کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-03 ساعت 22:22)sanaz110 نوشته:  
(2016-02-03 ساعت 20:54)fatemeh qanbari نوشته:  دوستان کلیر شده در ابوظبی شدن ۶ کیس که هر شش کیس در سیس or بودن پس تا or نشیم کلیر نمی شیم .

تبریک میگم ایشالا این خبر خوب بزودی برای همه. برای or بایستی لزوما اپدیت شویم یا بدون اپدیت هم / به or  تغییر میکند؟؟

شما تاپیک تحلیل سایت سیس کاوه جان رو بخونید کاملا متوجه میشید ولی خلاصش وقتی or داشته باشد معمولا آپدیت از آمریکا هست و برای سفارت :  /
لاتارى ، درس صبورى، تغيير و قطع وابستگى هاست و بيانگر اينه كه انسان هرچيزي رو كه بتونه تصور كنه قطعا بهش ميرسه!

طلب خير براي همه دوستان
تشکر کنندگان: Siamak ، lighthouse ، matin86 ، behjan ، smpf
(2016-02-03 ساعت 20:54)fatemeh qanbari نوشته:  دوستان کلیر شده در ابوظبی شدن ۶ کیس که هر شش کیس در سیس or بودن پس تا or نشیم کلیر نمی شیم .

خانوم قنبری میشه لطف کنید و بگین که آیا از کليرهاي آنکارا هم آماری دارید یا اینکه صرفا کيسهاي ابوظبي را چک می کنيد? اگر اطلاعات و آماری از کيسهاي آنکارا دارید و یا در آینده خواهید داشت، میشه لطف کنید و بذاريد. ممنون
تشکر کنندگان: smpf
سلام به همه
اقا من یه سوال داشتم.مایی که تازه 7 ژانویه رفتیم مصاحبه نسبت به دوستانی که خیلی زودتر رفته بودن مصاحبه و هنوز کلیر نشدن باید حالا حالاها نگاهمون رو به اسمون باشه؟؟؟؟؟
درضمن ما امروز تو سایت سفارت اپ داشتیم.این مهمه ایا؟؟
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: PNM ، matin86 ، Norton1 ، smpf
دوستان آخر خبر خوب من در این تاپیک

امروز عصر کلیر شدم

امیدوارم خیلی زود همه شما هم کلیر بشید
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

(2016-02-04 ساعت 00:42)Norton1 نوشته:  

امروز عصر کلیر شدم

تبریک می گم دوست عزیز.. میشه از شرایطتون بفرمایید؟
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: Norton1 ، PNM ، Meysam-mac ، آنیسا91 ، panizrm ، saed.asefi ، smpf ، Hana2015 ، SornaSoftt
(2016-02-04 ساعت 00:46)yassin30 نوشته:  

امروز عصر کلیر شدم

ممنون
تعداد افراد کیس 2 نفر - لیسانس کامپیوتر - شغل آزاد - همسر خانه دار
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، matin86 ، chakavakl ، آنیسا91 ، tamana2016 ، behjan ، panizrm ، j.modarres ، smpf
(2016-02-04 ساعت 00:50)Norton1 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 00:46)yassin30 نوشته:  

امروز عصر کلیر شدم

ممنون

تبریک میگم دوست عزیز انشالله در ادامه راه موفق باشین
شما سربازی نرفته بودین؟
، کیس نامبر:2XXX&ارسال فرم:1 June &کارنت:12 August&مصاحبه:هفته سوم نوامبر ایروان
نتیجه:خودم یک ضرب و همسر جانAP(شغل شرکت خصوصی، سربازی نیرو هوایی ارتش)
ورود خودم به آمریکا:13می(4 روز مونده به انقضای ویزا،ریسک کردم که شاید ویزای همسرم بیاد... Sad )-دالاس-سوشال:14روز بعد از ورود،گرین کارت 28روز بعد از ورود

*آپدیت همسرم:٢۵ نوامبر، ٢١جولای از آمریکا(دو خطی)، ٢٢ جولای از سفارت،٢۵ جولای آپدیت تبدیل به OR ،کلیر بعد از 247 روز
گرفتن ویزا 12 آگوست Big Grin
سفرنامه
تشکر کنندگان: matin86 ، PNM ، Norton1 ، آنیسا91 ، panizrm ، smpf ، smpf ، SornaSoftt
مبارك باااااااشه

فقط يه سوال
حالا كه كلير شديد چه مدت فرصت داريد پاسپورت رو به سفارت ابوظبي برسونيد
و اينكه چه مدت بايد امارات بمونيد تا ويزا اماده شه ؟

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: Norton1
(2016-02-04 ساعت 01:04)chakavakl نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 00:50)Norton1 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 00:46)yassin30 نوشته:  تبریک می گم دوست عزیز.. میشه از شرایطتون بفرمایید؟

ممنون

تبریک میگم دوست عزیز انشالله در ادامه راه موفق باشین
شما سربازی نرفته بودین؟

ببخشید سربازی ارتش

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، chakavakl ، tamana2016 ، j.modarres ، smpf ، Hana2015 ، SornaSoftt
(2016-02-04 ساعت 01:21)ghazal2016 نوشته:  مبارك باااااااشه

فقط يه سوال
حالا كه كلير شديد چه مدت فرصت داريد پاسپورت رو به سفارت ابوظبي برسونيد
و اينكه چه مدت بايد امارات بمونيد تا ويزا اماده شه ؟

تا یکما باید بریم ویزا را بگیریم و یک هفته چون اگه یکشنبه پاسپورت ها را بدیم 5 شنبه پس میدن

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، behjan ، panizrm ، j.modarres ، smpf ، مل مل ، Hana2015 ، SornaSoftt

امروز عصر کلیر شدم

خیلی خیلی مبارک باشه
انشالا که بقیه مراحلم به خوبی پشت سر بذارید
اول از همه اعلام کنم فرمون اکثر اوقات دست خانمم هست.بنده کنار دست میشینم ?
شماره کیس:3xxx
کنسولگری: ankara
تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر
ارسال فرمهای سری اول : 4 اگوست
کارنت شدن کیس :17نوامبر
مصاحبه :7ژانویه
دریافت کلیرنس : (اپدیتهای سیس:8 ژانویه،11ژانویه.24 مارچ.8 جون اپدیت دوخطی)بالاخره کلیر 10جون بعد از 153روز
دریافت ویزا : موقع شکوفه های گیلاس
ورود به آمریکا : همزمان با کوچ مرغان مهاجر
دریافت گرین کارت : هستیم خدمتشون
جمع تقریبی هزینه‌ ها : هستند خدمتمون
تشکر کنندگان: Norton1 ، Joje mohajer ، لطف اله ، panizrm ، shimad ، smpf ، hasanhamedi2000 ، Hana2015
کسی اطلاع داره برای گرفتن ویزا که باید پاسپورت را ببریم. دم در به چه عنوان ما را داخل سفارت راه میدن. چون موقع ورود یه چیزی مثلا برگه دعوت به مصاحبه میخوان!!؟؟

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، panizrm ، asal1372 ، smpf ، SornaSoftt
(2016-02-04 ساعت 02:28)Norton1 نوشته:  کسی اطلاع داره برای گرفتن ویزا که باید پاسپورت را ببریم. دم در به چه عنوان ما را داخل سفارت راه میدن. چون موقع ورود یه چیزی مثلا برگه دعوت به مصاحبه میخوان!!؟؟
شما که ابوظبی بودید چرا پیکاپ نمیکنید. ؟بدید به آژانس های معتبر تا واستون بگیرن!!
کیس:***2016as2- رویت قبولی: 12may - کنسولگری: آنکارا تغییر به ابوظبی - تعداد افراد: 1- ارسال فرم: 26 may- کارنت شدن :12 آگوست- نامه دوم:30 سپتامبر - مصاحبه: 2 نوامبر - وضعیت:AP سربازی س.پ - آپدیت: 4 نوامبرسایت سفارت. 9 دسامبر ceac - دریافت ویزا نزدیک به پنج ماه طول کشید..ورود به امریکا : :  24 April
تشکر کنندگان: Norton1 ، j.modarres ، smpf
(2016-02-04 ساعت 02:31)yassin30 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 02:28)Norton1 نوشته:  کسی اطلاع داره برای گرفتن ویزا که باید پاسپورت را ببریم. دم در به چه عنوان ما را داخل سفارت راه میدن. چون موقع ورود یه چیزی مثلا برگه دعوت به مصاحبه میخوان!!؟؟
شما که ابوظبی بودید چرا پیکاپ نمیکنید. ؟بدید به آژانس های معتبر تا واستون بگیرن!!

میخوام پیکاپ کنم . ولی همون شخص که میخواد بره داخل هیچ نامه ای نمی خواد که یعنی من کلیر شدم و سفارت بهم گفته برم ویزا بگیرم

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، panizrm ، smpf ، SornaSoftt
(2016-02-04 ساعت 02:53)Norton1 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 02:31)yassin30 نوشته:  

میخوام پیکاپ کنم . ولی همون شخص که میخواد بره داخل هیچ نامه ای نمی خواد که یعنی من کلیر شدم و سفارت بهم گفته برم ویزا بگیرم

دوست عزیز تبریک می گم برای ورور به سفارت هم باید ایمیلی را که براتون اومده پرینت بگیرین انشالا موفق باشین دست راستتون زیر سر همه ما [emoji1317]

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: Norton1 ، matin86 ، behjan ، j.modarres ، smpf ، مل مل ، Hana2015

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان