کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس شما کدام گزینه است؟
زیر 1000
13.21%
72 13.21%
1000 تا 2000
12.29%
67 12.29%
2000 تا 3000
12.48%
68 12.48%
3000 تا 4000
11.01%
60 11.01%
4000 تا 5000
14.86%
81 14.86%
5000 تا 6000
13.39%
73 13.39%
6000 تا 7000
13.94%
76 13.94%
7000 تا 8000
4.95%
27 4.95%
8000 تا 9000
1.47%
8 1.47%
9000 به بالا
2.39%
13 2.39%
مجموع 545 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان 2016
کیس نامبر من حدود 2200 است امروز متوجه شدم که تاریخ شروع خدمت سربازی را حدود به جای دسامبر نوامبر وارد کردم ایا مشکلی ایجاد می کند و باید به کی سی سی ایمیل بفرستم
تشکر کنندگان: farrokh33
(2015-06-09 ساعت 11:39)Aabearff نوشته:  کیس نامبر من حدود 2200 است امروز متوجه شدم که تاریخ شروع خدمت سربازی را حدود به جای دسامبر نوامبر وارد کردم ایا مشکلی ایجاد می کند و باید به کی سی سی ایمیل بفرستم
سلام دوست عزیز حتما ایمیل بزنید چون سربازی رفتن براشون حساس هست واگه مغایرتی تو فرم ومدارکی که می بینن باشه ممکنه به شک بیفتن وکلیرنستون طول بکشه .شاد باشید
تشکر کنندگان: َalikh ، Aabearff
(2015-06-09 ساعت 01:17)matin.sh نوشته:  سلام اقا علی و خسته نباشید
من تازه بعد از برسی فهمیدم که در فرم DS-260 در فرم مادرم در تاریخ ازواجش 29 ستامبر زدیم
ولی در فرم پدرم 30 ستامبر ایا مشکل جدی ایجاد میکنه و باعث ریجک شدنمون میشه ( برنده اصلی مادرم هستن)
ایا حتما باید فرمو انلاک کنیم
اگه کیستون بالای 4000 آنلاک کنین اگه نه یه ایمیل به کی سی سی بزنین و روز مصاحبه به آفیسر بگین
در مجموع اصلا مورد مهمی نیست
تشکر کنندگان: matin.sh
(2015-06-09 ساعت 12:00)farrokh33 نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 11:39)Aabearff نوشته:  کیس نامبر من حدود 2200 است امروز متوجه شدم که تاریخ شروع خدمت سربازی را حدود به جای دسامبر نوامبر وارد کردم ایا مشکلی ایجاد می کند و باید به کی سی سی ایمیل بفرستم
سلام دوست عزیز حتما ایمیل بزنید چون سربازی رفتن براشون حساس هست واگه مغایرتی تو فرم ومدارکی که می بینن باشه ممکنه به شک بیفتن وکلیرنستون طول بکشه .شاد باشید
دوستمون درست گفتن بجا انلاک ایمیل بزنین , پرینت نتمه و جوابش رو هم روز مصاحبه ببرید قبل از قسم به آفیسر بگین
دلیلتون هم میتونه اشتباه محاسباتی در تبدیل شمسی به میلادی باشه که اکثرا مرتکب میشن
تشکر کنندگان:
من تازه بعد از برسی فهمیدم که در فرم DS-260 در فرم مادرم در تاریخ ازواجش 29 ستامبر زدیم
ولی در فرم پدرم 30 ستامبر ایا مشکل جدی ایجاد میکنه و باعث ریجک شدنمون میشه ( برنده اصلی مادرم هستن)

حالا کدوم درسته ؟

نه ناراحت نباشید مطلب مهمی نیست روز مصاحبه به افیسر بگید هر چند خیلی هم لزومی ندارد
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
تشکر کنندگان: matin.sh
(2015-06-09 ساعت 15:09)َalikh نوشته:  
اگه کیستون بالای 4000 آنلاک کنین اگه نه یه ایمیل به کی سی سی بزنین و روز مصاحبه به آفیسر بگین
در مجموع اصلا مورد مهمی نیست
کیس نامبرم 4600

ممنون اقا علی
تشکر کنندگان: َalikh
(2015-06-09 ساعت 15:41)Aghaman نوشته:  

حالا کدوم درسته ؟

نه ناراحت نباشید مطلب مهمی نیست روز مصاحبه به افیسر بگید هر چند خیلی هم لزومی ندارد
29 ستامبر درسته مال فرم مادرم که ایشون برنده اصلی هستن
در فرم پدرم اشتباهه تاریخش

می خواستم ببینم واسه اینکه با هم فرق دارن مشکلی ایجاد نکنه

ممنون از پاسخ گویتون
توي قوانين ايران چون قبل از ازدواج جدا شدید و شناسنامه مجدد گرفتید کارتان قانونی بوده بنابراین نگرانی ندارد
بعید میدانم به مدارک 5،6 سال گذشته رجوع شود ولی حتی اگر بشود هم مشکلی نیست ، واقعیت این است که شما اکنون مجردید و هیچ فعل خلاف قانونی هم انجام نشده است بنابراین نگران نباشید
یک در یک میلیون هم اگر افیسر چیزی پرسید که من غیر ممکن میدانم در هنگام مصاحبه برایش توضیح دهید
حالا يه ذره داستان عوض شد
مگه مدرک رسمی برای جدا شدن دارید ؟ یعنی طلاق ثبت شده ؟ اگر اینجوریه که داستان فرق میکنه ؟
اگر نه مدرک معمولی و نامه دفتر خونه و .... باشه ترجمه کنید و همراهتون باشه ولی تا لازم و سوال نشده ارائه ندهید .
در مورد سربازی بین علما اختلاف هست Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin این تیکه حوزوی بود
یکی دو نفر از دوستان ( حتی مدیران رو هم دیدم ) اعتقاد دارند که سربازی هایی که بدین صورت یا خرید خدمت بعد از آموزشی هست رو اصلا نیازی نیست ثبت کنید ولی بنده اعتقاد دارم ( بسیار هم اصرار دارم ) شما باید مدت آموزشی و هر آنچه که خدمت کردید ( حتی یک روز ) را در فرم 260 بنویسید و بعد در زمان مصاحبه توضیحات لازم را ارائه دهید .
با توجه به مطلب بالا هم به جهت سربازی و هم به جهت آموزش در دانشگاه شما شامل پروسه ی چک های امنیتی خواهید شد ولی حکما زمان آن باید کمتر از مدت تعیین شده باشد
موفق باشید
تشکر کنندگان:
Slm
Vaghteton bekheir
Man 70XX SHOMARAM
Aya omidi be ghaboli hast
Mamnoon az grohe khobeton
تشکر کنندگان:
احتمالش بسیار کمه ولی شما مدارکتون رو کامل ببرید
تشکر کنندگان:
(2015-06-10 ساعت 20:22)mghk_1363 نوشته:  Slm
Vaghteton bekheir
Man 70XX SHOMARAM
Aya omidi be ghaboli hast
Mamnoon az grohe khobeton

سلام
اولا که لطفا فارسی تایپ کنید
دوما بله چرا امیدی نباشه قطعا امید است
اگر شرایط کیستان را بفرمایید بهتر میشود راهنمایتان کرد
مرد یا زن ، سربازی یا معاف ، مدرک تحصیلی ، وضعیت شغلی ، تعداد نفرات کیس و وضعیت آنان
مطالب بالا را بفرمایید تا بهتر بشود راهنمایی کرد
تشکر کنندگان:
با سلام مجدد و تشکر بابت کمک به برنده شدگان
یه سوال دیگه دارم
کلمه اصفهان هر دو اسپل Isfahan , Esfahan را دارد. من موقع ثبت نام از کلمه Isfahan استفاده کردم و به خاطر همین هم فرم 260 را با کلمه Isfahan پر کردم. داخل پاسپورت از کلمه Esfahan استفاده کرده. در ترجمه مدارکم بهتره از کدوم کلمه استفاده بشه؟ آیا اصلا این مسعله مهمی هست یا بیخیالش بشم؟
تشکر کنندگان:
(2015-06-11 ساعت 00:10)davouddavoud نوشته:  با سلام مجدد و تشکر بابت کمک به برنده شدگان
یه سوال دیگه دارم
کلمه اصفهان هر دو اسپل Isfahan , Esfahan را دارد. من موقع ثبت نام از کلمه Isfahan استفاده کردم و به خاطر همین هم فرم 260 را با کلمه Isfahan پر کردم. داخل پاسپورت از کلمه Esfahan استفاده کرده. در ترجمه مدارکم بهتره از کدوم کلمه استفاده بشه؟ آیا اصلا این مسعله مهمی هست یا بیخیالش بشم؟

نه عزیز من اصلا مهم نیست
اگر انقدر حساسیت به خرج بدهی در ادامه به مشکل میخوری و پیر میشی ها
همانطور که در پاسپورتتان نوشته استفاده بشه شاید بهتر باشه هرچند که به نظر من 100 در 100 تاثیری نداره
موفق باشید
ضمنا این گونه سوالات را باید در تاپیک مربوط به خودش بپرسید ممنون
(2015-06-11 ساعت 07:12)Aghaman نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 00:10)davouddavoud نوشته:  با سلام مجدد و تشکر بابت کمک به برنده شدگان
یه سوال دیگه دارم

نه عزیز من اصلا مهم نیست
اگر انقدر حساسیت به خرج بدهی در ادامه به مشکل میخوری و پیر میشی ها
همانطور که در پاسپورتتان نوشته استفاده بشه شاید بهتر باشه هرچند که به نظر من 100 در 100 تاثیری نداره
موفق باشید
ضمنا این گونه سوالات را باید در تاپیک مربوط به خودش بپرسید ممنون
معمولش همون Isfahan هستش ولی مهم پاسپورته همونطور که دوستمون گفتن
تشکر کنندگان: Aghaman

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان