کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری DV-2017
نتایج لاتاری DV-2017 اعلام شد.

راهنمای مشاهده نتایج لاتاری به همراه لینکها و نمونه نامه قبولی جدید، در تاپیک نتایج لاتاری DV-2017 قرار گرفت.

برندگان لاتاری لطفاً با ارسال مشخصات کیس خود در تاپیک خلاصه وضعیت کیس کاربران مهاجرسرا وضعیت خود را اعلام کنند.
نزدیک شد

5555 Sec
تشکر کنندگان: hamedDV ، usamohajer
(2016-05-03 ساعت 18:56)usamohajer نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 18:54)amin_sh نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 18:52)mr.amir007 نوشته:  اقا سوال  همگانی همه باید به صورت پست جواب بزارید
شما ایا ساعت هشت و نیم همان دقایق اول که نتایج رو اپلود کردن تو سایت چک می کنید
یا کاذب بشینید عین اون پرنده که زمستون یادش می ره کجا خوراک گذاشته به خودتون دلداری میدید و چند روز بعد چک میکنید ؟
گزینه یک : 8:30 چک میکنم
گزینه دو: 1 ساعت بعدش چک می کنم
گزینه 3: فردا چک می کنم
گزینه 4: چند روز بعد چک میکنم
لطفا به این پست احترام بزارید و همه جواب بدید

من 4

گزینه یک

تا الان نزدیک 10نفر گفتند این رو همه ادامه بدید و بگید لطفا
بقیه دوستان احترام بزارند و بگند کدام گزینه
خدایا تورا به اون بزرگی و عظمت بی کرانت قسمت کن و حاجت روا
2011
2012
2013
2014
2015
2016
خدایا به امید تو وتوکل برتو امید دارم Smile 2017
تشکر کنندگان:
دو سال پیش مثل امشب، با نامزد سابقم در پایتخت یکی از شهرهای آسیای میانه قدم میزدیم که به سه تا خارجی کوله بر برخوردیم، کوله برها توریست هایی هستند که با کمترین هزینه مسافرت میکنند. هاج و واج با نقشه درگیر بودند و معلوم بود خیلی خسته هستند. به نامزدم گفتم بریم جلو باهاشون صحبت کنیم ببینیم مشکلشون چیه، اگر انگلیسی بلد بودند من حرف میزنم اگر روسی تو حرف بزن. رفتیم و فهمیدیم دو تاشون زوج فرانسوی هستند و یکیشون یه خانم لهستانی که تازه با اتوبوس از یه کشور دیگه رسیدند. دنبال یه هتل خیلی ارزون بودند از کتابچه راهنماشون که وقتی تماس گرفتم براشون، معلوم شد اون هتل بسته شده. با پیشنهاد به نامزدم ازشون دعوت کردیم که شب رو میتونن خونه من بمونن. خیلی خوشحال شدن و اومدن. ازشون حسابی پذیرایی کردیم. کلی هم از دستشون خندیدیم موقع خواب میخواستن از کیسه خوابشون استفاده کنن Big Grin
این بود که اون شب نتونستم نتایج لاتاری رو چک کنم! فردا صبح که چک کردم باورم نمیشد برای مراحل بعد اسمم در اومده! در پوستم نمیگنجیدم.... مطمئن بودم نتایج خیلی قبل تر از لطفی که من در حق خارجی ها کرده بودم مشخص شده بوده اما نمیدونم چرا مدام به اون ها میخواستم ربط بدم! نتیجه اینکه هر شرایطی که پیش اومد و خدا خواست اسمتون در اومد یا قسمت نبود و در نیومد. سعی کنید کار درست و خوب رو انجام بدید. امیدوارم خوشحالی اون روزم رو تک تکتون تجربه کنید Wink
شماره کیس: 2015-4XXX رویت قبولی: 2 می کنسولگری: از آلماتی درخواست به Yerevan دادم تعداد افراد منظور در کیس: از 2 تبدیل به یک
ارسال فرمهای سری اول: می 2014 >>>> آنلاک سپتامبر >>>> ارسال مجدد 30 اکتبر
کارنت شدن کیس: Feb 2015 نامه دوم: 24 Feb مصاحبه 6 آوریل دریافت ویزا 15 آوریل
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، dv2017 ، victor2016 ، darabi ، redbull ، abas_kashan
(2016-05-03 ساعت 18:58)mr.amir007 نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 18:56)usamohajer نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 18:54)amin_sh نوشته:  من 4

گزینه یک

تا الان  نزدیک 10نفر گفتند این رو همه ادامه بدید و بگید لطفا
بقیه دوستان احترام بزارند و بگند کدام گزینه

گزینه یک
.
.
.
.
.
.
.
2008‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2009‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2010‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2012‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2013‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2014‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2015‎ ‎HAS ‎NOT BEEN‎ SELECTED‎
‎2016‎ HAS ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED‎
‎2017‎ ‎HAS‎ ‎NOT ‎BEEN‎ SELECTED
‎2018‎ ............‎Achieve my dream
تشکر کنندگان:
زمان شما محدود است
آن را با زندگی کردن در دنیای دیگران هدر ندهید.
استیو جابز
تشکر کنندگان: dv2017 ، rezaeebarmi ، fadmin
(2016-05-03 ساعت 18:28)someonelikeyou نوشته:  میلاد این کارایی که تو میکنی سال پیش و سالهای قبل کرایسیس میکرد با این تفاوت که اون با نمک بود و تو دل برو

میفهمی که
سامی دوست داریم
سامی دوست داریم
سامی دوست داریم
سامی دوست داریم Big Grin
تشکر کنندگان: someonelikeyou
(2016-05-03 ساعت 18:52)milade نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 18:46)پرستو نوشته:  دوستان قبولی در لاتاری به معنی گرفتن ویزا نیست قبول ندارید یک سر به این لینک بزنید
https://www.mohajersara.org/forum/thread-5923.html

قبولی به معنی 100%ی ویزا هست. مگر اینکه طرف سریع اعلام شماره حساب بانک ملی نکنه و هزینه هایی رو که بهش میدن رو نگیره.
قبولی یعنی یکسال حقوق اداره کار رایگان به افراد.

حرف نباشه.
شما باور نداری برو خاطرات 2010 و حتی سال گذشته را بخون در تمام این سالها که من در چریان کار بچه ها هستم میبینم که عده ای روز های اخر نتوانستن ویزا بگیرند به همین خاطر هست من اصرار دارم بچه ها این تایپیک را بخونند اگر شما قبول شدی و به همه بگی که لاتاری قبول شدی و خدای نخواسته نتونی ویزا بگیری همه   Big Grin  بهت میخندند  و .......
پس دوستان تا لحظه گرفتن ویزا به هیچ کس نگویید لاتاری قبول شدید این تجربه من هست
تشکر کنندگان: milade
طبق مشاهدات خودم ، هر چقدر دیرتر چک کنید ، شانس قبولیتون بیشتره.

حالا خود دانید.
برید لحظه اول چک کنید و به بختتون لگد بزنید.
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان: usamohajer ، rezaeebarmi ، darabi ، eexaminee ، milade
(2016-05-03 ساعت 16:20)jalliill نوشته:  دوستان شما اگر جای من بودید و اسمتون در میامد حاضر بودید از کار استعفا بدید ! خونتون رو بفروشید... تمام دارایی ها تونو نقد کنید و ریسک رفتن رو بپذیرید. اینکه حتی ممکنه موفق هم نشید بعد از رفتن!
دوست عزیز سلام من خودم برنده لاتاری 2013 هستم اماظه آخر بخاطر یه سری مسائل پیش بینی نشده متاسفانه نتونستم برمبرمبرم اینکه ویزامویه ضرب گگرفته بودم. من بهتون پیشنهاد میکنم هرگز این کارونکنید
. یعنی دارایی هاتون و شغلتون رو از دست ندید حتی اگه تصمیم صد در صد گرفتید که برای همیشه برید باز هم اینجا واسه خودتون یه چیزی نگه دارید.
تشکر کنندگان:
بچه ها من باید برم،امیدوارم اتفاق های خوب براتون بیفته
و موفق باشید
تشکر کنندگان: rezaeebarmi ، eexaminee
(2016-05-03 ساعت 19:05)nima_no نوشته:  طبق مشاهدات خودم ، هر چقدر دیرتر چک کنید ، شانس قبولیتون بیشتره.

حالا خود دانید.

دقیقاً چی رو مشاهدات کردی داداش؟ اینجوری بود موقع نتایج کنکور هم ملت 6 ماه بعد چک میکردن که رتبشون 10000 تا بیاد پایین Tongue
تشکر کنندگان: milade ، mary59
این کارمندان کی سی سی چرا اینقدر دیر میرن سر کار؟؟؟؟؟؟؟
(2016-05-03 ساعت 18:52)mr.amir007 نوشته:  اقا سوال  همگانی همه باید به صورت پست جواب بزارید
شما ایا ساعت هشت و نیم همان دقایق اول که نتایج رو اپلود کردن تو سایت چک می کنید
یا کاذب بشینید عین اون پرنده که زمستون یادش می ره کجا خوراک گذاشته به خودتون دلداری میدید و چند روز بعد چک میکنید ؟
گزینه یک : 8:30 چک میکنم
گزینه دو: 1 ساعت بعدش چک می کنم
گزینه 3: فردا چک می کنم
گزینه 4: چند روز بعد چک میکنم
لطفا به این پست احترام بزارید و همه جواب بدید

1
من همون لحظه چک می کنم. احتمالا اونموقع سایت بخاطر ترافیک بالا جواب نمیده بعد میرم سراغ گزینه های بعدی. تا گزینه 4 میرم که خیالم راحت بشه. Big Grin
البته احتمال اشتباه سایت خیلی کمه. اگر گزینه های 1 تا 3 رو امتحان کردید دیگه گزینه 4 رو می تونید فراموش کند.
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
(2016-05-03 ساعت 19:10)eexaminee نوشته:  
(2016-05-03 ساعت 19:05)nima_no نوشته:  طبق مشاهدات خودم ، هر چقدر دیرتر چک کنید ، شانس قبولیتون بیشتره.

حالا خود دانید.

دقیقاً چی رو مشاهدات کردی داداش؟ اینجوری بود موقع نتایج کنکور هم ملت 6 ماه بعد چک میکردن که رتبشون 10000 تا بیاد پایین  Tongue

به نظر من سیستم قرعه کشیشون انلاین هست.

یعنی سیستم اونایی که چک می کنند به رندوم انتخاب می کنه.
چون روز اول تعداد چک کننده ها زیاد هست ، پس شانس شما هم کمتر هست. Big Grin
برای همین هست که بعضی سال ها اشتباهاتی پیش میاد و نتیجه ها عوض میشه.
چون اگر نتیجه ها از قبل معلوم بود ، قبل اعلام تصحیح می کردنش.
شماره كيس :احتمال افتادن زباله فضایی تو سرم بیشتر از قبولیم هست. اخه هر کی رو می شناسم امسال شرکت کرده. ( شده قضیه بخت آزمایی که همه به امید برنده شدن بلیط میخرن و همه هم می بازن)
تعداد : خودم + خودم
سفارت :
رؤيت قبولي :
ارسال فرمها :
كارنت :
نامه دوم :
مصاحبه :
كلير :
مقصد :

اگر قبول نشدید ، ناراحت نشید ، چرا که زندگی خیلی واقعی تر از اونی هست که ما همیشه در ذهنمون ازش تصور داریم.Cool
تشکر کنندگان:
(2016-05-03 ساعت 19:11)rezaeebarmi نوشته:  این کارمندان کی سی سی چرا اینقدر دیر میرن سر کار؟؟؟؟؟؟؟

امریکا از ساعت 9 کار اداری شروع میشه تا 4 بعد از ظهر .. اینا یکم زود هم میان سر کار
تشکر کنندگان: rezaeebarmi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان