کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
منم از سال 2008 هر سال ثبت نام کردم البته هم خودم هم همسرم. ولی همسرم چند سال از من جلوتر هم ثبت نام میکرده
تشکر کنندگان: usamohajer ، msr839 ، Alizzz ، mehrdad4422 ، amirmc ، aram_hpanahi
Rainbow 
(2016-05-03 ساعت 17:18)milade نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:15)usamohajer نوشته:  دوستان بگید هر کدوم چندمین باره لاتاری شرکت میکنید؟ من 15 ساله شرکت میکنم از زمانی که باید فرم کاغذی پر میکردیم و با پست میفرستادیم

من از زمان احمد شاه قاجار شرکت میکردم که با چاپار میفرستادیم. اینقد نامه فرستاد که مملکت رو به باد داد.

اون زمانا سخت بود چون باید به ادم خوارا اعتماد میکردند نامه ها رو میدادند بهشون تا از اقیانوس ارام درشون کنه.
چه فلاکتی بود ...

خدا صبر بده (يعني داده ، زيادي هم داده!)
تشکر کنندگان: msr839 ، milade ، mehrdad4422 ، amirmc ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:07)Ccroperator نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:04)آخشام نوشته:  دوستان برا اینکه از استرستون کم کنم تا مثل خودم ریلکس باشین اینو خدمتتون عرض کنم که واژه ی HOPE در ترکی میشه ایست! وقفه! مانع!

حالا دیگه خودتون میدونین چقدر روی این کلمه تکیه کنین خخخ

یادمه یه زمانی توی دنیا یه کلمه توی یه زبانی کشف شده بود که معنای عشق رو میداد و در زبان دیگه ای معنای تنفر رو.
بیچاره اونایی که توی زبان به معنای عشق بودن دچار افسردگی شده بودن
راست میگه
مثلاً ماشین که داره دنده عقب میاد میگن هوپ هوپ داره میخوره به دیوار Big Grin

دمت گرم کلی خندیدم،تازه بعضی وقا کش دارم میشه هوووووووپپپپ
تشکر کنندگان: آخشام ، msr839 ، mehrdad4422
(2016-05-03 ساعت 17:15)usamohajer نوشته:  دوستان بگید هر کدوم چندمین باره لاتاری شرکت میکنید؟ من 15 ساله شرکت میکنم از زمانی که باید فرم کاغذی پر میکردیم و با پست میفرستادیم

بابا دمت گرم و خدا قوت !!!
آدمه اميدوار به شما ميگن . انشاالله امسال قبول ميشيد
من سال اوليم Smile)
Dv 2017 = not selected
Dv 2018 = not selected
Dv 2019 = not selected
Dv 2020...
تشکر کنندگان: usamohajer ، msr839 ، mehrdad4422 ، amirmc ، rezaeebarmi ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:20)usamohajer نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:18)dv2017 نوشته:  
من يه سال كاغذي ثبت نام كردم فكر كنم DV2003 بود بعدش همرو بغير از دو سال در انتظار قبولي بودم  Sad

ایشالله امشب خبر خوب بگیری
ممنون دوست عزيز ،شما هم  Smile
آقا من نميدونم چرا ديروز تاحالا هركي اين آرزو رو برام ميكنه ( شما سوميش هستي) نيشم تا بناگوش باز ميشه  Big Grin
چگونه کاربر حرفه ای مهاجرسرا شویم؟‎
We don't grow when things are easy  We grow when we face challenges
تشکر کنندگان: msr839 ، hamid_one ، mehrdad4422
اخرین لحظاته چیزی دیگه تا اعلام نتایج نمونه
برای یک عده راه جدیدی پیش روشون قرار میگیره یک عده هم باز به قول دوستان جمله معروف رو میبینن اما چه بهتر که همه ما خودمون راه جدید رو واسه خودمون باز کنیم.
این تاپیک هم مثل پارسال خوب بود همراه با فراز و نشیب خاص خودش.دوستی ها امید ها که به هم میدادن...بعضی موارد دعوا بحث و جدل...بحث های مفید...معرفی شهرها...رد و بدل شدن اطلاعات...دوستان خوبی که زحمتش رو میکشیدن و همیشه طی این مدت بودن.امیدوارم همیشه دوستی ها باشه حرفه های خوب و مفید بمونه و کینه های از بین برن.
امشب هر اتفاقی که افتاد هر نتیجه ای که بود اول خدارو شکر کنیم بعد فارغ از همه چیز کمی تامل کنیم و در مورد خودمون زندگیمون اهداف و ایندمون بیندیشیم.
هرجا که هستیم در هر حالی اول از همه در نام یاد خداوند باشیم دوم انسان باشیم پاک در فکر روح جسم سوم خودمون باشیم بدون تقلید از کسی.
امیدوارم همه دوستان به اهدافشون برسن و ارزوهاشون محقق بشه و بهتر از همه سلامتی داشته باشن در همه حال و همه جا.
خداوند نگهدارتون
تشکر کنندگان: dv2017 ، Alizzz ، msr839 ، mehrdad4422 ، Daneshjo ، rezaeebarmi ، amirmc ، aram_hpanahi ، آناهیتا-2013 ، amin_j
(2016-05-03 ساعت 17:09)jalliill نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:05)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:39)jalliill نوشته:  قبول شدن من = استعفا. فروش خانه . ازدواج . شروع زندگی جدید.
قبول نشدن = هیچی. ادامه روند فعلی

اگر خانم باشید از ته دل دعا میکنم قبول شید
نه بخاطر لاتاری ها،نه
بخاطر ازدواج Big Grin

خانم نیستم. ولی دعا کنید باز. چون نامزدم خانومه

آخی
دعا دعا دعا دعا
تشکر کنندگان: msr839
بچه هااااااااا از صميم قلبم براتون آرزو مي كنم كه اگر اين برنده شدن به خير و صلاحتون هست خدا كنه كه برنده بشيد
هيچ كسي بهتر از اوسا كريم نميدونه برامون چي خوبه چي بد
شايد الان به امضاي من نگاه كنيد و يه چيزي تو دلتون بگيد ولي واقعيتش اينه كه ما انقدر بي خيال قبولي بوديم كه شهريور ماه خيلي تصادفي سايتو چك كرديم و ديديم قبول شديم طوري بودش كه اصلا اميدي به اينكه وقت مصاحبه بهمون برسه نداشتيم همون موقع گفتم خدايا اگر به خير و صلاحمون هست همه چيزو خودت جور كن اگرم نيست كه يه راه ديگه اي جلوي پامون بزار كه نشدن اين كار يادمون بره
به عنوان يكي كه يكم توي اين مسير تجربه اش بيشتر از شماست عرض ميكنم كه اگرم برنده نشديد خييييييييييييييييييييلي خودتونو اذيت نكنيد راههاي موفقيت زياد ولي قبول دارم يكم سخت تر هست

با آرزوي موفقيت براي تك تكتون

يا حق
شماره كيس: ***2015AS00002
تاريخ رويت قبولي: 15سپتامبر
تعداد افراد كيس: ۲ نفر
سفارت: آنكارا تغییر به ایروان
تاريخ تكميل فرم: 10 نوامبر
دريافت نامه دوم: 24 مارچ
تاريخ مصاحبه: ۴ مي
دريافت ويزا : ۶ مي
همسرم :AP

آپديت ها: ...19 مي، همسرم، 2جون همسرم، 4 جون خودم.... به ميمنت و مباركي
همسر م 9 جون كلير شد.24 جون Issue شد، 25 جون ويزارو دريافت كرديم.

اگر ميخوام خوشبخت باشم،زندگي رو به يه هدف گره ميزنم، نه به آدما و اشياء....Shy
تشکر کنندگان: msr839 ، rezaeebarmi ، amirmc ، aram_hpanahi ، dv2017
(2016-05-03 ساعت 17:09)jalliill نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:05)aram_hpanahi نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 16:39)jalliill نوشته:  قبول شدن من = استعفا. فروش خانه . ازدواج . شروع زندگی جدید.
قبول نشدن = هیچی. ادامه روند فعلی

اگر خانم باشید از ته دل دعا میکنم قبول شید
نه بخاطر لاتاری ها،نه
بخاطر ازدواج Big Grin

خانم نیستم. ولی دعا کنید باز. چون نامزدم خانومه

آخی
دعا دعا دعا دعا Big Grin
تشکر کنندگان: jalliill ، msr839 ، Daneshjo
Rainbow 
(2016-05-03 ساعت 17:17)Màhsa 75 نوشته:  وای خدا شماها چقدر منفی فکر می کنید و منفی حرف می زنید بابا امیدوار باشید اگه اسمتون دراومد که چه بهتر اگه در نیومد که انشاالله سال دیگه پس ناامید نباشید مطمئنن امشب می برید.

آخه اگه شما دقت كني ،بعضي از اين بنده خداها ، از زمان دايناسورا دارن ثبت نام ميكنن و قبول نميشن ، خوب حقم دارن اينقد منفي باشن .
تشکر کنندگان: msr839 ، dv2017 ، jalliill ، milade ، Alizzz ، mehrdad4422 ، mary59 ، aram_hpanahi
(2016-05-03 ساعت 17:22)dv2017 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:20)usamohajer نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 17:18)dv2017 نوشته:  من يه سال كاغذي ثبت نام كردم فكر كنم DV2003 بود بعدش همرو بغير از دو سال در انتظار قبولي بودم  Sad

ایشالله امشب خبر خوب بگیری
ممنون دوست عزيز ،شما هم  Smile
آقا من نميدونم چرا ديروز تاحالا هركي اين آرزو رو برام ميكنه ( شما سوميش هستي) نيشم تا بناگوش باز ميشه  Big Grin

قطعا برنده میشی
تشکر کنندگان: hamid_one ، msr839 ، dv2017 ، mehrdad4422
تو طالع بینی ماه تولد من نوشته
اعداد شانس 1 و 7
روز اقبال : چهارشنبه

بنظرتون تفسیرش چیه؟ یعنی من فردا برم سایت و چک کنم نتیجه قبولی رو می بینم عایا؟ Rolleyes Rolleyes Rolleyes
تشکر کنندگان: msr839 ، mehrdad4422 ، aram_hpanahi ، hamid_one
(2016-05-03 ساعت 17:20)آخشام نوشته:  من هم سالها پیش یک نامه ای به کریستف کلمب دادم که با خودش ببره به آمریکا. نمیدونم رسیده دست kcc یا نه
سرت کلاه رفته ...
حتماً بهش پول هم دادی؟
به ما هم گفت اما من شک کردم ندادم نامه رو.
آخه اون زمان اصلاً KCC نبود که، اون موقع سازمان هدفمندی یارانه های امریکا مسئول این امر بود. رئیسش هم یه سرخپوست مو فرفری بود. یادت که میاد؟

من از اولش میدونستم کریستف چاخان میکنه.
تشکر کنندگان: آخشام ، msr839 ، dv2017 ، aram_hpanahi ، كيان يوسفي
دیگه یواش یواش به لحظات ملکوتی اعلام نتایج نزدیک میشیم. با اخلاص باشین تا همه حاجت روا بشین ایشالا
تشکر کنندگان: usamohajer ، soheil77 ، Alizzz ، dv2017 ، msr839 ، milade ، sepideh1234 ، aram_hpanahi ، arminqt
(2016-05-03 ساعت 17:25)rezaeebarmi نوشته:  تو طالع بینی ماه تولد من نوشته
اعداد شانس 1 و 7
روز اقبال : چهارشنبه

بنظرتون تفسیرش چیه؟ یعنی من فردا برم سایت و چک کنم نتیجه قبولی رو می بینم عایا؟    Rolleyes  Rolleyes  Rolleyes

امتحانش ضرر نداره دوست عزیز
تشکر کنندگان: msr839 ، sepideh1234 ، rezaeebarmi ، aram_hpanahi ، Daneshjo ، nazi56

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان