کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کلیرنس برندگان لاتاری 2016
(2016-02-14 ساعت 16:20)MSDJVD نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 15:34)Persian-Gulf نوشته:  سلام دوستان

من هفته پیش 8 فوریه اخرین اپدیتم بود که / هم به or تبدیل شد ولی در سایت سفارت خبری نیست. یعنی من هنو ز کلیر نشدم یا هنوز زوده یا کلا or اینا همش الکیه؟

مرسی

ایا شما نفر اصلی بودید یا مجرد هستید ؟ چون شوهرم من در 8 فوریه به or تبدیل شده ولی من چون نفر اصلی هستم هنوز ایمیل نیامده. خیلی این مرحله کلیرنس جالبه . من شوهرم با شرایط سربازی ا به orتبدیل شده ولی من رشته غیر حساس کار در شرکت خصوصی و بدون شرایط سربازی هنوز جواب نگرفتم.
من نفر اصلیم. مال همسرم که اصلا  رو ready گیر کرده. ولی شاید شما  فقط AP برای همسرتون زدن و با کلیری ایشون شماهم ایشود بشین.
تشکر کنندگان: nimashariat ، sahar2016 ، matin86 ، مل مل
سلام به همه منتظران
من 8 اکتبر مصاحبه بودم ابوظبی
و بعد از آپدیت 9 دسامبر و 25 ژانویه چندی پیش آپدیت 11 فوریه را هم داشتم ولی کماکان خبری نیست و به or تبدیل نشدم.
این روزها خیلی سخت میگذره و دلواپسی زیاده.
فقط واسه هم دعا کنیم که همه چی زود و خوب پیش بره.
مرسی
تشکر کنندگان: j.modarres ، asal1372 ، sahar2016 ، behjan ، rezamehrzad ، matin86 ، مل مل
(2016-02-14 ساعت 16:24)Persian-Gulf نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 15:48)matin.sh نوشته:  

من هفته پیش 8 فوریه اخرین اپدیتم بود که / هم به or تبدیل شد ولی در سایت سفارت خبری نیست. یعنی من هنو ز کلیر نشدم یا هنوز زوده یا کلا or اینا همش الکیه؟

مرسی
سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم بابت کلیری 
اصولا سایت سفارت زیاد اپ نمیشه مرجع همون سایت سیس هستش شما باید الان منتطر دریافت ایمیل باشید که برید پاسپورت رو تحویل بدید

مرسی. ولی ایا طبییعه که الان یک هفته ایمیل نیومده؟
یکی از دوستان گفتن که براشون ایمیل نیومده بود و نه تماسی باهاشون گرفتن ایشون مصاحبه شون ابوظبی بود 
شما هم ابوظبی بودید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

اپدیتها: 3April , 22,26,28May , 8,11August و بالاخره 14August کلیر بعد از 137

تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 17:13)matin.sh نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 16:24)Persian-Gulf نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 15:48)matin.sh نوشته:  سلام دوست عزیز بهتون تبریک میگم بابت کلیری 
اصولا سایت سفارت زیاد اپ نمیشه مرجع همون سایت سیس هستش شما باید الان منتطر دریافت ایمیل باشید که برید پاسپورت رو تحویل بدید

مرسی. ولی ایا طبییعه که الان یک هفته ایمیل نیومده؟
یکی از دوستان گفتن که براشون ایمیل نیومده بود و نه تماسی باهاشون گرفتن ایشون مصاحبه شون ابوظبی بود 
شما هم ابوظبی بودید
بله. خوب از کجا بفهمیم؟
تشکر کنندگان:
(2016-02-14 ساعت 17:17)Persian-Gulf نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 17:13)matin.sh نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 16:24)Persian-Gulf نوشته:  مرسی. ولی ایا طبییعه که الان یک هفته ایمیل نیومده؟
شما هم ابوظبی بودید
بله. خوب از کجا بفهمیم؟
شما چند روز دیگه سایت سفارتو چک کنید واسه کلیری بعد برید ویزاتونو تحویل بدید
کیس نامبر:2016AS46xx << مصاحبه:31مارچ ابوظبی << وضعیت: برنده اصلی و دو نفر همراه ویزا یکضرب + یک همراه AP

تشکر کنندگان: matin86 ، مل مل
براي من هم ايميل نيومد
از سايت ابوظبي متوجه شدم

2016as16XX
پرکردن فرم :اواخر May
مصاحبه : اوایل اکتبر-ابوظبی
وضعیت :نفر اصلي کیس یه ضرب -نفر دوم كيس ؛AP اپديت ٩ دسامبر، 25 ژانویه .
کلیر اوایل فوریه   :-)

تشکر کنندگان: matin86
سلام دوستان عزیز من 9 فوریه بعد از 3 ماه جواب کلیرنس ام اومد 4 تا سوال داشتم.
1. من مشغله ی کاری دارم و میخوام پاسپورتم رو بفرستم ویزا بخوره برگرده نظرتون چیه به شرکت هایی که کار پیک آپ رو انجام میدن میشه اعتماد کرد؟خود پاریز تراول هم این کار رو میکنه؟
2. اگه خودم برم چقدر طول میکشه؟ مثلا سه شنبه بدم پاسپورت رو کی بهم پس میدن؟
3. هنوز مدیکال من تا 3 ماه دیگه معتبره تو سایت نوشته همون قدر ویزا میدن که مدیکال اعتبار داره. پس لازم نیست دوباره مدیکال بدم دیگه درسته؟
4. تو سایت ابوظبی نوشته هر یک شنبه تا سه شنبه ای میتونین بیاید واقعا نیاز به وقت گرفتن نیست؟
تشکر کنندگان: hamidzxc ، پرسپولیس6 ، مل مل ، matin86

مرسی
تبریک
spam  ایمیلتون رو هم چک کنید
تشکر کنندگان: پرسپولیس6
(2016-02-14 ساعت 21:44)azy.pazy.7 نوشته:  سلام دوستان عزیز من 9 فوریه بعد از 3 ماه جواب کلیرنس ام اومد 4 تا سوال داشتم.
1. من مشغله ی کاری دارم و میخوام پاسپورتم رو بفرستم ویزا بخوره برگرده نظرتون چیه به شرکت هایی که کار پیک آپ رو انجام میدن میشه اعتماد کرد؟خود پاریز تراول هم این کار رو میکنه؟
3. هنوز مدیکال من تا 3 ماه دیگه معتبره تو سایت نوشته همون قدر ویزا میدن که مدیکال اعتبار داره. پس لازم نیست دوباره مدیکال بدم دیگه درسته؟
4. تو سایت ابوظبی نوشته هر یک شنبه تا سه شنبه ای میتونین بیاید واقعا نیاز به وقت گرفتن نیست؟
سلام و تبریک میگم بهتون 
1. بله تعدادی از دوستان این کارو کردن و بعد از 10 روز پاسپورت رو گرفتن  پایز تراول رو نمیدونم باهاشون تماس بگیرید
2.پنج شنبه ساعت 2 بعداظهر اماده میشه 
3. نه نیازی نیست تمدید کنید مگر اینکه در طول این مدت مهاجرت نکنید
4.دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم نیاز به وقت گرفتن باشه 
موفق باشید

تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، matin86 ، samira2016 ، sahar2016 ، مل مل
(2016-02-14 ساعت 22:37)matin.sh نوشته:  
(2016-02-14 ساعت 21:44)azy.pazy.7 نوشته:  سلام دوستان عزیز من 9 فوریه بعد از 3 ماه جواب کلیرنس ام اومد 4 تا سوال داشتم.
سلام و تبریک میگم بهتون 
1. بله تعدادی از دوستان این کارو کردن و بعد از 10 روز پاسپورت رو گرفتن  پایز تراول رو نمیدونم باهاشون تماس بگیرید
2.پنج شنبه ساعت 2 بعداظهر اماده میشه 
3. نه نیازی نیست تمدید کنید مگر اینکه در طول این مدت مهاجرت نکنید
4.دقیق نمیدونم ولی فکر نکنم نیاز به وقت گرفتن باشه 
موفق باشید

دوست گرامی
فکر نمیکنم برای تاریخ صدور ویزا توسط سفارت به شما وقتی اختصاص داده بشه
موفق باشید
F4 Category‎
PD ‎2008
‎Case ‎No. ABD2010 ******
با نام کاربری sepidar

کیس لاتاری با کیس نامبر 2016xxx
تعداد نفرات 4/رویت قبولی هفته ی آخر می/ارسال فرم هفته ی اول جولای/ (دلیل تاخیر درمصاحبه)تغییر سفارت از آنکارا به ابوظبی توسط خودم/مصاحبه اوایل نوامبر/هردو دارای شغل دولتی و لیسانس غیرحساس/ برنده اصلی س ارتش/ آپدیت سفارت فردای مصاحبه/ آپدیت سیس 9 دسامبر 25 ژانویه 17 مارچ 22 مارچ/کلیرنس 22 مارچ/ ورود به نیویورک 28 اپریل/تاریخ رسیدن ssn یک هفته بعد/
تازه اول راهشه بقیه شم با خودشه/ فکرنکن هرچی از این دست بدی همونو از اون دست میگیری  حتما" صدبرابرشو میگیری
تشکر کنندگان: hamidzxc ، matin86 ، samira2016 ، sahar2016
(2016-02-14 ساعت 16:20)MSDJVD نوشته:  

مرسی

ایا شما نفر اصلی بودید یا مجرد هستید ؟ چون شوهرم من در 8 فوریه به or تبدیل شده ولی من چون نفر اصلی هستم هنوز ایمیل نیامده. خیلی این مرحله کلیرنس جالبه . من شوهرم با شرایط سربازی ا به orتبدیل شده ولی من رشته غیر حساس کار در شرکت خصوصی و بدون شرایط سربازی هنوز جواب نگرفتم.
سلام
آیا شما در حرفه پزشکی فعالید ؟
تشکر کنندگان: لطف اله
سلام بچه ها.
کیا دچار طلسم9دسامبر و 25 ژانویه هستن؟
بگین یه سرشماری بکنیم ببینیم وضعیت چطوره
شماره کیس:**15
مصاحبه:5اکتبر ابوظبی
برنده اصلی:همسرم
دریافت ویزا:همسر و فرزندم یکضرب و خودمAp
ورود برنده اصلی به امریکا:22مارچ،3فروردین
سربازی:س پ ا ه
مدرک:لیسانس معماری؛شغل آزاد
اپدیت:9دسامبر و 25 ژانویه و 15فوریه 18و21 مارچ(البته این3تاآپ آخر جواب ایمیل هام بوده) 20اپریل سایت ceac
روز مصاحبه در سایت ابوظبی
کلیر:؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: پرسپولیس6 ، sahar2016
(2016-02-15 ساعت 00:04)Amirreza65 نوشته:  سلام بچه ها.

دقیقا ما هم طلسم شدیم .
كيس نامبر:2016AS000026xx  >>> تعداد افراد كيس:3نفر>>> سفارت:abd >> تاريخ مصاحبه:oct>>>نتيجه:كليرنس>>آپديت ها : 9دسامبر.25ژانویه.8مارچ.19آپریل.04 می.19 می
معافیت سربازی ..کارشناس ارشد معماری...کار در دفتر شخصی

تشکر کنندگان: sahar2016 ، matin86

حاضر
برنده 2016
کیس:::**24
ارسال فرم:::16 may
تعداد نفرات کیس(3نفر)
برنده(خانم)...خانه دار..رشته مترجمی زبان...
تاریخ مصاحبه::::4 اکتبر(انکارا تغییر به ابوظبی)
ویزای یک ضرب خودم و دخترم
شوهرم کلیرنس (س:ارتش..)(.شرکت خصوصی)
آپدیت ها..9دسامبر؛؛؛25 ژانویه؛؛؛؛6مارچ؛؛؛9مارچ
مقصد کارولینای شمالی(شهر رالی)
ورود به امریکا ...خودم و دخترم25 مارچ ..
ویزای همسرم?⌛?✅?
(2016-02-15 ساعت 03:30)آنیسا91 نوشته:  

حاضر
منم طلسم شدم
#برنده لاتاری 2016
تعداد کیس: 1 نفرBig Grin        
محل مصاحبه:  ابوظبی ( سفارت اول آنکارا)
تاریخ مصاحبه :هفته دوم نوامبر
وضعیت:ApSad      اپدیت :6 دسامبر، 9 دسامبر،25 ژانویه. 18 مارچ 22مارچ در سیس
و سرانجام کلییر: 22 مارچ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان