کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
یه سوال.از بچه هایی که تو ابوظبی مصاحبه داشتن و اپدیت 9 دسمابر و 25 ژانویه داشتن کسی کلیر شده؟
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf
امروز کسی از ابوظبی آپدیتی نداشته خبری نیست؟
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، smpf
سلام به همه
من ديروز كلير شدم
براي همتون دعا مي كنم
انشاا... همه به زودي كلير شيد

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

ما امروز دقیقا سه ماه از تاریخ مصاحبه مون گذشت در حالیکه افیسر گفته بود حداکثر دو تا سه ماه طول میکشه امروز فردا هم که سفارت امارات تعطیله امیدوارم یکشنبه اولین خبر خوش را بگیریم و همه اپدیتی های ۲۵ ژانویه با هم کلیر بشیم

نوع ویزا :eb1.   تاریخ اپروو:۹اپریل .   تاریخ دریافت  کیس نامبر:۸ می  
نامه دریافت مدارک ازnvc:نوزده اگوست  
دریافت تایید تکمیل مدارک از nvc :پانزده سپتامبر  
تاریخ اعلام مصاحبه:۳اکتبر  
مصاحبه:۵نوامبر ابوظبی
اپدیت ها
همه اعضا :۷ و ۹ نوامبردر سایت سفارت.
کیس اصلی: ۱۲ ،١٦،١٧نوامبر ٧،٩ دسامبر ٢٥ژانويه (٥اپريل ٣مي بعد از ايميل به سفارت )٤ مي ،٥مي در  سیس   
بقيه اعضا: ۱۶ نوامبر ٧،٩دسامبر ٢٥ژانويه  ٥مي در سايت سیس .  
٥مي تبديل به or در سيس بعد از دقيقا ٦ماه  
كلير:10می                
تشکر کنندگان: لطف اله ، behjan ، sahar2016 ، smpf
يه راهنمايي مي خوام

اگه من فردا اقدام كنم براي ويزاي امارات، فك كنم در بهترين حالت براي پنج شنبه اماده مي شه
ولي نمي دونم بليط برگشت و كي بگيرم

2016as16XX

تشکر کنندگان: smpf
ضمنا توي سايت سفارت زده يكشنبه يا پنج شنبه

عايا روزهاي ديگه هم تحويل مي گيرند؟
اگه هر وقت ويزا اومد برم ؟
روزهاي ديگه هم تحويل مي گيرند

2016as16XX

تشکر کنندگان: sahar2016 ، smpf
(2016-02-05 ساعت 17:31)Amirreza65 نوشته:  یه سوال.از بچه هایی که تو ابوظبی مصاحبه داشتن و اپدیت 9 دسمابر و 25 ژانویه داشتن کسی کلیر شده؟

شرایط ما با شما دقیقا یکسان هست تفاوتش اینه که ما یه روز قبل رفتیم مصاحبه...و همسر من هم هنوز کلیر نشده...و فک نمیکنم کسی از این دسته کلیر شده باشه
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، behjan ، sahar2016 ، smpf ، مل مل
(2016-02-06 ساعت 01:01)ghazal2016 نوشته:  ضمنا توي سايت سفارت زده يكشنبه يا پنج شنبه

عايا روزهاي ديگه هم تحويل مي گيرند؟
اگه هر وقت ويزا اومد برم ؟
روزهاي ديگه هم تحويل مي گيرند

سلام دوست من. تبریک میگم. طبق بررسی ها اگه شما یکشنبه پاسپورت ها را تحویل بدبد تا پنج شنبه ویزا را گرفتی و میتونی همون روز برگردی ولی احتیاط شرطه... . بهتر با یه پروازی بری که چارتر نباشه و بیتونی همون یکشنبه عصر که از سفارت داری میری هتل تصمیم بگیری بلیط 5شنبه را عوض کنی یا خیر که من خودم اگه میخواستم برم دقیقا همین کار می کردم
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، golia ، matin86 ، smpf ، مل مل ، PNM ، SornaSoftt
دوستان وقتی ویزا را میدن بغیر از پاسپورت چه چیزهایی به ما میدن؟
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: smpf ، PNM ، SornaSoftt
(2016-02-06 ساعت 00:56)javaherishoar@yahoo.com نوشته:  ما امروز دقیقا سه ماه از تاریخ مصاحبه مون گذشت در حالیکه افیسر گفته بود حداکثر دو تا سه ماه طول میکشه امروز فردا هم که سفارت امارات تعطیله امیدوارم یکشنبه اولین خبر خوش را بگیریم و همه اپدیتی های ۲۵ ژانویه با هم کلیر بشیم

من با حسن نیت کامل به شما قول میدم شک به دلت راه نده کمتر از 10 روز دیگه کارت تمومه . فال قهوه گرفتم.

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: لطف اله ، behjan ، sahar2016 ، fatemeh qanbari ، smpf ، مل مل ، PNM ، SornaSoftt
دوستان من 5 ژانویه مصاحبه داشتم و ap خوردم . تو سایت آنکارا تقریبا 4-5 تا آپدیت داشتم اما تو سایت سیس فقط 11 ژانویه آپدیت داشتم . میشه بفرمایید این یعنی چی؟ یعنی هنوز هیچی به هیچی؟ هنوز خبری از به جریان افتادن پرونده من نیست؟
شماره کیس  2016as21xx
تاریخ رویت قبولی: 15 می ‎2015‎
کنسولگری: انکارا
تعداد افراد منظور در کیس :2
ارسال فرمهای سری اول:  جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه: jan 5
دریافت ویزا: کلیرنس
کلیر : 16 می  Wink
دریافت ویزا من: 2 june
دریافت ویزای همسرم : سپتامبر
ورود به آمریکا: 2 نوامبر
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه‌ها: حدود 30 میلیون ناقابل
خدمت س - کارمند شرکت خصوصی کامپیوتری
همسرم کارمند دولت - کارشناس فناوری
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من یه سوال داشتم. در حالتیکه مثلا یه خانواده سه نفره مراجعه کردند , و نامه ای دریافت شده مبنی برای ادمین پراسس از کجا میشه می فهمید این پروسه اضافی شامل کی ها هست ؟ همونی که نامه خطاب بهش نوشته شده ؟
من قبلا هم نوشتم که دیروز من با همسر و دخترم که اصلا متولد ایران نیست رفتیم مصاحبه. سربازی هم من نرفتم و جای خاصی هم که شک برانگیز باشه کار نکردم و چند سالی هم هست ایران زندگی نمی کنیم , افسر یه نامه سفید به ما داد خطاب به من ( برنده اصلی من بودم ) که نیاز به ادمین پراسس بیشتر هست . اسم خانم و فرزندم هم در انتهای نامه همراه با تاریخ تولدشون هست. در نامه هیچ چیزی به عنوان کسری مدرک یا چیز دیگه خواسته نشد. البته مصاحبه از من و خانمم رزومه خواست که هر دو برده بودیم و ارائه کردیم. هر دو هم مدرک فوق لیسانس مهندسی خارج از ایران هستیم. افسر گفت در نوع کیس ما معمولا حداکثر تا 21 روز نتیجه مشخص میشه و اگر نشد احیانا پیگیر شیم. منتهی پاسپورت ها رو نگه داشت. الان تو وب سایت هم دیدم که هر سه ادمین پراسس هستیم. حالا اگر دوستای باتجربه تر بتونن منو راهنمایی کنن که دقیقا چی شده ممنون میشم. یه دوست پر مهر دیروز منو راهنمایی کردکه احتمالا ویزای یک ضرب هستم. منتهی این نامه کار ور خراب می کنه. از اون ورم نگه داشتن پاسپورت ها و حرف افسر هم معنی دیگه ای داره. من از دیروز پاک ذهنم ریخته بهم که بلاخره الان این وضعیت من چیه؟Smile)
تشکر کنندگان: behjan ، matin86
سلام دوستان . من برنده لاتاری هستم 7 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم و در سایت سفارت هیچ آپدیتی ندارم وکماکان بعد از 4 بار ایمیل زدن نام فامیلم اشتباه ثبت شده توسط سفارت . در سیس 3 تا آپدیت دارم .9 دسامبر , 25 ژانویه و 5 فوریه . آیا کسی آپدیت 5 فوریه رو داره؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-06 ساعت 08:52)aminezzati نوشته:  سلام دوستان
من یه سوال داشتم. در حالتیکه مثلا یه خانواده سه نفره مراجعه کردند , و نامه ای دریافت شده مبنی برای ادمین پراسس...
اگر پاسپورتها را نگه داشته نگران نباشید. ظرف چند روز آینده ویزاها صادر خواهد شد.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان: am518 ، matin86
(2016-02-06 ساعت 08:58)صمدی نوشته:  سلام دوستان . من برنده لاتاری هستم 7 اکتبر در ابوظبی مصاحبه داشتم و در سایت سفارت هیچ آپدیتی ندارم وکماکان بعد از 4 بار ایمیل زدن نام فامیلم اشتباه ثبت شده توسط سفارت . در سیس 3 تا آپدیت دارم .9 دسامبر , 25 ژانویه و 5 فوریه . آیا کسی آپدیت 5 فوریه رو داره؟
روی CEAC فامیل شما درست نوشته شده؟
من بعد از ۲۵ ژانویه آپدیت نداشتم.

شماره کیس: 2016as15XX ■ تاریخ رویت قبولی: 09May2015 ■ کنسولگری: ANK Changed to ABD ■تعداد افراد منظور در کیس :02 
ارسال فرمهای سری اول: 12May2015 ■ کارنت شدن کیس:25Aug2015 ■ مصاحبه: 29Oct2015 ■ دریافت کلیرنس: 22Mar2016 ■ دریافت ویزا: 4Apr2016 ■ورود به آمریکا: 18Apr2016 ■دریافت گرین کارت: 27May2016 ■ جمع تقریبی هزینه‌ها: 11M
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان