهم خرید در شهر زیبا Manhattan
میروم گاهی NY , Brooklyn ام گردد وطن
قول خواهم داد گاهی آیم از US به Home
دیدن ایران و یاران , خویش و قوم

دوستان یه برنامه شاد بگذارید این 10 نفر میهمان سرگرم بشن Smile

کاربران در حال بازدید این موضوع: .samira، Ali_Hunter، amaranth101، amirrrrrrr، DELPHI5، elahe mousavi، golchamani، hamhi، jet، majidgbox، matinng، Memolk، nima2016، reza0611، roadhog، sorour_sr، tabim4، tenardie2bai، غلام دلخوش، 10 مهمان
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: roadhog ، King Eagle ، matinng ، someonelikeyou ، Mansour92 ، pichak333 ، tabim4 ، pouya007
(2015-05-02 ساعت 23:55)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:37)amirmc نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:13)mona_usa نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 21:05)babak_m نوشته:  آمریکا سرزمین فرصتهای طلایی ست...اما چیزی که گفته نمیشود این است که برای استفاده از این فرصتهای طلایی باید یک بنیه و درونمایه ای هم داشته باشید...
چطور میتوانید بفهمید که این درونمایه را برای استفاده از فرصتهای طلایی دارید یا ندارید ؟ خیلی ساده...در ایران که بودید در قبال فرصتهای پلاستیک بازیافتی و آهن ضایعاتی خود چه میکردید؟ اگر در مدت زندگی در ایران هیچکس از شما هیچ ایده و کار خاصی حتی در حد باز کردن یک مغازه فلافل فروشی ندیده است، یعنی شما این درونمایه را ندارید... کسی که نتواند از فرصتهای قزمیتش استفاده کند از فرصتهای طلایی هم به طریق اولی نمیتواند... در این شرایط نباید زیاد به هوای بهره برداری از آن فرصتهای طلایی به آمریکا بروید که بد جور توی ذوقتان میخورد...!

نکته ی دیگر این هست که باید حواستان باشد که در آمریکا هزینه های زندگی در هر شهر با شهر دیگر متفاوت است...نود درصد پناهجویانی که آمریکا را به عنوان مقصد انتخاب میکنند یا عشق نیویورک هستند یا عشق شهرهای ساحلی غربی آمریکا...خیلیهایشان هم به هوای تهرانجلس و چلوکباب و کاباره ایرانی به آمریکا میروند...ظاهرا چلوکباب و دیزی خوردن در ینگه ی دنیا چیز دیگریست و هواخواه بسیار دارد...اینها عموما چند ماهی در این شهرها دوام می آورند و بعد که کف گیرشان به ته دیگ خورد ناگهان سوت میشوند به ایالتهای مرکزی...اگر هزینه ی متوسط زندگی در یکی از شهرهای ایالت تگزاس ماهیانه 1000 دلار باشد این هزینه برای زندگی متوسط در شهری مثل نیویورک 4000 دلار است...پناهجویانی که هنوز از راه نرسیده و با جیب خالی میروند نیویورک زندگی کنند و تی شرت آی لاو نیویورک میپوشند و عکس میگذارند توی FB کارشان همانقدر عجیب و دور از ذهن است که انگار کسی از دهی برای کارگری به تهران بیاید و بعد با زور و ضرب بخواهد همان اول بسم الله توی فرمانیه خانه اجاره کرده و ساکن شود..

در مورد اون درون مایه بگم....من کاملا با نظر شما مخالفم...
علف هرز همه جا در میاد و رشد می کنه اما بعضی میوه ها هستن فقط تو ی خاک خوب رشد می کنند و میوه میدن....Tongue

کاملا حق با بابکه. ببخشید اینو می گم مونا خانم

منم با نظر بابک موافقم با کمال احترام به همه نظرها
گيري دادينا!!! باشه فقط من مخالفBig Grin
تشکر کنندگان: amirrrrrrr ، matinng ، tabim4 ، pouya007 ، amirmc
کمتر از سه روز دیگه تمام زندگیم مسیرش مشخص میشه
یه مسیرش که مث اتوبان ساوه است میشه قبولی و ویزا و زندگی در سیاتل و زن امریکایی!!!! و بچه هایی که نیتیو انگلیسی حرف میزنن و کار و تفریح سرجای خودشون و بعد سی و پنج سال یه بازنشستگی راحت و‌بی دغدغه

مسیر دومش از جاده بویین زهرا بد تره موندن توی همین خراب شده . رفتن سر کاری که مجبوری و دوسش نداری. حقوق مزخرف . نشستن سر سفره عقد با یه دختری که مامانم پیدا کرده ، بچه هایی که تا آخر دانشگاشون کلاس زبان میرن اما هیچوقت نمیتونن خوب حرف بزنن .وووو کار کردن تا روزی که بمیرم
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان