کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2016
(2015-05-03 ساعت 21:42)pouya007 نوشته:  
[عکس: yeawqb1a08q2.jpg]

خدایا دیگه چیزی به اعلام نتایج نمونده،
یادته روزی که ثبت نام کردم گفتم من میخوام برنده باشم؟
حالا وقتشه...
کمکم کن!
"مهاجر کوچک"

پویا جان قبلن هم گفتم . حاضرم شرط ببندم که برنده میشی Smile
به امید قبولی سایر دوستان Big Grin
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: nima2016 ، asher ، lighter ، tabim4 ، ostokhan
اینم تعبیرش:

یک دیدار غیر منتظره دارید که بسیار خوشحالتان می کند و پیام خوشی به شما می دهد. به سفری می روید که جز معنویت چیزی سوغات ندارد. همه روزی به دنیای باقی می روند پس این چند صباح عمر را خوبی کنید و چیزی را که برای خودتان نمی پسندید برای دیگران هم نپسندید. به کس ترحم نکنید بلکه مخلصانه کار انجام دهید.
تشکر کنندگان: asher ، tabim4 ، ostokhan
(2015-05-05 ساعت 02:08)nima2016 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 01:57)asher نوشته:  شب همگی بخیر . اخرین شب قبل از تحویل سال لاتاری بالاخره رسید. فضای تاپیک امشب چقدر سنگینه حال و هوای شب های قبل رو نداره. فقط خدا میدونه فردا شب چه حالی خواهیم داشت یا خوشحال از برنده شدن یا دپرس به سبک سالیان قبل. من نمی دونم چرا همش احساس میکنم یکی از برو بچه های کرد(کورد) تاپیک امسال برنده میشه شاید نیما یا سامی یا مختار..... شاید یک نفر از شیرازیها هم قبول بشه . اگه پیش بینیم درست از اب در بیاد عمه ریکا رو بیخیال میشم میرم تو خط نوستراداموس شدنBig Grin

قربانت
پیش بینیت درسته دوست عزیز
منم که اسمم دراومده
والا داش نیما ما که از خدامونه شما برنده بشی. ولی جدی گفتم واقعا احساس میکنم یکی از شما دوستان برنده میشه تا شب صبر میکنیم ببینیم احساس ام درست از آب درمیاد یا نه . راستی فرزاد استخان هم امیدوارم برنده بشه. بالا غیرتا (غیرتن)هر شخصی(از لج مهاجرسرا هر شخصی نوشتم که تبدیلش نکنه به هر ایوا) برنده شد بیاد تو تاپیک اعلام کنه دل بقیه هم شاد بشه .
تشکر کنندگان: lighter ، mahnam7 ، amin_j ، tabim4 ، puryapurya ، ostokhan
سلام دوستان منم اومدم [عکس: 416721_390421_Laie_81.gif]
تشکر کنندگان: minanew ، asher ، lighter ، amirrrrrrr ، tabim4
خوش امدی دوست عزیز
تشکر کنندگان: mahnam7 ، lighter ، usa001 ، tabim4
خدایا

آخرش نفهمیدم اینجایی که هستم ، تقدیر من است

یا تقصیر من !؟
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: lighter ، nima2016 ، mahnam7 ، Alirezawee ، tabim4 ، Gl@diator ، azadeh.mohamad
(2015-05-05 ساعت 02:29)asher نوشته:  خوش امدی دوست عزیز

مرسی دوست خوبم [عکس: 631821_Laie_82.gif]
ایشالا فردا هممون شاد باشیم [عکس: 57021_LaieA_009.gif] [عکس: 599321_Laie_94.gif]
تشکر کنندگان: asher ، lighter ، amirmc ، amirrrrrrr ، tabim4
(2015-05-05 ساعت 02:17)asher نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 02:08)nima2016 نوشته:  
(2015-05-05 ساعت 01:57)asher نوشته:  شب همگی بخیر . اخرین شب قبل از تحویل سال لاتاری بالاخره رسید. فضای تاپیک امشب چقدر سنگینه حال و هوای شب های قبل رو نداره. فقط خدا میدونه فردا شب چه حالی خواهیم داشت یا خوشحال از برنده شدن یا دپرس به سبک سالیان قبل. من نمی دونم چرا همش احساس میکنم یکی از برو بچه های کرد(کورد) تاپیک امسال برنده میشه شاید نیما یا سامی یا مختار..... شاید یک نفر از شیرازیها هم قبول بشه . اگه پیش بینیم درست از اب در بیاد عمه ریکا رو بیخیال میشم میرم تو خط نوستراداموس شدنBig Grin

قربانت
پیش بینیت درسته دوست عزیز
منم که اسمم دراومده
والا داش نیما ما که از خدامونه شما برنده بشی. ولی جدی گفتم واقعا احساس میکنم یکی از شما دوستان برنده میشه تا شب صبر میکنیم ببینیم احساس ام درست از آب درمیاد یا نه . راستی فرزاد استخان هم امیدوارم برنده بشه. بالا غیرتا (غیرتن)هر شخصی(از لج مهاجرسرا هر شخصی نوشتم که تبدیلش نکنه به هر ایوا) برنده شد بیاد تو تاپیک اعلام کنه دل بقیه هم شاد بشه .

قربانت
ایشلا با هم برنده میشیم
و چون من امسال اسمم دراومده درنتیجه شمام قبولید
با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
تشکر کنندگان: asher ، mahnam7 ، ssalari ، tabim4 ، puryapurya
سلام
امیدوارم افرادی قبول بشن که واقعا بتونن برن
نه افرادی مثل خانواده من ( که بعد از قبول شدن، درست 20 روز قبل مصاحبه، از ترس آواره شدن توی یک مملکت غریب )، پشیمون بشن و بزنن زیر همه چیز
موفق باشید
کیس 2015AS000003XX + تعداد 3 + ارسال فرم 17 آگوست + ایروان + مصاحبه اول مارچ

شب تو سکوت کوچه ها، به ساز دل زخمه زدم /
با اینکه همراهی نبود، تا آخرین لحظه زدم

شب از ترانه پر شدو، من از هوای عاشقی /
نشد که از اینجا برم، حتی واسه دقایقی
تشکر کنندگان: nima2016 ، mahnam7 ، amirrrrrrr ، tabim4 ، puryapurya ، asher ، ostokhan
(2015-05-04 ساعت 00:11)سوار نوشته:  سر جدتون اینقدر پست نزارید (میخوام شیفت صبحیا بتونن بخونن Sad)

سال دومه که دارم شرکت میکنم
سال پیش که شرکت کردم ، بعد از اینکه فهمیدم قبول نشدم تازه فهمیدم که اصلا واجد الشرایط هم نبودم
یعنی اگه قبول هم میشدم نمیتونستم برم (به این خاطر که نه دیپلم داشتم نه سابقه کار)
گفته باشم سنم زیاده ولی ترک تحصیل کردم Shy
سال پیش همه زندگی مو گذاشتم رو لاتاری، مثل خیلی از الانی ها ، حتی قیمت آب معدنی و سیگار و سلمونی رو درآورده بودم
تازه گرفتم که ای بابا اینا همه اش یه شانس مسخره اس
مثل اینکه شما به زیــــــــدت بگی آخر این ماه با اسپرتیج میام بریم فرحزاد ،چون آخر این ماه قرعه کشی بانکی که توش حساب داری انجام میشه (شرح حال خیلی از الان شماها که شهر محل اقامتتون رو انتخاب کردید == میشه همون فرحزاد)
اینا رو گفتم که ضد حال بزنم؟ یه جورایی .... ولی حرف اساسیم اینه
از 5 ام می پارسال اینقدر رو مهاجرت تمرکز گذاشتم
که الان اصلا نیاز به لاتاری ندارم ،یعنی اصلا برام مهم نیست برنده بشم یا که نه (گرچه اگه بشم استفاده میکنم)
خیلی دنبالشو گرفتم ، به حدی رسیدم که اگه همین الان لب تر کنم (مبالغه نمیکنم) کمتر از یک هفته دیگه ، خیلی کمتر تو اروپام (نمیگم کدوم کشور، چون وقتی رفتم تو سفرنامه هام میخوام بگم)
راحت خوب میدونم چجور میشه تا شش ماه دیگه اقامت استرالیا ، کانادا رو گرفت ، کشورهای همسایه که بماند(دبی و ترکیه و امثال هم)
نمیگم کار شاقی کردم ،گرچه کردم
ولی میگم اگه واقعا دم از مهاجرت میزنی ، حداقل باید مثل من باشی
الان هم تا برج 4-5 اسیر فوق ام ، بگیرم رفتم (یعنی چاره ای واسه موندن ندارم ... شغل ام تا برج 4 قرارداد داره ، تمدید نکردم چون شرطش منوط میشد به یه سری فضایا که نمیتونستم انجام بدم)
سرتو دردآوردم که بگم اینجوریاست
مخلص سوار (عمو ضدحال Big Grin)
دوست عزیز ؛ 6 ماهه شما نمیتونی اقامت علی آباد رو بگیری ، استرالیا و کانادا پیشکش . بهتره یه خورده بیشتر تحقیق بفرمائید .
بنده اقوام درجه یکم توی یک کشور اروپایی هستند . ویزای ملاقات هم نتونستم بگیرم Smile
ما آزموده‌ایم در این شهر بخت خویش***بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش
از بس که دست می‌گزم و آه می‌کشم***آتش زدم چو گل به تن لخت لخت خویش
دوشم ز بلبلی چه خوش آمد که می‌سرود ***گل گوش پهن کرده ز شاخ درخت خویش
تشکر کنندگان: mahnam7 ، asher ، goldfish_729 ، Alirezawee ، amirrrrrrr ، مررداد ، tabim4 ، سوار ، Gl@diator ، ostokhan
[عکس: 100619_h7oaz50gsmgtczf4.gif][عکس: 814719_gqdy6lcanbisdd2g.gif][عکس: 637219_grillsmile1%5B1%5D.gif][عکس: 814719_gqdy6lcanbisdd2g.gif][عکس: 100619_h7oaz50gsmgtczf4.gif]
تشکر کنندگان: nima2016 ، asher ، ssalari ، goldfish_729 ، tabim4 ، Gl@diator ، shahram LA
(2015-05-05 ساعت 02:41)goldfish_729 نوشته:  سلام
امیدوارم افرادی قبول بشن که واقعا بتونن برن
نه افرادی مثل خانواده من ( که بعد از قبول شدن، درست 20 روز قبل مصاحبه، از ترس آواره شدن توی یک مملکت غریب )، پشیمون بشن و بزنن زیر همه چیز
موفق باشید

واقعا
نزارید این اتفاق بیفته
متقاعدشون کنید خب
تشکر کنندگان: asher ، mahnam7 ، ssalari ، goldfish_729 ، tabim4 ، puryapurya ، ostokhan
آتش نشانی بله بله آتش گرفتم

کاربران در حال بازدید این موضوع: abas_kashan، arminqt، mahnam7، mcbehnam، mohamad3893، nazanin_nmk، nima2016، pouria.narimisa، renausa، sahand.jamalzade، 8 مهمان
تشکر کنندگان: asher ، goldfish_729 ، DELPHI5 ، tabim4 ، puryapurya ، ostokhan
(2015-05-04 ساعت 16:02)sarasara1 نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 15:28)غلام دلخوش نوشته:  
(2015-05-04 ساعت 13:24)trader نوشته:  یکی از دوستان ما سالها در به در لاتاری بود . از قضا برنده شد و رفت آمریکا .حدودا هشت سالی هم اونجا بود . ماه پیش برای همیشه برگشت ایران . در ضمن ایشون پزشک عمومی بود ! اگه آمریکا باشیو درامد خوب نداشته باشی از جهنم هم برات بدتره ...Smile
دوستان این شماره کیس دقیقا چه تاثیری داره ؟ ممکنه بیشتر توضیح بدید

ایران برای بیشتر دکترها بهشته ، و هیج جای دنیا مثل ایران اینقدر به دکترها پول نمیدن البته نه همه دکترها

این تاپیکم جای باحالی ها ، خوب حالا که اومدم بگذآرید یکی ۲ تا سوال هم جواب بم ، هر کسی که برنده می شه توی همون نامه ی اول که برنده شدنش رو اعلام متکنن یه شماره هم بهش اعلام میکنن که از اون به بعد تو تمام مراحل اون شماره معرف اون آدم هست ، از جمله تو مصاحبه ، یه موضوعی که گویا سوال خیلی ها هست اینه که این شماره کیس پایین که همه دوستش دارن برای چی هست .هر شماره کیس از چند قسمت تشکیل شده اول سال قبولی که امسال ۲۰۱۶ هست ، بعد این که از سهمیه کدام قاره به شما ویزا داده میشه که اونایی که از ایران ثبت نام کردن همه AS هستن که یعنی آسیا ، بعدم یه شماره بعد از اون ، حالا بولتن ویزا که همون برنامه ای هست که مشخص میکنه که هر ماه تا چه شماره ای از هر قاره مصاحبه میشن هر ماه از سایت رسمی دولت آمریکا اعلام میشه که از همون شماره ای استفاده میشه که آخر کیس نامبرتون هست ، مثلا فرض کنید این شماره کیس باشه : 2016AS00006773 ,این یعنی که تا رنج شماره هایی که شامل ۶۷۷۳ باشه اعلام نشده ، شخص دارای این شماره از سهمیه آسیا نباید منتظر وقت برای مصاحبه باشه ، پس برای همینه که ملت دوست دارن شماشون پایین تر باشه که سریع تر مصاحبه بشن که یه وقت تو داستان های کلیر و اینا که خودش یه موضوع جداست گیر نکنن و خلاصه ویزا گیرشون نیاد،

دوست عزیز دقیقا امضای منو کپی کردین ها! Wink
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023