کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
amirrrrrrواقعا منم نميدونم يعني چي صلاح .... آخه هرچي فكر مي كنم چرا اين به صلاحم بوده به جايي نمي رسم... فكر كنم اينو ميگن كه بتونن شرايط سختو تحمل كنن فقط ...
[/quote]

دوست عزیزم
اگر به تقدیر اعتقاد دارید که صلاح همونه و خدا برای هر کسی یک سرنوشت رو مقدر میکنه Smile
اینی که میفرمایید ایا این صلاح من است ، من کسی رو میشناختم که توی شهرستان بسیار خانواده ساکت و خوبی داشتند اما در سن و سال جوانی فرزندشان به شهر تهران مهاجرت کردند و همین مهاجرت باعث تباهی خانواده شد و پسر جوانشان دچار انحراف گردید و بعد از 3 یا 4 سال از مهاجرت به زندگی خودش پایان داد .
من قصد مکدر کردن ذهن شما را ندارم ، اما صلاح اون خانواده نبود که اون مهاجرت رو انجام بدند و فرهنگ جدید بیشتر از ظرفیت ایشان بود
البته این نظر شخصی بنده است و از آنجاییکه به سرنوشت اعتقاد دارم ، به صلاح نیز اعتقاد دارم .
برای همگی آرزوی پیروزی و بهروزی و همچنین لبی خندان در 5 می دارم Smile
[/quote]
من به سرنوشت و صلاح بودن اعتقاد دارم ولی خدا هم به انسان اختیار داده و خود انسان هم میتونه سرنوشتشو عوض کنه ودر مورد مثالی که زدی شما از کجا میدونی شاید اگر تو شهرستان خودش هم بود براش همین اتفاق می افتاد والله عالم
تشکر کنندگان: SamueL.p ، sarasara1 ، tabim4 ، ostokhan
(2015-05-05 ساعت 00:15)aliaz91 نوشته:  از ماها كه عضويم ١ نفر برنده ميشه بعد همه مهمانا برنده ميشن Smile)
فعلا که 28 نفر مهمون داریم Smile
تشکر کنندگان: aliaz91 ، tabim4 ، ostokhan
امیدوارم فردا تعداد زیادی از بچه های مهاجرسرا برنده بشن اگر هم این اتفاق نیفتاد خیلی ناراحت نشین این پروسه ایه که ما سالهاست طی کردیم زندگی ادامه داره و برای رسیدن به اهداف باید تلاش کرد ...

به امید موفقیت
تشکر کنندگان: lottory2015 ، LORDAmiroo ، SamueL.p ، matinng ، tabim4 ، ostokhan
سلام دوستان عزیزم تو این آخرین لحظه های انتظار خاطره ای رو براتون تعریف میکنم:
سال گذشته درست اول می ساعت حدودای ۸شب پسرم رو صدا زدم وگفتم برو روی سایت ونتایج رو چک کن او طبق معمول رو اینترنت بود ودر دنیای مجازی سیر میکرد بعد از چند دقیقه با اکراه از اتاقش اومد پیشم ورفت رو سایت .سایت خیلی شلوغ بود حدودای نیم ساعت طول کشید تا تونست سایت رو باز کنه اول نتیجه من رو چک کرد طبق معمول همه ساله منفی بود (حدود بیست سال) شماره مادرش رو چک کرد اون هم منفی بود اومد شماره خودش رو چک کنه اینترنت قطع شد (او اولین سالی بود که بطور مجزا شرکت میکرد )حدودای یکربع طول کشید تا اینترنت وصل شد حالا سایت شلوغ بود وباز نمیشد من برا شنیدن اخبار رفتم طبقه پایین (خونه ما دوبلکس هست)پسرم بعدا گفت دوسه بار سعی کردم برم رو سایت ولی نمی شد دفعه آخری گفتم اگه نتونستم الکی به پدرم میگم رفتم رو سایت ومن هم قبول نشدم تا زودتر برم دنبال کارم ولی یهویی دیدم سایت باز شد وتونستم نتیجه خودم رو چک بکنم دیدم نوشته های اون با نوشته های پدر ومادر فرق میکنن یک نگاه دوباره به متن انداختم ودیدم مثل اینکه اسمم رو نوشته ویک شماره ای پایین صفحه هست .با انگلیسی ضعیفی که میدونستم متن رو خوندم مثل اینکه نوشته بود شما برنده شده اید اونموقع منو صدا کرد. وسطای اخبار بود با اکراه رفتم بالا وبه من گفت مثل اینکه اسمم دراومده گفتم یک پرینت بگیر ببینم تا اومد پرینت بگیره اینترنت دوباره قطع شد حالا همه اعضای خانواده چشمشون به صفحه لپ تاب بود بلاخره پرینت گرفته شد وبا ترانسلیت قبولی پسرم رو باور کردیم .چند ماه بعد او یکضرب گرفت واز آنکارا مستقیما رفت به دنیای آرزوهایش ...چند دقیقه پیش باهاش با وایبر تماس گرفتم وگفتم یادت میاد پارسال مثل این روزا چه حال خوشی داشتیم .شماره های خودم ومادرش رو برایش ایمیل کردم تا فردا اونا رو چک کنه میدونم احتمالش کم هست ولی انسان به امید زنده است .همگی شاد باشید
[عکس: 0e9a4274044a9ac909e3e30758fb9168.jpg]

برنده خوش شانس
مرغی که انجیر میخوره نوکش کجه 
تشکر کنندگان: amin_j ، lottory2015 ، matinng ، tabim4 ، azadeh.mohamad ، ostokhan
عرض ادب و احترام
آقا من که مطمعنم همه برنده میشیم
اصلاً شک ندارم...
حالا یک سوال فنی...
کسی از شبکه پرشین تون خبر نداره؟ آیا به هاتبرد برگشته؟
البته یه وقت فکر نکنید ما ماهواره داریم ها ...
نداریم ... همش رادیو نگاه میکنیم Big Grin
تشکر کنندگان: elnaz.sh ، tabim4 ، ostokhan
من چند ساعت ديگه قبول شدنم رو به همه اعلام ميكنم [emoji5]️

تشکر کنندگان: elnaz.sh ، tabim4 ، ostokhan
بچه ها اگه حالش دارید یه حدس بزنید از برنده ها ی فردا هر کسی رو که درست حدس زدید ، برنده باید یه سور به حدس زننده بده ، حالشو دارید یا نه
تشکر کنندگان: tabim4
عرض ادب و احترام
آقو من که مطمعنم همه برنده میشیم
اصلاً شک ندارم...
حالا یک سوال فنی...
میگم ، کسی از شبکه پرشین تون خبری نداره؟ آیا به هاتبرد برگشته؟ برنگشته؟
گزینه الف؟ گزینه ب ؟ ؟ !!
البته یه وقت فکر نکنید ما ماهواره داریم ها ...نه ...
نداریم ...
همش به رادیو نگاه میکنیم Big Grin
تشکر کنندگان: LORDAmiroo ، tabim4
من چند ساعت ديگه قبول شدنم رو به همه اعلام ميكنم [emoji5]️

تشکر کنندگان: tabim4
غلام من همین الان به این نتیجه رسیدم که امسال از مهاجرسرا قبولی نداریم حتی یه نفر
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: faryas ، matinng ، tabim4 ، ostokhan
سلام
میبخشید نتایج لاتاری فردا شب اعلان میشه یا 20 اردیبهشت با سپاس و ارزوی قبولی تک تک اعضای مهاجرسرا
تشکر کنندگان: tabim4 ، ostokhan
بچه ها اگر حالشو دارید برنده های فردا رو حدس بزنید، برنده ها حدس زننده درست را یه شام دعوت کنن یا پولشو کارت به کارت کنن حداقل کارت به کارت 50 حالشو دارید ؟

بچه ها اگر حالشو دارید برنده های فردا رو حدس بزنید، برنده ها حدس زننده درست را یه شام دعوت کنن یا پولشو کارت به کارت کنن حداقل کارت به کارت 50 حالشو دارید ؟ فقط سه نفر رو میتونید حدس بزنید
تشکر کنندگان: tabim4 ، ostokhan
(2015-05-05 ساعت 00:38)aliomid.ao نوشته:  سلام
میبخشید نتایج لاتاری فردا شب اعلان میشه یا 20 اردیبهشت با سپاس و ارزوی قبولی تک تک اعضای مهاجرسرا

امسال گذاشتن بعد از ماه رمضون اعلام کنن
برنده خوش شانس
تشکر کنندگان: alm80 ، matinng ، Alirezawee ، elnaz.sh ، tabim4 ، ostokhan
بيست ساعت ديگه سرنوشت 50 هزار نفر تو دنيا به کلي عوض ميشه، اميدوارم شما هم يکي از اون 50 هزارتا باشيد Smile
لاتاری 2016 نشد
2017؟؟
در حال انجام پروسه مهاجرت تحصیلی به آلمان
تشکر کنندگان: lighter ، MEHR52 ، Mansour92 ، matinng ، elnaz.sh ، amirrrrrrr ، tabim4 ، azadeh.mohamad ، nazanin fatemi ، ostokhan ، ziba62ka

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان