کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-04 ساعت 09:25)saidoo نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 08:42)medicaldoctor91 نوشته:  ميگم اينا گفتن ١ مي ساعت ١٢ به وقت EDT نتايج رو اعلام ميكنن، واقعا همون موقع اعلام ميكنن؟! يا مث كنكور ايرانه كه يه چي ميگن بعدا يهو چند ساعت زودتر، قافل گيرت ميكنن نتايج رو ميدن
حرف و عملشون يكيه؟!

اقا، بندگونه خداااااااااا كه از اولش هم گفتن 5 مي (15 ارديبهشت)ساعت 8:30 به وقت خودمون.....Shy
تشکر کنندگان: Msns
(2015-05-04 ساعت 12:34)faryas نوشته:  دوستان اگر من قبول شدم دیگه کارت ب کارت نمیخاد بکنید ..میبخشم ...
اون پول بدید ب کودکان سرطانی ...
اما من مطمنم قبول نمیشم Big Grin

این کودکان سرطانی رو خوب اومدی
من اگه قبول بشم مطمئن باش توهم قبول شدی
برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: faryas ، pouya007 ، vashahri ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:40)tenardie2bai نوشته:  [IMG]عکس[/IMG]

یکی از جاهای قشنگ سانفرانسیسکو هست که حتما باید ازش بازدید کرد.
خدا قسمت هممون کنه.

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
تشکر کنندگان: Hezha ، Msns ، tenardie2bai ، pouya007 ، vashahri ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:43)alhagh نوشته:  سلام دوستان کسی کمک نمی کنه؟

اینکه بعدش چه مراحلی داره ؟ و چیکار باید کرد؟
ممنون

سلام
شما بزار اول برنده بشی بعد
والا
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، faryas ، pouya007 ، vashahri ، alirezanz
my wish is go to united state

that i know i will go

ok i will back

see you again my friends
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، pouya007 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:48)medicaldoctor91 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 09:25)saidoo نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 08:42)medicaldoctor91 نوشته:  ميگم اينا گفتن ١ مي ساعت ١٢ به وقت EDT نتايج رو اعلام ميكنن، واقعا همون موقع اعلام ميكنن؟! يا مث كنكور ايرانه كه يه چي ميگن بعدا يهو چند ساعت زودتر، قافل گيرت ميكنن نتايج رو ميدن
حرف و عملشون يكيه؟!

اقا، بندگونه خداااااااااا كه از اولش هم گفتن 5 مي (15 ارديبهشت)ساعت 8:30 به وقت خودمون.....Shy
همون منظورم ٥ مي بود... ميگم دقيقا همون ساعت اعلام ميشه؟! يا ممكنه زودتر اعلامش كنن؟! سورپرايزم كنن؟!
تشکر کنندگان: pouya007 ، alirezanz
my wish is go to united state

that i know i will go

ok i will back

see you agian my friends
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Msns ، faryas ، pouya007 ، حامد

ممنون

شما اول قبول بشو بعد من کمک که سهله تا خود فرودگاه جان اف کندی کولت میکنم
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: Msns ، tenardie2bai ، r.bazargan ، online27H ، Ali_Hunter ، amirrrrrrr ، payam373 ، faryas ، pouya007 ، alirezanz ، kuwait

ممنون

قبلا بارها ذكر شده توى اين تاپيك اگه صفحات ميانى رو چك كنيد ميتونيد پيدا كنيد و يا يه سر به تاپيك برندگان ٢٠١٥ بزنيد و يا هم صبر كنيد تا فردا كه نتايج بياد بعد زير گروههاى تاپيك برندگان لاتارى ٢٠١٦ همه مراحل رو مو به مو جز به جز بررسى ميكنند ...

اولين كار بعد از رويت قبولى يه ذره خوشحالى كردنه( البته نسبت خوشحالى كردن با شماره كيس رابطه مستقيم داره ) بعد هم كه بايد طريقه پر كردن فرم DS260 تمرين كنيد تا همين كه فرم باز شد بدون هيچ غلطى سابميت كنيد و بعد هم بريد دنبال كارهاى ترجمه مدارك و مديكال و ...
تشکر کنندگان: r.bazargan ، someonelikeyou ، Msns ، taherifar ، nima_no ، pouya007 ، ElAl2014 ، حامد ، alirezanz
با توجه به آمارهای سالهای گذشته و بر اساس اظهار نظرهای رسمی اداره مهاجرت آمریکا شانس قبول شدن در قرعه کشی یک نفر در ازای هر 71 شرکت کننده طی دوسال گذشته اعلام شده و در یکسال گذشته با بهبود این شانس برای ایرانیان به یک نفر به ازای هر 41 نفر شرکت کننده رسیده است.در حال حاضر این شانس بیشتر برآورد می گردد. شانس قبولی برای افراد متاهل دو برابر یعنی یک نفر در ازای هر 35 نفر میباشد. زمانی که فرد متاهلی دو فرم جداگانه ثبت مینماید ، که در فرم نخست خودش به عنوان متقاضی و همسرش به عنوان همراه معرفی میگردد ، و در فرم دوم عکس حالت اول یعنی همسرش متقاضی و خودش به عنوان همراه ، در صورت برنده شدن هرکدام از این دو فرم هر دوی آنها حائز دریافت گرین کارت آمریکا میگردند. بدین خاطر به افراد متاهل توصیه میگردد حتما به روش بالا ثبت نام نمایند.
شانس مجردهای بین 17 تا 21 ساله : افراد مجرد بین سنین 17 تا 21 سال یک بار میتوانند به عنوان همراه مادر ، یک بار به عنوان همراه پدر ثبت نام نمایند ، به علاوه یک بار هم میتوانند به صورت تکی ثبت نام نمایند . بنابر این شانسشان سه برابر مجردهای بالا 21 سال میباشد .
تشکر کنندگان: گلنسا ، Msns ، faryas ، pouya007 ، ElAl2014 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:48)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 12:40)tenardie2bai نوشته:  [IMG]عکس[/IMG]

یکی از جاهای قشنگ سانفرانسیسکو هست که حتما باید ازش بازدید کرد.
خدا قسمت هممون کنه.

علي آقا عكس نرسيده شايد از سرعت پايين نت باشه ولي سانفرانسيسكو رو با پل گلدن گيت و شركت سيسكو دوس دارم يعني ميخامBig Grin
خدایا چنان کن سرانجام کار
تو خوشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، Msns ، pouya007 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:51)someonelikeyou نوشته:  

ممنون

شما اول قبول بشو بعد من کمک که سهله تا خود فرودگاه جان اف کندی کولت میکنم

هنوزم مرد پیدا میشه. دم شما گرم Wink
تشکر کنندگان: someonelikeyou ، Msns ، pouya007 ، mehrezand ، alirezanz
من یه مشکلی پیدا کردم......
از دیروز تا حالا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم،با اینکه کلی کار سرم ریخته...البته اینم میدونم در صد قبولی حتی یه درصد کامل هم نیست ولی همش میگم بزار هر چی شد... بعدش از چهار شنبه شروع میکنم... زندگیم استاپ کردهSad Sad
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، Msns ، khatarnak ، faryas ، lottory2015 ، pouya007 ، endeavour ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:40)Ali_Hunter نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 12:23)someonelikeyou نوشته:  کاش شماره های برنده مث فیش حج خرید‌و فروش میشد

اون وقت کل ایران ثبت نام می کردن تا اگه قبول شدن فیش لاتاریشون بفروشن.

خوبیش این بود اگه خودمونم برنده نمیشدیم یه مغازه میزدیم واسه دلالی شماره برنده ها و چون ایران بیشترین تقاضا ها رو‌ داره میرفتیم از اروپایی هایی که قبول شدن ولی واسشون مهم نیست مفت میخریدیم و صد برابر میفروختیم بچه پولدارا
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: Msns ، Ali_Hunter ، lottory2015 ، pouya007 ، alirezanz
(2015-05-04 ساعت 12:57)azadeh.mohamad نوشته:  من یه مشکلی پیدا کردم......
از دیروز تا حالا هیچ کاری نمیتونم انجام بدم،با اینکه کلی کار سرم ریخته...البته اینم میدونم در صد قبولی حتی یه درصد کامل هم نیست ولی همش میگم بزار هر چی شد... بعدش از چهار شنبه شروع میکنم... زندگیم استاپ کردهSad Sad

نازی Cool
تشکر کنندگان: crysis2 ، lottory2015 ، azadeh.mohamad ، faryas ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان