کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
سلام به دوستان
می بینم تاپیک برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ توسط مدیران سایت آماده شده است
امیدوارم با خوشحالی از تاپیک شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016 به تاپیک برندگان گرین کارت لاتاری ۲۰۱۶ نقل مکان کنیم
با آرزوی موفقیت برای تمامی دوستان
خودش اگه بخواد حتما میشه
(2015-05-03 ساعت 11:05)amirrrrrrr نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 11:01)ProEngineer نوشته:  
صبح همگی بخیر

دوتا سوال که برای خیلی ها ممکنه خنده دار باشه! ( ولی من نمی دونم ):

بعضی جاها دیدم فرم شماره کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر یکیه. یعنی تقریبا توی یه مایه هستن

حالا میخوام اینو بپرسم که آیا Confirmation Number همون Case Number هست یا نه Case Number بعد از قبولی اعلام میشه ؟

و یه سوال دیگه : بعد از قبولی از کجا میشه فهمید کیس پایینی داریم ؟

ممنون

1- تا جایی که من اطلاع دارم کیس نامبر با کانفرمیشن فرق دارد
2- یعنی هر چه ارقام سمت راست کوچکتر باشد مثلا AS20150002300 بهتر از AS20150007800 است.

(2015-05-03 ساعت 11:04)mona_usa نوشته:  بچه ها من ديگه صلاح ملاح حاليم نيست بايد برنده بشمTongue

واللا بخدا. نمیدونم چرا میگن اگه صلاح باشه...
الان یعنی من اینجایی که هستم به صلاحمه؟؟؟؟؟؟؟؟!
ما از اينده خبر نداريم ،نميدونيم چي ميشه فقط خدايي كه ما رو افريده از صلاح و فساد ما خبر داره ، اينقدر فكرشو نكنيد خواستتون رو بگيد و رها كنيد به دست خدا ، ازش بخواهيد بهترين ها رو براتووون رقم بزنه ، از كجا ميدونيد كه برنده شدن در لاتاري بهترين گزينه در زندگي شماست ؟
تشکر کنندگان: lottory2015 ، pouya007 ، amirrrrrrr ، pichak333 ، ProEngineer ، tabim4
(2015-05-03 ساعت 10:40)bitermoon86 نوشته:  سلام دوستان عضو جديد مهاجرسرا هستم از ادمين تشكر ميكنم منم دارم ساعت شماري ميكنم براي جواب گرفتن اميدوارم تمام دوستان برنده باشند

همچین خیلی هم جدید نیستیاBig GrinBig GrinBig Grin

(2015-04-30 ساعت 15:20)shahin2737 نوشته:  پارسال این موقع حدود یک روز مونده بود به اعلام نتایج. انشاله دیر یا زود همه تون خندان باشید.
afshin74، Anamis، azem2014، bahman_mech، m.a.masoud، milade، omiidd36، pichak333، pouya007، puryapurya، runioe، shahin2737، Sky of NY، taherifar، whiteappple، بازگشت، 2 کاربر مخفی، 4 مهمان

عجیبه اسم من نیست !!Sad

فک کنم WC بودمBig GrinBig GrinBig Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، azadeh.mohamad
(2015-05-03 ساعت 11:27)Fifi2015 نوشته:  
صبح همگی بخیر

بعضی جاها دیدم فرم شماره کیس نامبر با کانفرمیشن نامبر یکیه. یعنی تقریبا توی یه مایه هستن

حالا میخوام اینو بپرسم که آیا Confirmation Number همون Case Number هست یا نه Case Number بعد از قبولی اعلام میشه ؟

ممنون

2- یعنی هر چه ارقام سمت راست کوچکتر باشد مثلا AS20150002300 بهتر از AS20150007800 است.

(2015-05-03 ساعت 11:04)mona_usa نوشته:  بچه ها من ديگه صلاح ملاح حاليم نيست بايد برنده بشمTongue

ما از اينده خبر نداريم ،نميدونيم چي ميشه فقط خدايي كه ما رو افريده از صلاح و فساد ما خبر داره ، اينقدر فكرشو نكنيد خواستتون رو بگيد و رها كنيد به دست خدا ، ازش بخواهيد بهترين ها رو براتووون رقم بزنه ، از كجا ميدونيد كه برنده شدن در لاتاري بهترين گزينه در زندگي شماست ؟

اتفاقي كه مثلا ٢٥ سال پيش برام افتاده هنوز نميدونم چه صلاحي بوده!!!
من اعتقادي ندارم.... فقط اتفاقه ... معني خاصي پشتش نيست... ممكنه براي هركي اتفاق بيفته
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirrrrrrr ، pichak333 ، tabim4 ، amirmc
(2015-05-03 ساعت 11:12)mona_usa نوشته:  amirrrrrrواقعا منم نميدونم يعني چي صلاح .... آخه هرچي فكر مي كنم چرا اين به صلاحم بوده به جايي نمي رسم... فكر كنم اينو ميگن كه بتونن شرايط سختو تحمل كنن فقط ...

بله موافقم...
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، pichak333 ، alireza_guitar
دیشب خستگی شش ساعت رانندگی و خواب آلودگی و استرس و مشکلات مالی و خیلی مسایل دیگه دست به دست هم‌ دادن که در جواب شوخی یکی از دوستان بهش رتبه منفی بدم ولی الان ازین کار پشیمونم و‌ از ایشون معذرت میخام
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، babak82 ، pichak333 ، payamshad ، Ali_Hunter ، tabim4 ، vashahri ، asher ، Hezha ، Alirezawee
ای بابا ادم دو روز شما ها رو تنها بذاره دیگه نمیشه بهتون رسید Smile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، vashahri ، roadhog
مزایای داشتن گرین کارت آمریکا

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که 5 سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید.
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، pichak333 ، saidoo ، ProEngineer ، tabim4 ، vashahri ، azadeh.mohamad ، Hezha ، Alirezawee ، MEHR52
(2015-05-03 ساعت 11:27)Fifi2015 نوشته:  
صبح همگی بخیر

ممنون

البته من نگفتم که این بهترین گزینه ی زندگی منه.
منظور من خود کلمه "صلاح" هست که خب در موردش اختلاف نظر زیاده و یه جورایی به خود شخص برمیگرده که آیا به قضا و قدر و اینکه همه چیز از قبل معلومه اعتقاد داره یا نه.
Praise the Lord, my soul; all my inmost being, praise his holy name
Praise the Lord, my soul, and forget not all his benefits—
who forgives all your sins, and heals all your diseases -Psalm 103
تشکر کنندگان: pichak333 ، mona_ir ، tabim4
(2015-05-03 ساعت 11:38)lottory2015 نوشته:  مزایای داشتن گرین کارت آمریکا

گرین کارت به مانند ویزایی مادام العمر برای شما تلقی خواهد شد. به شما فرصت اقامت و کار دائمی در آمریکا خواهد داد. بعد از این که 5 سال از اقامت شما در آمریکا گذشت، قادر خواهید بود برای دریافت شهروندی (Citizenship) آمریکا اقدام نمایید. در همان حین مانند هر فرد دیگر، میتوانید کار کنید، کودکان خود را به مدرسه بفرستید، خانه بخرید و هر آنچه که یک شهروند آمریکایی اجازه انجام آنرا خواهد داشت، به جز حق رای داشته باشید.

وقتی سیتیزن باشی حق رای هم داری
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: lottory2015 ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4
دوستان من پیشاپیش آغاز سال 2016 هجری لاتاری را به تمامی عزیزان بخصوص اونهایی که لحظه به لحظه با هاشون در این تاپیک روز شماری کرده ام , صمیمانه تبریک عرض می کنم اینک که تعیین سرنوشتمون به ضربات پنالتی کشیده شده و فقط یک ضربه آهسته کلیک بر روی ماووس با سرزمین رویاهایمان فاصله داریم دوستای مهربونم را دعوت به آرامش و تسلط بر اعصاب می کنم بدانید که اگر برنده نشدید مصلحت و تقدیر الهی به نرفتن شما بوده است پس خودخوری و لجاجت و فشار بیخود بر روان و اعصاب خود را در صورت برنده نشدن کنار بگذارید و به نحوی این فشار را از خود دفع کنید به خودتان این حقیقت را تلقین کنید چه بسا اگر قبول می شدم احیانا سرنوشت بد و حادثه ای در آنجا در انتظارم بوده است.دوستانی در این انجمن بوده اند که اذعان می کنند سالها در حسرت و انتظار برنده شدن بوده اند و بالاخره بعد از برنده شدن خدا را هزاران بار شکر کرده اند که شانس آورده اند سالهای قبل برنده نشده اند چرا که در نهایت با پول کافی و زبان انگلیسی فول رفته اند و به سرنوشت کسانی که به علت پول کم بلد نبودن کاری و زبان ضعیف شکست خورده و برگشته اند,دچار نشده اند.
(2015-05-03 ساعت 10:38)hassantajdari نوشته:  دوستان یه سوال
من دندونپزشکم و تازه فارق التحصیل شدم
هنوز واسه سربازی اقدام نکردم
اگه اسمم دربیاد میتونم برم یا نه

اونایی که در تحصیل هستن ، باز به بهانه سفر زیارتی یک پاسپرتی جور می کنن و میرن ، برای بار دوم هم خداشون بزرگ هست.

شما همون بار اول که بخوای بری ،چون پاسپورت نداری ، مجبوری مثلآ قاچاقی بری.

بعد که مثلآ تونستی بری ، توی محاسبه اگر پاسپورت نداشته باشی ، جز نواقص پرونده حساب میشه + کارت پایان خدمت و ....

حالا برای اینکه ویزا بهت بدن باید یک پاسپورت داشته باشی ، تا ویزا رو تنگش بچسبونن.

کیست ریسکی هست ، ولی ممکنه شدنی باشه.Rolleyes
خلاصه با این مدرکت ایران بمونی و پول دربیاری و بعدها از طریق مهاجرت کاری بری کانادا و... بهتره.

البته من از روی تجربیات شخصی دیگران می گم این حرف رو و کسی رو که عینآ مثل شما باشه رو تا بحال رویت نکردم.

اگر اسمت در اومد ، حتمآ با آزانس پرواز سبز آرزو که در تبلیغات بالا هست ، تماس بگیر و ببین آیا شدنی هست یا نه!؟
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: pouya007 ، tabim4 ، lottory2015 ، pichak333
مونا جان امسال امیدوارم که دیگه برنده شی همچنین وحید عزیز که خداییش حقشه

و البته خودم Smile و بقیه بچه هه Smile

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: pouya007 ، mona_ir ، pichak333 ، tabim4 ، vashahri ، MEHR52
صبح همگی بخیر

ممنون

سلام
کانفرمیشن نامبر و کیس نامبر فرق دارن
کانفرمیشن نامبر یه شمارست جهت دیدن نتیجه مثل همون کد رهگیری خودمون
اما کیس نامبر شماره پروندتون میشه بعد از قبولی یعنی کلا شما رو با این شماره میشناسن
مثلا 2015AS002654 یک کیس نامبره و شماره 2645 شماره کیس هست و هر چه پایینتر باشه بهتره.معمولا کیس نامبر های زیر 4000ّ کیس نامبر پایین گفته میشه
تشکر کنندگان: alirezanz ، nima_no ، lottory2015 ، سوار ، pouya007 ، pichak333 ، tabim4 ، Ali_Hunter ، ProEngineer ، azadeh.mohamad
(2015-05-03 ساعت 11:42)someonelikeyou نوشته:  
(2015-05-03 ساعت 11:38)lottory2015 نوشته:  مزایای داشتن گرین کارت آمریکا

وقتی سیتیزن باشی حق رای هم داری
سلام
بله ..اگه دقت بفرمایید نوشتم در همان حال ، یعنی قبل از گرفتن citizen
براتون آروزیموفقیت می کنم
خودش اگه بخواد حتما میشه
تشکر کنندگان: alirezanz ، pouya007 ، someonelikeyou ، tabim4 ، pichak333 ، vashahri

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان