کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
(2016-02-04 ساعت 23:45)غنچه نوشته:  دستتون درد نکنه با اطلاعات خوبتون میشه درمورد اجاره خونه و مدارس شارلوت هم بنویسید انشاالله موفق باشید

بسته به محله زندگیتون توی شارلوت نرخ ها فرق میکنه طبیعتا ولی به طور میانگین با هزینه 600-800 دلار میتونین یه خونه اجاره کنین توی جای خوبِ شارلوت

اگه با مجتمع های مسکونی هم مشکل ندارین یه واحد 2 خوابه با همه امکانات - اینترنت/وای فای رایگان - پارکینگ + پارگینگ مهمان - استخر - سالن ورزش جمعا میشه ماهی 750 دلار

مدارس هم که بسته به مقطع تحصیلی فرق میکنه که یه نرخ جامع داره و یه نرخ این استیت که بعد از 1 سال اقامت هزینه های تحصیلی (توی دانشگاه رو میدونم در مورد مدارس نمیدونم که صدق میکنه یا نه) یک سوم میشه... یعنی هزینه واحد های 270 دلاریتون میشه تقریبا 80-90 دلار... با همین تناسب برای مدارس هم اگه حساب بشه تعداد واحد های تحصیلی هر سالشون رو حساب کنید نرخش به دست میاد
Life Is a One Way Road, Don't Focus On What's In The End
Enjoy Every Moment of This Passing Road
تشکر کنندگان: غنچه ، msr839 ، pichak333 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-02-04 ساعت 23:45)غنچه نوشته:  دستتون درد نکنه با اطلاعات خوبتون میشه درمورد اجاره خونه و مدارس شارلوت هم بنویسید انشاالله موفق باشید

بسته به محله زندگیتون توی شارلوت نرخ ها فرق میکنه طبیعتا ولی به طور میانگین با هزینه 600-800 دلار میتونین یه خونه اجاره کنین توی جای خوبِ شارلوت

اگه با مجتمع های مسکونی هم مشکل ندارین یه واحد 2 خوابه با همه امکانات - اینترنت/وای فای رایگان - پارکینگ + پارگینگ مهمان - استخر - سالن ورزش جمعا میشه ماهی 750 دلار

مدارس هم که بسته به مقطع تحصیلی فرق میکنه که یه نرخ جامع داره و یه نرخ این استیت که بعد از 1 سال اقامت هزینه های تحصیلی (توی دانشگاه رو میدونم در مورد مدارس نمیدونم که صدق میکنه یا نه) یک سوم میشه... یعنی هزینه واحد های 270 دلاریتون میشه تقریبا 80-90 دلار... با همین تناسب برای مدارس هم اگه حساب بشه تعداد واحد های تحصیلی هر سالشون رو حساب کنید نرخش به دست میاد
تشکر کنندگان: msr839 ، غنچه ، pichak333 ، jsmlz ، aram_hpanahi
(2016-02-04 ساعت 23:57)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 23:49)dv2017 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 18:28)Pakpourasghar نوشته:  اطلاعاتی راجب شهر شارلوت:
...
همچنین درصد بیکاری در این شهر عدد بالای 8.9 است  ک رقم بالایی به شمار می اید.

pakpourasghar عزیز ممنون از اطلاعاتت . نرخ بیکاری شارلوت فکر کنم 5.3 باشه .
مرجع :
bestplaces.net

من هم يکى دو جا ديدم اين عددى ک شما فرمودين،ولى 8.9 درصد تو سايت ها و وبلاگ هاى رسمى خود شهر شارولت به وضوح معلومه.
خواهش ، بنده عرض کردم.
این تفاوت خیلی زیاده ، میشه لطف کنید و لینک سایت ها و وبلاگ رسمی که گفتید رو بذارید
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، jsmlz
به امید خدا بعد از عازم شدن به فرودگاه های آمریکا یه میتینگ خوشگل موشگل بذاریم
نظرتون چیه؟ بعد از 1-2 ماه که جاگیر شدیم یه میتینگ بذاریم با هم بگیم و بخندیم Smile
تشکر کنندگان: msr839 ، babak_m ، mehre cyrus ، pichak333 ، jsmlz ، sheghi ، aram_hpanahi
تو برو در جهان  خود خوش باش /دست بردار از من اوباش
بهشت جملگی یکپارچه مفت چنگ تو خادم المله .
ما که از دست تو در دنیا زندگیمان جهنم کبری
.....
اگه یکخورده سواد سیا سی ملت بالا بود امریکایی جلو ما لنگ مینداخت .
ولی حیف ک چرخ گردون وارونه چرخید .
من امسال قبول بشم نزری میدم ..فرار کنم برم
تا چند سال دیگه این دوستان قدیمی اینجا باید باشند نمیدونم

ولی ان شالله برید دیگه برنگردید .
اخرین باری که میام تا اردیبهشت با با ی دوستان
(2016-02-05 ساعت 00:19)dv2017 نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 23:57)Pakpourasghar نوشته:  
(2016-02-04 ساعت 23:49)dv2017 نوشته:  pakpourasghar عزیز ممنون از اطلاعاتت . نرخ بیکاری شارلوت فکر کنم 5.3 باشه .
مرجع :
bestplaces.net

من هم يکى دو جا ديدم اين عددى ک شما فرمودين،ولى 8.9 درصد تو سايت ها و وبلاگ هاى رسمى خود شهر شارولت به وضوح معلومه.
خواهش ، بنده عرض کردم.
این تفاوت خیلی زیاده ، میشه لطف کنید و لینک سایت ها و وبلاگ رسمی که گفتید رو بذارید

ضمن عذر خواهى از دوست عزيز و بقيه هم فرومى ها،من به اشتباه ميانگين امار 2012 تا 2013 رو اعلام کردم،ب دليل بى توجهى به تاريخ اپديت سايت اين اتفاق افتاد،پوزش از دوستان.
همونطور هم ک دوست  DVD 2017  فرمودن امار همون 5.3 درصد هستش.
روي كاغذ خم شده بود
بنويسد «آزادي»
بالای سرش
بيست قرن پرنده بود
كه در هوا مي‌چرخيد
هر دور خسته‌تر
هر دور، بالاتر و، دورتر.
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، msr839 ، pichak333 ، jsmlz
شارلوت یه شهر در حال توسعه هست...
تعداد زیادی مجتمع های تجاری توش داره ساخته میشه، آسمون خراش... شرکت های بزرگ تجاری در حال احداث شعبه هستن تو این شهر
میدونین این یعنی چه تعداد فرصت شغلی؟

مطمئن باشین نرخ بیکاری از این هم کمتر میشه توش...
(2016-02-05 ساعت 00:42)kkr200 نوشته:  به امید خدا بعد از عازم شدن به فرودگاه های آمریکا یه میتینگ خوشگل موشگل بذاریم
نظرتون چیه؟ بعد از 1-2 ماه که جاگیر شدیم یه میتینگ بذاریم با هم بگیم و بخندیم Smile

ایشالا که به ارزوت برسی و برنده بشی و زود بیای اینور
اما ما که برنده 2015 هستیم یک گروه تو تلگرام داریم و از احوال هم با خبر هستیم ولی اینجا اینقدر درگیری زیاده که حتی وقت به خودمون نمیرسه چه برسه میتینگ بزاریم. 3 ماهه دارم دنبال خونه میگردم تو اس انجلس هنوز نتونستم پیدا کنم و به ماها که تازه اومدیم به راحتی خونه نمیدن. بهترین دوران لاتاری همون اوایلشه که دغدغه مصاحبه داری بقیش همش درگیری روانی و پر استرسه. فقط باید زبان بخونین فقط زبان
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
(2016-02-05 ساعت 02:18)babisondes نوشته:  
(2016-02-05 ساعت 00:42)kkr200 نوشته:  به امید خدا بعد از عازم شدن به فرودگاه های آمریکا یه میتینگ خوشگل موشگل بذاریم

اما ما که برنده 2015 هستیم یک گروه تو تلگرام داریم و از احوال هم با خبر هستیم ولی اینجا اینقدر درگیری زیاده که حتی وقت به خودمون نمیرسه چه برسه میتینگ بزاریم. 3 ماهه دارم دنبال خونه میگردم تو اس انجلس هنوز نتونستم پیدا کنم و به ماها که تازه اومدیم به راحتی خونه نمیدن. بهترین دوران لاتاری همون اوایلشه که دغدغه مصاحبه داری بقیش همش درگیری روانی و پر استرسه. فقط باید زبان بخونین فقط زبان

مرسی و امیدوارم که مشکلاتتون همه به زودی حل بشه و به قسمتای خوب و شیرینِ مهاجرت برسین

در موردِ مشکل که همه جا هست ولی خب یه آخرِ هفته فک نکنم برای کسی مشکلِ اضافه ای باشه... حداقل برای اونایی که میتونن تو 2-3 ماهِ اول خونه رو اوکی کنن

در موردِ زبان باید بگم که چه مهاجرت کنیم و چ نکنیم به درد میخوره، من از بچگی زبان رو دوست داشتم با این که کلاس نرفتم ولی زبانم در حد قابل قبولی خوب هست
دیروز یه سریال رو میدیدم خیلی گشتم ولی زیر نویسش نبود تصمیم گرفتم همینجوری نگاش کنم... تا الان توجه نکردم ولی از تمامِ مکالماتشون شاید 10-12 تا جمله رو متوجه نشدم چی میگن اونم زمانی بود که خیلی تند حرف میزدن و کل کل میکردن...
تشکر کنندگان: msr839 ، pichak333 ، jsmlz ، sheghi
" احمد شاملو "

چه جالب است
ناز را می کشیم؛
آه را می کشیم؛
انتظار را می کشیم؛
فریاد را می کشیم؛
درد را می کشیم؛
ولی بعد از این همه سال، آنقدر نقاش خوبی نشده ایم که بتوانیم دست بکشیم!
.... " از هر انچه آزارمان میدهد"
تشکر کنندگان: dv2017 ، jalayevatan ، msr839 ، pichak333 ، jsmlz ، sheghi ، نسل سوخته
(2016-02-05 ساعت 02:18)babisondes نوشته:  

انشالا شما هم زودتر خونه پیداکنی و زودتر مستقر بشی...ولی اگه بشه کسی که تازه میاد امریکا تا زبانش اوکی بشه خونه و کار پیدا کنه اگه
یه فامیلی دوستی اشنایی کسی داشته باشه که چند ماهه اول پیشش باشه خیلی زودتر راه میوفته و چند ماه میوفته جلو....البته خیلیا هم کسی رو ندارن وتا جا بیوفتن یک سال اول یه ذزه سخت میگذره بهشون ولی در هر حال خدا هست و جایی برای نگرانی نیست:-) عشق است خدای مهربون جمعه خوبی داشته باشید مهاجری ها
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: jalayevatan ، storagemeter ، dv2017 ، msr839 ، pichak333 ، jsmlz ، aram_hpanahi ، mehre cyrus ، kavevfarahzad
جادوگری که روی درخت انجیر زندگی می کند
به لستر گفت: یه آرزو کن تا برآورده کنم
لستر هم با زرنگی آرزو کرد
دو تا آرزوی دیگر هم داشته باشد

بعد با هر کدام از این سه آرزو
سه آرزوی دیگر آرزو کرد
آرزوهایش شد نه آرزو با سه آرزوی قبلی
بعد با هر کدام از این دوازده آرزو
سه آرزوی دیگر خواست
که تعداد آرزوهایش رسید به ۴۶ یا ۵۲ یا...
به هر حال از هر آرزویش استفاده کرد
برای خواستن یه آرزوی دیگر
تا وقتی که تعداد آرزوهایش رسید به...
۵ میلیارد و هفت میلیون و ۱۸ هزار و ۳۴ آرزو

بعد آرزو هایش را پهن کرد روی زمین و شروع کرد به کف زدن و رقصیدن
جست و خیز کردن و آواز خواندن
و آرزو کردن برای داشتن آرزوهای بیشتر
بیشتر و بیشتر
در حالی که دیگران میخندیدند و گریه می کردند
عشق می ورزیدند و محبت می کردند
لستر وسط آرزوهایش نشست
آنها را روی هم ریخت تا شد مثل یک تپه طلا
و نشست به شمردنشان تا ......  پیر شد

و بعد یک شب او را پیدا کردند در حالی که مرده بود
و آرزوهایش دور و برش تلنبار شده بودند
آرزوهایش را شمردند
حتی یکی از آنها هم گم نشده بود
همشان نو بودند و برق می زدند
بفرمائید چند تا بردارید
به یاد لستر هم باشید
که در دنیای سیب ها و بوسه ها و کفش ها
همه آرزوهایش را با خواستن آرزوهای بیشتر حرام کرد !!!
آن عشق که در پرده بماند به چه ارزد؟
عشق است و همین لذت اظهار و دگر هیچ ...

سلام

دوستان شما از همین تصویر امسالتون برای سال بعد استفاده میکنید؟

پ.ن: البته میدونم که میدونید که میدونند که قبول میشیم! اما خب! حقیقت تلخه دیگه!
تشکر کنندگان: avenger ، pichak333 ، jsmlz ، msr839
(2016-02-05 ساعت 13:37)milade نوشته:  سلام

دوستان شما از همین تصویر امسالتون برای سال بعد استفاده میکنید؟

پ.ن: البته میدونم که میدونید که میدونند که قبول میشیم! اما خب! حقیقت تلخه دیگه!

من که عکسی که واسه قرعه کشی 2016 بود رو واسه 2017 هم استفاده کردم...قیافم همونه دیگه تغییری نکردم...فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاد
رود خانه ها می دانند که عجله ای در کار نیست

ما روزی به مقصد خواهیم رسید! Wink
امیلن
تشکر کنندگان: pichak333 ، milade ، jsmlz ، msr839

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان