کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 01:41)Danial_4139 نوشته:  باز ایام نکبتی شروع شد Smile
معلوم نیست کی جوابا اعلام میشه ؟
دانیال جان من هم مثل تو دارم همون مسیر رو میرم !!!!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Danial_4139 ، pichak333 ، abtune ، tabim4 ، pouya007
یک سوال خاص که فقط کسانی که تجربه دارن میتونن پاسخ بدن یا شرایط مشابه داشتن , فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست و مثلا من که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4
(2015-05-03 ساعت 01:44)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 01:41)Danial_4139 نوشته:  باز ایام نکبتی شروع شد Smile
معلوم نیست کی جوابا اعلام میشه ؟
دانیال جان من هم مثل تو دارم همون مسیر رو میرم !!!!!

رفیق هنوز زوده برا این فکرا Wink
2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: pichak333 ، tabim4 ، pouya007
یک سوال : فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست ومن که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .(بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست)
تشکر کنندگان: tabim4 ، pouya007
کاش کشور های دیگه هم لاتاری داشتن کاش اصلا مرزی بین کشور ها وجود نداشت
ترکیه قرارداد ویزای Work and holiday با استرالیا داره ما اون هم نداریم Sad
تشکر کنندگان: abtune ، tabim4 ، pouya007
(2015-05-03 ساعت 01:33)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 01:29)shahin2737 نوشته:  پیروز جان ایشون شوخی میکنند .سایت هنوز باز نشده.

شاید هم اول می پارسال رو میگن؟

منم اول باورم شد کلی بهش تبریک گفتم اما بعدش فکر کردم دیدم داره شوخی میکنه

ممنونم بخاطر نمره منفی و خوشحال ار اینکه تونستم ذهن نویسنده بزرگی چون شما رو مغتشش کنم فکر کنم من از شما در نویسندگی قابل ترم Wink SmileWink
نو.یسنده ای که ذهنش این همه درهم ریخته و پریشون باشه داستانهاش خواننده ای نخواهند داشت چون خواننده فهیم (بالاخص بچه های مهاجرسرا ) با خوندن داستانهاش به درهم ریختگی افکار نویسنده پی میبره و داستان واسش جذا بیتی نخواهد داشت .
پیشنهاد می کنم در این ۲ روز و نصفی داستان ننویسید که شان نویسندگیتان زیر سوال میرودددددددددددددددد!!!! بزرگوار اگر صلاح میدانید من این وظیفه را بعهده بگیرم WinkSmileWink
با تشکر خواهر کوچک شما
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: nima2016 ، lottory2015 ، حاجی فیروز ، tabim4 ، pouya007 ، someonelikeyou
(2015-05-03 ساعت 01:46)keivin نوشته:  یک سوال خاص که فقط کسانی که تجربه دارن میتونن پاسخ بدن یا شرایط مشابه داشتن , فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست و مثلا من که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست
به نظر من اگر کارت معافیت داری فقط به همین بسنده کن و اگر دوست داری همینارو که اینجا گفتی اونجا هم بگی که دیگه قول نمیدم ویزا بگیری ما که هیچی تو پروندمون نبود گفتن ویزا تموم شد به همین راحتی شما رو دیگه نمیدونم.
زندگی زیباست زندگی آتشگهی گیرنده پابرجاست
گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست
ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست.
تشکر کنندگان: keivin ، tabim4 ، pouya007
(2015-05-03 ساعت 01:50)keivin نوشته:  یک سوال : فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست ومن که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .(بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست)

سلام
بله باید بگید که دوره خدمت رفتید
ولی در توضیح اینقدر بزرگش نکنید که فلان وفلان وفلان کردید
یه سری کارای جزیی و راحتشو بگید
تشکر کنندگان: keivin ، lottory2015 ، tabim4 ، pouya007
(2015-05-03 ساعت 01:46)keivin نوشته:  یک سوال خاص که فقط کسانی که تجربه دارن میتونن پاسخ بدن یا شرایط مشابه داشتن , فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست و مثلا من که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست
نخیر شما چون کارت معافی داری طبق همین کارت یعنی هیچ دوره ای رو نگذرانده اید.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: keivin ، lottory2015 ، tabim4 ، pouya007 ، Gl@diator
(2015-05-03 ساعت 01:50)keivin نوشته:  یک سوال : فرض کنیم برنده شدیم و مدارک طبق ضوابط ترجمه شده در اختیار کنسول هست ومن که معافیت عنایت رهبری بعد از 8 ماه خدمت در دوره مخابرات نیروی زمینی ارتش وسط خدمت بعنوان نیروی مازاد گفتند برید خونتون و بعد کارت معافیت گرفتم . برای سوال کنسول چه جوابی باید بدم اینکه آیا دوره نظامی در ایران دیده اید یا خیر؟ ظاهر قضیه من کارت معافیت دارم ولی سخت ترین دوره های جنگ الکترونیک رو گذروندیم تا ستوانی گرفتیم . میخوام بدونم چه جوابی بدم که بعد گندش در نیاد .(بلوک دیباگرامهای سیستم های مخابراتی آمریکایی و اسرائیلی رو سه سوته میکشم . پس آر سی 77 برام عینهو قنده . تداخل اعوجاج نویز و .. ...از ذهنم پاکنمیشه عینهو سعید جراحه سریال لاست)

آفیسر : خادمت رافتین ؟ چیکاره بودی کارت ؟
شما : بله ، یکم رفتم بعد معاف شدم والا راننده آشپزخونه بودم قابلمه جا به جا میکردم Wink

2014-8XXX ، ایروان ، کلیرینس ، پایان آرزو ...
تشکر کنندگان: keivin ، shahin2737 ، lottory2015 ، tabim4 ، pouya007 ، someonelikeyou
(2015-05-03 ساعت 01:30)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 01:24)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:04)nima2016 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:44)pichak333 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 18:02)Ali_Hunter نوشته:  همواره امیدتون به خدا باشه
یه نگاه به کیس نامبر مدیر سابق بندازید

ﺍﻣﻀﺎﯼ ﮔﻞ ﻧﻬﺎﻝ
c/n:2013AS97xx ، ﺑﺮﻧﺪﻩ ﻣﺮﺣﻠﻪ ﺩﻭﻡ . ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺭﻭﯾﺖ
ﻗﺒﻮﻟﯽ 31: ﺍﮐﺘﺒﺮ ‏( 10ﺁﺑﺎﻥ 91 ‏)
ﺗﺎﺭﯾﺦ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻓﺮﻣﻬﺎ : 7 ﻧﻮﺍﻣﺒﺮ، ﺁﺭﺍﻣﮑﺲ - 2 ﻧﻔﺮ - ﺗﺎﺭﻳﺦ
ﻛﺎﺭﻧﺖ ﺷﺪﻥ 10: ﻣﻲ - ﻧﺎﻣﻪ ﺩﻭﻡ 17: ﻣﯽ
ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ : ﺍﯾﺮﻭﺍﻥ ٨ ﺟﻮﻻﻱ . ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ : ٨ ﺁﮔﻮﺳﺖ . ﺩﺭﻳﺎﻓﺖ ﻭﻳﺰﺍ :
١٤ ﺁﮔﻮﺳﺖ . ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ ﺁﻣﺮﻳﻜﺎ : ٦ ﺩﺳﺎﻣﺒﺮ٢٠١٣ ،ﺳﻴﺎﺗﻞ
ﻣﻨﺘﻈﺮﺳﺮﺍﻱ ٢٠١٣ - ﺳﻔﺮﻧﺎﻣﻪ - ١١٨ ﻣﻬﺎﺟﺮﺳﺮﺍ - ﻣﻨﺘﻈﺮﺳﺮﺍﻱ
٢٠١٤ - ﺟﻤﻊ ﺑﻨﺪﻱ ﻛﻠﻴﺮﻧﺲ٢٠١٣

رویت قبولی 31 اکتبر؟؟؟
بله
اون موقع یادش نبوده اردیبهشت چک کنه.ابان چک کرده

سال 2013 برنده ها تو دو مرحله اعلام شدن، یه دوره می، یه عده ی کمی هم اکتبر. اگر بگردین شمارش معکوس دور دوم رو تو مهاجرسرا پیدا میکنین.

ریحانه جون مرسی بخاطر جوابهای دقیقت و ریز شدن به مسایلی که مطرح میشه
امیدوارم امسال اسمت رو میون برنده ها ببینم
دیگه وقتشه که برنده بشی Smile

ممنونم دوست عزیز و قدیمی.
امیدوارم امسال منم به همراه شما و خواهرت به خانوادتون بپیوندیم. Tongue
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
(2015-05-03 ساعت 01:59)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 01:30)2014families lottery winners نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 01:24)reyhaneh_h نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 20:04)nima2016 نوشته:  
(2015-05-02 ساعت 19:44)pichak333 نوشته:  رویت قبولی 31 اکتبر؟؟؟
بله
اون موقع یادش نبوده اردیبهشت چک کنه.ابان چک کرده

سال 2013 برنده ها تو دو مرحله اعلام شدن، یه دوره می، یه عده ی کمی هم اکتبر. اگر بگردین شمارش معکوس دور دوم رو تو مهاجرسرا پیدا میکنین.

ریحانه جون مرسی بخاطر جوابهای دقیقت و ریز شدن به مسایلی که مطرح میشه
امیدوارم امسال اسمت رو میون برنده ها ببینم
دیگه وقتشه که برنده بشی Smile

ممنونم دوست عزیز و قدیمی.
امیدوارم امسال منم به همراه شما و خواهرت به خانوادتون بپیوندیم. Tongue

مرسی خوشگلم Smile خیلی خوب میشه ؛ حس خوبی دارم Smile
قذمت روی چشم عزیزم
"خداوندا، آنچه را که بیش از آنچه قدرت انجامش را داشته باشم، آرزویش را دارم، به من عطا کن."
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: reyhaneh_h ، lottory2015 ، tabim4 ، pouya007
دوستان مجرد بودن .معافیت .نداشتن کار دولتی=ویزا یکضرب
شخصی که سه مورد بالا رو داره معمولا اونقدر خوش شانس هست که خدا هم یک کیس نامبر دو یا سه رقمی بهش اعطا میکنه.

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، abtune ، حاجی فیروز ، tabim4 ، pouya007 ، Mansour92 ، kuwait
فکر کنین الان کارمندای مرکز کنتاکی نشستند پای مهاجرسرا با مترجم فارسی پاپ کرن خوران پست های شمارش معکوس رو میخونند و قهقهشون هواست...

سرویسمون کردند بابا ...یه گرین کارد میخوان بدنا...

این استرس لعنتی هم قفلم کرده منو رسما ...شما ها دمتون گرم خیلی بهتر از منید
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: abtune ، tabim4 ، pouya007 ، Gl@diator ، Mansour92 ، taherifar ، kuwait ، mehrdad_latery
هر چی دلتون قلبا میگه بالای 70-80 درصد صحیح هست ولی خدایی از صمیم قلب باشه !!!
شما دلتون چی میگه ؟؟؟؟!!!!!!!
--میکلانژ (Michelangelo)

تشکر کنندگان: tenardie2bai ، reyhaneh_h ، lottory2015 ، abtune ، tabim4 ، pouya007 ، hamed shayan

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان