کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-06 ساعت 13:27)MSDJVD نوشته:  همسرم دیشب آپدیت داشتن ولی من که برنده اصلی هستم هیچ آپی ندارم . نمی دونم چه خبره والا

امیدوارم زود کلیر بشید . نامه زده بودین که آپدیت داشتین؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
تشکر کنندگان: smpf
(2016-02-06 ساعت 15:06)aminreza نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 13:27)MSDJVD نوشته:  همسرم دیشب آپدیت داشتن ولی من که برنده اصلی هستم هیچ آپی ندارم . نمی دونم چه خبره والا

نه خیر نامه نزده بودم .من اواسط ژانویه یک ایمیل زدم برای پیگیری که همان روز برای من آپ زده شد. ولی دیروز در  سایت سیس که چک کردم برای همسرم اپ زده شده که تبدیل به or نشده . نمی دونم از طرف سفارت هست آپه یا از سیس
تشکر کنندگان: matin86 ، j.modarres ، aminreza ، smpf
به نظرم از طرف سفارت بوده
(2016-02-06 ساعت 11:10)milaveh نوشته:  دوستان شما که رفتید مصاحبه آیا سابقه بیمه و یا گواهی اشتغال به کار بردید طبق همون چیزی که در فرم 260 وارد کرده بودین ؟ الان داشتم وبسایت رادیو لاتاری رونگاه می کردم اونجا می گن باید ببری چرا ؟

ما هر دو رو برده بوديم سابقه بيمه رو نخواستن اما حين مصاحبه گواهى كارمون رو خواستن در صورتى كه همسرم ديپلم با پيش دانشگاهى هم داشتن.فكر كنم شانسى باشه 
براى محكم كارى ببريد شايد نياز بشه
كيس نامبر:2016AS00004xxx  >>> رؤيت قبولى:12may>>>ارسال فرم:15may >>> تعداد افراد كيس:٤نفر>>> سفارت:ايروان >>>كارنت:9november>>>  نامه دوم:17november >>>  تاريخ مصاحبه:هفته سوم ژانويه>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها Sad 19,20,21,22ژانويه) ،(2,19,25,26آگوست)
كليرى 26آگوست بعد از 220روز انتظار دريافت ويزاى برنده اصلى و بچه ها:٣١آگوست
شغل برنده اصلى خصوصى و سربازى س
كيس دوم خانه دار و همچنان كليرنس چون زمان تحويل پاسپورتها ويزا بهم داده نشد بااينكه تو سايت ستاره دار اعلام نشده بود كيس نامبرمون
(2016-02-06 ساعت 15:29)MSDJVD نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 15:06)aminreza نوشته:  

نه خیر نامه نزده بودم .من اواسط ژانویه یک ایمیل زدم برای پیگیری که همان روز برای من آپ زده شد. ولی دیروز در  سایت سیس که چک کردم برای همسرم اپ زده شده که تبدیل به or نشده . نمی دونم از طرف سفارت هست آپه یا از سیس
 از طرف سفارت هست . در سایت سیس کل کیس آپدیت می شه و نفر خاصی آپدیت نمی شه . از روی چه چیزی می گید که فقط همسرتون آپدیت شدن ؟
شماره کیس:$$2016AS2$ ، کنسولگری:آنكارا تغيير داده به ايروان توسط KCC، تعداد افراد کیس: 1نفر، تاريخ مصاحبه: هفته دوم اكتبر، آپديت : 16 اكتبر ، 3 مارچ ، کلیرنس : 3 مارچ
(2016-02-06 ساعت 16:35)aminreza نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 15:29)MSDJVD نوشته:  
(2016-02-06 ساعت 15:06)aminreza نوشته:  امیدوارم زود کلیر بشید . نامه زده بودین که آپدیت داشتین؟

از طرف سفارت هست . در سایت سیس کل کیس آپدیت می شه و نفر خاصی آپدیت نمی شه . از روی چه چیزی می گید که فقط همسرتون آپدیت شدن ؟

چون در سایت سیس فقط نفر دوم کیسمون که همسرم هستن تاریخ اپ عوض شده ولی برای من که نفر اصلی هستم تغییری نکرده
دوستان عزیز یک سوال ما که 4 شنبه 2 march در ابوظبی مصاحبه داریم اگر خدا کمک کنه ویزای یک ضرب بگیریم معمولا چند روز بعد ویزا حاضر میشه و به دستمون میرسه که میتونیم برگردیم ایران ؟ برای گرفتن بلیط برگشت این سوال را می پرسم .
F4
abu dhabi ) interview date : march 2016 )
updates : 7march ,  8 march 01, 02  ,  30 march update koli , 16 march 02 , 19 march update koli va or shodane nafare 02
waiting for clearance
Or 30 augest
Clear on 11 oct
!God is with us!
سلام اگر شانس یارتون باشه باید ۲ روزه ویزاتون رو بدن ولی اگر به شنبه و یکشنبه بخوره به احتمال زیاد ۲ شنبه
شماره کیس  2016as16xx
تاریخ رویت قبولی: 14 جولای 2015
کنسولگری: ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :۳
ارسال فرمهای سری اول: ۱۷ جولای
کارنت شدن کیس:اکتبر
مصاحبه:  ژانویه ۲۰۱۶
دریافت ویزا: یکضرب
ورود به آمریکا: می ۲۰۱۶ بوستون
دریافت گرین کارت: 
جمع تقریبی هزینه‌ها: تا حالا ۳۰ میلیون ناقابل
تشکر کنندگان: nimashariat
دوستان عزیز من امروز رفتم به دفتر آژانس هواپیمایی زیر هتل پارس در شیراز و برام پیکاپ کرد برای هر پاسپورت 350 و البته آشنای من بود و اطمینان دارم و برای چند نفری هم این کار کردن.
کیس???1 مکان/تاریخ مصاحبهABD/Oct  آپدیت سفارتOct/27-Jan/27  آپدیت سیسDec/27-Jan/14/25/27-Feb/2/9 کلیر Feb/3
ISSUE: Feb/10

با آرزوی موفقیت
سفرنامه من

تشکر کنندگان: PNM ، behjan ، matin86 ، آنیسا91 ، sahar2016 ، j.modarres ، Joje mohajer ، SornaSoftt
باسلام خدمت مدیران بزرگوار و دوستان مطلع آیا اطلاع دارید تا امروز چند نفر تو ماه فوریه کلیر شدن چون بعضی کیسهااز جمله من به 100روز رسیدیم به امید پایان خوش برای این انتظار با تشکر
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: rezamehrzad ، matin86
Sad 
(2016-02-07 ساعت 00:39)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران بزرگوار و دوستان مطلع آیا اطلاع دارید تا امروز چند نفر تو ماه فوریه کلیر شدن چون بعضی کیسهااز جمله من به 100روز رسیدیم به امید پایان خوش برای این انتظار  با تشکر

من و چند نفر  دیگه از سفارت ایروانی‌ها داریم از 120 روز هم می‌گذریم!  ):
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، matin86 ، sara20e ، hasanhamedi2000 ، aminreza ، arminbhz ، fatemeh qanbari ، golia
(2016-02-07 ساعت 01:12)rezamehrzad نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 00:39)behjan نوشته:  باسلام خدمت مدیران بزرگوار و دوستان مطلع آیا اطلاع دارید تا امروز چند نفر تو ماه فوریه کلیر شدن چون بعضی کیسهااز جمله من به 100روز رسیدیم به امید پایان خوش برای این انتظار  با تشکر

دوست عزیز با این حساب بیشتراز حدود60روز دیگه به پایان مدیکالتون باقی نمونده و زمان پایان مدیکال من هم حدود3 ماه و اگر به امید خدا همگی کلیر بشیم برنامه ریزی برای سفر به ا م ر ی ک ا کمی سخت میشه شاید بهتر باشه دوباره مدیکال را تمدید کنم البته درصورتی که سفارتها به ما اعلام کنند
شماره کیس***2016as1   تاریخ رویت قبولی: 15may     کنسولگری:abu dhabi
تعداد افراد منظور در کیس : 1  ارسال فرمهای سری اول:1jun  کارنت شدن کیس:12Aug    مصاحبه:اکتبر     دریافت کلیرنس:    APاکتبر   کلیر:18aprilبعداز حدود170روز   دریافت ویزا:

تشکر کنندگان: rezamehrzad ، fatemeh qanbari ، golia
شماره کیس 29xx 
تعداد کیس 2 نفر
مصاحبه 3 نوامبر ارمنستان شامل کلیرنس
?????? اندکی صبر سحر نزدیک است  ???????
تشکر کنندگان: behjan ، sahar2016 ، fatemeh qanbari
(2015-10-13 ساعت 01:58)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-10-13 ساعت 01:02)mersedehbb نوشته:  
(2015-10-12 ساعت 20:09)m.ghoreishi نوشته:  دوست عزیز باور بفرمایید از الان پیش بینی کردن کار خیلی دشواری هستش ولی از قدیم گفتن انسان به امید زندست و شماهم امیدوار باشید. در ۲۰۱۵ دوستان زیادی با شرایط  مشابه شما ویزا گرفتند
ولی بودند کسانی که با کیسهای پایین و به مراتب بهتر که موفق به گرفتن ویزا نشدند. کلآ لاتاری اسمش روشه و در تمام مراحل نیازمند داشتن شانس هستید

ببخشید یک سوال.میخواستم ببینم کسانی هم که سربازی معاف شدن هم احتمال کلیرنس خوردن دارن یا نه؟؟؟

این افراد 99 درصد اگر شغل حساس نداشته باشند مشمول کلیرنس نمیشوند ولی همیشه باید احتمالات را در نظر بگیرید
با سلام
بنده معافیت خرید خدمت دارم . درکارت هوشمند جدید نوشته شده نوع معافیت : موارد خاص
در هنگام مصاحبه اگر در مورد معافیت سوال شد چه پاسخی بایستی داده شود؟ اگر بگویم خرید خدمت چگونه می توان آنرا اثبات نمود؟ چون روی کارت نوشته شده موارد خاص
تشکر کنندگان:
(2016-02-07 ساعت 01:40)behjan نوشته:  
(2016-02-07 ساعت 01:12)rezamehrzad نوشته:  

دوست عزیز با این حساب بیشتراز حدود40روز دیگه به پایان مدیکالتون باقی نمونده و زمان پایان مدیکال من هم حدود2 ماه و اگر به امید خدا همگی کلیر بشیم برنامه ریزی برای سفر به ا م ر ی ک ا کمی سخت میشه شاید بهتر باشه دوباره مدیکال را تمدید کنم البته درصورتی که سفارتها به ما اعلام کنند

درسته, مدیکال رو من تمدید می کنم. شما هم می تونید تمدید کنید و نیازی به اعلام سفارت نیست. امیدوارم کلییری همگی زودتر بیاد و از بلاتکلیفی خلاص بشیم (:
شماره کیس:2016as2600، ارسال فرم‌ها21مِی، کنسولگری:آنکارا تغییر یافته به ایروان توسط kcc، تعداد افرادِ کیس:1، مصاحبه:اکتبر، آپدیت16اکتبر،9فوریه(ای-‌میل) کلیرنس:3مارچ دریافت ویزا:25 مارچ ورود به آمریکا:20جولای- Austin-TX دریافت گرین کارت 19سپتامبر سفرنامه
تشکر کنندگان: behjan ، asal1372 ، fatemeh qanbari

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان